Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σύνθεση ονομάτων!


Recommended Posts

Γεια σας, θα ήθελα και εγώ να κάνω μια ερώτηση μήπως με βοηθήσετε...

Εχουμε μια μικρούλα που θα την βαφτίσουμε τον Ιούλιο και έχουμε επιλέξει για ονομα το Ίριδα-Αιμιλιανή, θα μπορούσα να κάνω έναν ωραίο συνδυασμό αυτών τον δυο; Η κάποιο υποκοριστικό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Ντιάνα Τσεβά είπε:

Γεια σας, θα ήθελα και εγώ να κάνω μια ερώτηση μήπως με βοηθήσετε...

Εχουμε μια μικρούλα που θα την βαφτίσουμε τον Ιούλιο και έχουμε επιλέξει για ονομα το Ίριδα-Αιμιλιανή, θα μπορούσα να κάνω έναν ωραίο συνδυασμό αυτών τον δυο; Η κάποιο υποκοριστικό;

Καλησπερα να χαιροσαστε τη μικρη σας!!! τα μονα που μπορω να σκεφτω ειναι Ιριανη  το Αιμιδα και το Αιριδα αν κι εμενα δεν μου αρεσουν οι συνδιασμοι αλλα γουστα ειναι αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/3/2021 at 4:01 ΜΜ, ο/η Ντιάνα Τσεβά είπε:

Γεια σας, θα ήθελα και εγώ να κάνω μια ερώτηση μήπως με βοηθήσετε...

Εχουμε μια μικρούλα που θα την βαφτίσουμε τον Ιούλιο και έχουμε επιλέξει για ονομα το Ίριδα-Αιμιλιανή, θα μπορούσα να κάνω έναν ωραίο συνδυασμό αυτών τον δυο; Η κάποιο υποκοριστικό;

Αμαρυλλίς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 15/3/2021 at 4:01 ΜΜ, ο/η Ντιάνα Τσεβά είπε:

Γεια σας, θα ήθελα και εγώ να κάνω μια ερώτηση μήπως με βοηθήσετε...

Εχουμε μια μικρούλα που θα την βαφτίσουμε τον Ιούλιο και έχουμε επιλέξει για ονομα το Ίριδα-Αιμιλιανή, θα μπορούσα να κάνω έναν ωραίο συνδυασμό αυτών τον δυο; Η κάποιο υποκοριστικό;

Ιρίνα? Ιρμα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 16/3/2021 at 3:27 ΜΜ, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπερα να χαιροσαστε τη μικρη σας!!! τα μονα που μπορω να σκεφτω ειναι Ιριανη  το Αιμιδα και το Αιριδα αν κι εμενα δεν μου αρεσουν οι συνδιασμοι αλλα γουστα ειναι αυτα

Ευχαριστώ πολύ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Γεια σας,θα ήθελα και εγώ την βοήθεια σας σε ένα θέμα που έχω και εγώ με το όνομα του παιδιού μου .Είναι 11 μηνών και δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα το όνομα που θα της δώσουμε .Τα ονόματα που θα της δώσουμε είναι 2 και θέλω αν γίνεται να μου προτείνετε κάποιο όνομα με τα εξης χαρούλα και Λευκοθέα ..σας ευχαριστώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...