Μετάβαση σε περιεχόμενο

H anypomonysia to self clear kai egw.......


maraki_1978

Recommended Posts

Koritsia kalispera kai apo mena!!!Prospathw kai gw apws kai oles sas edw mesa na mpw sto club twn egkywn!!:P Vevaia prospathoume me ton androuli mou mono 3 mhnes entatika alla kai prin den xrhsimopoiousame kamia methodo profylaxis.An tyxaine egkymosynh den tha mas enohlouse!;)

To thema vevaia einai h anypomonysia mou!!!Ayto to mhna eidika kontevw na trelathw!!!!:blink: eimai toso sigouri oti eimai egkyos(den to polypistevw kata vathos) pou ekana xthes kai simera 2 test self clear!!!Fysika kai ta 2 einai arnhtika!!Oute mia axnh gramoula oute tipota!!!!:( To xerw oti einai nwris gia test alla to myalo mou exei kollhsei!!!)H monadikh mou elpida einai na mou peite kai seis oti to ekana nwris!!!To sththos mou exei megalwsei alla den ponaei poly!Kai exw kati tsimpimatakia xamhla sthn koilia mou.O kyklos mou einai panta statheros 32 hmerwn kai teleytaia periodo eixa stis 12/01.Eytyxws pou mphka sto site sas kai xehniemai ligo!!:) Mallon epeidh einai h arxh akoma eimai anypomonh!Tha prosgeiwthw pistevw syntoma sthn pragmatikothta!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι καλωσόρισες!

Αχ αυτή η ανυπομονησία :laugh: Να δεις που όλα θα πάνε καλά και μετά δεν θα το πιστευεις ότι έχεις το μωράκι σου!

Πράγματι τα συμπτώματα που περιγράφεις συμβαίνουν στην αρχή της κύησης,όμως δεν θα ήθελα να σου δώσω κάποια ελπίδα και μετά να στεναχωρηθείς:( Μακάρι να πάνε όλα καλά και αν δεν έγινε αυτό τον μήνα έχουμε τον επόμενο!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες Μαρακι!!!

Σου ευχομαι γρηγορα το τεστ να σε χαροποιησει!!

Καλου κακου το συγκεκριμενο τεστακι ας το κανεις κοντα στη καθυστερηση ή και μετα

γιατι εχω ακουσει κοπελες που απογοητευτηκαν αδικα απο το τεστ ενω λιγες μερες μετα εδειξε εγκυμοσυνη.

Ευχομαι πολυ συντομα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki μου καλωηρθες στην παρεα μας!!!!

Κι εγω στην προσπαθεια!!Ειμαι απο τις κοπελες που δεν δινω καθολου σημασια στα συμπτωματα...μια φορα την πατησα και απο τοτε και στο στομα να φτασει η κοιλια(που λεει ο λογος)ουτε που την κοιταω....δεν μου αρεσει η απογοητευση!

Μεσα απο την καρδια μου ευχομαι να ειναι λαθος τα τεστ....που συμβαινει συχνα αυτο...

Και να εχεις στην κοιλιτσα σου το σπορακι σας!!!

Θα περιμενουμε με ανυπομονησια να μας πεις!!!!

Και υπομονη περνανε οι μερες!!

Φιλακιααα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia me kanate poly xaroumenh me thn amesh antapokrish sas!!!!Sas eyxaristw para poly!!!!!!H anypomonysia einai kati pou me xarakthrizei alla edw prepei na fanw pio logikh mou fenetai!!!En'to metaxy menw kai se eparxia kai allazw synexeia farmakeio gia na parw test gia na mhn phgainw sto idio kai dinw stoxo!!!Tha lene xazh einai ayth kai kanei synexeia test!!:silly: hihihihihi!!!!!Kai den thelw na paityxainw gnwstous mesa giati einai poly periergoi.Thn allh fora eixa paei sto gynaikologo gia PAP kai me petyxe mia pelatissa mou ekei kai mou leei <me to kalo kopela mou>Ti na ths peis twra!!hahahaha!!!!H gynaika eyxh edwse alla to evgale programma se olo to nhsi kai mas pernane gia sygxarikia!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ πρωτοσελιδο ε?Αχ ξερω κι εγω απο επαρχια...σε χωριουδακι μενω αντε να πας σε φαρμακειο και να μπει και καποιος γνωστος....δεν περιμενουν κιολας αμεσως εισαι εγκυος...αφου πηρες και τεστ :-)βεβαια δεν ειμαι απο εδω αλλα αυτοι αν θελουν!!!

Τι ευχαριστεις βρε γι αυτο ειμαστε εδω!!!:-)

Κι εγω ειμαι απιστευτα ανυπομονη αλλα και εγωιστρια συγχρονως οποτε για να μην πληγωθω....κρατιεμαι :-)

Για να δουμε μακαρι το πρωτοσελιδο να παραμεινει ως εχει!!χαΧα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν το πας μήνα μήνα βλέπω να πλουτίζουν τα φαρμακεία του νησιού!!Χαλάρωσε βρε Μαράκι..εγώ έχω παρατηρήσει πως αυτό που θέλω έρχεται όταν το αγνοώ!! Μην ασχολήσε!!Φτύσε το όπως σε φτύνει κ αυτό!!Αγνόησε το! Αδιαφορία πλήρης!!Πες του "δε σε έχω αναγκη!!!" και να δεις που θα έρθει μετά μόνο του!!!Όσο πιο πολύ φτύνεις κάτι τόσο πιο πολύ κολλάει!!(χαζόμάρα το ξέρω αλλά είναι αλήθεια!!)Πείσε τον ευατό σου πως κάποια μέρα, κάποιο μήνα(όχι αυτόν ούτε τον επόμενο!!άλλο!) θα έχεις καθυστέρηση και μέρες αρκετές και θα νιώθεις μια ανακατωσούρα..μεχρι αηδίας και τότε ναι!!θα είσαι έγκυος!!!Τον μήνα που θα το έχεις αγνοήσει!!χεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalws irthes Maraki mou

kai..................... NAI...................

einai poooooooly nwris!!!

Kane ligo ypomoni vre koritsaki mou,

na pas konta stis imerominies sou

kai meta testaki...

Tha faliriseis

kai pws tha megalwseis to paidi sou?!?

Oikonomia loipon... (xixixi)

Katalavainw APOLYTA tin agwnia sou

alla ek peiras sto lew:

skepsou thetika (((bgal'to apo to myalo sou))

"plakwsou" stis agkalitses kai sta //you know//

kai tha erthei to mwraki syntoma!!!

Ps:poio nisi?

Latrevw ta nisia mas!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaaxaxxaxa!!!!exete dikio vre koritsia!!!!mexri na dw to polypothito + sto test(den tha xanakanw allo prin apo kathysterhsh :silly: ) tha mou kanete eseis pareoula!!!!;) Xarhka poly pou mphka sthn parea sas!Hdh niwthw kalytera!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν κοιταξεις σε οποιο λεξικο θες συνωνυμο της ανυπομονησιας ειναι το ονομα μου ΑΡΕΤΗ...οποτε δεν εισαι η μονη..ειχα πλουτισει τα φαρμακεια...ασε να ερθουν οι ημερομηνιες σου και αν εχεις καθυστερηση να κανεις μια χοριακη σε μικροβιολογο για να εισαι σιγουρη...εμενα τα τεστ του φαρμακειου εδειχναν αρνητικα και η χοριακη ηταν ανεβασμενη..οποτε δεν τα θεωρω καθολου αξιοπιστα..σου ευχομαι θετικα αποτελεσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαράκι καλώς όρισες στο mammyland,

είμαστε ακριβώς στην ίδια θέση. Κι εγώ μόλις ολοκλήρωσα τον 3ο μήνα προσπαθειών με αποτυχία βέβαια γιατί μόλις μου ήρθε η περίοδος. Είμαι ήδη χάλια. Έχω αρχίσει να αγχώνομαι πάρα πολύ αλλά ξέρω ότι δεν κάνω καλά. Το θέμα είναι ότι κ εγώ από την ανυπομονησία μου είχα κάνει πριν από 1 βδομάδα ένα self-clear και είχε βγει αρνητικό. Το χειρότερο είναι ότι είχε δίκιο!!!!!!!!:( :( :( :(

Δε θέλω να σε απογοητεύσω απλά εγώ προσωπικά δε θα ξανακάνω self-clear γιατί μου έκοψε τα φτερά και μέχρι να μου έρθειη περίοδος ήθελα μια βδομάδα να βάζω συνέχεια τα κλάματα. Καλύτερα να μου έρχεται ξαφνικά.

Το θέμα είναι ότι πρέπει να χαλαρώσουμε. Δεν πρόκειται να συμβεί αλλιώς. Έχουν δίκιο όσοι το λένε. Σου εύχομαι γρήγορα ένα θετικό τεστάκι.

Φιλάκια...:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι, γλυκιά νησιώτισσα (πόσο σε ζηλεύω, η δουλειά μου είναι σε νησί, αλλά τώρα διανύω την 14μηνη άδεια που δίνει το δημόσιο σε άλλη επαρχιακή πόλη, την ιδιαίτερη πατρίδα μου) καλησπέρα κι από μένα και καλωσόρισες στην παρέα του mammy!!!

Το σλόγκαν μου είναι "κάνε έρωτα από έρωτα"!!!

Βγάλτο από το μυαλό σου, μη σου γίνει έμμονη ιδέα και σε γεμίσει άγχος!

Αυτό το άτιμο το άγχος είναι ανασταλτικός παράγοντας για πολλά πράγματα!!

Θα σου έρθει από εκεί που δεν το περιμένεις και θα είναι η μεγαλύτερη έκπληξη... Και δε σου τα λέω αυτά για να σου χαϊδέψω τα αυτιά...

Πολλές κοπέλες προσπαθούν πολύύύύύύ περισσότερο από σένα και όταν τα καταφέρνουν διαπιστώνουν ότι μία είναι η συνταγή της επιτυχίας!!! Χαλάρωση κι απόλαυση του σεξ!!

Σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια όταν σας ακούω να αγχώνεστε από τον τρίτο μηνα προσπαθειών στενοχωριέμαι!

Τι να πουν άλλα ζευγάρια που προσπαθούν 3 χρόνια και δεν πιαχουν και μάλιστα δεν εχουν κάποιο πρόβλημα. Για να σοβαρευτούμε και να είμαστε αισιόδοξες:):) :) Χαμόγελα να βλέπω και καθαρά μυαλά

Εγώ έμεινα έγκυος μετά απο 6 μηνές προσπάθεια και θεωρείται σχετικά μικρο διάστημα προσπαθειων. Χαλαρώστε είναι μετρημένες στα δάχτυλα οι γυναίκες που μένουν έγκυες από τον πρώτο μήνα. Όλα θα πάνε καλα΄

B) B) B) B) B) Απάλα χαλαρώστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAKI KALOS MAS IRTHES-KAI EGO STON TRITO MHNA PROSPATHION BRISKOMAI--KAI APO ANYPOMONISIA ALLO TIPOTA---ASTA----:laugh: DEN THELEI AGXOS AYTO EXO KATALABEI APO TIS SIZITHSEIS POY EXO KANEI ME TA KORITSIA-EDO --TON PROTO MHNA EIXA AGXOS-TORA EYTYXOS TO EXO PAREI POLI XALARA-ELPIZO NA SYNEXISO ETSI:) THA ERTHEI POU THA PAEI--PISTEYO PANTOS OTI TO TEST TO EKANES NORIS--EKSALOU EINAI POLI NORIS GIA NA AGXONOMASTE-EINAI MIKOR TO DIASTHMA POY PROSPATHOUME---OLA THA ERTHOYN THA TO DEIS--POLLA FILIA KAI EYXOMAI OTI KALYTERO

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαράκι μου να σου πω ότι καταρχήν μ'εκανες και γέλασα (όχι με τον πόνο σου, αλλά με την αδιάκριτη που άρχισε τα συγχαρήκια... ακόμα δεν τον είδαμε, γιάννη τον βαφτίσαμε που λένε....). ε μα να χεις την αγωνία σου να χεις και τις κυρίες που αδημονούν για τα νέα του νησιού....

marillu μου νομίζω καλά τα λες, δεν πρέπει να αγχωνόμαστε τόσο νωρίς, εμείς πάμε για 4ο μήνα προσπάθειας και έχουμε και το βιολογικό ρολόι να καραδωκεί.... βλέπεις αργά το αποφασίσαμε. τώρα σταμάτησα να παίρνω τεστάκια πάντως! παίρνω δόση από το φόρουμ. μπαίνω λίγο, διαβάζω, παίρνω τα κουράγια μου και δώστου λίγο ακόμη.. τώρα περιμένω με ανυπομονησία την ωορρηξία μου!!!!!

(μεταξύ μας για αυτή λέω να πάρω τεστ, μην την αφήσω έτσι...:blush: :blush: :blush: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia parolo pou fanhke ligo angxwtiko to mhnumataki mou genika eimai aisiodoxos anthrwpos!!!Skefthte oti ston gamo mas eimoun toooooooooooooooooooooosooooooo xalarhhhhhhhhhhhh!!!Oloi aporousane!!!To prwi epina kafe kai den elega na mazeftw spiti!!!xaxaxaxa!!!!kai eimai kai poly gourlou!!!Eimai diaitologos kai exw polles egkuoules pou parakolouthw 'h kopelitses pou prospathoun!!Loipon Oi kopeles pou einai sthn prospatheia poly kairo(synergazomai me gynaikologous gia provlhmata opws polykystikes)kai erxontai stro grafeio kai meta apo 2-3 mhnes menoun egkyes!!!xaxaxa!!!Afou me peirazoun kai oi giatroi kai mou lene na sou steiloume kamia kopela na meinei egkyos!!!!:laugh: Ayto loipon pou tis symvoulevw panta einai makrya apo angxos kai oti ola tha pane kala!!!Na pou eftase h seira mou omws kai exei poly gelio!!!!!:P Twra pia hrthe h wra na me symboulepsw kai na eimai xalarh!!!!!Etsi einai gyrnaei o troxos!!!!!xaxaxaxaxa!!pantws exw polla aisiodoxa paradeigmata kai malista meta apo poly sovara provlhmata kai omws egine ayto epithymousan!!!!Telika apekthsan ena mikro zouzounaki!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Na sas pw epishs oti exw alla dyo self clear sto ntoulapi kai den ta plhsiazw!!!!(exw kanei stock :blush: )Pragmatika me exete vohthisei poly me tis apanthseis sas!!!:) Kai eyxomai oso gouri fernw sto grafeio stis kopeles allo toso na ferw kai dw kai na eimaste oles me mwrakia!!!!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα , είμαι στον 3ο μήνα προσπαθειών κι εγώ και κατάλαβα τελίκά πως εκεί που πήγα να το πάρω χαλαρά το θέμα ε΄χω αρχίσει να αγχώνομαι :( ..

Την Κυριακή περιμένω περίοδο , είχα κάτι πονάκια αυτές τις μέρες ( έχω σταθερό κύκλο 28 ημερών και πάντα συμπτώματα ωορρηξίας από την 12η μέρα μέχρι την 16η) , νόμιζα 'ότι ίσως ειμαι έγκυος , δεν άντεξα και πήγα στο φραμακείο και πήρα ένα self clear ...έτρεξα στην κολλητή μου να κάνω το τέστ και βγηκε αρνητικό .

Απογοητευση μεγάλη , θα με καταλαβαινετε σίγουρα.

Η κολλητή μου έχει 3 παιδιά , προσπάθησε να με βοηθήσει ψυχολογικά αλλά δεν ξέρω κατά πόσο τα κατάφερε .

Έχω φτάσει σε σημείο να ψάχνω στο ιντερνετ άρθρα για τα τεστ εγκυμοσύνης μήπως και έχω ελπίδες να ήταν λάθος το αποτέλεσμα ...

βρήκα http://news.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_ell_1_11/08/2006_193953

παρόλα αυτά είμαι πλέον σίγουρη ότι και αυτός ο μήνας θα πάει στράφι , δυστυχώς ο επόμενος ούτως η άλλως θα πάει χαμένος μιας και ο άρραβωνιαστικός μου θα λείπει ταξίδι τις μέρες ωορρηξίας μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλυτερα θα ειναι να περιμενεισ να περασει η κυριακη και μετα να κανεισ το τεστ....υπαρχουν τεστ που γινονται απο την πρωτη μερα καθυστερησησ....δεν θυμαμαι αν αυτο το τεστ ειναι για αυτο,εγω επαιρνα αυτο που εχει 2 μεσα....ειναι πρωι ακομα για να θυμηθω ονομασιεσ....:silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό έλεγε οτι βγαζει αποτέλεσμα μετά από την 5η μέρα πιθανής σύλληψης πριν την περίοδο , εγώ το έκανα πιο πολλές μέρες μετά την πιθανή μέρα σύλληψης γιατί περιμένω περίοδο την Κυριακή και έχω πάντα σταθερό κύκλο

Τις μέρες ωορρηξίας μου τις υπολόγισε ο γιατρός μου με υπερηχο και έχω και συμπτώματα πάντα ...οπότε το πήρα απόφαση , μακάρι να έκανε λάθος το τεστ αλλά δε θα βασανισω άλλο τον εαυτό μου ήδη να φανταστείς ηρέμησε ο οργανισμός μου μετά το αποτελεσμα και καλύτερα που το έκανα το τεστ γιατί από το άγχος σκεφτομουνα οτι μπορεί και να μη μου ερθει περίοδος την Κυριακή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα το ξαναπώ.Σε όλες.Να το ακούσουν όλες.

Κυρίες μου,

όσο πιο πολύ το σκέφτεστε,τόσο πιο πολύ αυτό το μωρό πεισμώνει και ΔΕΝ έρχεται.

Ξέρω,ακούγεται τετριμένο,αλλά,ρε κοριτσάκια μου,ΜΗΝ το κάνετε αυτό.Μη το σκέφτεστε.

Και,οχι,δε τα λέω σε σας για να τ'ακούω εγώ.Στη δική μου περίπτωση η επιστήμη δε σηκώνει απλά τα χέρια ψηλά.Παραιτείται.

Από τότε που ΕΠΑΨΑ να σκέφτομαι ότι θέλω να γίνω μανούλα,έχει ηρεμήσει το κεφάλι μου.Θυμάμαι πριν τα Χριστούγεννα,και καμιά 10αριά μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο (που ήρθε τελικά πακέτο με την αλλαγή του χρόνου η ρουφιάνα) έπαθα κοκομπλόκο.Ψιχικό τσιμπουκοπλάκωμα.Λαλά.Το'καψα.

Αποτέλεσμα;Επαναλαμβανόμενες αϋπνίες,κλάμα με το παραμικρό (ερχόταν ο δόλιος αντρούλης μου,έλεγε "καλημέρα γουρουνίτσα"... "μπουχουχουχουχουουουου!!!!!" εγώ) νεύρα σε σημείο "σκοτώνω άνθρωπο κι αν κοτάτε ελάτε να με σταματήσετε" και,φυσικά,το μόνο που με ένοιαζε ήταν να μείνω έγκυος.

Το λοιπόν.Αδιαθέτησα και βρέθηκα Πρωτοχρονιάτικα να βαλαντώνω μόνη μου στο μπάνιο,αγκαλιά με το νηπτήρα και τις σερβιέτες.Ο άντρας μου έπαθε σοκ.7 μήνες με ξέρει,εκ των οποίων τους 3 τελευταίους μένουμε και μαζί,και ΠΟΤΕ δε με είχε δει έτσι.Παίρνει λοιπόν κάτι ανάποδες και μου είπε ότι προτιμάει να μείνει άτεκνος,παρά να με βλέπει σ'αυτήν την κατάσταση.Όχι,δεν τσακωθήκαμε,εκείνος με μάλωσε.Κι άσχημα.Και πολύ καλά μου έκανε.Γιατί ήρθα στα ίσα μου.

Αυτό που προσπαθώ να σου πω είναι ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΚΑΙ ΘΑ'ΡΘΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.Ξέρω ότι τα'χεις ξανακούσει,ξέρω ότι είναι πολύύύύύ δύσκολο,αλλά έτσι είναι αυτά.Το όμορφο αργεί να γίνει.

Τώρα εγώ και κάτι άλλο ήθελα να πω,αλλά το ξέχασα.Αν το θυμηθώ θ'αφήσω κι άλλο σχόλιο (α,δε'ν τίποτα.Το'χε κι ένας γνωστός μου και πέθανε)

Άντε καλημέρααααααααα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις απόλυτο δίκιο , αυτό φοβ'αμαι να μην πάθω κι εγώ , όμως θες δε θες το σκέφτεσαι έστω και λίγο ! και πως να μην το σκέφτεσαι δηλαδή όταν ξέρεις από τα πονάκια ότι έχεις ωορρηξία ? Και πως να μην το σκέφτεσαι όταν ξέρεις πως κάθε μήνα κάνεις ελεύθερο σεξ ? Λίγες μέρες πριν την περίοδο περνάει από το μυαλό μου ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ?

Θα προσπαθήσω να το αποβάλλω αυτό γιατί ξέρω πόσο δίκιο έχεις , τα ίδια μου λέει και η μητέρα μου.

Απλά όταν έχεις περάσει πολλά στη ζωή σου όπως ένας γάμος και διαζύγιο σε μικρή ηλικία , μια αποβολή που ετυχώς βγήκε για καλό και ξαφνικά μπαίνει ο τέλειος άντρας στη ζωή σου και μένει μονο ένα μωράκι να ολοκληρώσει αυτή την ευτυχία ακόμα και να μην το σκέφτεσαι υποσυνείδητα στριφογυρνάει στο μυαλό :( ...λέτε να το ρίξω στη γιόγκα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rodopetalo καλη μου η αγωνια με μετρο ειναι φυσιολογικη αλλα οπως κι εγω εχω ξανατονισει επειδη κι εμενα μου ειχε κανει εντυπωση...το αγχος προκαλει συσπασεις στη μητρα και δεν δεχεται το γονιμοποιημενο ωαριο!!!

Μολις το εμαθα ηταν λες και πηρα μια κουτα ηρεμιστικα!!!Φοβηθηκα οτι θα κανω μονη μου κακο στον εαυτο μου!!

Βρηκες το τελειο αντρα Δοξα το Θεο....υπομονη και θα ρθει και ο καρπος σας!!!!

Εχεις περασει πολλα,γι αυτο να εισαι δυνατη να ελπιζεις και θα δεις οτι ολα θα ρθουν και θα πανε καλα!!!!

Γιογκα αυτο ξαναπες το!!!χα χα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina έγραψε:

το αγχος προκαλει συσπασεις στη μητρα και δεν δεχεται το γονιμοποιημενο ωαριο!!!!!

:blink:

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:blink: :blink: :blink: :blink: :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι καμια κι εγω οταν το ακουσα εμεινε....μου φωναζε κιολας γιατι ειναι καπως γνωστη την επισκεπτομαι για αλλο λογο....και μου ελεγε βρε κοριτσια γιατι το κανετε αυτο δεν υπαρχει χειροτεροοοοοοο!!!!και μετα μου ανεφερε αυτο που σου ειπα!το αγχος ειναι ατιμο αλλες φορες αναβαλει την ωορηξια για αργοτερα απ οτι θα πρεπε η και δεν κανει καθολου!!!

Εγω εκτος απο αυτο που μου ειπε και ηρεμησα πηγα στον γιατρο και για υπερηχο για να δει την ωορηξια ποτε γινεται για να μην αγχωθω καθολου με μετρηματα και να δινω λεφτα για τεστ.

Αστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...