Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μα αν μπεις και στην ιστοσελίδα που γράφει οδηγίες χρήσης θα δεις λέει με τα πρωινά,,,επίσης σου λέω,,τα έκανα και απόγευμαβραδακι,,, τίποτα. Ή δεν έγινε όντως ακόμα,,, ή δε θα γίνει καθόλου. Και εγώ τα hometest ήθελα αλλά μέχρι να έρθει ο κούριερ σκέφτηκα μη χάσω τη διπλή ωορηξια 🤣😂🤣😂🤣😂 και έχασα τα μυαλά μου με αυτά τα κέρατα 😂🤣😂🤣😂🤣

@Dina970 Ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή σου,,,αλλά δεν ξέρω αν θα ξαναμπω στη διαδικασία να μετρήσω ωορηξια,,,είμαστε ένα βήμα πριν τη 2η ετ προς αρχές άνοιξης αφού κάνω και μια μικροεπεμβαση.

Καλά για τα κούριερ μην το συζητήσουμε εγώ τα παραγγειλα 3 Δεκεμβρίου και ήρθαν στις 19....έχεις πάρει αυτά που γράφουν yes ή είναι και αυτά με γραμμή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλά για τα κούριερ μην το συζητήσουμε εγώ τα παραγγειλα 3 Δεκεμβρίου και ήρθαν στις 19....έχεις πάρει αυτά που γράφουν yes ή είναι και αυτά με γραμμή;

Για αυτό δεν τα παρήγγειλα,,, τρελαίνομαι με τα κούριερ.

https://gr.clearblue.com/test-oorrixias/psifiako-test-oorriksias?gclid=Cj0KCQiA88X_BRDUARIsACVMYD-nfgxINfcWH-WLqT5TAPuzIrzFad_cfAJ2W9YaBFpjRBhl-ztYimQaApd_EALw_wcB αυτά είναι,,,

αν έχει ένδειξη LH βγαίνει χαμογελακι στην οθόνη,,,αν δεν έχει LH βγαίνει σκέτος κύκλος στην οθόνη (κουλούρα όπως το λέω εγώ 😂🤣😂🤣) ,,, και για να ξέρετε έκανα ξανά ένα μόλις,,,πάλι τίποτα. Είναι αυτό που λες εσύ,,, κάποιος μας κάνει πλάκα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η condios είπε:

Μα αν μπεις και στην ιστοσελίδα που γράφει οδηγίες χρήσης θα δεις λέει με τα πρωινά,,,επίσης σου λέω,,τα έκανα και απόγευμαβραδακι,,, τίποτα. Ή δεν έγινε όντως ακόμα,,, ή δε θα γίνει καθόλου. Και εγώ τα hometest ήθελα αλλά μέχρι να έρθει ο κούριερ σκέφτηκα μη χάσω τη διπλή ωορηξια 🤣😂🤣😂🤣😂 και έχασα τα μυαλά μου με αυτά τα κέρατα 😂🤣😂🤣😂🤣

@Dina970 Ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή σου,,,αλλά δεν ξέρω αν θα ξαναμπω στη διαδικασία να μετρήσω ωορηξια,,,είμαστε ένα βήμα πριν τη 2η ετ προς αρχές άνοιξης αφού κάνω και μια μικροεπεμβαση.

Σου ευχομαι Καλη επιτυχια 🙏🏼 Η Παναγια μαζι σας !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dina970 είπε:

Σου ευχομαι Καλη επιτυχια 🙏🏼 Η Παναγια μαζι σας !!! 

Σε ευχαριστώ πολύ,,, και σε σένα εύχομαι σύντομα με γεμάτη κοιλίτσα μωράκι γερό και τυχερό!!!! 🤞🙏❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@condios Καλησπερα, σας διαβαζω χρονια και εμαθα πολλα απο τις εμπειριες σας, αλλα δεν εγραψα ποτε. Ηθελα να γραψω τωρα την εμπειρια μου σχετικα με τα τεστ αυτα, και εγω αυτα εκανα. Παρολο που στο πρωτο μου παιδακι ταλαιπωρηθηκα πολυ να μεινω εγκυος, στο δευτερο αν και μεγαλυτερη, ηρθε με τον δευτερο μηνα προσπαθειων. Και ηταν ο μηνας που δεν βρηκα ποτε ωορηξια με τα τεστ (ο μοναδικος που δεν ειδα χαμογελακι στα τρια σχεδον χρονια χρησης συνολικα) μεχρι την 17η μερα. Μετα δεν εκανα γιατι δεν ειχα αλλα. Στο πρωτο μου παιδακι, τεστ ωορηξιας θετικο ειχα βρει στην 10η μερα, οποτε τον μηνα που τον ειχα χαμενο και δεν μου χαμογελασε ποτε το τεστ, τοτε ηρθε το σπορακι! Αυτη τη στιγμη κοιμαται διπλα μου! Ηθελα μονο να σου πω να κανεις παντα τις προσπαθειες σου, ανεξαρτητως τεστ γιατι ποτε δεν ξερεις. Σου ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια και να ερθει το μωρακι σου συντομα! 🙏👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Nat20 είπε:

@condios Καλησπερα, σας διαβαζω χρονια και εμαθα πολλα απο τις εμπειριες σας, αλλα δεν εγραψα ποτε. Ηθελα να γραψω τωρα την εμπειρια μου σχετικα με τα τεστ αυτα, και εγω αυτα εκανα. Παρολο που στο πρωτο μου παιδακι ταλαιπωρηθηκα πολυ να μεινω εγκυος, στο δευτερο αν και μεγαλυτερη, ηρθε με τον δευτερο μηνα προσπαθειων. Και ηταν ο μηνας που δεν βρηκα ποτε ωορηξια με τα τεστ (ο μοναδικος που δεν ειδα χαμογελακι στα τρια σχεδον χρονια χρησης συνολικα) μεχρι την 17η μερα. Μετα δεν εκανα γιατι δεν ειχα αλλα. Στο πρωτο μου παιδακι, τεστ ωορηξιας θετικο ειχα βρει στην 10η μερα, οποτε τον μηνα που τον ειχα χαμενο και δεν μου χαμογελασε ποτε το τεστ, τοτε ηρθε το σπορακι! Αυτη τη στιγμη κοιμαται διπλα μου! Ηθελα μονο να σου πω να κανεις παντα τις προσπαθειες σου, ανεξαρτητως τεστ γιατι ποτε δεν ξερεις. Σου ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια και να ερθει το μωρακι σου συντομα! 🙏👶❤️

Καλημέρα,,σε ευχαριστώ πολύ για την κατάθεση της εμπειρίας σου,,, γιατί και εγώ αν και άλλα διαβάζω στο τεστ αλλά καταλαβαίνω απ'το σώμα μου. Εννοώ ότι καταλαβαίνω ακόμα και το "σπάσιμο" που γίνεται ,, οπότε δε σταματάμε τις επαφές εννοείται. Απλά ξέρεις, κάθε μήνα έχεις την ελπίδα μήπως και γίνει κάτι!!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και να τα καμαρώνεις με υγεία και τύχη!!!! Εύχομαι και στις υπόλοιπες να μας έρθει αυτό το υπέρτατο δώρο!!!! 🤞🙏❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλά για τα κούριερ μην το συζητήσουμε εγώ τα παραγγειλα 3 Δεκεμβρίου και ήρθαν στις 19....έχεις πάρει αυτά που γράφουν yes ή είναι και αυτά με γραμμή;

Μια απο τα ιδια τα πηρα μετα απο 2 εβδομαδες αφου προλαβα την ωορρηξια παλι καλα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια Καλη εβδομαδα να εχουμε !!! Εμεις μετακομίζουμε αυτες τις μερες καινουργια χρονια καινουργια αρχη στο σπιτικό μας :) !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@condios Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Εννοειται συνεχιζετε τις επαφες γιατι ποτε δε ξερεις ποτε θα ερθει! Γνωριζω πολυ καλα πως ειναι οταν εχεις την ελπιδα καθε μηνα, στο πρωτο μου παιδακι τα καταφερα μετα απο 18 μηνες στοχευμενα με τεστ, εξετασεις κλπ. Ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει και σε σενα αυτο το υπερτατο δωρο και σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν, πολυ συντομα! Εγω θα συνεχιζω να σας διαβαζω και χαιρομαι παρα πολυ οταν βλεπω θετικα νεα λες και αφορουν εμενα!!! Αν θες οτιδηποτε, με ρωτας! 👶🤞❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά καλή χρονιά και καλό μήνα από εμάς, εύχομαι ότι καλύτερο να μας φέρει το 2021 και πολλά πολλά μωράκια σε όσες κοπέλες προσπαθούν, υγεία, υγεία, υγεία σε εμάς και τα μωράκια μας, φιλιά πολλά από εμένα και το κορίτσι μου!!! 👩👧🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Καλημερα κοριτσια Καλη εβδομαδα να εχουμε !!! Εμεις μετακομίζουμε αυτες τις μερες καινουργια χρονια καινουργια αρχη στο σπιτικό μας :) !!!

Καλημέρα και καλή εβδομάδα,,, τυχερό να είναι το νέο σας σπίτι!!!! Σπάσε και ένα ρόδι (μέσα σε σακούλα για να μη λερώσει ο τόπος) για γούρι (είναι γούρι και γονιμότητας το ρόδι ξέρεις) !!!! Εύχομαι με το καλό αυτό που επιθυμεί η καρδιά σας να το έχει η αγκαλιά σας φέτος!!!! 🤞🙏❤️👶❤️👶

 

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Nat20 είπε:

@condios Σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! Εννοειται συνεχιζετε τις επαφες γιατι ποτε δε ξερεις ποτε θα ερθει! Γνωριζω πολυ καλα πως ειναι οταν εχεις την ελπιδα καθε μηνα, στο πρωτο μου παιδακι τα καταφερα μετα απο 18 μηνες στοχευμενα με τεστ, εξετασεις κλπ. Ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει και σε σενα αυτο το υπερτατο δωρο και σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν, πολυ συντομα! Εγω θα συνεχιζω να σας διαβαζω και χαιρομαι παρα πολυ οταν βλεπω θετικα νεα λες και αφορουν εμενα!!! Αν θες οτιδηποτε, με ρωτας! 👶🤞❤️

Σε ευχαριστώ πολύ. Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!! Εγώ είμαι πολύ αισιόδοξη και επειδή το θέλω όλων μας εδώ μέσα είναι μεγάλο είμαι σίγουρη πως θα συμβεί. Εγώ συγκεκριμένα έχω ένα θέμα στένωσης τραχηλικού στομίου που κάνει 3s μέχρι να καταλήξει στη μήτρα , άρα πρέπει να κάνω μια επέμβαση διάνοιξης γιατί στην πρώτη ετ τραυματίστηκε και τα τοποθετήσανε όπου προλαβανε,άρα φυσικά και απέτυχε. Βέβαια κρατάω το γεγονός ότι πολλές φορές η εξωσωματικη καταλήγει και διαγνωστική και προχωράμε για την επόμενη. Έχει ο Θεός κορίτσια,,,σε όλες μας θα δώσει. 🤞🙏❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι κοριτσι μου! Σε ολες θα δωσει ο Θεος! Ειμαι πολυ αισιοδοξη για ολες μας, οτι επιθυμουμε θα μας ερθει! Καλη επιτυχια με την επεμβαση, ολα να πανε καλα μεσα απο την ψυχη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα,,, τυχερό να είναι το νέο σας σπίτι!!!! Σπάσε και ένα ρόδι (μέσα σε σακούλα για να μη λερώσει ο τόπος) για γούρι (είναι γούρι και γονιμότητας το ρόδι ξέρεις) !!!! Εύχομαι με το καλό αυτό που επιθυμεί η καρδιά σας να το έχει η αγκαλιά σας φέτος!!!! 🤞🙏❤️👶❤️👶

 

Σε ευχαριστώ πολύ. Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας!!! Εγώ είμαι πολύ αισιόδοξη και επειδή το θέλω όλων μας εδώ μέσα είναι μεγάλο είμαι σίγουρη πως θα συμβεί. Εγώ συγκεκριμένα έχω ένα θέμα στένωσης τραχηλικού στομίου που κάνει 3s μέχρι να καταλήξει στη μήτρα , άρα πρέπει να κάνω μια επέμβαση διάνοιξης γιατί στην πρώτη ετ τραυματίστηκε και τα τοποθετήσανε όπου προλαβανε,άρα φυσικά και απέτυχε. Βέβαια κρατάω το γεγονός ότι πολλές φορές η εξωσωματικη καταλήγει και διαγνωστική και προχωράμε για την επόμενη. Έχει ο Θεός κορίτσια,,,σε όλες μας θα δώσει. 🤞🙏❤️👶❤️👶

Καλημερα κοριτσι μου!!! Κατσε τωρα κοριτσι μου για να καταλαβω...ναι μια εξωσωματικη να καταληγει διαγνωστικη επειδη μπορει να υπαρχει καποιο θεμα που δεν μπορει να εντοπιστει αρχικα το καταλαβαινω..αλλα την στενωση τραχηλικου στομιου δεν επρεπε να την εχουν δει απο πριν?? και τι παει να πει τα τοποθετησαν οπου προλαβανε?? τι ειναι τα ψωνια του σουπερ μαρκετ? αστα προς το παρων στην ακρη και τα φτιαχνουμε μετα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Επανέλαβα τη χοριακή σήμερα και βγήκε 112.60 ( Η πρώτη ήταν 39.02). Θα τη ξανακάνω την Πέμπτη.  Από χθες έχω πολλά διάφανα υγρά και φοράω σερβιετάκι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!Καλή χρονιά  να έχετε όλες και εύχομαι όλες σύντομα με φουσκωμένη κοιλίτσα..!

Οκτώβριο του 2018 ειχα βρει αυτό το φορουμ..εψαχνα τι είναι τα τεστ ωορρηξιας ,και μπήκα σε μια υπέροχη παρέα με κορίτσια με τον ίδιο στόχο να γίνουμε μανουλες..με βοήθησε πάρα που είχα να μοιραστώ τους προβληματισμούς μου με κάποιον που καταλαβαίνει απόλυτα.

Εντέλει τον Απρίλιο του 2019 είδα και εγώ την ροζ γραμμουλα!!!και τώρα έχω ένα μπεμπαρο 12 μηνων να με τρελαίνει στις αγκαλιές..

Τώρα είπαμε δειλά δειλά να ξεκινήσουμε προσπάθειες για το  2 μωρακι!!Αυτός είναι ο πρώτος μήνας που κάναμε κάποιες προσπάθειες ελπίζω σύντομα να δω παλι τη ροζ γραμμουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@condios Ετσι ειναι κοριτσι μου! Σε ολες θα δωσει ο Θεος! Ειμαι πολυ αισιοδοξη για ολες μας, οτι επιθυμουμε θα μας ερθει! Καλη επιτυχια με την επεμβαση, ολα να πανε καλα μεσα απο την ψυχη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!!! Κατσε τωρα κοριτσι μου για να καταλαβω...ναι μια εξωσωματικη να καταληγει διαγνωστικη επειδη μπορει να υπαρχει καποιο θεμα που δεν μπορει να εντοπιστει αρχικα το καταλαβαινω..αλλα την στενωση τραχηλικου στομιου δεν επρεπε να την εχουν δει απο πριν?? και τι παει να πει τα τοποθετησαν οπου προλαβανε?? τι ειναι τα ψωνια του σουπερ μαρκετ? αστα προς το παρων στην ακρη και τα φτιαχνουμε μετα?

Η γιατρός μου τους είχε ενημερώσει για το συγκεκριμένο θέμα επειδή το είδε η ίδια όταν μου έκανε την υστεροσκοπηση ,,,αυτοί της απάντησαν πως δε χρειάζεται να κάνουμε κάτι καθώς έχουνε αντιμετωπίσει παρόμοιες περιπτώσεις,,, έλα όμως που η δική μου περίπτωση συγκαταλέγεται στην "σπάνια και ειδική για παρουσίαση σε συνέδριο",,,,συμφωνώ με όλες τις απορίες σου,,,πίστεψε με ήμουν ράκος όταν αντιλήφθηκα το τι έγινε,,,το ότι δεν τοποθετήθηκαν εκεί που έπρεπε συνέβη γιατί προφανώς βρήκε αντίσταση ο οδηγός κατά την εισαγωγή,,, προφανώς και με τραυμάτισαν και επειδή και τα εμβρυακια έχουν συγκεκριμένο χρόνο μεταφοράς για να μην πάθουν κάτι στο έγραψα έτσι,,,τα έβαλαν όπου πρόλαβαν,,,ξέρω τραγικό,,, για αυτό η επόμενη επέμβαση θα γίνει απ'τη δική μου αυστηρα και μόνο γιατρό με τον καθηγητή δίπλα της,,,καθώς και η ετ θα γίνει αντίστοιχα απ'τους δυο αυτούς. Δεν έχει νόημα να στεναχωριέμαι άλλο @Lacostaki μου,,, πρέπει μόνο να κοιτάω μπροστά. Εμένα το θέμα μου είναι αν την επόμενη και εφόσον τα φτιάξουμε όλα δε γίνει τι κάνω? Φυσικά την απάντηση και σε αυτή την περίπτωση την έχω,,, αλλά προς το παρόν αρκουμαι σε ένα βήμα τη φορά,,, ελπίζω πραγματικά ο Θεός να έχει καλά σχέδια για μας στο τέλος! 🤞🙏❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η condios είπε:

Η γιατρός μου τους είχε ενημερώσει για το συγκεκριμένο θέμα επειδή το είδε η ίδια όταν μου έκανε την υστεροσκοπηση ,,,αυτοί της απάντησαν πως δε χρειάζεται να κάνουμε κάτι καθώς έχουνε αντιμετωπίσει παρόμοιες περιπτώσεις,,, έλα όμως που η δική μου περίπτωση συγκαταλέγεται στην "σπάνια και ειδική για παρουσίαση σε συνέδριο",,,,συμφωνώ με όλες τις απορίες σου,,,πίστεψε με ήμουν ράκος όταν αντιλήφθηκα το τι έγινε,,,το ότι δεν τοποθετήθηκαν εκεί που έπρεπε συνέβη γιατί προφανώς βρήκε αντίσταση ο οδηγός κατά την εισαγωγή,,, προφανώς και με τραυμάτισαν και επειδή και τα εμβρυακια έχουν συγκεκριμένο χρόνο μεταφοράς για να μην πάθουν κάτι στο έγραψα έτσι,,,τα έβαλαν όπου πρόλαβαν,,,ξέρω τραγικό,,, για αυτό η επόμενη επέμβαση θα γίνει απ'τη δική μου αυστηρα και μόνο γιατρό με τον καθηγητή δίπλα της,,,καθώς και η ετ θα γίνει αντίστοιχα απ'τους δυο αυτούς. Δεν έχει νόημα να στεναχωριέμαι άλλο @Lacostaki μου,,, πρέπει μόνο να κοιτάω μπροστά. Εμένα το θέμα μου είναι αν την επόμενη και εφόσον τα φτιάξουμε όλα δε γίνει τι κάνω? Φυσικά την απάντηση και σε αυτή την περίπτωση την έχω,,, αλλά προς το παρόν αρκουμαι σε ένα βήμα τη φορά,,, ελπίζω πραγματικά ο Θεός να έχει καλά σχέδια για μας στο τέλος! 🤞🙏❤️👶❤️👶

Σε καταλαβαινω απολυτα κοριτσι μου δεν εχουμε χρονο να ασχοληθουμε με αχρηστους κι εγω οταν εμαθα οτι το ινωμυωμα που εβλεπε ο ενας ο αχρηστος ο γυναικολογος παρα πολυ μικρο μετα απο 2 χρονια ειχε φτασει 13 εκατοστα ηθελα να παω να του σπασω τα μουτρα αλλα τι θα εβγαινε? η ζημια ειχε γινει γιατι εμενα ολο αυτο με πηγε 9 μηνες πισω το μονο που σκεφτομαι και με παρηγορει ειναι οτι με φωτισε ο θεος να παω στον γιατρο πριν ξεκινησω προσπαθειες γιατι δεν θα ειχα καμια πιθανοτητα εμφυτευσης και αν υπηρχε θα ηταν προφανως εξωμητρια γιατι η μητρα ειχε φραξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η condios είπε:

Η γιατρός μου τους είχε ενημερώσει για το συγκεκριμένο θέμα επειδή το είδε η ίδια όταν μου έκανε την υστεροσκοπηση ,,,αυτοί της απάντησαν πως δε χρειάζεται να κάνουμε κάτι καθώς έχουνε αντιμετωπίσει παρόμοιες περιπτώσεις,,, έλα όμως που η δική μου περίπτωση συγκαταλέγεται στην "σπάνια και ειδική για παρουσίαση σε συνέδριο",,,,συμφωνώ με όλες τις απορίες σου,,,πίστεψε με ήμουν ράκος όταν αντιλήφθηκα το τι έγινε,,,το ότι δεν τοποθετήθηκαν εκεί που έπρεπε συνέβη γιατί προφανώς βρήκε αντίσταση ο οδηγός κατά την εισαγωγή,,, προφανώς και με τραυμάτισαν και επειδή και τα εμβρυακια έχουν συγκεκριμένο χρόνο μεταφοράς για να μην πάθουν κάτι στο έγραψα έτσι,,,τα έβαλαν όπου πρόλαβαν,,,ξέρω τραγικό,,, για αυτό η επόμενη επέμβαση θα γίνει απ'τη δική μου αυστηρα και μόνο γιατρό με τον καθηγητή δίπλα της,,,καθώς και η ετ θα γίνει αντίστοιχα απ'τους δυο αυτούς. Δεν έχει νόημα να στεναχωριέμαι άλλο @Lacostaki μου,,, πρέπει μόνο να κοιτάω μπροστά. Εμένα το θέμα μου είναι αν την επόμενη και εφόσον τα φτιάξουμε όλα δε γίνει τι κάνω? Φυσικά την απάντηση και σε αυτή την περίπτωση την έχω,,, αλλά προς το παρόν αρκουμαι σε ένα βήμα τη φορά,,, ελπίζω πραγματικά ο Θεός να έχει καλά σχέδια για μας στο τέλος! 🤞🙏❤️👶❤️👶

Κορίτσι μου καλή δύναμη,εύχομαι να είναι η χρονιά σου 🧡🧡🧡🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Σε καταλαβαινω απολυτα κοριτσι μου δεν εχουμε χρονο να ασχοληθουμε με αχρηστους κι εγω οταν εμαθα οτι το ινωμυωμα που εβλεπε ο ενας ο αχρηστος ο γυναικολογος παρα πολυ μικρο μετα απο 2 χρονια ειχε φτασει 13 εκατοστα ηθελα να παω να του σπασω τα μουτρα αλλα τι θα εβγαινε? η ζημια ειχε γινει γιατι εμενα ολο αυτο με πηγε 9 μηνες πισω το μονο που σκεφτομαι και με παρηγορει ειναι οτι με φωτισε ο θεος να παω στον γιατρο πριν ξεκινησω προσπαθειες γιατι δεν θα ειχα καμια πιθανοτητα εμφυτευσης και αν υπηρχε θα ηταν προφανως εξωμητρια γιατι η μητρα ειχε φραξει

Τι πράγμα είχε φράξει;από το ινωμύομα;και ο γυναικολόγος όταν σε εξέταζε δεν το είδε ποτέ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Σε καταλαβαινω απολυτα κοριτσι μου δεν εχουμε χρονο να ασχοληθουμε με αχρηστους κι εγω οταν εμαθα οτι το ινωμυωμα που εβλεπε ο ενας ο αχρηστος ο γυναικολογος παρα πολυ μικρο μετα απο 2 χρονια ειχε φτασει 13 εκατοστα ηθελα να παω να του σπασω τα μουτρα αλλα τι θα εβγαινε? η ζημια ειχε γινει γιατι εμενα ολο αυτο με πηγε 9 μηνες πισω το μονο που σκεφτομαι και με παρηγορει ειναι οτι με φωτισε ο θεος να παω στον γιατρο πριν ξεκινησω προσπαθειες γιατι δεν θα ειχα καμια πιθανοτητα εμφυτευσης και αν υπηρχε θα ηταν προφανως εξωμητρια γιατι η μητρα ειχε φραξει

Να βλεπεις? Τα ιδια λεμε,,,!!! Όλα καλα,,,πίσω κοιτάμε μόνο για να παρκάρουμε!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Κορίτσι μου καλή δύναμη,εύχομαι να είναι η χρονιά σου 🧡🧡🧡🧡

Σε ευχαριστώ πολυ,,,μακαρι! και για όλα τα κοριτσια εδώ που προσπαθουν!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Litsadi είπε:

Τι πράγμα είχε φράξει;από το ινωμύομα;και ο γυναικολόγος όταν σε εξέταζε δεν το είδε ποτέ;

Η μήτρα είχε φράξει το ινωμυωμα είχε πιάσει όλη την μήτρα...ο πρώτος γιατρός έβλεπε στον υπέρηχο ένα πάρα πολύ μικρό ινωμυωματακι ο γιατρός που μου έκανε το χειρουργείο φυσικά το είδε όπως και ο γιατρός του Έλενα που κατάλαβε με το δάχτυλο ότι ήταν πάνω από 7 εκατοστά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dina970 είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω υπαρχει περιπτωση για 2 ωορρηξίες σε ενα μηνα?

Φυσικά,,,,μέχρι και διπλή εγκυμοσύνη έχει επιτευχθεί λόγω τέτοιας περίπτωσης,,,είχε πιάσει και στην πρώτη και στη δεύτερη και τα δίδυμα ήταν με διαφορά 10ημερων,,,,φαντάζεσαι?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
    • Άντε ωραία μεγαλώνει το μωρακι σας 😊 Ααα αρα κολπικά στο έβγαλε και μεγαλύτερο μια χαρα ειναι κορίτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου όλα είναι οκ αφού το λέει και η γιατρό σου  Το παρτυ για το φύλο ποτε σκέφτεσαι να το κανείς ; Μετά την β επιπέδου ;   
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...