Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χαμηλή χοριακή..


Mantarini

Recommended Posts

Κορίτσια μου γεια σας. Γράφω γιατί αντιμετωπίζουμε με ένα πολύ αγαπημένο μου πρόσωπο το εξής. 

Πρώτη χοριακή 30 μονάδες 

Δεύτερη χοριακή 51,92

κύκλος 26-27 ημερών, τελευταία περίοδος 20/12 και μια επαφή στις 1/1. Πιστεύετε ότι θα προχωρήσει η εγκυμοσύνη? δεν διπλασιάστηκε η τιμή όπως θα έπρεπε και   ανησυχώ λιγάκι. Με το γιατρό που μίλησε την έκλεισε ραντεβού σε 10 μέρες για να δουν τι εξέλιξη θα υπάρχει. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να είχε παρόμοιες τιμές? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Mantarini είπε:

Κορίτσια μου γεια σας. Γράφω γιατί αντιμετωπίζουμε με ένα πολύ αγαπημένο μου πρόσωπο το εξής. 

Πρώτη χοριακή 30 μονάδες 

Δεύτερη χοριακή 51,92

κύκλος 26-27 ημερών, τελευταία περίοδος 20/12 και μια επαφή στις 1/1. Πιστεύετε ότι θα προχωρήσει η εγκυμοσύνη? δεν διπλασιάστηκε η τιμή όπως θα έπρεπε και   ανησυχώ λιγάκι. Με το γιατρό που μίλησε την έκλεισε ραντεβού σε 10 μέρες για να δουν τι εξέλιξη θα υπάρχει. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να είχε παρόμοιες τιμές? 

Η πρώτη με την δεύτερη έγιναν στο ίδιο μικρό βιολογικό? Με πόσες μέρες διαφορά? Μπορεί απλά να πάρει στη συνέχεια τα πάνω της. 

Θα πρότεινα μια τρίτη χόρίάκή δύο  μέρες μετά τη δεύτερη στο ίδιο ιατρείο. Να έχει εμπιστοσύνη στο εμβρυακί της.... 💟

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η misofeggaro είπε:

Η πρώτη με την δεύτερη έγιναν στο ίδιο μικρό βιολογικό? Με πόσες μέρες διαφορά? Μπορεί απλά να πάρει στη συνέχεια τα πάνω της. 

Θα πρότεινα μια τρίτη χόρίάκή δύο  μέρες μετά τη δεύτερη στο ίδιο ιατρείο. Να έχει εμπιστοσύνη στο εμβρυακί της.... 💟

ναι στο ίδιο έγιναν και οι δύο χοριακες. Σαββατο  η πρώτη Δευτέρα η δεύτερη. Μακάρι να πάνε όλα καλά αλλά έχω αγχωθεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η peacock είπε:

H εξελιξη της χοριακής κρίνεται ικανοποιητική αν η αυξηση της ειναι έστω 60%. Ευχομαι τα καλυτερα!

Σε ευχαριστώ πολύ! Θα σας ενημερώσω για νεότερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

κορίτσια σήμερα έκανε και μια τρίτη χοριακη και ήταν 992. Θεωρητικά είναι στην 6η βδομάδα εγκυμοσύνης.. την Δευτέρα έχει ραντεβού με τον γιατρό. Ευχηθείτε να πάνε όλα καλά γιατί είναι ήδη σε κακή ψυχολογική κατάσταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

κορίτσια σήμερα έκανε και μια τρίτη χοριακη και ήταν 992. Θεωρητικά είναι στην 6η βδομάδα εγκυμοσύνης.. την Δευτέρα έχει ραντεβού με τον γιατρό. Ευχηθείτε να πάνε όλα καλά γιατί είναι ήδη σε κακή ψυχολογική κατάσταση.

Να πανε ολα καλα για το κοριτσι!! Προσευχουλα για ολες τις γυναικες μανουλες κ μωρακια ολου του κοσμου 🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Να πανε ολα καλα για το κοριτσι!! Προσευχουλα για ολες τις γυναικες μανουλες κ μωρακια ολου του κοσμου 🙏🙏

Σε ευχαριστώ πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!

Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε.... Πες μας νέα την Δευτέρα.  Κ μην αγχώνεσαι ότι είναι να γίνει θα γίνει.... Θα δείτε σάκο κ εβρυικα στοιχεία λογικά.... Όλα ευχάριστα να είναι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/1/2021 at 10:50 ΜΜ, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε.... Πες μας νέα την Δευτέρα.  Κ μην αγχώνεσαι ότι είναι να γίνει θα γίνει.... Θα δείτε σάκο κ εβρυικα στοιχεία λογικά.... Όλα ευχάριστα να είναι.. 

μακάρι κοπέλα μου. προσπαθούν ένα χρόνο η κοπέλα για δεύτερο μωράκι και είναι ζόρικα τα πράγματα. Το απόγευμα θα ξέρουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mantarini είπε:

μακάρι κοπέλα μου. προσπαθούν ένα χρόνο η κοπέλα για δεύτερο μωράκι και είναι ζόρικα τα πράγματα. Το απόγευμα θα ξέρουμε!!

Μακάρι να έχουμε καλά νέα.... θα περιμένουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/1/2021 at 10:54 ΠΜ, ο/η Mantarini είπε:

Κορίτσια μου γεια σας. Γράφω γιατί αντιμετωπίζουμε με ένα πολύ αγαπημένο μου πρόσωπο το εξής. 

Πρώτη χοριακή 30 μονάδες 

Δεύτερη χοριακή 51,92

κύκλος 26-27 ημερών, τελευταία περίοδος 20/12 και μια επαφή στις 1/1. Πιστεύετε ότι θα προχωρήσει η εγκυμοσύνη? δεν διπλασιάστηκε η τιμή όπως θα έπρεπε και   ανησυχώ λιγάκι. Με το γιατρό που μίλησε την έκλεισε ραντεβού σε 10 μέρες για να δουν τι εξέλιξη θα υπάρχει. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να είχε παρόμοιες τιμές? 

Τι έγινε τελικά με την κοπέλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Πήγε την Δευτέρα στο γιατρό και ειδανε μόνο σάκο χωρίς εμβρυικα στοιχεία. Την έκλεισε ραντεβού σε μια βδομάδα να δουν αν υπάρχει εξέλιξη. Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τελικά το σποράκι παλινδρόμησε εχτές, της ήρθε αιμορραγία και συσπάσεις και σήμερα το επιβεβαίωσαν με τον γιατρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...