Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννάμε με το καλό Σεπτέμβρη του 21!


Recommended Posts

Εύχομαι μια τέλεια χρονιά που θα γεμίσει τις αγκαλιές μας με υγιή μωράκια! Εμάς το νέο το έφερε ο Άγιος Βασίλης μόλις μπήκε το 2021.ποσες άλλες έμαθαν αυτό το μήνα τα ευχάριστα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Καρολίνα είπε:

Εύχομαι μια τέλεια χρονιά που θα γεμίσει τις αγκαλιές μας με υγιή μωράκια! Εμάς το νέο το έφερε ο Άγιος Βασίλης μόλις μπήκε το 2021.ποσες άλλες έμαθαν αυτό το μήνα τα ευχάριστα;

Καλησπέρα κορίτσια!!Την Παρασκευή έκανα τεστ κ βγήκε θετικό κ Δευτέρα θα κάνω χοριακη.Σας ευχομαι όλα να πάνε καλά🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Καρολίνα είπε:

Έκανα χοριακη και βγήκε 300 μονάδες.

Εγώ έκανα τεστ σημερα φαρμακείου και βγήκε θετικό. Θα πάω αύριο για χοριακη. Πότε ήταν η τελευταία ημέρα περιόδου σου? Εμενα 13.12

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Lakit είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Την Παρασκευή έκανα τεστ κ βγήκε θετικό κ Δευτέρα θα κάνω χοριακη.Σας ευχομαι όλα να πάνε καλά🥰

Kalispera, sigxaritiria, pao ki ego avrio gia xoriaki

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Lakit είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!Την Παρασκευή έκανα τεστ κ βγήκε θετικό κ Δευτέρα θα κάνω χοριακη.Σας ευχομαι όλα να πάνε καλά🥰

Καλά αποτελέσματα στην αυριανή εξέταση!

 

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Anna34 είπε:

Εγώ έκανα τεστ σημερα φαρμακείου και βγήκε θετικό. Θα πάω αύριο για χοριακη. Πότε ήταν η τελευταία ημέρα περιόδου σου? Εμενα 13.12

Κι εμένα 13.12 ήταν η τελευταία μέρα περιόδου.καλα αποτελέσματα στην αυριανή χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Anna34 είπε:

Kopeles sas xeretw, ekana xoriaki simera kai vgike 1446

Μπράβο.πολυ καλά.θα κάνεις κ την Τετάρτη;με το καλό ο 1ος υπέρηχος.κλεισατε ραντεβού;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Καρολίνα σ ευχαριστω!!Ποτε έχεις ραντεβού με γυναικολόγο;

@Anna34 Μπραβοοοο μου ακούγεται πολύ καλη!!Αν κ δεν γνωρίζω πολλά για το συγκεκριμένο θέμα..μίλησες με γυναικολόγο τι σου είπε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Lakit είπε:

@Καρολίνα σ ευχαριστω!!Ποτε έχεις ραντεβού με γυναικολόγο;

@Anna34 Μπραβοοοο μου ακούγεται πολύ καλη!!Αν κ δεν γνωρίζω πολλά για το συγκεκριμένο θέμα..μίλησες με γυναικολόγο τι σου είπε;

Δεν έκλεισα ακόμη ραντεβού.περιμενω να ανέβει η χοριακη λίγο ακόμη και μετά θα κλείσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Καρολίνα είπε:

Δεν έκλεισα ακόμη ραντεβού.περιμενω να ανέβει η χοριακη λίγο ακόμη και μετά θα κλείσω.

Αύριο θα πάω στη γυναικολόγο για να δούμε σάκο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Καρολίνα είπε:

Δεν έκλεισα ακόμη ραντεβού.περιμενω να ανέβει η χοριακη λίγο ακόμη και μετά θα κλείσω.

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lakit είπε:

@Καρολίνα σ ευχαριστω!!Ποτε έχεις ραντεβού με γυναικολόγο;

@Anna34 Μπραβοοοο μου ακούγεται πολύ καλη!!Αν κ δεν γνωρίζω πολλά για το συγκεκριμένο θέμα..μίλησες με γυναικολόγο τι σου είπε;

Μου είπε ότι είναι πολύ καλή η τιμή. Θα πάω αύριο να δούμε σακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Anna34 είπε:

 

Μου είπε ότι είναι πολύ καλή η τιμή. Θα πάω αύριο να δούμε σακο

Τέλεια.με το καλό,θα περιμένουμε νέα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια κι από εμένα. Κι εγώ πρώτα ο Θεός θα είμαι μαζί σας. Σήμερα έκανα τη δεύτερη χοριακή και το αποτέλεσμα ήταν 1923. Η γιατρός μου είπε ότι δεν χρειάζεται να ξανακάνω. Μου έκλεισε ραντεβού στις 26 Ιανουαρίου. Μου φάνηκε λίγο αργά, αλλά δεν πειράζει. Υπομονή. Εύχομαι καλή εγκυμοσύνη σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η CalliopeP είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κι από εμένα. Κι εγώ πρώτα ο Θεός θα είμαι μαζί σας. Σήμερα έκανα τη δεύτερη χοριακή και το αποτέλεσμα ήταν 1923. Η γιατρός μου είπε ότι δεν χρειάζεται να ξανακάνω. Μου έκλεισε ραντεβού στις 26 Ιανουαρίου. Μου φάνηκε λίγο αργά, αλλά δεν πειράζει. Υπομονή. Εύχομαι καλή εγκυμοσύνη σε όλες μας!

Καλησπέρα, συγχαρητήρια και σε σένα! Πότε ήταν η τελευταία ημέρα περιόδου σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Anna34 είπε:

Καλησπέρα, συγχαρητήρια και σε σένα! Πότε ήταν η τελευταία ημέρα περιόδου σου? 

Σε ευχαριστώ! Και σε σένα όλα κατ' ευχήν! Μάλλον εννοείς πότε ήταν η πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου. Ήταν στις 9 Δεκεμβρίου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπέρα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες... πρώτη φορά μανούλα και έχω πολύ άγχος.. έκανα την πρώτη χοριακή την Παρασκευή και βγήκε 1094 τώρα θα ξανακάνω αύριο και την Πέμπτη γιατρό... Πολλές απορίες ρε κορίτσια...τι νούμερο πρέπει να έχει η χοριακή μου αύριο για να είναι καλή? κ την Πέμπτη ο γιατρός τι θα δεί? τώρα ειμαι 5εβδ+2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η CalliopeP είπε:

Καλησπέρα κορίτσια κι από εμένα. Κι εγώ πρώτα ο Θεός θα είμαι μαζί σας. Σήμερα έκανα τη δεύτερη χοριακή και το αποτέλεσμα ήταν 1923. Η γιατρός μου είπε ότι δεν χρειάζεται να ξανακάνω. Μου έκλεισε ραντεβού στις 26 Ιανουαρίου. Μου φάνηκε λίγο αργά, αλλά δεν πειράζει. Υπομονή. Εύχομαι καλή εγκυμοσύνη σε όλες μας!

Καλώς ήρθες!εύχομαι τα καλύτερα.ειναι αργά ναι αλλά τότε σίγουρα θα τα δείτε όλα. Πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Maria.P. είπε:

Kαλησπέρα σε όλες τις μέλλουσες μανούλες... πρώτη φορά μανούλα και έχω πολύ άγχος.. έκανα την πρώτη χοριακή την Παρασκευή και βγήκε 1094 τώρα θα ξανακάνω αύριο και την Πέμπτη γιατρό... Πολλές απορίες ρε κορίτσια...τι νούμερο πρέπει να έχει η χοριακή μου αύριο για να είναι καλή? κ την Πέμπτη ο γιατρός τι θα δεί? τώρα ειμαι 5εβδ+2

Συγχαρητήρια!!καλώς ήρθες στην παρέα μας.θελουμε να βγει από 4.400 και πάνω η αυριανή χοριακη.καθε 2 μέρες να διαπλασιαζεται δηλαδη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Καρολίνα είπε:

Καλώς ήρθες!εύχομαι τα καλύτερα.ειναι αργά ναι αλλά τότε σίγουρα θα τα δείτε όλα. Πόσες μέρες καθυστέρηση έχεις;

Επειδή έχω άστατο κύκλο δεν μπορώ να σου απαντήσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Καρολίνα είπε:

Συγχαρητήρια!!καλώς ήρθες στην παρέα μας.θελουμε να βγει από 4.400 και πάνω η αυριανή χοριακη.καθε 2 μέρες να διαπλασιαζεται δηλαδη.

Καλώς σας βρήκα Καρολίνα! Σε ευχαριστώ πολύ! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...