Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μελλοντικές μανούλες εμβρυομεταφοράς 2021!!!!


Recommended Posts

στις πριν 20 ώρες, ο/η Despoin είπε:

Καλησπερα κορίτσια σήμερα έκανε την εμβρυομεταφορα έχετε να μου δώσετε γενικές συμβουλές τι πρέπει να προσέχω ευχαριστω πολύ👏

Να είσαι ήρεμη και χαλαρή και καλά αποτελέσματα τώρα.... Η θετική μας σκέψη μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η Despoin είπε:

Καλησπερα κορίτσια σήμερα έκανε την εμβρυομεταφορα έχετε να μου δώσετε γενικές συμβουλές τι πρέπει να προσέχω ευχαριστω πολύ👏

Όλα να πάνε τέλεια! Ηρεμία και θετικές σκέψεις μόνο! Α! Κ πολύ netflix! Βοηθάει να ξεχαστείς! 😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@condiosΚαλημέρα κορίτσι μου! Πώς είσαι; Επέστρεψες στο σπιτάκι σου; Τώρα κοίτα να απολαύσεις τις ημέρες αυτές με ηρεμία κ μόνο θετικές σκέψεις! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι τα πιο όμορφα Χριστούγεννα της ζωής σας! Να ζήσετε το θαύμα σας! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

@condiosΚαλημέρα κορίτσι μου! Πώς είσαι; Επέστρεψες στο σπιτάκι σου; Τώρα κοίτα να απολαύσεις τις ημέρες αυτές με ηρεμία κ μόνο θετικές σκέψεις! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι τα πιο όμορφα Χριστούγεννα της ζωής σας! Να ζήσετε το θαύμα σας! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια!

Κορίτσι εύχομαι να πήγαν όλα καλά σήμερα και σε λίγες μέρες να μας πεις ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kaounmar είπε:

Κορίτσι εύχομαι να πήγαν όλα καλά σήμερα και σε λίγες μέρες να μας πεις ευχαριστα!!!

@kaounmar Κοντεύει κ η σειρά σου ή μπερδεύομαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

@kaounmar Κοντεύει κ η σειρά σου ή μπερδεύομαι;;;

Αγάπη εγω θα κάνω arvecap την κυριακή και μετά φουλ προετοιμασία, λογικά ή τέλη του μήνα ή με τη νέα χρονιά θα κάνω ετ. Ελπίζω η δεύτερη να είναι η καλή! Εσύ τι νέα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η kaounmar είπε:

Αγάπη εγω θα κάνω arvecap την κυριακή και μετά φουλ προετοιμασία, λογικά ή τέλη του μήνα ή με τη νέα χρονιά θα κάνω ετ. Ελπίζω η δεύτερη να είναι η καλή! Εσύ τι νέα;

Καλά θυμόμουν! Άντε μαζευόμαστε σιγά σιγά ... Λες να το γεμίσουμε το forum με μωρά μέσα στο 2021; Μακάρι Παναγιά μου! Εγώ είμαι στη φάση της συλλογής με φυσικό κύκλο! Έχω ήδη 5 στην κατάψυξη κ προχθές ο γιατρός μου είπε πως θα ήθελε να μαζέψουμε άλλα τρία να τα κάνουμε οκτώ ... Οπότε με βλέπω για τη νέα χρονιά, καλά να είμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Taggeris είπε:

Να είσαι ήρεμη και χαλαρή και καλά αποτελέσματα τώρα.... Η θετική μας σκέψη μαζί σου!

Ευχαριστω πολύ να πραγματοποιηθεί κάθε όνειρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η kaounmar είπε:

Κορίτσι εύχομαι να πήγαν όλα καλά σήμερα και σε λίγες μέρες να μας πεις ευχαριστα!!!

@Taggeris @kaounmar & @Vasilique είμαστε στο δρόμο της επιστροφής,,,όλα πήγαν πολύ καλά,,,ευτυχώς έκανα μέθη γιατί η καμπύλη που έχω στη μήτρα είναι αρκετά μεγάλη και απ'τις σπάνιες περιπτώσεις,,,σκεφτείτε ότι τώρα πονάω λίγο στην κοιλίτσα εσωτερικά. Αλλά είμαι χαρούμενη, ήρεμη και νυσταγμενη ,,, οπότε το μόνο που θέλω να πάω σπιτάκι μου και να κοιμηθώ. Σας φιλώ γλυκά 🤞🙏❤️👶❤️👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η condios είπε:

@Taggeris @kaounmar & @Vasilique είμαστε στο δρόμο της επιστροφής,,,όλα πήγαν πολύ καλά,,,ευτυχώς έκανα μέθη γιατί η καμπύλη που έχω στη μήτρα είναι αρκετά μεγάλη και απ'τις σπάνιες περιπτώσεις,,,σκεφτείτε ότι τώρα πονάω λίγο στην κοιλίτσα εσωτερικά. Αλλά είμαι χαρούμενη, ήρεμη και νυσταγμενη ,,, οπότε το μόνο που θέλω να πάω σπιτάκι μου και να κοιμηθώ. Σας φιλώ γλυκά 🤞🙏❤️👶❤️👶

Καλή ξεκούραση κοριτσάκι μου! Όλα πήγαν όπως έπρεπε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας Ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για την στήριξή και το κουράγιο. Αφού πέρασα το μεγάλο σοκ της απογοήτευσης  θα ήθελα την γνώμη σας.. μόλις τελείωσε ένας κύκλος εξωσωματικής με ανεπιτυχή εμβρυομεταφορα κατεψυγμένων. Μπορώ λέτε να ξεκινήσω άμεσα διέγερση εννοώ μόλις αδιαθετησω δηλαδή  από βδομαδα... εφόσον την προηγούμενη διέγερση την έκανα τον Αύγουστο; Η γιατρός μου είπε καλύτερα να πάω τον επόμενο μήνα για να ηρεμήσω ψυχολογικά κυρίως αλλά εγώ δεν θέλω να χάνω χρόνο... (αυτό είναι που μου χαλάει την ψυχολογια)... οπότε αν δεν επιβαρύνομαι σωματικά δεν βρίσκω λόγο να περιμένω.... Τι λετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η condios είπε:

@Taggeris @kaounmar & @Vasilique είμαστε στο δρόμο της επιστροφής,,,όλα πήγαν πολύ καλά,,,ευτυχώς έκανα μέθη γιατί η καμπύλη που έχω στη μήτρα είναι αρκετά μεγάλη και απ'τις σπάνιες περιπτώσεις,,,σκεφτείτε ότι τώρα πονάω λίγο στην κοιλίτσα εσωτερικά. Αλλά είμαι χαρούμενη, ήρεμη και νυσταγμενη ,,, οπότε το μόνο που θέλω να πάω σπιτάκι μου και να κοιμηθώ. Σας φιλώ γλυκά 🤞🙏❤️👶❤️👶

Καλή ξεκούραση κορίτσι μου!! Να είσαι ήρεμη κ να κάνεις όμορφες σκέψεις για τα εμβρυακια σου!! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/12/2020 at 7:58 ΜΜ, ο/η Xrisa127 είπε:

Λυπάμαι πολύ κορίτσι μου για αυτήν την εξέλιξη.Η επόμενη εύχομαι να είναι η τυχερή σου!Εγω είμαι σε ένα κέντρο στη Θεσσαλονίκη και είμαι πολύ ευχαριστημένη και κυρίως από τον γιατρό μου.Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να τα γράφουμε εδώ αλλά θα σου στείλω πμ.Να μην απελπίζεσαι!Το 2021 θα είναι σίγουρα η χρόνια μας!

Ευχαριστώ για το κουράγιο... μακάρι το 21 να είναι τυχερό για όλες μας!!! Θα ήθελα να μου πεις για τον γιατρό σου αν μπορείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/12/2020 at 11:15 ΠΜ, ο/η Άντρεα είπε:

Λυπάμαι κορίτσι μου και σε θαυμαζω για τη ψυχραιμία σου! Κανατε καρυοτυπο και γενετικο?

Ναι... κάναμε τα πάντα από εξετάσεις... Όλα τέλεια... και την αποτυχία τελικά την απέδωσαν σε θέμα τύχης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/12/2020 at 6:41 ΜΜ, ο/η condios είπε:

Αγαπημένη μου πόσο λυπάμαι!!! Χαίρομαι που κρατάς δυνατή και έτσι πρέπει,,,το τυχερό σας να είναι το επόμενο εύχομαι!!! Θα σου στείλω μήνυμα να σου πω που είμαι εγώ,,,και αν θες κάνεις μια επικοινωνία.Εχεις απόλυτο δίκιο στο ότι θες την αμέριστη υποστήριξη και προσοχή ενός σοβαρού γιατρού. Ηρέμησε αυτές τις ημέρες τις γιορτινες,απόλαυσε φαγητά και λιχουδιές και με το καλό να συνεχίσεις!!!!🤞🙏👶❤️ Έρχεται η ώρα για όλες μας.

Ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου για το κουράγιο... τα καλύτερα έρχονται για όλες μας. Θα ήθελα να μου πεις για τον γιατρό σου αν μπορείς.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η condios είπε:

@Taggeris @kaounmar & @Vasilique είμαστε στο δρόμο της επιστροφής,,,όλα πήγαν πολύ καλά,,,ευτυχώς έκανα μέθη γιατί η καμπύλη που έχω στη μήτρα είναι αρκετά μεγάλη και απ'τις σπάνιες περιπτώσεις,,,σκεφτείτε ότι τώρα πονάω λίγο στην κοιλίτσα εσωτερικά. Αλλά είμαι χαρούμενη, ήρεμη και νυσταγμενη ,,, οπότε το μόνο που θέλω να πάω σπιτάκι μου και να κοιμηθώ. Σας φιλώ γλυκά 🤞🙏❤️👶❤️👶

Καλή ξεκούραση κορίτσι μου!!!Με το καλό να περάσουν οι μέρες και να έχεις μια τεράστια χοριακη!!Θα περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η condios είπε:

@Taggeris @kaounmar & @Vasilique είμαστε στο δρόμο της επιστροφής,,,όλα πήγαν πολύ καλά,,,ευτυχώς έκανα μέθη γιατί η καμπύλη που έχω στη μήτρα είναι αρκετά μεγάλη και απ'τις σπάνιες περιπτώσεις,,,σκεφτείτε ότι τώρα πονάω λίγο στην κοιλίτσα εσωτερικά. Αλλά είμαι χαρούμενη, ήρεμη και νυσταγμενη ,,, οπότε το μόνο που θέλω να πάω σπιτάκι μου και να κοιμηθώ. Σας φιλώ γλυκά 🤞🙏❤️👶❤️👶

Όλα να πάνε καλά κοριτσάκι μου!!πήγαινε σπίτι σου να κοιμηθείς να ξεκουραστείς και τα εμβρυακια σου θα είναι μια χαρά!!!!😘😘😘😘💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Lucky November είπε:

Ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου για το κουράγιο... τα καλύτερα έρχονται για όλες μας. Θα ήθελα να μου πεις για τον γιατρό σου αν μπορείς.. 

 

Σου έστειλα προσωπικό μήνυμα εδώ και μέρες,,,διάβασε το και ότι θέλεις εδώ είμαι.😘🥰😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλή ξεκούραση κορίτσι μου!! Να είσαι ήρεμη κ να κάνεις όμορφες σκέψεις για τα εμβρυακια σου!! Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!! 

Ευχαριστώ πολύ διδυμομανουλα όμορφη!!!!🤞🙏👶❤️👶❤️ Απολαμβάνω ξαπλαρικες κορίτσια,,,όλα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Lucky November είπε:

Κορίτσια μου σας Ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για την στήριξή και το κουράγιο. Αφού πέρασα το μεγάλο σοκ της απογοήτευσης  θα ήθελα την γνώμη σας.. μόλις τελείωσε ένας κύκλος εξωσωματικής με ανεπιτυχή εμβρυομεταφορα κατεψυγμένων. Μπορώ λέτε να ξεκινήσω άμεσα διέγερση εννοώ μόλις αδιαθετησω δηλαδή  από βδομαδα... εφόσον την προηγούμενη διέγερση την έκανα τον Αύγουστο; Η γιατρός μου είπε καλύτερα να πάω τον επόμενο μήνα για να ηρεμήσω ψυχολογικά κυρίως αλλά εγώ δεν θέλω να χάνω χρόνο... (αυτό είναι που μου χαλάει την ψυχολογια)... οπότε αν δεν επιβαρύνομαι σωματικά δεν βρίσκω λόγο να περιμένω.... Τι λετε;;;

Καλησπέρα κορίτσι μου!Για το θέμα του γιατρου σου έχω στείλει προσωπικό μνμ.Τώρα για τη διέγερση θα σου πρότεινα να κανεις αυτό που θα σου ο γιατρός σου.Είναι αλήθεια ότι θελουμε να γίνονται όλα  γρήγορα γιατί βιαζόμαστε να γίνουμε μανούλες αλλά η βιασύνη δεν είναι πάντα καλή.Η υπομονή είναι μεγάλη αρετή !

Δώσε λίγο  χρόνο στο σώμα σου να ηρεμήσει και θα προχωρήσεις με το νέο έτος.Επίσης είναι εύκαιρια να δεις και αλλά κέντρα και ίσως αποφασίσεις να κανεις σε νέο κέντρο την επόμενη διέγερση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η condios είπε:

@Taggeris @kaounmar & @Vasilique είμαστε στο δρόμο της επιστροφής,,,όλα πήγαν πολύ καλά,,,ευτυχώς έκανα μέθη γιατί η καμπύλη που έχω στη μήτρα είναι αρκετά μεγάλη και απ'τις σπάνιες περιπτώσεις,,,σκεφτείτε ότι τώρα πονάω λίγο στην κοιλίτσα εσωτερικά. Αλλά είμαι χαρούμενη, ήρεμη και νυσταγμενη ,,, οπότε το μόνο που θέλω να πάω σπιτάκι μου και να κοιμηθώ. Σας φιλώ γλυκά 🤞🙏❤️👶❤️👶

Καλή επιτυχία να έχεις όλα να σου πάνε καλά ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Despoin είπε:

Καλή επιτυχία να έχεις όλα να σου πάνε καλά ευχομαι

Σε ευχαριστώ πολύ,,, είσαι πρώτη,,,χαραξες γραμμή,,,πάμε δυνατά 🤞🙏👶❤️👶❤️ Όλα θα πάνε καταπληκτικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η condios είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ,,, είσαι πρώτη,,,χαραξες γραμμή,,,πάμε δυνατά 🤞🙏👶❤️👶❤️ Όλα θα πάνε καταπληκτικά.

Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλο τον κόσμο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!ελπίζω να είστε όλες καλά!Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω αυτη την εβδοναδα και να πάρω το γιατρό για να ξεκινήσω! @condios @Despoin πως είστε; ποτέ με το καλό θα κάνετε χοριακη;Περιμένουμε νέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Xrisa127 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!ελπίζω να είστε όλες καλά!Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω αυτη την εβδοναδα και να πάρω το γιατρό για να ξεκινήσω! @condios @Despoin πως είστε; ποτέ με το καλό θα κάνετε χοριακη;Περιμένουμε νέα σας!

Με το καλό κ καλή δύναμη κορίτσι! Καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...