Μετάβαση σε περιεχόμενο

1ο τεστ θετικό αχνό 2ο τεστ αρνητικό


Renoula19

Recommended Posts

Κορίτσια καλήσπεραααα έχει τύχη σε κάποια να κάνει τεστ εγκυμοσύνης και να της βγει αχνό θετικό και μετά από δύο μέρες να κάνει το ίδιο τεστ και να βγει αρνητικό τελείως?? Και τελικά να ήταν έγκυος? Σας με το 1ο τεστ αχνο θετικό 

received_865100584249743.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορώ να το δω θετικό στη φωτό ίσως δεν φαίνεται καλά...
Αλλά με το ίδιο τεστ είχα εγω ψευδως θετικό.. Κάπως πιτσιλιστηκε η οθόνη και εμφανιστηκε ελαφρώς η 2η γραμμή.. Δεν ημουνα έγκυος. Εύχομαι να πάνε όλα καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Κορίτσια καλήσπεραααα έχει τύχη σε κάποια να κάνει τεστ εγκυμοσύνης και να της βγει αχνό θετικό και μετά από δύο μέρες να κάνει το ίδιο τεστ και να βγει αρνητικό τελείως?? Και τελικά να ήταν έγκυος? Σας με το 1ο τεστ αχνο θετικό 

received_865100584249743.jpeg

Εμένα μου έχει τύχει να δω έτσι ίσα που να φαίνεται θετικό. Ή self clear η predictor δε θυμάμαι τι ήταν και να κάνω με τα ίδια ούρα clear blue να βγαίνει αρνητικο και τελικά να μην είμαι.. 

Εύχομαι σε σένα απλά να έχει γίνει λάθος το δεύτερο τεστ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Lisaki 80 είπε:

Δεν μπορώ να το δω θετικό στη φωτό ίσως δεν φαίνεται καλά...
Αλλά με το ίδιο τεστ είχα εγω ψευδως θετικό.. Κάπως πιτσιλιστηκε η οθόνη και εμφανιστηκε ελαφρώς η 2η γραμμή.. Δεν ημουνα έγκυος. Εύχομαι να πάνε όλα καλα..

Αγάπη σου βάζω άλλες δύο φώτο με το ίδιο τεστ βαιβαια αύριο θα πάω γοα χοριακη τώρα δεν ξέρω τι να πω γαμω τα τεστ πανάθεμα τα 

received_1032792463892047.jpeg

received_1035253013650937.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Renoula19 είπε:

Αγάπη σου βάζω άλλες δύο φώτο με το ίδιο τεστ βαιβαια αύριο θα πάω γοα χοριακη τώρα δεν ξέρω τι να πω γαμω τα τεστ πανάθεμα τα 

received_1032792463892047.jpeg

received_1035253013650937.jpeg

Καλημέρα κορίτσι μου! Πηγές για χοριακή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Εγώ στην ασπρόμαυρη ιιιιισως να βλέπω μια πολύ άχνη γραμμουλα! Είχες καθυστέρηση όταν έκανες το τεστ; Θα μπορούσε να είναι μια βιοχημική κύηση και απλά να σου έρθει κανονικά περίοδος σε λίγες μέρες, ή ίσως να χρειάζεσαι λίγο περισσότερο χρόνο για να δείξει θετικοτατο!! Αν κάνεις χοριακη, ενημέρωσε μας!!! Εύχομαι τα καλύτερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Περιμένουμε αποτελέσματα 👏👏

Ναιιι εννοείται μόλις βγουν 🙏🙏❤️❤️❤️ στις 6 το πρωί πήγα 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Ναιιι εννοείται μόλις βγουν 🙏🙏❤️❤️❤️ στις 6 το πρωί πήγα 🤣

Χα χα χα χα!! Λογικό το βρίσκω να ξέρεις!! Εγώ μπορεί να περίμενα κι απ' έξω μέχρι να ανοίξουν!!😂😂 Εύχομαι ένα μεγάλο νούμερο!!🍀🍀🍀

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Καλημέρα!!! Εγώ στην ασπρόμαυρη ιιιιισως να βλέπω μια πολύ άχνη γραμμουλα! Είχες καθυστέρηση όταν έκανες το τεστ; Θα μπορούσε να είναι μια βιοχημική κύηση και απλά να σου έρθει κανονικά περίοδος σε λίγες μέρες, ή ίσως να χρειάζεσαι λίγο περισσότερο χρόνο για να δείξει θετικοτατο!! Αν κάνεις χοριακη, ενημέρωσε μας!!! Εύχομαι τα καλύτερα!!!!

Καλημέρα αγάπη μου η γραμμή που βλέπεις εμφάνιστηκε μέσα σε ενα λεπτό πριν απο τα 5 λεπτά που έλεγαν η οδηγίες κι όσο περνούσε η ώρα γινόταν όλο και πιο έντονο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Χα χα χα χα!! Λογικό το βρίσκω να ξέρεις!! Εγώ μπορεί να περίμενα κι απ' έξω μέχρι να ανοίξουν!!😂😂 Εύχομαι ένα μεγάλο νούμερο!!🍀🍀🍀

 

 

 

Σε ευχαριστω πολύ πολύ κορίτσι μου μακάρι πραγματικά και το αρνητικό τεστ να βγήκε λάθος εντωμεταξύ ακόμα πονάω αλλα ακομα αίμα δεν έχω δει και εχθές το βράδυ εκεί που καθόμουν ξαφνικά έκανα 🤮🤮🤮 συγνώμη κι ολας και κράτησε αρκετά μπορώ να πω εύχομαι ο Άγιος Φανούριος να έκανε το θαύμα του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Renoula19 είπε:

Καλημέρα αγάπη μου η γραμμή που βλέπεις εμφάνιστηκε μέσα σε ενα λεπτό πριν απο τα 5 λεπτά που έλεγαν η οδηγίες κι όσο περνούσε η ώρα γινόταν όλο και πιο έντονο 

Βασικά ρώτησα εάν είχες καθυστέρηση στην περίοδο σου!! 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Βασικά ρώτησα εάν είχες καθυστέρηση στην περίοδο σου!! 😂😂

Ααα σόρυ όχι δεν έχω βγήκε αρνητική η χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Renoula19 είπε:

Ααα σόρυ όχι δεν έχω βγήκε αρνητική η χοριακη 

Ποσες μοναδες βγηκε; Πότε περιμένεις περιοδο; Θα μπορούσες να κάνεις ένα τεστ ή μια χοριακη ξανά αν έχεις μια μέρα καθυστέρηση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Ποσες μοναδες βγηκε; Πότε περιμένεις περιοδο; Θα μπορούσες να κάνεις ένα τεστ ή μια χοριακη ξανά αν έχεις μια μέρα καθυστέρηση!!

<2.3 βγήκε η χοριακη και περιμένω αύριο περίοδο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Renoula19 είπε:

<2.3 βγήκε η χοριακη και περιμένω αύριο περίοδο 

Κατάλαβα....! Σε διαβάζω τώρα και στο άλλο θέμα "του Γεναρη" και βλέπω αποφασισατε να προχωρήσετε σε εξετάσεις και ανάλογα να πράξετε!!!! Πολύ καλά θα κάνετε!! Στέλνω θετική ενέργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anna90 είπε:

Κατάλαβα....! Σε διαβάζω τώρα και στο άλλο θέμα "του Γεναρη" και βλέπω αποφασισατε να προχωρήσετε σε εξετάσεις και ανάλογα να πράξετε!!!! Πολύ καλά θα κάνετε!! Στέλνω θετική ενέργεια!!!

Ναιιι επιτέλους θα το κάνουμε μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας καο τον επόμενο μήνα να έχουμε όλες ευχάριστα ❤️❤️❤️🙏😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...

Κορίτσια θέλω την βοήθεια 

στις On 7/1/2021 at 7:12 ΜΜ, ο/η Lisaki 80 είπε:

Δεν μπορώ να το δω θετικό στη φωτό ίσως δεν φαίνεται καλά...
Αλλά με το ίδιο τεστ είχα εγω ψευδως θετικό.. Κάπως πιτσιλιστηκε η οθόνη και εμφανιστηκε ελαφρώς η 2η γραμμή.. Δεν ημουνα έγκυος. Εύχομαι να πάνε όλα καλα..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...