Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ❤️🍼🎂❤️

Maroulita? :07/02

diana8:?

Lacostaki:02/02

I want a baby:?

Pangipot:?

Sillia:?

Αννια27:?

Ευάγγελοςτ:04/02

misofeggaro:21/02

Mari84:?

Love13:?

Tzina819:?

PAPAEVA?

Elisa91:?

A&O:?

Αντρέα:?

Αννι:?

Nikol:15/01

Litsadi:12/02

Pixies:? 

Kostef:28/01

Matilda94:? 

Ntinaki83:27/02

Marakii:23/02 

Mt3508:14/01 

Ana1989? 

geo2222:? 

 

Dina970:16/01

Tonakiv:04/02 

Elii:04/02

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΝΑΚΑΚΙ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ🤰❤️🍼🎂

Ελενακι12: ΓΈΝΝΗΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 29/06/20

🎂❤️

St3llina:Γέννησε αγορακι🍼💙

Frogel:Γέννησε κοριτσακι❤️🎂 

Princess28:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/09/20 🍼💙

Evie2:ΓΕΝΝΗΣΕ κοριτσακι13/10/20🎂🎂

Mt3508: ΓΈΝΝΗΣΕ:3/8/20αγορακι💙😙

💗🎂💗

Mariaira:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σαμανη:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Mt3508:ΓΕΝΝΗΣΕ:03/08/20:αγορακι👶

Tzortzina123:ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/08👶 

Whatever:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Xrita:ΘΕΤΙΚΟ👶 

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ👶 

gorgona:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Fanioko: ΘΕΤΙΚΟ👶 

👶

Katerinaki_dm:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Marba:ΘΕΤΙΚΟ👶 

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μάσα:ΓΕΝΝΗΣΕ 6/12/20 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ💗🎂🌺👶

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Kallina:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ👶 

BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Σταυρι:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Μαρινα22:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Beatrice:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Lactaki:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Prinssc1313:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Smurff88:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Natasha24:ΘΕΤΙΚΟ👶 

DIAMANTW:ΘΕΤΙΚΟ👶 

ζουζούνα*: ΘΕΤΙΚΟ :ΠΗΤ 22/07👶

Clairy:ΘΕΤΙΚΟ👶 

billibas:ΘΕΤΙΚΟ 👶 

annie: ΓΈΝΝΗΣΕ:09/01/21:ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ💙🍼💗🎂👶

anna90:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Starrr:ΘΕΤΙΚΟ👶 ΠΗΤ:05/07/21

Celine:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Ευχαριστώ! Έτσι θα το κάνω και εγώ! 

Συγνώμη κορίτσι μου δεν σε παρακολούθησα... τι έκανες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Taggeris είπε:

Συγνώμη κορίτσι μου δεν σε παρακολούθησα... τι έκανες;

Εκανα μόνο παρακολουθηση με υπέρηχο και ένεση οτριβελ για ωορρηξία και στοχευμένες επαφές . Τώρα στην αναμονή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια γίνετε να βγαίνει το τεστ ωορρηξίας θετικό την 11 μέρα την 13 εντελώς αρνητικο και σήμερα 17 μέρα να βγαίνει λίγο πριν το θετικό;; Λέτε να κάνω διπλή ωορρηξία;; Τόσο κοντά στην προηγούμενη;;

IMG_20210123_192342.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κορίτσια γίνετε να βγαίνει το τεστ ωορρηξίας θετικό την 11 μέρα την 13 εντελώς αρνητικο και σήμερα 17 μέρα να βγαίνει λίγο πριν το θετικό;; Λέτε να κάνω διπλή ωορρηξία;; Τόσο κοντά στην προηγούμενη;;

IMG_20210123_192342.jpg

Όντως!! Lacostaki....βουρ για απολαύσεις... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κορίτσια γίνετε να βγαίνει το τεστ ωορρηξίας θετικό την 11 μέρα την 13 εντελώς αρνητικο και σήμερα 17 μέρα να βγαίνει λίγο πριν το θετικό;; Λέτε να κάνω διπλή ωορρηξία;; Τόσο κοντά στην προηγούμενη;;

IMG_20210123_192342.jpg

Εγώ πιστευω οτι απλά μπερδευονται οι ορμόνες, κάτι διάβαζα και για δευτερο κυμα lh. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ πιστευω οτι απλά μπερδευονται οι ορμόνες, κάτι διάβαζα και για δευτερο κυμα lh. 

Τι είναι αυτό το δεύτερο κύμα lh?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lacostaki είπε:

Τι είναι αυτό το δεύτερο κύμα lh?

Προς το τέλος του κυκλου καποιες φορες ανεβαίνει λίγο η lh πάλι αλλά όχι όμως να δίνει θετικά τεστ, οχι τόσο πολυ. Το γιατί και πως δεν το βρηκα-καταλαβα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Προς το τέλος του κυκλου καποιες φορες ανεβαίνει λίγο η lh πάλι αλλά όχι όμως να δίνει θετικά τεστ, οχι τόσο πολυ. Το γιατί και πως δεν το βρηκα-καταλαβα. 

Εμένα όμως δεν είναι τέλη του κύκλου έχω 10 μέρες ακόμα σε κύκλο 26 ημερών είμαι 6 μέρες μετά το θετικό ωορρηξίας αυτό είναι που μου έκανε εντύπωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Εμένα όμως δεν είναι τέλη του κύκλου έχω 10 μέρες ακόμα σε κύκλο 26 ημερών είμαι 6 μέρες μετά το θετικό ωορρηξίας αυτό είναι που μου έκανε εντύπωση

Τι να πω δεν ξέρω.. Ότι διάβασα έγραψα γιατί κ εγώ το έχω παθει δυο φορες που έκανα τεστ μετά την ωορρηξία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Βρε κορίτσια γίνετε να βγαίνει το τεστ ωορρηξίας θετικό την 11 μέρα την 13 εντελώς αρνητικο και σήμερα 17 μέρα να βγαίνει λίγο πριν το θετικό;; Λέτε να κάνω διπλή ωορρηξία;; Τόσο κοντά στην προηγούμενη;;

IMG_20210123_192342.jpg

Η διπλή ωορρηξια είναι μέσα σε 1 24ωρο όχι τόσο πολύ. Παρακολουθήσε το... Κάνε κ αύριο κ βλέπεις. Μπορεί αυτό το μήνα να μην έκανες ωορρηξια η κάτι να πήγε στραβά. Υπάρχουν κι αυτοί οι μήνες.. Που οι ορμόνες είναι πάνω κάτω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Η διπλή ωορρηξια είναι μέσα σε 1 24ωρο όχι τόσο πολύ. Παρακολουθήσε το... Κάνε κ αύριο κ βλέπεις. Μπορεί αυτό το μήνα να μην έκανες ωορρηξια η κάτι να πήγε στραβά. Υπάρχουν κι αυτοί οι μήνες.. Που οι ορμόνες είναι πάνω κάτω... 

Ναι θα κάνω και αύριο να δω τι θα βγει γιατί 2 μέρες μετά το πρώτο θετικο βγήκε εντελώς αρνητικο οπότε δεν μιλάμε για διπλή ωορρηξία το θέμα είναι γιατί ξανά βγήκε η δεύτερη γραμμή εφόσον είχε εξαφανιστεί...που προφανώς δεν θα το μάθω και ποτε με σιγουριά παντως κι εγώ όσο το σκέφτομαι δεν νομίζω να μιλάμε για ωορρηξία γιατί η θερμοκρασία μου σήμερα το πρωί  ήταν στο 36.7 από τις πιο υψηλές που έχω το πρωί μέσα στον κύκλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Ναι θα κάνω και αύριο να δω τι θα βγει γιατί 2 μέρες μετά το πρώτο θετικο βγήκε εντελώς αρνητικο οπότε δεν μιλάμε για διπλή ωορρηξία το θέμα είναι γιατί ξανά βγήκε η δεύτερη γραμμή εφόσον είχε εξαφανιστεί...που προφανώς δεν θα το μάθω και ποτε με σιγουριά παντως κι εγώ όσο το σκέφτομαι δεν νομίζω να μιλάμε για ωορρηξία γιατί η θερμοκρασία μου σήμερα το πρωί  ήταν στο 36.7 από τις πιο υψηλές που έχω το πρωί μέσα στον κύκλο

Κοίτα με τα τεστακια δυστυχώς δε γνωρίζεις μια σίγουρη ωορρηξια. Άμα δεν δεις ωοθυλακιο κ να μετρήσεις πάχος ενδομητριου. Κ θετικό τεστ ωορρηξια να δεις δεν σου εγγυάται σίγουρη ωορρηξια. Το γνωρίζεις. Προσπάθησε να συνεχίσεις επαφές. Και να ελπίζεις. Κάνε κ ένα τεστακινκ αύριο... 😎

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κοίτα με τα τεστακια δυστυχώς δε γνωρίζεις μια σίγουρη ωορρηξια. Άμα δεν δεις ωοθυλακιο κ να μετρήσεις πάχος ενδομητριου. Κ θετικό τεστ ωορρηξια να δεις δεν σου εγγυάται σίγουρη ωορρηξια. Το γνωρίζεις. Προσπάθησε να συνεχίσεις επαφές. Και να ελπίζεις. Κάνε κ ένα τεστακινκ αύριο... 😎

Καλημέρα!!!! Εμένα η απορία μου δεν είναι αν έγινε η ωορρηξία η όχι η απορια μου είναι γιατί ξανά βγήκε έντονο το τεστ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα!!!! Εμένα η απορία μου δεν είναι αν έγινε η ωορρηξία η όχι η απορια μου είναι γιατί ξανά βγήκε έντονο το τεστ 

Καλημέρα έκανες κιαλλο τώρα το πρωί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα!!!! Εμένα η απορία μου δεν είναι αν έγινε η ωορρηξία η όχι η απορια μου είναι γιατί ξανά βγήκε έντονο το τεστ 

Γιατί δεν κάνεις σωστά ωορρηξια

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα!!!! Εμένα η απορία μου δεν είναι αν έγινε η ωορρηξία η όχι η απορια μου είναι γιατί ξανά βγήκε έντονο το τεστ 

Καλημέρα κορίτσι!! Εγώ λόγω πολυκυστικών έχω πολλές φορές κ δεύτερη γραμμή στα τεστάκια. Ιδίως αυτή την περίοδο που τα έχει παίξει ο κύκλος μου μπορεί να έχω κ κάθε μέρα. Ορμονικό πιστεύω ότι είναι ή επειδή είσαι στο τέλος του κύκλου σου. Σημασία έχει ότι βρήκες τις προηγούμενες μέρες  την ωορρηξία σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Zeta. είπε:

Καλημέρα κορίτσι!! Εγώ λόγω πολυκυστικών έχω πολλές φορές κ δεύτερη γραμμή στα τεστάκια. Ιδίως αυτή την περίοδο που τα έχει παίξει ο κύκλος μου μπορεί να έχω κ κάθε μέρα. Ορμονικό πιστεύω ότι είναι ή επειδή είσαι στο τέλος του κύκλου σου. Σημασία έχει ότι βρήκες τις προηγούμενες μέρες  την ωορρηξία σου.

Ναι οφμονικο είναι. Κάτι δε γίνεται σωστά. Αυτό είπα κι εγώ. Κι εγώ τα ίδια είχα... Κ γι αυτό μπήκα στη διαδικασία παρακολούθησης με υπέρηχους. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες καλή Κυριακή να έχουμε!!! Αυτό είναι το σημερινό τεστακι που όπως θα δείτε είναι σχεδόν άφαντη η γραμμή τώρα γιατί βγήκε σχεδόν θετικο το χθεσινό δεν ξέρω πάντως εγώ ούτε άστατο κύκλο έχω ούτε πολυκυστικες ούτε χρειάζομαι φάρμακα για να δημιουργήσω ωοθυλάκια

IMG_20210124_123905.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα σε όλες καλή Κυριακή να έχουμε!!! Αυτό είναι το σημερινό τεστακι που όπως θα δείτε είναι σχεδόν άφαντη η γραμμή τώρα γιατί βγήκε σχεδόν θετικο το χθεσινό δεν ξέρω πάντως εγώ ούτε άστατο κύκλο έχω ούτε πολυκυστικες ούτε χρειάζομαι φάρμακα για να δημιουργήσω ωοθυλάκια

IMG_20210124_123905.jpg

Δεν χρειάζεται να τα χεις όλα αυτά. Μπορεί να χεις κανονική περίοδο κ τα ωοθυλακια να είναι άδεια. Η αυτό το μήνα να ήταν άδειο. Θα δεις ποτέ "έκανες ωορρηξία" όταν έρθει περίοδος. Κ θα μετρήσεις 14 μέρες πίσω να δεις ποτέ ήταν κ αν συμβαδίζουν με τα θετικά τρστακια σου!!.. Για ένα μήνα δεν πειράζει αν σου τύχει ούτως ή αλλιώς κάποιοι μήνες μες το χρόνο δεν είναι καλοί (χωρίς ωοθυλακια, κούφιο κτλ κτλ).. Το πρόβλημα θα είναι αν συνεχιστεί κ τους επόμενους μήνες.... Για ένα μήνα μην ανησυχείς. Μην αγχώνεσαι! Για μια φορά είναι μες το πρόγραμμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lacostaki ,  συμφωνώ με @Kostef αρχικά ότι δεν γίνεται τόσο μετά η ωορρηξία.. Αντίστοιχα κ η @Starrr θεωρώ ότι έχει δίκιο, προφανως ειναι ορμονικά σκαμπανεβάσματα ασχέτως αν δεν έχεις κάτι απ τα υπόλοιπα, ορμονικές καλές, οχι πολυκυστικες κτλ.. Να σου θυμίσω πως κ μένα πάντα άψογα ήταν όλα κ δε θα μένα έγκυος όσο κ αν προσπαθουσα. Εξετάσεις, περιοδος όλα καλά κ μια κυστη ενδομητριωσης να.... με το συμπαθειο. Ίσως να μην ήταν καλός ο κυκλος αυτός., αλλά να δε κάνω λάθος έχεις κπ διαταραχές κάθε μήνα με πιο νωρίς αίμα κτλ που ίσως πρεπει να ελέγξεις να δεις γινεται... 🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλή εβδομάδα να έχουμε!!! Αν και είναι πολύ νωρίς ακόμα και ίσως πέσει αργότερα έχω να σας πω ότι η θερμοκρασία μου εδώ και 4 μέρες είναι κολλημένη στο 36.7 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...