Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Όχι με τίποτα δεν είναι εγκυμοσύνη, άρχισαν με την ένεση..δηλαδή 1-2 μέρες μετά την ωορρηξία..και το γράφει στις πιο συχνές παρενέργειες της ένεσης απότι διαβάσαμε, ναυτία και εμετό..απλώς ήθελε να μάθει πότε θα σταματήσουν..

4702E440-A31D-4BA3-848A-43FB474F988D.png

Ελπίζω να μην σταματήσουν κ να είναι εγκυμοσύνη... Περιέχει χοριακη στην ουσία οπότε θα τα έχει. Ο κάθε οργανισμός αντιδρά διαφορετικά..... Ας κάνει λίγο υπομονή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια , έκανα εχθές 15:00 τεστ ωορρηξίας και ήταν αρνητικό , έκανα στις 22:00 γιατί είχα πονάκια και ήταν πάλι αρνητικό αλλά όταν άνοιξα το στικάκι γιατί είναι ηλεκτρονικο και από κάτω έχει το κλασικό στικάκι ήταν πολύ κόκκινο.Κανω σήμερα 12:00 ήταν θετικό , κάνω τώρα και είναι αρνητικό !!! Εχθές δεν είχαμε επαφή ...την χασαμε την ωορρηξία;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Βρε κορίτσια , έκανα εχθές 15:00 τεστ ωορρηξίας και ήταν αρνητικό , έκανα στις 22:00 γιατί είχα πονάκια και ήταν πάλι αρνητικό αλλά όταν άνοιξα το στικάκι γιατί είναι ηλεκτρονικο και από κάτω έχει το κλασικό στικάκι ήταν πολύ κόκκινο.Κανω σήμερα 12:00 ήταν θετικό , κάνω τώρα και είναι αρνητικό !!! Εχθές δεν είχαμε επαφή ...την χασαμε την ωορρηξία;

Είχαμε την μέρα της αλλαγής 3 η ώρα τα μεσάνυχτα!!!🤩😍Θα βοηθήσει κάπου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Βρε κορίτσια , έκανα εχθές 15:00 τεστ ωορρηξίας και ήταν αρνητικό , έκανα στις 22:00 γιατί είχα πονάκια και ήταν πάλι αρνητικό αλλά όταν άνοιξα το στικάκι γιατί είναι ηλεκτρονικο και από κάτω έχει το κλασικό στικάκι ήταν πολύ κόκκινο.Κανω σήμερα 12:00 ήταν θετικό , κάνω τώρα και είναι αρνητικό !!! Εχθές δεν είχαμε επαφή ...την χασαμε την ωορρηξία;

Όχι φυσικά! Σήμερα, αύριο και μεθαύριο να έχετε επαφή. Η ωορρηξία συμβαίνει 24 με 48 ώρες μετά την αύξηση της lh.😉💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι φυσικά! Σήμερα, αύριο και μεθαύριο να έχετε επαφή. Η ωορρηξία συμβαίνει 24 με 48 ώρες μετά την αύξηση της lh.😉💗

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου για την απάντηση!! Μου φάνηκε περίεργο που το πρωί ήταν θετικό το μεσημέρι αρνητικό!!! Πφφφ...Τι να πω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Βρε κορίτσια , έκανα εχθές 15:00 τεστ ωορρηξίας και ήταν αρνητικό , έκανα στις 22:00 γιατί είχα πονάκια και ήταν πάλι αρνητικό αλλά όταν άνοιξα το στικάκι γιατί είναι ηλεκτρονικο και από κάτω έχει το κλασικό στικάκι ήταν πολύ κόκκινο.Κανω σήμερα 12:00 ήταν θετικό , κάνω τώρα και είναι αρνητικό !!! Εχθές δεν είχαμε επαφή ...την χασαμε την ωορρηξία;

Σήμερα κανονικά πρέπει να χεις επαφή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Σ ευχαριστώ κορίτσι μου για την απάντηση!! Μου φάνηκε περίεργο που το πρωί ήταν θετικό το μεσημέρι αρνητικό!!! Πφφφ...Τι να πω!!!

Όχι είναι λογικό κορίτσι μου. Έπεσε γιατί θα κάνεις ωορρηξία! Άρα σήμερα(και αύριο) να το εκμεταλλευτείς και με το παραπάνω!😉 Εύχομαι σε δύο εβδομάδες να κρατάς θετικό τεστακι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Όχι είναι λογικό κορίτσι μου. Έπεσε γιατί θα κάνεις ωορρηξία! Άρα σήμερα(και αύριο) να το εκμεταλλευτείς και με το παραπάνω!😉 Εύχομαι σε δύο εβδομάδες να κρατάς θετικό τεστακι!💗

Μακάρι κορίτσι μου , μακάρι ! Και σ εσένα ο,τι καλύτερο εύχομαι!!! Σε όλα τα κορίτσια!!Μακάρι να έρθουν χαμόγελα τον νέο χρόνο από θετικά τεστακια ...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Heart είπε:

Μακάρι κορίτσι μου , μακάρι ! Και σ εσένα ο,τι καλύτερο εύχομαι!!! Σε όλα τα κορίτσια!!Μακάρι να έρθουν χαμόγελα τον νέο χρόνο από θετικά τεστακια ...!!!

Ειμαστε πολυ κοντα !! Εγω θετικο ωορρηξιας ειχα 31 στις 3:30 και χθες το πρωι βγηκε θετικο μετα εκανα μεσημερι βγηκε αρνητικο !! Οποτε επαφες αυτες τις μερες και ειμαστε καλυμμένες !!! Καλη μας επιτυχια !!! :) εγω περιμενω 16/1 !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Ειμαστε πολυ κοντα !! Εγω θετικο ωορρηξιας ειχα 31 στις 3:30 και χθες το πρωι βγηκε θετικο μετα εκανα μεσημερι βγηκε αρνητικο !! Οποτε επαφες αυτες τις μερες και ειμαστε καλυμμένες !!! Καλη μας επιτυχια !!! :) εγω περιμενω 16/1 !!!

Καλή επιτυχία!!!!! Μακάρι να μοιραζόμαστε σκέψεις για εννιά μήνες....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Heart είπε:

Καλή επιτυχία!!!!! Μακάρι να μοιραζόμαστε σκέψεις για εννιά μήνες....!!!

Μακαρι !! Σκεφτομαστε θετικα :) θα ερθει στην ωρα του ποτε δεν ξερουμε ποτε θα συμβει αυτο ειναι και θεμα τύχης καθε μηνα !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Καλημεραα:) εαν μπορεις βαλε με στο πινακακι 16/1 τοτε περιμενω να αδιαθετησω οχι 11/1 ευχαριστω 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Dina970 είπε:

Καλημεραα:) εαν μπορεις βαλε με στο πινακακι 16/1 τοτε περιμενω να αδιαθετησω οχι 11/1 ευχαριστω 🥰

Καλημέρα το διορθωσα το πινακακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου , Καλή Κυριακή!Εγώ που είχα θετικό χθες 2/1 , περίοδο δεν περιμένω 16/1;;

Αποτι γνωριζω ωορρηξια δε κανεις την ιδια μερα με το θετικο οποτε μετράς 14 μερες απο την ωορρηξια οχι απο το θετικο τεστ :) αυτο γνωριζω εγω !! Εγω τεστ θετικο ειχα το πρωτο 31/12 πραγμα που σημαινει ωορρηξια μπορει να εκανα 1/1 η 2/1 !!! Οποτε μετραω απο εκεινες τις μερες 14 :) εαν ειμαι λαθος καπου να με διορθώσετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Heart είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου , Καλή Κυριακή!Εγώ που είχα θετικό χθες 2/1 , περίοδο δεν περιμένω 16/1;;

17/1....3/1 ωορρηξια λογικά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια μου που χαθήκατε όλες σήμερα;;

Καλώς τη,,,εγώ εδώ,,, ταινία,,,αύριο πάω για δουλειά και είμαι ξενερωμενη,,, επίσης είμαι ξενερωμενη γιατί η γιατρός είδε διπλή ωορηξια αλλά το τεστ ωορρηξίας αύξηση της Lh δεν έδειξε ακόμα και υποτίθεται ήταν μέσα στο σκ βάσει μετρήσεων γιατρού,,,δύο τα τινά,,, ή δεν έγινε ακόμα ή δεν ήταν καλά τα ωάρια και δεν έσκασαν (το σύνηθες δηλαδή φαινόμενο) ,,,πφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η condios είπε:

Καλώς τη,,,εγώ εδώ,,, ταινία,,,αύριο πάω για δουλειά και είμαι ξενερωμενη,,, επίσης είμαι ξενερωμενη γιατί η γιατρός είδε διπλή ωορηξια αλλά το τεστ ωορρηξίας αύξηση της Lh δεν έδειξε ακόμα και υποτίθεται ήταν μέσα στο σκ βάσει μετρήσεων γιατρού,,,δύο τα τινά,,, ή δεν έγινε ακόμα ή δεν ήταν καλά τα ωάρια και δεν έσκασαν (το σύνηθες δηλαδή φαινόμενο) ,,,πφφφφφ

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Και ο άντρας μου μια από τα ίδια από χθες που κατάλαβε ότι Δευτέρα πάει για δουλειά στα πατώματα η ψυχολογία ευτυχώς που οι γόνιμες πέρασαν και δεν τις χάσαμε...Προφανεστατα η γιατρός είναι πιο αξιόπιστη από τις ταινίες ωορρηξίας και για να σου μιλάει για διπλή ωορρηξία κάτι είδε στον υπέρηχο όσο για τα τεστ υπάρχει πάντα η περίπτωση να μην τα έκανες σωστά....από ποια μέρα τα ξεκίνησες;; Ποιες ώρες τα κάνεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! Και ο άντρας μου μια από τα ίδια από χθες που κατάλαβε ότι Δευτέρα πάει για δουλειά στα πατώματα η ψυχολογία ευτυχώς που οι γόνιμες πέρασαν και δεν τις χάσαμε...Προφανεστατα η γιατρός είναι πιο αξιόπιστη από τις ταινίες ωορρηξίας και για να σου μιλάει για διπλή ωορρηξία κάτι είδε στον υπέρηχο όσο για τα τεστ υπάρχει πάντα η περίπτωση να μην τα έκανες σωστά....από ποια μέρα τα ξεκίνησες;; Ποιες ώρες τα κάνεις;;

Λοιπόν,,,πήρα το Clear blue,,,το ξεκίνησα 12η ημέρα και ως την 15η αύξηση Lh δεν είδα,,,η γιατρός καλά τα βλέπει,,,αλλά υπάρχει περίπτωση να μην ήταν καλά τα ωάρια και να μην έσκασαν!!!! Το συγκεκριμένο τεστ έλεγε και με τα πρωινά ούρα οπότε το έκανα το πρωί πάντα,,,δύο μέρες το έκανα και απόγευμα αλλά τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η condios είπε:

Λοιπόν,,,πήρα το Clear blue,,,το ξεκίνησα 12η ημέρα και ως την 15η αύξηση Lh δεν είδα,,,η γιατρός καλά τα βλέπει,,,αλλά υπάρχει περίπτωση να μην ήταν καλά τα ωάρια και να μην έσκασαν!!!! Το συγκεκριμένο τεστ έλεγε και με τα πρωινά ούρα οπότε το έκανα το πρωί πάντα,,,δύο μέρες το έκανα και απόγευμα αλλά τίποτα.

Κοίτα να δεις κι εγώ πρώτη φορά έκανα τεστ ωορρηξίας αλλά από κοπέλες στο forum που τα χρησιμοποιούν συχνά ξέρω ότι δεν το κάνουμε με τα πρώτα πρωινά ούρα και τα δικά μου δηλαδή έτσι έγραφαν στις οδηγίες να γίνονται από τις 10:00 εως τις 20:00 αλλά όχι με τα πρώτα πρωινά ούρα τώρα δεν ξέρω τι να πω ίσως τα δικά σου λειτουργούν εντελώς διαφορετικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η condios είπε:

Λοιπόν,,,πήρα το Clear blue,,,το ξεκίνησα 12η ημέρα και ως την 15η αύξηση Lh δεν είδα,,,η γιατρός καλά τα βλέπει,,,αλλά υπάρχει περίπτωση να μην ήταν καλά τα ωάρια και να μην έσκασαν!!!! Το συγκεκριμένο τεστ έλεγε και με τα πρωινά ούρα οπότε το έκανα το πρωί πάντα,,,δύο μέρες το έκανα και απόγευμα αλλά τίποτα.

Καλησπερα σας ειχα δοκιμασει αυτα τα τεστ ωορρηξιας ειχα βρει το πρωτο μου θετικο το απογευμα προς βραδυ !!! Απλα τα σταμάτησα γιατθ ειναι λιγα !!! Εαν θελετε δοκιμάστε hometest ηλεκτρονικα παντα βρίσκω τις γονιμες μερες με αυτα τα τεστ !!  Ισως σας βολέψουν περισσότερο🥰😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κοίτα να δεις κι εγώ πρώτη φορά έκανα τεστ ωορρηξίας αλλά από κοπέλες στο forum που τα χρησιμοποιούν συχνά ξέρω ότι δεν το κάνουμε με τα πρώτα πρωινά ούρα και τα δικά μου δηλαδή έτσι έγραφαν στις οδηγίες να γίνονται από τις 10:00 εως τις 20:00 αλλά όχι με τα πρώτα πρωινά ούρα τώρα δεν ξέρω τι να πω ίσως τα δικά σου λειτουργούν εντελώς διαφορετικα

Μα αν μπεις και στην ιστοσελίδα που γράφει οδηγίες χρήσης θα δεις λέει με τα πρωινά,,,επίσης σου λέω,,τα έκανα και απόγευμαβραδακι,,, τίποτα. Ή δεν έγινε όντως ακόμα,,, ή δε θα γίνει καθόλου. Και εγώ τα hometest ήθελα αλλά μέχρι να έρθει ο κούριερ σκέφτηκα μη χάσω τη διπλή ωορηξια 🤣😂🤣😂🤣😂 και έχασα τα μυαλά μου με αυτά τα κέρατα 😂🤣😂🤣😂🤣

@Dina970 Ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή σου,,,αλλά δεν ξέρω αν θα ξαναμπω στη διαδικασία να μετρήσω ωορηξια,,,είμαστε ένα βήμα πριν τη 2η ετ προς αρχές άνοιξης αφού κάνω και μια μικροεπεμβαση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...