Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γεννάμε με το καλό Σεπτέμβρη του 21!


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η natasa94 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε; Τελικά το μωράκι μας είχε κρυφές τις χάρες του! Είναι αγοράκι 🙂🙂🙂

Τι καλά 😁 κι εγώ σήμερα θα πάω να δω τι κάνει εκεί μέσα 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!τι κάνετε;;16+1 σήμερα..με την ναυτίες να με ακολουθούν ακόμη ευτυχώς οι εμετοι έχουν γίνει ελάχιστοι....έχετε φουσκώσει καθόλου;;εγώ ακόμη ψάχνω την κοιλιά μου...εσάς εμφανίστηκε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mommy to be είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!τι κάνετε;;16+1 σήμερα..με την ναυτίες να με ακολουθούν ακόμη ευτυχώς οι εμετοι έχουν γίνει ελάχιστοι....έχετε φουσκώσει καθόλου;;εγώ ακόμη ψάχνω την κοιλιά μου...εσάς εμφανίστηκε;;;

Εγώ αύριο μπαίνω 16η, είσαι μια βδομάδα μπροστά 😌 εμένα κάτι φαίνεται αλλά είναι κ η 2η εγκυμοσύνη οπότε λογικό να φανεί πιο νωρίς 😛 επίσης έχω πάρει κ 1.5 κιλό, εκεί κάπου 🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Τι καλά 😁 κι εγώ σήμερα θα πάω να δω τι κάνει εκεί μέσα 😂😂😂

Ναι να πω την αλήθεια αγόρι θέλαμε 😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mommy to be είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!τι κάνετε;;16+1 σήμερα..με την ναυτίες να με ακολουθούν ακόμη ευτυχώς οι εμετοι έχουν γίνει ελάχιστοι....έχετε φουσκώσει καθόλου;;εγώ ακόμη ψάχνω την κοιλιά μου...εσάς εμφανίστηκε;;;

Εγώ 14+4 σήμερα και πήρα 1 κιλό αλλά φούσκωσε η κοιλιά :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό Pan για σήμερα!!! Μπράβο natassa για το αγοράκι σας!!!

Εμείς 12 κλεισμένες σήμερα ☺️ έχω μέρες να το δω και μου έλειψε που δεν έχω ιδέα τι κάνει. Κορίτσια εγώ παρατηρώ ότι η κοιλιά που φούσκωσε, σα να μίκρυνε τώρα, σα να πήγε προς τα πάνω, δεν ξέρω.. οι αναγούλες ελλατωνονται  αλλά κρατάνε ακόμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η BananaConsuela είπε:

Με το καλό Pan για σήμερα!!! Μπράβο natassa για το αγοράκι σας!!!

Εμείς 12 κλεισμένες σήμερα ☺️ έχω μέρες να το δω και μου έλειψε που δεν έχω ιδέα τι κάνει. Κορίτσια εγώ παρατηρώ ότι η κοιλιά που φούσκωσε, σα να μίκρυνε τώρα, σα να πήγε προς τα πάνω, δεν ξέρω.. οι αναγούλες ελλατωνονται  αλλά κρατάνε ακόμα. 

Κι εμένα απλωτη είναι, πάνω ίσως είναι κ πιο μεγάλη 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια χαρά ο μπέμπης 😁 φαίνεται 4 5 μέρες μεγαλύτερος στον υπέρηχο, είναι ψηλός 😂😂

Γράψαμε εξετάσεις αίματος και μου έδωσε μαγνήσιο γιατί κάνει συσπάσεις η μήτρα μου ακόμα και σίδηρο γτ και την προηγούμενη φορά ήμουν στο όριο οπότε το θεωρούμε δεδομένο ότι θα έχει πέσει κι άλλο 😅

Θα πάω ξανά σε 3 εβδομάδες ☺️☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Mommy to be είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!τι κάνετε;;16+1 σήμερα..με την ναυτίες να με ακολουθούν ακόμη ευτυχώς οι εμετοι έχουν γίνει ελάχιστοι....έχετε φουσκώσει καθόλου;;εγώ ακόμη ψάχνω την κοιλιά μου...εσάς εμφανίστηκε;;;

Καλημερα!!! 16 ακριβως σημερα εχουμε 1-2 μερες διαφορα!!😁 Πλεον δεν εχω καθολου αναγουλες κλπ ,μονο αμα φαω πολυ με πιανει η κατι βαρυ! Εμενα φουσκωσε η κοιλιτσα αρκετα μπορω να πωωω,  αφου πλεον με καταλαβαίνουν ολοι! Και αυριο επιτελους μετα απο 4 εβδομαδες περιπου θα παμε να το δουμε!! Μου ελειψε απιστευτα!!! Υπαρχει καποια κοπελα που να το ενιωσε το μωρακι της απο τωρα??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Καλημερα!!! 16 ακριβως σημερα εχουμε 1-2 μερες διαφορα!!😁 Πλεον δεν εχω καθολου αναγουλες κλπ ,μονο αμα φαω πολυ με πιανει η κατι βαρυ! Εμενα φουσκωσε η κοιλιτσα αρκετα μπορω να πωωω,  αφου πλεον με καταλαβαίνουν ολοι! Και αυριο επιτελους μετα απο 4 εβδομαδες περιπου θα παμε να το δουμε!! Μου ελειψε απιστευτα!!! Υπαρχει καποια κοπελα που να το ενιωσε το μωρακι της απο τωρα??? 

Μπα τπτ ακομα 😂 εσύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sunny97 είπε:

Καλημέρα κορίτσια, εμένα σήμερα είναι το ραντεβού μου για την αυχενική... Πόσο ανυπομονώ 😻

Αααα να μας πεις μετά 😁 που θα την κάνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sunny97 είπε:

Είμαι από Κρήτη, ο γυναικολόγος μου είναι στο νοσοκομείο αλλά την εξέταση θα την κάνω ιδιωτικά σε έναν άλλο σήμερα ❤️

Με το καλό! Αναμένουμε νέα!

Εγώ Παρασκευή ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η PanB είπε:

Μπα τπτ ακομα 😂 εσύ; 

Μπααααα ... νιωθω που και που μια περιεργη κινητικότητα κατω απο τον αφαλο αλλα δεν μπορω να ξεχωρίσω αν ειναι εντερο η το μπεμπε αρα δεν δινω σημασια!!! Ειναι και το πρωτο μου που λενε οτι αργεις να το νιωσεις αρα νομιζω ειναι εντερακι 😂 οταν το νιωσω κανονικά θα κανω παρτυ 🎉🎉🎉 Ασχετο αλλα βγηκαν και οι εξετασεις του θυρεοειδη μου (εχω hasimoto) και βγηκε η tsh ανεβασμενη και αγχωθηκα κιολας !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Μπααααα ... νιωθω που και που μια περιεργη κινητικότητα κατω απο τον αφαλο αλλα δεν μπορω να ξεχωρίσω αν ειναι εντερο η το μπεμπε αρα δεν δινω σημασια!!! Ειναι και το πρωτο μου που λενε οτι αργεις να το νιωσεις αρα νομιζω ειναι εντερακι 😂 οταν το νιωσω κανονικά θα κανω παρτυ 🎉🎉🎉 Ασχετο αλλα βγηκαν και οι εξετασεις του θυρεοειδη μου (εχω hasimoto) και βγηκε η tsh ανεβασμενη και αγχωθηκα κιολας !!! 

Καλησπέρα κορίτσια, εγώ σήμερα έκανα αυχενική!!!!! όλα καλά 🥰🥰μου έφυγε μεγάλο άγχος.. μάλλον είναι κορίτσι 💃 τί απίστευτο συναίσθημα είναι αυτό ρε κορίτσια... όλα καλά να μας πάνε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/3/2021 at 1:54 ΜΜ, ο/η Sweeties είπε:

Φυσιολογικά γέννησες; 

Εγώ πάω με καισαρική και το μόνο που με αγχωνει είναι η ανάρρωση από την τομή μαζί με το βρέφος. Βέβαια νιώθω ότι αυτό είναι πολύ μακριά οπότε ακόμα δεν το πολύ σκέφτομαι.

Δεν θα χεις χρονο να το σκεφτεσαι ολα θα πανε καλα !♡καλα αναθρεματα!και με 1 πονο που λενε ολοι!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις γυρίσαμε απο γιατρο!! Το μωρακι μας υγιεστατο ,μαλλον κοριτσακι (δε μας εκανε τη χαρη να δουμε καθαρα)! Δυστυχώς κοριτσια ομως μου ειπε πως ειναι λιγο χαμηλα ,να μην κουραζομαι να προσεχω να ξεκουραζομαι για να ανεβει! Και αγχώθηκα! Εχει καμια ιδεα τι σημαινει αυτο??? Απ το αγχος δεν ρωτησα καν! Μου ειπε απλα πως θα ανεβει και να μην αγχωνομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Μόλις γυρίσαμε απο γιατρο!! Το μωρακι μας υγιεστατο ,μαλλον κοριτσακι (δε μας εκανε τη χαρη να δουμε καθαρα)! Δυστυχώς κοριτσια ομως μου ειπε πως ειναι λιγο χαμηλα ,να μην κουραζομαι να προσεχω να ξεκουραζομαι για να ανεβει! Και αγχώθηκα! Εχει καμια ιδεα τι σημαινει αυτο??? Απ το αγχος δεν ρωτησα καν! Μου ειπε απλα πως θα ανεβει και να μην αγχωνομαι...

Αφού σου είπε να μην ανησυχείς μην αγχώνεσαι καλέ! Σου είπε τπτ για τράχηλο; πρώτη φορά ακούω να είναι κάποιο χαμηλά στις εβδομάδες μας.. Συνήθως κατεβαίνουν στον 9ο για να εμπεδωθουν κ να ξεκινήσει ο τοκετός 🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Μόλις γυρίσαμε απο γιατρο!! Το μωρακι μας υγιεστατο ,μαλλον κοριτσακι (δε μας εκανε τη χαρη να δουμε καθαρα)! Δυστυχώς κοριτσια ομως μου ειπε πως ειναι λιγο χαμηλα ,να μην κουραζομαι να προσεχω να ξεκουραζομαι για να ανεβει! Και αγχώθηκα! Εχει καμια ιδεα τι σημαινει αυτο??? Απ το αγχος δεν ρωτησα καν! Μου ειπε απλα πως θα ανεβει και να μην αγχωνομαι...

Μπράβο έτσι γερό να είναι!!! Το έχω ακούσει και από φίλη μου να είναι χαμηλά, μην αγχώνεσαι δεν είναι κάτι! Ξεκούραση όπως σου είπε. Αυτό είχε πει και στη φίλη και να αποφύγει επαφές με το σύζυγο και όλα μια χαρά ως το τέλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/3/2021 at 8:32 ΜΜ, ο/η Sofoula28 είπε:

Μπααααα ... νιωθω που και που μια περιεργη κινητικότητα κατω απο τον αφαλο αλλα δεν μπορω να ξεχωρίσω αν ειναι εντερο η το μπεμπε αρα δεν δινω σημασια!!! Ειναι και το πρωτο μου που λενε οτι αργεις να το νιωσεις αρα νομιζω ειναι εντερακι 😂 οταν το νιωσω κανονικά θα κανω παρτυ 🎉🎉🎉 Ασχετο αλλα βγηκαν και οι εξετασεις του θυρεοειδη μου (εχω hasimoto) και βγηκε η tsh ανεβασμενη και αγχωθηκα κιολας !!! 

Και εγώ το ίδιο, με ths στο Θεό. Αγχώθηκα στην αρχή αλλά είδα την ενδοκρινολόγο μου και με καθησυχασε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Αφού σου είπε να μην ανησυχείς μην αγχώνεσαι καλέ! Σου είπε τπτ για τράχηλο; πρώτη φορά ακούω να είναι κάποιο χαμηλά στις εβδομάδες μας.. Συνήθως κατεβαίνουν στον 9ο για να εμπεδωθουν κ να ξεκινήσει ο τοκετός 🤔

Ναι κατι ειπε για τον τράχηλο και μετα μου ειπε πως ειναι λιγο χαμηλα και να ξεκουραζομαι περισσότερο για να ανεβει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η BananaConsuela είπε:

Μπράβο έτσι γερό να είναι!!! Το έχω ακούσει και από φίλη μου να είναι χαμηλά, μην αγχώνεσαι δεν είναι κάτι! Ξεκούραση όπως σου είπε. Αυτό είχε πει και στη φίλη και να αποφύγει επαφές με το σύζυγο και όλα μια χαρά ως το τέλος.

Ωραια με καθυσηχασες!! Απλως ειναι το πρωτο μου και αγχωθηκα μην παει κατι στραβα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η BananaConsuela είπε:

Και εγώ το ίδιο, με ths στο Θεό. Αγχώθηκα στην αρχή αλλά είδα την ενδοκρινολόγο μου και με καθησυχασε.

Και μενα μου ειπε να μην αγχωνομαι αφου το ελεγχουμε και το ρυθμιζουμε ολα καλα! Και γενικα πως ανεβασμενος θυρεοειδης ενω ελεγχεται δεν μας απασχολει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...