Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Μαρτίου οι αγκαλίτσες θα φέρουν μωράκια στις κοιλίτσες!!!!!!!!!


manoula84

Recommended Posts

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια μου εγώ δεν είμαι καθόλου καλά ξάπλωσα λίγο το μεσημέρι και σηκώθηκα με μια αναγουλα και μια ζαλάδα άλλο πράγμα δεν μπορώ να συνέλθω με τίποτα αφού και το τσιγάρο ακόμα με αηδιαζει

Τι έπαθες κρύωσες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 877
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα, κορίτσια! Εγώ δυο μέρες τώρα είχα φουλ ημικρανίες...δεν άντεχα καθόλου τον πόνο... είπα να αποφύγω το χάπι αλλά δεν άντεξα και το βράδυ το πήρα....Σήμερα είμαι καλύτερα, όμως ελπίζω να μην έκανα βλακεία γιατί το χάπι είναι δυνατό και (Δεν) περιμένω στις 18-19 περίοδο....Είχα πει 17 στο παρελθόν αλλά δεν είχα υπολογίσει ότι είναι κουτσός ο Φλεβάρης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η condios είπε:

Έλα ρε κοριτσάκι μου,,,έχεις κάποιον να σε ξεματιασει???? Φυσικά ελπίζω να μην είναι "μάτι" 😉🙏👶❤️

Οχι κοριτσι μου δεν εχω παντως σημερα ειμαι αρκετα καλυτερα μονο ο καφες και το τσιγαρο με αηδιαζουν λιγο αλλα τουλαχιστον περασε η ζαλαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Τι έπαθες κρύωσες;

Δεν νομιζω δεν εχω ουτε μπουκωμα ουτε βηχα εβαλα και θερμομετρο αλλα δεν εχω τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν νομιζω δεν εχω ουτε μπουκωμα ουτε βηχα εβαλα και θερμομετρο αλλα δεν εχω τιποτα

Καλημέρα κορίτσι μου!! 

Ξεκουράσου λίγο κ χουχουλιασε που λέμε εμείς εδώ πάνω!!

Άσε τον καφέ κυρίως το τσιγάρο. Κ γω προσπαθώ να το κόψω. Το έκοψα την προηγούμενη εβδομάδα,αλλά μετά την ατυχία που είχα τι ξανάρχισα, αλλά λιγότερο.

Περαστικά σου κοπέλα μου!!😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Οχι κοριτσι μου δεν εχω παντως σημερα ειμαι αρκετα καλυτερα μονο ο καφες και το τσιγαρο με αηδιαζουν λιγο αλλα τουλαχιστον περασε η ζαλαδα

Μια φίλη μου που ήταν έγκυος το κατάλαβε μου είπε επειδή δεν ήθελε να βλέπει καφέ μπροστά της ξαφνικά ενώ ήταν λάτρης. Ελπίζω να είναι αυτό...αν και εγώ τον προηγούμενο είχα χίλια δυο συμπτώματα αλλά τλκ τζίφος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Οχι κοριτσι μου δεν εχω παντως σημερα ειμαι αρκετα καλυτερα μονο ο καφες και το τσιγαρο με αηδιαζουν λιγο αλλα τουλαχιστον περασε η ζαλαδα

Ευτυχώς είσαι καλύτερα,,,όσο για τον καφέ και το τσιγάρο οκ,,, ευχομαι να σε αηδιάζουν για πολύ καιρό ακόμα.🥰😘😍🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Δεν νομιζω δεν εχω ουτε μπουκωμα ουτε βηχα εβαλα και θερμομετρο αλλα δεν εχω τιποτα

Τι θερμοκρασία είχες; πότε περιμένεις περίοδο;μήπως έχεις καταφέρει το πολυπόθητο;💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Τι θερμοκρασία είχες; πότε περιμένεις περίοδο;μήπως έχεις καταφέρει το πολυπόθητο;💗

37 είχα εχθές το βράδυ νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς για τέτοιου είδους συμπτώματα είμαι μολις 9 μέρες μετά το θετικό ωορρηξίας και 6 μέρες πριν την περίοδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η EFI 1981 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου!! 

Ξεκουράσου λίγο κ χουχουλιασε που λέμε εμείς εδώ πάνω!!

Άσε τον καφέ κυρίως το τσιγάρο. Κ γω προσπαθώ να το κόψω. Το έκοψα την προηγούμενη εβδομάδα,αλλά μετά την ατυχία που είχα τι ξανάρχισα, αλλά λιγότερο.

Περαστικά σου κοπέλα μου!!😘

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η condios είπε:

Ευτυχώς είσαι καλύτερα,,,όσο για τον καφέ και το τσιγάρο οκ,,, ευχομαι να σε αηδιάζουν για πολύ καιρό ακόμα.🥰😘😍🙏👶❤️

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου αλλά νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς για να το συνδέσω με κάτι ευχάριστο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου αλλά νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς για να το συνδέσω με κάτι ευχάριστο

Σημασία έχει να νιώσεις καλύτερα...τα υπόλοιπα είναι θέλημα Θεού αγαπημένη αν έχουν πάρει το δρόμο τους. 😘😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα σας!!

Τι κάνετε;

Θέλω τη γνώμη σας σε κάτι αν μπορείτε σας παρακαλώ.

Την Παρασκευή το πρωί η πεθερά μου έκανε σπινθηρογράφημα στην καρδιά κ χορηγούν ενδοφλέβια ένα ραδιοφαρμακο. Κ εγώ κ ο άντρας μου ερχόμαστε καθημερινά σε επαφή μαζί της. Γνωρίζετε αν είναι ασφαλές να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες μιας κ από σήμερα ξεκινούν οι γόνιμες μέρες. Παίζει κάποιο ρόλο λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανοονικα στο σπινθυρογραφημα μετα δεν πρπει να ερχεται σε επαφη με κανεναν, εγω λεω αστε δυο μερες να μην την δειτε καθολου και μετα προσπαθειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Κανοονικα στο σπινθυρογραφημα μετα δεν πρπει να ερχεται σε επαφη με κανεναν, εγω λεω αστε δυο μερες να μην την δειτε καθολου και μετα προσπαθειες!

Της είπε ο γιατρός που έκανε την εξέταση ότι μέχρι την Κυριακή θα είναι εντάξει. 

Πώς να μην την δούμε.....

Πες το στον άντρα μου που της έχει τρελή αδυναμία.....

Όλο προβλήματα είναι αυτές οι πεθερές.....φφφφφ

Έστειλα κ mail στη γιατρό μου, γιατί δεν ήθελα να την ενοχλησω κυριακάτικα, αλλά δε το είδε ακόμα..

Θα σκάσω πια. Δε φτάνει το δικό μου άγχος,έχω κ αυτό τώρα.

Ευχαριστώ ρε κορίτσι μου!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!Υπομονή σε εσάς που δεν περιμενετε περίοδο τις επόμενες μερες κ σας εύχομαι να μην έρθει!!!Εγώ σήμερα πονάω πολύ και εχω ζοζακι στο σκούπισμα οπότε μου έρχεται.Το περίμενα γιατί ελευθερη είχαμε μονο μια επαφή και καθυστερημένα.Με τον καινούριο κυκλο λεμε να ξεκινήσουμε μονο ελεύθερες επαφές.Ειμαστε ακομη στη φάση που σκεφτόμαστε για το τρίτο.Δειλα δειλά πηγαίνουμε 😊

Lacostaki ποτέ δεν ξέρεις,τίποτα δεν είναι στάνταρ σε αυτα.Σου εύχομαι οντως να είναι πρώιμα συμπτώματα εγκυμοσύνης 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Μια φίλη μου που ήταν έγκυος το κατάλαβε μου είπε επειδή δεν ήθελε να βλέπει καφέ μπροστά της ξαφνικά ενώ ήταν λάτρης. Ελπίζω να είναι αυτό...αν και εγώ τον προηγούμενο είχα χίλια δυο συμπτώματα αλλά τλκ τζίφος. 

και η νυφη μου το ιδιο...αρχισε να απεχθανετε το καφε μολις εμεινε εγκυος!!και της ειχε κανει τρομερη εντυπωση γιατι ακομη δεν ειχε ανακαλυψει την εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/3/2021 at 3:03 ΜΜ, ο/η Litsadi είπε:

Καλή αρχή, τι εξετάσεις σου έδωσε;

Δεν μου είπε ακριβώς στο τελευταίο ραντεβού που αποφάσισα για την εξωσωματική που τα συζητήσαμε λίγο μου είπε ορμονολογικές και εγώ και ο σύζυγος σαλπιγγογραφια που την έχω και εξειδικευμένο σπερμα διάγραμμα και απλό σπερμα διάγραμμα βέβαια ο σύζυγος έχει τερατοσπερμια και νομίζω για την επιτροπή δεν θα χρειαστούν άλλες εξετάσεις μπήκα στο site και διάβασα τι εξετάσεις θέλουν και είχε μόνο αυτές που μου είπε και ο γιατρός!βεβαια γι εμάς μετά είπε ο γιατρός θα κάνουμε και άλλες που θα μου τις πει τον Απρίλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 13/3/2021 at 3:13 ΜΜ, ο/η lavie είπε:

Καλησπέρα κοπελα μου..Καιρο είχαμε να μιλήσουμε...ευχάριστα νέα.. ξεκινάει η διαδικασία για το μωράκι σας..ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να τα έχετε καταφέρει πολυ νωρίτερα και αν δεν συμβεί περνάει ο καιρός και θα έρθει το καλοκαιράκι που θα έχεις φουσκωμενη κοιλίτσα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!εσυ έχεις νέα;έκανε ο άντρας σου πάλι σπερμοδιαγραμμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lacostaki και εγω στην πρωτη εγκυμοσηνη πολυ πριν το θετικο τεστ ολα μου μυριζαν δεν εχει να κανει τοσο με την γευση οσο μετην οσφρηση , το κανει ο οργανισμος για να προσταψει απο κατι χαλασμενο ολα σου μυριζουν περιεργα. Αχ μακαρι!!!! 🙏

Παντως στην πρωτη και εγω δεν επινα καφε το πρωτο τριμηνο δεν μπορουσα με ανακατευε, και τωρα με ανακατευει και εχει και αλλη γευση αλλα δεν μπορω να μην πιω λογο αυπνιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μαργαρίτσ είπε:

Μια φίλη μου που ήταν έγκυος το κατάλαβε μου είπε επειδή δεν ήθελε να βλέπει καφέ μπροστά της ξαφνικά ενώ ήταν λάτρης. Ελπίζω να είναι αυτό...αν και εγώ τον προηγούμενο είχα χίλια δυο συμπτώματα αλλά τλκ τζίφος. 

Καλά εγώ δεν έχω φτάσει ακόμα σε τέτοιο σημείο...τον θέλω τον καφέ απλά κάθε φορά που πίνω μια γουλια μου φαίνεται απαίσιος αλλά μετά από λίγο ξανά πινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η EFI 1981 είπε:

Της είπε ο γιατρός που έκανε την εξέταση ότι μέχρι την Κυριακή θα είναι εντάξει. 

Πώς να μην την δούμε.....

Πες το στον άντρα μου που της έχει τρελή αδυναμία.....

Όλο προβλήματα είναι αυτές οι πεθερές.....φφφφφ

Έστειλα κ mail στη γιατρό μου, γιατί δεν ήθελα να την ενοχλησω κυριακάτικα, αλλά δε το είδε ακόμα..

Θα σκάσω πια. Δε φτάνει το δικό μου άγχος,έχω κ αυτό τώρα.

Ευχαριστώ ρε κορίτσι μου!!

 

 

Καλησπέρα κορίτσι μου καταλαβαίνω το άγχος σου αλλά πιστεύω ότι κι εσύ καταλαβαίνεις ότι είναι παράλογο να πεις σε έναν άντρα να μην πάει να δει τη μάνα του που έκανε σπινθηρογράφημα επειδή είσαι στις γόνιμες και μπορεί να επηρεάσει το έμβρυο εάν μείνεις έγκυος συγνώμη που θα σου το πω αλλά αυτά τα πράγματα δεν γίνονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η manoula84 είπε:

Lacostaki και εγω στην πρωτη εγκυμοσηνη πολυ πριν το θετικο τεστ ολα μου μυριζαν δεν εχει να κανει τοσο με την γευση οσο μετην οσφρηση , το κανει ο οργανισμος για να προσταψει απο κατι χαλασμενο ολα σου μυριζουν περιεργα. Αχ μακαρι!!!! 🙏

Παντως στην πρωτη και εγω δεν επινα καφε το πρωτο τριμηνο δεν μπορουσα με ανακατευε, και τωρα με ανακατευει και εχει και αλλη γευση αλλα δεν μπορω να μην πιω λογο αυπνιας.

Όχι δεν μου μυρίζει κάτι και τον καφέ τον θέλω απλά μου φέρνει αηδία και δεν μου αρέσει η γεύση του αφου κι εγώ απορώ πως τον πινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου καταλαβαίνω το άγχος σου αλλά πιστεύω ότι κι εσύ καταλαβαίνεις ότι είναι παράλογο να πεις σε έναν άντρα να μην πάει να δει τη μάνα του που έκανε σπινθηρογράφημα επειδή είσαι στις γόνιμες και μπορεί να επηρεάσει το έμβρυο εάν μείνεις έγκυος συγνώμη που θα σου το πω αλλά αυτά τα πράγματα δεν γίνονται

Προς Θεού, δεν είπα κάτι τέτοιο. Ίσα ίσα που εγώ πρώτη πάω να τη δω κ να τη βοηθήσω. Απλα είπα ότι αγχώθηκα κ δε νομίζω ότι είναι παράλογο αυτό. Κ όχι για μένα. Ούτε που με νοιάζει για μένα, για το μωρό εάν καταφέρναμε επιτέλους να μείνω έγκυος. Από κει κ πέρα αυτό που είπα για τις πεθερές το είπα γενικα για αυτά που ακούγονται κ ειδικά για αυτά που περνάω εγώ από δικη μου. Επομένως θα ήταν προτιμότερο να να κατανοήσεις ακριβώς τι είπα κ μετά να κάνεις το σχόλιο σου.  Εδώ κ 6 χρόνια παρόλα αυτά που περνάω, δεν έχω πει το παραμικρό στον άντρα μου, γιατί η μαμά είναι ιερή για τον καθένα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η EFI 1981 είπε:

Προς Θεού, δεν είπα κάτι τέτοιο. Ίσα ίσα που εγώ πρώτη πάω να τη δω κ να τη βοηθήσω. Απλα είπα ότι αγχώθηκα κ δε νομίζω ότι είναι παράλογο αυτό. Κ όχι για μένα. Ούτε που με νοιάζει για μένα, για το μωρό εάν καταφέρναμε επιτέλους να μείνω έγκυος. Από κει κ πέρα αυτό που είπα για τις πεθερές το είπα γενικα για αυτά που ακούγονται κ ειδικά για αυτά που περνάω εγώ από δικη μου. Επομένως θα ήταν προτιμότερο να να κατανοήσεις ακριβώς τι είπα κ μετά να κάνεις το σχόλιο σου.  Εδώ κ 6 χρόνια παρόλα αυτά που περνάω, δεν έχω πει το παραμικρό στον άντρα μου, γιατί η μαμά είναι ιερή για τον καθένα.

Ναι βρε το κατάλαβα απλά σου είπα ότι δυστυχώς κάποια πράγματα δεν γίνονται και αλήθεια δεν καταλαβαίνω το λόγο που αρπάχτηκες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...