Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υψηλή χοριακη


vas-vamv

Recommended Posts

Καλησπέρα σας, ήθελα να ρωτήσω σχετικά κάτι με την χοριακη. Η πρώτη μέρα της τελευταίας μου περιόδου ήταν 6/1/21 στις 6/2/21 έκανα εξέταση για την χοριακη κι είχα 5000. Είναι φυσιολογικό τόσο μεγάλη χοριακη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μήπως είναι διδιμα;;;;;;; τέλειο θα είναι ε; εγώ όταν ήμουν έγκυος είχα με 2 μέρες καθυστέρηση 680κατι, και μετά από μια εβδομάδα 3000κατι δεν τα θυμάμαι ακριβώς, αλλά μεγάλη μου φαίνετε. Ο γιατρός σου τι λέει!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η vas-vamv είπε:

Καλησπέρα σας, ήθελα να ρωτήσω σχετικά κάτι με την χοριακη. Η πρώτη μέρα της τελευταίας μου περιόδου ήταν 6/1/21 στις 6/2/21 έκανα εξέταση για την χοριακη κι είχα 5000. Είναι φυσιολογικό τόσο μεγάλη χοριακη; 

Κορίτσι μου συγχαρητήρια..  Αν δεν είναι δίδυμα που για δίδυμα το κόβω. Σίγουρα θα είναι κορίτσι γιατί στα κορίτσια η χοριακη είναι υψηλή.. Με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/2/2021 at 10:00 ΜΜ, ο/η vas-vamv είπε:

Καλησπέρα σας, ήθελα να ρωτήσω σχετικά κάτι με την χοριακη. Η πρώτη μέρα της τελευταίας μου περιόδου ήταν 6/1/21 στις 6/2/21 έκανα εξέταση για την χοριακη κι είχα 5000. Είναι φυσιολογικό τόσο μεγάλη χοριακη; 

Καλησπέρα και συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου! Τι κύκλο έχεις; Πότε περίμενες περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η vas-vamv είπε:

Κορίτσια είναι δυδιμα  τελικά. Ευχαριστώ πολυ

Πω πω πω!
Πολύ χαίρομαι. Ευχομαι να πάνε όλα καλα μέχρι το τέλος!
Είναι 2! Τέλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα Ανυπομονώ να πάω για υπέρηχο πάλι τα δω. Πώς θα περάσουν οι μέρες δεν ξέρω. 5 εβδομάδων και 2 .Είμαι. καρδούλες Πότε περίπου ακούγονται ξέρει καποια;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...