Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Μαρτίου οι αγκαλίτσες θα φέρουν μωράκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!


manoula84

Recommended Posts

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα @Lacostakiμου ήρθε σήμερα πρωΐ πρωΐ πάμε πάλι από την αρχή, 15/4

Δε πειραζει την επομενη θα ειναι η τυχερη!!!!Καλη επιτυχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Νικολίνι είπε:

Δε πειραζει την επομενη θα ειναι η τυχερη!!!!Καλη επιτυχια!!!

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου 💋

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mantikio είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! Δεν έχω ιδέα γιατί..έτσι σκέφτομαι ότι την επόμενη θα το πετύχουμε κ εύχομαι να γίνει!! Εύχομαι ότι καλύτερο κ σε σένα!!🤰❤️

Εγώ πάντως δεν είχα κάνει σωστα την ένεση αλλά το κατάλαβα γιατί το είδα 10 λεπτά μετά και πήρα άλλη μέσα στο βράδυ έτρεχα να βρω και μου την έκανε ο φαρμακοποιός!εσυ σίγουρα την έκανες σωστα την ένεση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η lactaki είπε:

@Tzortzina123 εδώ είναι όλα τα κορίτσια!!!! Να μας πεις τα νέα σου!! ☺☺

Όλα καλά λακτακι μου. Ο μπεμπακος είναι 7 μηνών και 8 ημερών μεγαλώνει συνέχεια βγάλαμε δοντάκι. Δόξά Τ Θεό όλα πολύ καλά.εσυ πες μ!🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Σήμερα είχα επίσκεψη στη γυναικολόγο για τεστ Παπ και υπέρηχο! Όλα πολύ καλά εκεί ευτυχώς!

Ειδαμε ότι έχω και πολύ καλά αυγουλακια και ενώ έκανα ωορρηξία φαίνονται αλλά 2 έτοιμα να σκάσουν! 🤷‍♀️

Μολις αδιαθετήσω παω για ορμονολογικές και επειδή το πιάσαμε πολύ ζεστά μέσα στην βδομάδα εχουμε ραντεβού με το κέντρο εξωσωματικής για να μας κατευθύνει και να δούμε τις επόμενες μας κινήσεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Tzortzina123 είπε:

Όλα καλά λακτακι μου. Ο μπεμπακος είναι 7 μηνών και 8 ημερών μεγαλώνει συνέχεια βγάλαμε δοντάκι. Δόξά Τ Θεό όλα πολύ καλά.εσυ πες μ!🤩

Αχ τι όμορφα μεγαλώσατε!!! Μπράβο.. Εγώ καλά ειμαι μεγαλώνω κ εγώ 🤣🤣 αυριο μπαίνω στην 35 εβδομάδα κ περιμενω σ λίγο καιρό τις δίδυμουλες μου🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Αχ τι όμορφα μεγαλώσατε!!! Μπράβο.. Εγώ καλά ειμαι μεγαλώνω κ εγώ 🤣🤣 αυριο μπαίνω στην 35 εβδομάδα κ περιμενω σ λίγο καιρό τις δίδυμουλες μου🥰🥰 

Κορίτσι μού μπράβο πολύ χάρηκα με το καλό σου εύχομαι κ με έναν πόνο 🥰🥰🥰 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kostefκοπέλα μου καλησπέρα! τι έγινε; Πήγες για τον υπέρηχο ή όχι ακόμη; Συγγνώμη αν το έχεις γράψει πουθενά παραπάνω! Δεν θυμάμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η annoula21 είπε:

@Kostefκοπέλα μου καλησπέρα! τι έγινε; Πήγες για τον υπέρηχο ή όχι ακόμη; Συγγνώμη αν το έχεις γράψει πουθενά παραπάνω! Δεν θυμάμαι!

Καλησπερα!! Την πεμπτη θα παω ξανα, πηγα την προηγουμένη Τετάρτη αλλά είδαμε μόνο το σακο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Καλησπερα!! Την πεμπτη θα παω ξανα, πηγα την προηγουμένη Τετάρτη αλλά είδαμε μόνο το σακο. 

Καλά αποτελέσματα! Να πάνε όλα κατ' ευχήν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Αχ τι όμορφα μεγαλώσατε!!! Μπράβο.. Εγώ καλά ειμαι μεγαλώνω κ εγώ 🤣🤣 αυριο μπαίνω στην 35 εβδομάδα κ περιμενω σ λίγο καιρό τις δίδυμουλες μου🥰🥰 

Με το καλό να τις αγκαλιάσεις εύχομαι.. για πες μου γιατί κι εγώ περιμενω διδυμα αλλά είμαι πολύ αρχή ακομα τι έχεις ψωνίσει για τα μικρά σου τα έχεις πάρει όλα από 2 φορες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Αχ τι όμορφα μεγαλώσατε!!! Μπράβο.. Εγώ καλά ειμαι μεγαλώνω κ εγώ 🤣🤣 αυριο μπαίνω στην 35 εβδομάδα κ περιμενω σ λίγο καιρό τις δίδυμουλες μου🥰🥰 

Με το καλό κορίτσι! Απίστευτο πως περνα ο καιρός! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Xrys_Pa είπε:

Με το καλό να τις αγκαλιάσεις εύχομαι.. για πες μου γιατί κι εγώ περιμενω διδυμα αλλά είμαι πολύ αρχή ακομα τι έχεις ψωνίσει για τα μικρά σου τα έχεις πάρει όλα από 2 φορες;

Σ ευχαριστώ πολυ για τις ευχές σου. Με το καλό κ σε σένα. Οχι δε τα έχω παρει όλα διπλα δε χρειάζονται. Στο σαλόνι πηρα ένα παρκοκρεβατο που θα τις έχω κ τις δυο μέσα.. Ριλαξ κρεβατάκια επί 2 ναι.. μπιμπερό πηρα παραπανω αλλά όχι τρελές ποσοτητες.. Ρουχαλακια σίγουρα θα χρειαστείς παραπανω.. Δεν είναι διπλα τα έξοδα πιστευω, δε χρειάζονται παραπανισια πραγματα γιατί θα γεμίσεις κ το σπίτι έπιπλα δε θα, χωρατε🤣🤣 ο, τι θες μας ρωτάς εννοείται!! Εσυ ποσο είσαι? Επίσης  σ εμάς τα περισσοτερα μας τα πηραν δώρα οι στενοί συγγενείς.. Εγώ τα διάλεξα βέβαια 🤣😍αλλά καλό θα ήταν να μη περιμενουν να γεννησεις κ μετα να αρχισουν τα δώρα. Από πριν χρειάζονται αυτά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Xrita είπε:

Με το καλό κορίτσι! Απίστευτο πως περνα ο καιρός! 

Ναι πραγματι περναει γρήγορα κ πλεον ανυπομονουμε να τις γνωρίσουμε. Δε μπορω να φανταστώ πως θα είναι τι θα νιώσουμε. Απλά ανυπομονουμε.. 🥰🥰 αξίζει κάθε θυσία κ με το παραπανω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπερα πως ήμαστε ;;;; Τα φώτα σας γιατί κοντεύω να τρελαθώ ! Ειμαι 4w και 4 μέρες ! Έκανα χωριακη σήμερα κ είναι 9200! Εμβρυομεταφορα έκανα 1/3 με Βλαστοκυστες 5 ημερών ! Μήπως είναι παρά πολύ υψηλή ; Μήπως έχω μυλη κύησης ; Έχει τύχη σε καμία από σας ; 
ευχαριστω τόσο ! 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ani18 είπε:

Κορίτσια μου καλησπερα πως ήμαστε ;;;; Τα φώτα σας γιατί κοντεύω να τρελαθώ ! Ειμαι 4w και 4 μέρες ! Έκανα χωριακη σήμερα κ είναι 9200! Εμβρυομεταφορα έκανα 1/3 με Βλαστοκυστες 5 ημερών ! Μήπως είναι παρά πολύ υψηλή ; Μήπως έχω μυλη κύησης ; Έχει τύχη σε καμία από σας ; 
ευχαριστω τόσο ! 🥰

Μια χαρά καλέ είναι η χοριακή σου!!! Με το καλό!!! Συνήθως με βλαστοκύστες λένε για χοριακή στις 9 μέρες, άρα είναι φυσιολογικό να έχει αυξηθεί τόσο!! Πολύ πιθανό είναι να έχεις διδυμάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Είμαι 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και είπα να κάνω ένα τεστ το οποίο φυσικά βγήκε αρνητικοτατο βέβαια δεν ξέρω αν θεωρείτε ότι το έκανα με τα πρώτα πρωινά ούρα γιατί ξύπνησα κατά τις 3 για τουαλέτα και το έκανα 6 παρά αφού είχα πιει νερό πριν και λίγο καφέ όχι ότι πιστεύω ότι θα είχε καμία διαφορά αλλά λέμε τώρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Zeta. είπε:

Μια χαρά καλέ είναι η χοριακή σου!!! Με το καλό!!! Συνήθως με βλαστοκύστες λένε για χοριακή στις 9 μέρες, άρα είναι φυσιολογικό να έχει αυξηθεί τόσο!! Πολύ πιθανό είναι να έχεις διδυμάκια!!!

Σε ευχαριστώ παρά πολύ κοπέλα μου τώρα θα πάω για έναν υπερυχο ! Την Παρασκευή ήταν 980 κ Τρίτη 9200 κ λέω τι εγινεεε!!!!! Κ πάλι ευχαριστώ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλημέρα..

Αύριο θα πάμε να κάνει ο άντρας μου fsh,τεστοστερόνη και το 2ο σπερμοδιαγραμμα..

Δεν σας κρύβω ότι φοβάμαι πολύ για τα αποτελέσματα.. Αρχικά σκέφτομαι ότι αν έχει βελτιωθεί το σπέρμα γιατι δεν έχει έρθει θετικό αποτέλεσμα ακόμα και από την άλλη σκέφτομαι ότι αν δεν έχει βελτιωθεί θα πρέπει να πάμε στον γυναικολόγο μου να ξεκινήσουμε διαδικασίες σπερματεγχυσης για αρχη..

Ο γιατρός μου ειπε να δούμε και αυτές τις εξετάσεις και να μην το αφήσουμε αλλο γιατι ήδη αν δεν μου έρθει περιοδος τη δευτερα θα είναι ο 13ος μήνας έντονων προσπαθειών και εγω ειμαι ήδη 35 χρονών.. 

Έχω από χθες αγχωθεί πολυ γιατι ειλικρινά αν χρειαστεί να κάνουμε κάτι πιο εξειδικευμένο δεν υπάρχουν χρήματα ούτε για ζητω...Και με στεναχωρεί πολύ το γεγονός ότι αν χρειαστεί θα δυσκολευτούμε παρα πολυ...Δεν ξέρω ρε κορίτσια εχω πέσει πολύ ψυχολογικά...

Αφήστε που εδω και 3 μέρες το στήθος είναι τούμπανο και για πρώτη φορά με πονάει μόνο το δεξί στήθος πολυ...άλλες φορές δεν το ένοιωθα ετσι...Όλα λάθος...τι να πω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Κορίτσια Καλημέρα..

Αύριο θα πάμε να κάνει ο άντρας μου fsh,τεστοστερόνη και το 2ο σπερμοδιαγραμμα..

Δεν σας κρύβω ότι φοβάμαι πολύ για τα αποτελέσματα.. Αρχικά σκέφτομαι ότι αν έχει βελτιωθεί το σπέρμα γιατι δεν έχει έρθει θετικό αποτέλεσμα ακόμα και από την άλλη σκέφτομαι ότι αν δεν έχει βελτιωθεί θα πρέπει να πάμε στον γυναικολόγο μου να ξεκινήσουμε διαδικασίες σπερματεγχυσης για αρχη..

Ο γιατρός μου ειπε να δούμε και αυτές τις εξετάσεις και να μην το αφήσουμε αλλο γιατι ήδη αν δεν μου έρθει περιοδος τη δευτερα θα είναι ο 13ος μήνας έντονων προσπαθειών και εγω ειμαι ήδη 35 χρονών.. 

Έχω από χθες αγχωθεί πολυ γιατι ειλικρινά αν χρειαστεί να κάνουμε κάτι πιο εξειδικευμένο δεν υπάρχουν χρήματα ούτε για ζητω...Και με στεναχωρεί πολύ το γεγονός ότι αν χρειαστεί θα δυσκολευτούμε παρα πολυ...Δεν ξέρω ρε κορίτσια εχω πέσει πολύ ψυχολογικά...

Αφήστε που εδω και 3 μέρες το στήθος είναι τούμπανο και για πρώτη φορά με πονάει μόνο το δεξί στήθος πολυ...άλλες φορές δεν το ένοιωθα ετσι...Όλα λάθος...τι να πω...

Προσπάθησε να έχεις θετική σκέψη κ θα πάνε οοοοοοολα καλά...θα πάτε για σπερματεγχυνση κ θα λες θα πετύχει δεν θα έχεις καμία αμφιβολία..θα είσαι μόνο θετική με χαμόγελο κ καλή ψυχολογία δεν θα σκέφτεσαι του αρνητικό.  Παίζει πολύ μεγάλο ρόλο η ψυχολογία κ το άγχος..

Κ εγώ 35 είμαι κ προσπαθούμε δύο χρόνια και.. ήμουν σίγουρη για την σπερματεγχυνση αλλά αυτό με το λάθος του γιατρού με καταβαλε ψυχολογικά. Κ είχα πολύ κακή ψυχολογία και άγχος. Αυτή την φορά θα πάμε τέλειος διαφορετικά κ εύχομαι να πετύχει όπως το λεω κ για σενα διότι ούτε εμείς έχουμε χρήματα για κάτι παραπάνω κ δίνω όλες μου τις ελπίδες σε αυτό..

Προσπαθησε να κάνεις πράγματα να ξεχιεσαι κ να έχεις καλή ψυχολογία και όχι άγχος πρέπει να είσαι χαρούμενη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η geo2222 είπε:

Εγώ πάντως δεν είχα κάνει σωστα την ένεση αλλά το κατάλαβα γιατί το είδα 10 λεπτά μετά και πήρα άλλη μέσα στο βράδυ έτρεχα να βρω και μου την έκανε ο φαρμακοποιός!εσυ σίγουρα την έκανες σωστα την ένεση;

Μου την έκανε η μαμά μου που κάνει ενέσεις κ διάβασε κ τις οδηγίες..πιστεύω ότι το κάναμε σωστά. Στην επόμενη θα πάω στο γιατρό να την κάνω για σιγουριά. Ήταν να την κάνει εκείνος απλά τελευταία στιγμή άλλαξε η ώρα του ραντεβού από βράδυ σε πρωί οπότε έπρεπε να την κάνω βράδυ..εύχομαι την επόμενη να τα πετύχουμε όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Προσπάθησε να έχεις θετική σκέψη κ θα πάνε οοοοοοολα καλά...θα πάτε για σπερματεγχυνση κ θα λες θα πετύχει δεν θα έχεις καμία αμφιβολία..θα είσαι μόνο θετική με χαμόγελο κ καλή ψυχολογία δεν θα σκέφτεσαι του αρνητικό.  Παίζει πολύ μεγάλο ρόλο η ψυχολογία κ το άγχος..

Κ εγώ 35 είμαι κ προσπαθούμε δύο χρόνια και.. ήμουν σίγουρη για την σπερματεγχυνση αλλά αυτό με το λάθος του γιατρού με καταβαλε ψυχολογικά. Κ είχα πολύ κακή ψυχολογία και άγχος. Αυτή την φορά θα πάμε τέλειος διαφορετικά κ εύχομαι να πετύχει όπως το λεω κ για σενα διότι ούτε εμείς έχουμε χρήματα για κάτι παραπάνω κ δίνω όλες μου τις ελπίδες σε αυτό..

Προσπαθησε να κάνεις πράγματα να ξεχιεσαι κ να έχεις καλή ψυχολογία και όχι άγχος πρέπει να είσαι χαρούμενη. 

Σε ευχαριστώ πολυ για το θάρρος.. 

Σίγουρα αν έρθει η ώρα της σπερματεγχυσης θα είμαι πιο θετική...προσπαθώ και κάνω πολλά πράγματα αλλα μάλλον είναι αυτές οι μέρες πριν την περίοδο και κάπως με εχει πιάσει...

Εύχομαι να μην μου ερθει τη δευτερα και καθολου για τους επόμενους 9 μήνες οπως και σε σένα εύχομαι το ίδιο όπως και σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν...

Προσπαθώ συνεχεια να μην περνάω το άγχος μου στον άντρα μου και γενικά το παίζω ανετη και ότι όλα θα γίνουν...Δεν θέλω να τον στεναχωρώ με αυτα που σκέφτομαι αλλα φοβάμαι πολύ...

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mantikio είπε:

Μου την έκανε η μαμά μου που κάνει ενέσεις κ διάβασε κ τις οδηγίες..πιστεύω ότι το κάναμε σωστά. Στην επόμενη θα πάω στο γιατρό να την κάνω για σιγουριά. Ήταν να την κάνει εκείνος απλά τελευταία στιγμή άλλαξε η ώρα του ραντεβού από βράδυ σε πρωί οπότε έπρεπε να την κάνω βράδυ..εύχομαι την επόμενη να τα πετύχουμε όλα!!

Πότε λέτε να κάνετε την επόμενη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η lavie είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ για το θάρρος.. 

Σίγουρα αν έρθει η ώρα της σπερματεγχυσης θα είμαι πιο θετική...προσπαθώ και κάνω πολλά πράγματα αλλα μάλλον είναι αυτές οι μέρες πριν την περίοδο και κάπως με εχει πιάσει...

Εύχομαι να μην μου ερθει τη δευτερα και καθολου για τους επόμενους 9 μήνες οπως και σε σένα εύχομαι το ίδιο όπως και σε όλες τις κοπέλες που προσπαθούν...

Προσπαθώ συνεχεια να μην περνάω το άγχος μου στον άντρα μου και γενικά το παίζω ανετη και ότι όλα θα γίνουν...Δεν θέλω να τον στεναχωρώ με αυτα που σκέφτομαι αλλα φοβάμαι πολύ...

 

 

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να μη σου έρθει κ να είναι ο τυχερός σας μήνας!!! 🤰❤️

Εμείς αλλιώς τα υπολογίσαμε κ αλλιώς μας ήρθαν...από σήμερα είμαι πάλι σε αναστολή..οπότε οικονομικά θα δούμε αν μας παίρνει σε αυτόν το κύκλο διαφορετικά στον επόμενο..πρέπει όμως να το δούμε άμεσα διότι πρέπει να ξεκινήσω χάπια από σήμερα..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...