Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Γενάρης να μας φέρει θετικό τεστ στο χέρι! Να γεμίσει τη χρόνια με πολλά πολλά μωρά!


Noname

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Αυτό το μήνα είχα αποφασίσει να ξεκουραστώ ψυχικά και να μην αγωνιώ με μετρήσεις και υπολογισμούς,απολαύσαμε επαφές χαλαρά και χωρίς πρόγραμμα ήταν οι καλύτερες μας μέρες μας 🤩🧡

Μα ναι ,,, πραγματικά,,,και πολύ καλά κάνατε!!! 🥰😘😍❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Έτσι μπράβο κορίτσι μου τουλάχιστον να μας μείνει η χαρά!!!

Μου χρειαζόταν αυτή η ανεμελιά 🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Μήπως ο γιατρός την έβλεπε λίγο παραπάνω σαν ευρώ απ' ότι έπρεπε;;

Αυτό το χαλαρά και χωρίς να το σκέφτομαι πως ακριβώς το κάνετε;;;;

Είναι πολύ απλό κορίτσι μου κάνεις s@@ όταν έχεις διάθεση και όχι επειδή είσαι στις γόνιμες....και θα δεις ότι αν αρχίσεις να το σκέφτεσαι έτσι θα έχεις περισσότερες επαφές στις γόνιμες άλλωστε εκείνες τις μέρες υπάρχει περισσότερη διάθεση 

ΥΓ: και για να τα λέμε όλα οι περισσότερες κοπέλες εδώ μέσα ησαστε κάτω των 35 είναι δυνατόν να έχετε επαφές μόνο στις γόνιμες;; Δηλαδή αν περάσετε τα 40 τι θα κάνετε;; Μια φορά το μήνα και αν;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Tonakiv είπε:

Μήπως ο γιατρός την έβλεπε λίγο παραπάνω σαν ευρώ απ' ότι έπρεπε;;

Αυτό το χαλαρά και χωρίς να το σκέφτομαι πως ακριβώς το κάνετε;;;;

Ήταν η εβδομάδα των Χριστουγέννων εγώ αυτό υποθέτω ότι ήταν η αιτία,τώρα για το χαλαρά δεν ήταν εύκολη υπόθεση είχα τις αμφιβολίες μου. Αλλά η ψυχολογία μου δεν ήταν καλή και έπρεπε να προστατέψω την ψυχή μου, έκλαψα πολύ τους τελευταίους μήνες δεν έπρεπε να συνεχίσω έτσι 🤔😏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Ήταν η εβδομάδα των Χριστουγέννων εγώ αυτό υποθέτω ότι ήταν η αιτία,τώρα για το χαλαρά δεν ήταν εύκολη υπόθεση είχα τις αμφιβολίες μου. Αλλά η ψυχολογία μου δεν ήταν καλή και έπρεπε να προστατέψω την ψυχή μου, έκλαψα πολύ τους τελευταίους μήνες δεν έπρεπε να συνεχίσω έτσι 🤔😏

Για κάποιο λόγο γίνονται όλα,,, ελπίζουμε πάντα για καλύτερο. Ποτέ δεν είναι εύκολη υπόθεση όταν ο στόχος είναι το παιδί,,,υπάρχουν όμως όπως λέει και η @Lacostaki οι μέρες ωορρηξίας που απ'τη φύση μας είμαστε πιο ευδιάθετες και πιο πρόθυμες για "παιχνίδια",,,επίσης ανεβάζει και την ψυχολογία,,,άσε που εγώ το λέω "φυσικό μποτοξ" (τόσο φρέσκια δείχνω κυρίως μετά από απολαυστικό σεξ/έρωτα) ... ! Και φυσικά δεν πρέπει να κλαίμε (οκ λίγο που και που για να ξεδινουμε) αλλά να ελπίζουμε και να περιμένουμε τη σειρά μας,,,για όλες έχει!!! Θα τα καταφέρουμε 🤞🙏👶❤️👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα κορίτσια το ότι έχω κλείσει το καλοριφέρ εδώ και 4 ώρες και είμαι με ένα μακό μπλουζάκι και ζεσταίνομαι εγώ που κυκλοφορώ Ιούλιο βράδυ με ζακέτα είναι νορμάλ;; μήπως έχω συμπτώματα προεμυνοπαυσης;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Τώρα κορίτσια το ότι έχω κλείσει το καλοριφέρ εδώ και 4 ώρες και είμαι με ένα μακό μπλουζάκι και ζεσταίνομαι εγώ που κυκλοφορώ Ιούλιο βράδυ με ζακέτα είναι νορμάλ;; μήπως έχω συμπτώματα προεμυνοπαυσης;; 

Ο Ρ Μ Ο Ν Ε Σ !!! 🤯🤐🤬😡🥶🥵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Τώρα κορίτσια το ότι έχω κλείσει το καλοριφέρ εδώ και 4 ώρες και είμαι με ένα μακό μπλουζάκι και ζεσταίνομαι εγώ που κυκλοφορώ Ιούλιο βράδυ με ζακέτα είναι νορμάλ;; μήπως έχω συμπτώματα προεμυνοπαυσης;; 

Πριν την περίοδο και εγώ έτσι είμαι...ΑΛΛΆ......εσύ κουκλί μου μπορεί να έχεις κάτι άλλο 🍼🧡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Litsadi είπε:

Πριν την περίοδο και εγώ έτσι είμαι...ΑΛΛΆ......εσύ κουκλί μου μπορεί να έχεις κάτι άλλο 🍼🧡

Εγω το παθαινω στις γονιμες καποιες φορες αλλα δεκατα τετοιες ωρες μια μερα πριν την περιοδο και τετοια φουντωση πρωτη φορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Lacostaki είπε:

Εγω το παθαινω στις γονιμες καποιες φορες αλλα δεκατα τετοιες ωρες μια μερα πριν την περιοδο και τετοια φουντωση πρωτη φορα

Έχουμε να ζήσουμε μπόλικα μάλλον!!!! Ελπίζω να είναι καλά προμηνυματα!!!!! Που να σου πω τι προκαλεί η Arvecap?!?!?!?! 🤣😂🤣😂🥵🥶🥵🥶🤣😂🤣😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η condios είπε:

Έχουμε να ζήσουμε μπόλικα μάλλον!!!! Ελπίζω να είναι καλά προμηνυματα!!!!! Που να σου πω τι προκαλεί η Arvecap?!?!?!?! 🤣😂🤣😂🥵🥶🥵🥶🤣😂🤣😂

Καλά μην νομίζεις δεν περιμένω την περίοδο για να έχω νεύρα άνευ λόγου μπορώ να το κάνω όλο τον μήνα....φαντάσου να έπαιρνα και ορμόνες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραα κορίτσια καλή χρονιά εκανα ενα τεστ που λέγεται iq και βγήκε κατι πολυ αχνό περιμένω περίοδο το Σάββατο πως μπορώ να βάλω φώτο εδώ??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Renoula19 είπε:

Καλημέραα κορίτσια καλή χρονιά εκανα ενα τεστ που λέγεται iq και βγήκε κατι πολυ αχνό περιμένω περίοδο το Σάββατο πως μπορώ να βάλω φώτο εδώ??? 

Καλημέρα!!! Φυσικά να βάλεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Κι εγώ δεν κρατήθηκα και έκανα τεστ μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο και φυσικά βγήκε αρνητικο οπότε αύριο θα έρθει κανονικά η κυρια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Renoula19 είπε:

Καλημέραα κορίτσια καλή χρονιά εκανα ενα τεστ που λέγεται iq και βγήκε κατι πολυ αχνό περιμένω περίοδο το Σάββατο πως μπορώ να βάλω φώτο εδώ??? 

περιμένουμε!!!Με το καλό!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Είναι πολύ απλό κορίτσι μου κάνεις s@@ όταν έχεις διάθεση και όχι επειδή είσαι στις γόνιμες....και θα δεις ότι αν αρχίσεις να το σκέφτεσαι έτσι θα έχεις περισσότερες επαφές στις γόνιμες άλλωστε εκείνες τις μέρες υπάρχει περισσότερη διάθεση 

ΥΓ: και για να τα λέμε όλα οι περισσότερες κοπέλες εδώ μέσα ησαστε κάτω των 35 είναι δυνατόν να έχετε επαφές μόνο στις γόνιμες;; Δηλαδή αν περάσετε τα 40 τι θα κάνετε;; Μια φορά το μήνα και αν;; 

καλημερα!!!εμεις τωρα που δεν δουλευουμε βρηκαμε τη χαρα μας...και καθε μερα θα το καναμε αλλα ο συζυγος θελει μερα παρα μερα για το σπερμα λεει...αμα ξαναρχισουμε δουλεια τη κατσαμε🤣🤣🤣αχ καλομαθα η γρια στα μελια🤣🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Lacostaki @Litsadi  βρε κορίτσια με παρεξηγησατε!!! Αλίμονο άμα κάναμε σ@@ μόνο τις γόνιμες..!! Για το μετά λέω!! Εμένα κ οι 2 γυναικολόγοι που έχω επισκεφτεί μου είπαν μετά την πράξη να ξαπλώνω λίγο κ να μην σηκώνομαι κατευθείαν.. οπότε όσο και να θέλω να μην το σκέφτομαι δεν είναι και πολύ εύκολο!!

@renoyla19 με το καλό κορίτσι μου!! 

Σαν νέο μέλος έχω συγκεκριμένο αριθμό ποστ που μπορώ να κάνω 😭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα!!! Φυσικά να βάλεις!!!

Καλημέρααα δεν ξέρω πως να βάλω βοηθήστε με λίγο βρε κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Κι εγώ δεν κρατήθηκα και έκανα τεστ μια μέρα πριν την αναμενόμενη περίοδο και φυσικά βγήκε αρνητικο οπότε αύριο θα έρθει κανονικά η κυρια

Εγώ κρατιέμαι με νύχια και με δόντια...

Αν και απ' ότι φαίνεται θα έρθει κανονικά... 😢😪

 

Υ.Γ γιατί αργούν τόσο να εγκρίνουν τα ποστς;;

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Κορίτσια εμφανίστηκαν οι πρώτες σταγόνες και πονάω οπότε είναι θέμα λίγων ωρών να έρθει η ακατανομαστη

Απ'τη μια λες "η άτιμη ήρθε",,,, απ'την άλλη το να "έρχεται είναι ευλογία" γιατί το σύστημα δουλεύει σωστά,,,αχ ρε φίλη,,,αχ! Πάμε δυνατά για την επόμενη 🤞...παρόλα αυτά άσε να έρθει καλά καλά αν είναι,,,γιατί η ελπίδα πραγματικά κρατάει μέχρι τέλους !!! 😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια μου τι μου κάνετε;; Εγώ δεν περιμένω να μου έρθει η ακατανόμαστη την Δευτέρα..

Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι που ίσως σας ακουστεί χαζό όμως μου πέρασε από το μυαλό και δεν ξέρω εάν ισχύει..

Η απορία μου είναι ποτέ πέφτει η χοριακη σου όταν γεννήσεις.. δηλαδή εγώ γεννησα πριν 5 μήνες.. υπάρχει περίπτωση να μην έχει πέσει η χοριακη μου; Δηλαδή όταν κάνω τεστ να δείξει θετικό εμώ δεν είμαι στην πραγματικότητα έγκυος ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

Απ'τη μια λες "η άτιμη ήρθε",,,, απ'την άλλη το να "έρχεται είναι ευλογία" γιατί το σύστημα δουλεύει σωστά,,,αχ ρε φίλη,,,αχ! Πάμε δυνατά για την επόμενη 🤞...παρόλα αυτά άσε να έρθει καλά καλά αν είναι,,,γιατί η ελπίδα πραγματικά κρατάει μέχρι τέλους !!! 😘

Το κακό είναι ότι από ότι φαίνεται μόνο η περίοδος είναι ρολόι γιατί αν δουλεύει σωστά το σύστημα θα το είχαμε πιάσει ένα χρόνο τώρα...Μπα κορίτσι μου δεν υπάρχει περίπτωση για κάτι άλλο έκανα τεστ το πρωί και ήταν αρνητικό αν ήταν να έχει γίνει κάτι θα έβγαινε έστω μια άχνη γραμμή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!! Εγώ συνεχίζω να έχω αιματακι και σήμερα. Κάποιες φορές μόνο σταγόνες στο χαρτί, άλλες φορές κανονικό κόκκινο περιόδου αίμα, αλλά και πάλι μόνο στο χαρτί. Σε σερβιετα ακόμα δεν έχει τρέξει αίμα, μόνο στο σκούπισμα. Μου είπε η γιατρός χθες ότι θα συνεχίσω να έχω λίγο αίμα, αλλά η καρδιά μου σφιγγεται κάθε φορά που το βλεπω και το μυαλό μου όλο στο κακό τρέχει. Η γιατρός μου τηλεφώνησε το πρωί, της είπα ότι μέχρι εκείνη την ώρα είχα δει μόνο μια φορα έντονο και αρκετό αίμα στο χαρτί. Μου είπε οκ, καλά πάμε. Αααχχχ πόση ανησυχία.....πόσος φόβος!!!!!Μου έχει κοπεί το χαμόγελο και δεν έχω διάθεση για τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η anna90 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Εγώ συνεχίζω να έχω αιματακι και σήμερα. Κάποιες φορές μόνο σταγόνες στο χαρτί, άλλες φορές κανονικό κόκκινο περιόδου αίμα, αλλά και πάλι μόνο στο χαρτί. Σε σερβιετα ακόμα δεν έχει τρέξει αίμα, μόνο στο σκούπισμα. Μου είπε η γιατρός χθες ότι θα συνεχίσω να έχω λίγο αίμα, αλλά η καρδιά μου σφιγγεται κάθε φορά που το βλεπω και το μυαλό μου όλο στο κακό τρέχει. Η γιατρός μου τηλεφώνησε το πρωί, της είπα ότι μέχρι εκείνη την ώρα είχα δει μόνο μια φορα έντονο και αρκετό αίμα στο χαρτί. Μου είπε οκ, καλά πάμε. Αααχχχ πόση ανησυχία.....πόσος φόβος!!!!!Μου έχει κοπεί το χαμόγελο και δεν έχω διάθεση για τίποτα!

Αννούλα μου είναι φυσικό να φοβάσαι όλες θα φοβόμασταν στην θέση σου, το καλό είναι ότι σε είδε η γιατρός σου και σου είπε ότι πας καλύτερα σωστά;κάνε υπομονή ξεκουράσου όσο περισσότερο γίνεται και θα περάσει κοπέλα μου ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...