Μετάβαση σε περιεχόμενο

KPAP-ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ Η ΦΑΤΣΑ ΜΥ ΑΠΟ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ. ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΧΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΗ ΚΟΡΝΙΖΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι μόνο δε μας κούρασες αλλά εμένα προσωπικά μου έδωσες ιδέες για το σπίτι που θα ξεκινήσουμε να φτιάχνουμε.. Αν δε σε πειράζει.. ;)

Μου άρεσε πολύ ο θόλος του μπάνιου, λέω να κάνω κάτι παρόμοιο!!!

Είστε υπέροχο ζευγάρι, ταιριάζετε πολύ!!! Να χαίρεστε την οικογένειά σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ. ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟΥ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΛΕΕΙ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ. ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ.ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΥΓΕΙΑ, ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ohmy: :woohoo: :ohmy: :woohoo:

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕΣΑ

ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΘΙΣΤΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ;)

ΚΑΙ ΤΙ ΤΑΙΡΙΑΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!!!!!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για αλλη μια φορα(ελπιζω να ειναι η τελευταια...:silly: ) θα διαφωνησω με την Ιφιγενειουλα μου.... Ειστε οντως ενα ταιριαστο ζευγαρι αλλα εσυ......εισαι πολυ πιο ΟΜΟΡΦΗ!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ε ρε οπλαρχηγους που βγαζει το "καταστημα" μας....!!:laugh: :laugh:

Που ειναι η ΓΛΥΚΑ να σε δει και να γινει.....πρασινη???:P :laugh:

Η κρεβατοκαμαρα σου ΑΠΑΙΧΤΗ!!!! Σας βλεπω να γινεστε πολυτεκνοι...;) :laugh: Εμπνεει παιδι μου για Αγριες Νυχτες...!!:blush: :laugh:

Τον θολο τον εχω ξαναδει σ'ενος φιλου μου το σπιτι... μου αρεσε αλλα περισσοτερο μου αρεσε η μπανιερα..."ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ" (Δυο-Δυο...στην μπανιερα Δυο-Δυο...);)

Κοριτσακι μου ποτε θα μας φτιαξεις να μας κερασεις καφεδακι στο υπεροχο πορτοκαλοσπιτο σου???:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΜΙΛΑΜΕ ΑΡΧΗΓΕ ΔΕ ΠΑΙΖΕΣΑΙ. ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΣΠΙΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΙΑ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕΣ ΣΑΣ. ΤΟ ΛΕΩ ΜΕ ΚΑΘΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ ΑΥΤΟ. ΜΕΝΩ ΠΕΙΡΑΙΑ.ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΜ.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ-ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΑΝ ΧΡΩΜΑ, ΑΛΛΩΣΤΕ ΦΑΙΝΕΤΑΙ, ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ.ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙ.ΚΑΛΟ ΕΓΙΝΕ ΟΜΩΣ ΝΟΜΙΖΩ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΚΡΕΒ/ΜΑΡΑ ΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ. ΑΣΤΑ.ΠΙΚΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΑ, ΖΩΝΤΑΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΦΤΙΑΓΜΕΝΑ. ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙΤΕ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΕΝΟΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ.

ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙΚΟ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραίο το σπιτάκι σας. άντε με το καλό να έρθει το μπεμπέ να σας τα χαλάει όλα .. .χιχι !

Εμένα μ'αρέσει πολύ η κουρτίνα του παιδικού .. πολύ καλύ επιλογή .. !!

Συγχαρητήρια .. έχεις φοβερό γούστο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

Για αλλη μια φορα(ελπιζω να ειναι η τελευταια...:silly: ) θα διαφωνησω με την Ιφιγενειουλα μου.... Ειστε οντως ενα ταιριαστο ζευγαρι αλλα εσυ......εισαι πολυ πιο ΟΜΟΡΦΗ!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Αααααααααα! Φιλενάδα όλα κι όλα!!! Μου πετάς για δεύτερη φορά το γάντι!!!

Σηκώνω μανίκια, άντε έλα!!! :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: (τώρα για να παλέψουμε, άντε σε λίγο καιρό -να δώσει ο Θεός- για να σε ξεγεννήσω :):))

Ξέρω γιατί τα κάνεις όλα αυτά! Γιατί στις οφθαλμαπάτες που έστειλε η jovanna εσύ έβλεπες τη βάβω κι εγώ τη νέα!! Μα εντάξει, η οθόνη του υπολογιστή δεν είναι καθρέφτης, μην το παίρνεις τόσο στραβα!! :P :P

Μα είναι ταιριαστό ζευγάρι, το λες και μόνη σου!

Το γούστο της δε φαίνεται μόνο στο σπίτι αλλά και στην επιλογή του συντρόφου της!!! :blush: :blush: :blush:

Για δεύτερη φορά διαφωνείς εσύ μαζί μου και για το ίδιο θέμα συμφωνώ εγώ μαζί σου!!

Πως γίνεται αυτό ρε σκαρλετίτσα!!! :blink::ohmy:

KPAP Πειραιά ε? Αργά σε "γνώρισα". Εργαζόμουν 6 χρόνια Πειραιά κι έμενα Π.Φάληρο.. Γειτονιά... Θα ερχόμουν σίγουρα!!! :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ένα πανέμορφο ζεστό σπιτάκι μες στην αισιοδοξία και τη χαρά-το πορτοκαλί χρώμα βοηθά. Εσείς ένα πολύ ταιριαστό ζευγάρι!Εύχομαι η ζωή σας να είναι τόσο αρμονική και γλυκιά όσο φαίνεται κι από αυτές τις όμορφες φωτογραφίες.Καλή λευτεριά!Λιγο ακόμα ΚΡΑΡ μου...υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΑΣ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΕΙΡΑΙΩΤΙΣΣΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΜΕΝΩ Π. ΦΑΛΗΡΟ! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΩΩΩ! ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΑΡΕΑ! ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ! ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα το σπίτι ειναι ΟΥΑΟΥ !!!!!!!!!!Αντε γειά που λένε..όλο το σπίτι....

Να ειστε καλά κ να το χαίρεστε κ με το καλό να έρθει ο μπεμπούλης να δει το δωματιακι του που ειναι υπεροχο σαν τους γονείς του....

φιλάκια...ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΣΑΣ !!!!!!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΡΑΡ εγραψε:

"ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΚΡΕΒ/ΜΑΡΑ ΕΧΩ ΝΑ ΔΩ ΑΣΠΡΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ. ΑΣΤΑ.ΠΙΚΡΑ."

Αφου παει που παει ΤΖΑΜΠΑ και ΒΕΡΕΣΕ....:P τουλαχιστον δεν την νοικιαζεις να βγαζεις κανα φραγκακι για την "οργανωση" μας?:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Καλα μολις τελειωσει η "καραντινα".....σε βλεπω στο καπακι για το δευτερο.... δε θα προλαβεις καν να ξαπλωσεις...;) :laugh: :laugh:

Ifigeneia εγραψε:

"(τώρα για να παλέψουμε, άντε σε λίγο καιρό -να δώσει ο Θεός- για να σε ξεγεννήσω )"

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Αν ειναι να μου βγαλεις τετοιο κουκλι σαν την ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ σου.... δεχομαι....

"Γιατί στις οφθαλμαπάτες που έστειλε η jovanna εσύ έβλεπες τη βάβω κι εγώ τη νέα!! Μα εντάξει, η οθόνη του υπολογιστή δεν είναι καθρέφτης, μην το παίρνεις τόσο στραβα!! "

Ελα....δε θελω εξυπναδουλες....:angry: :P :laugh:

"Για δεύτερη φορά διαφωνείς εσύ μαζί μου και για το ίδιο θέμα συμφωνώ εγώ μαζί σου!!

Πως γίνεται αυτό ρε σκαρλετίτσα!!! "

Μα δεν εχεις καταλαβει....οτι ΕΜΕΙΣ συμφωνουμε στις διαφωνιες μας και διαφωνουμε στις συμφωνιες μας...??:blink: Κι επισης....καταλαβες τι ειπα....?:unsure: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

krap polli omorfo spiti..

polli zesto fainete..to agapimeno mou xroma einai portokali k katalabaineis oti opou portokali ego kollao...

k to tzaki super..

m arese poli to krebataki tou morou sou...

me to kalo na dexteite to moraki:woohoo: sas:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΣΠΡΑΤΩ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΣΑΣ, ΟΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλλη μου!!!Ειναι όλα φανταστικά!!!Το τζάκι τέλειοοοοοοοοοο!!Και έχετε πάρα πολύ ωραίο γούστο!!!Το δωμάτιο του μπέμπη επισης πολύ όμορφο!!Η κούνια, η καλαθούνα,η κουρτίνα!!!!!!!!!!!!Να ειστε πάντα ευτηχισμένοι αγάπη μου και με το καλο να υποδεχτειτε και το αγοράκι σου!!!

Εισαι κούκλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλλη μου τι φοβερό σπίτι είναι αυτό?????Καλά οσο γαι το παιδικό δωμάτιο δεν το συζητω...κουκλίστικο!!!!!!!Εισαι μια κούκλα!Φιλάκια πολλά και με το καλό το νινάκι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...