Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με τι τιμή χοριακής ξεκινήσατε;


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια...λοιπόν εγώ έκανα χωριακη 13.11. και βγήκε 76 ..μετά έκανα άλλη χοριακη 17.11 βγήκε 243...μετά έκανα 20.11 βγήκε 743 να πω πως ήταν να αδιαθετισω στης 17.11 η τελευταία Μ χοριακη ήταν με 3ης μέρες καθυστέρηση...τι λέτε κορίτσια είναι χαμηλή... ψιλή??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Mariamar!! είπε:

Γεια σας κορίτσια...λοιπόν εγώ έκανα χωριακη 13.11. και βγήκε 76 ..μετά έκανα άλλη χοριακη 17.11 βγήκε 243...μετά έκανα 20.11 βγήκε 743 να πω πως ήταν να αδιαθετισω στης 17.11 η τελευταία Μ χοριακη ήταν με 3ης μέρες καθυστέρηση...τι λέτε κορίτσια είναι χαμηλή... ψιλή??

Εγώ ξεκίνησα με χοριακή 3 μερες πριν την περίοδο 29 μετά από 2 μέρες πήγε 111 μετά πάλι από δύο μέρες 240 και μετά από 4 πήγε 1300. Οι τιμές σου φαίνονται μια χαρά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι γιατί όλη Μ λένε πως είναι χαμηλή....θα περιμένω τον υπέροχο σε 10 μέρες!!! Πιστεύω πως κάθε κοπέλα είναι διαφορετικη η τιμή ..σημασία λένε έχει αν διπλασιαζετε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εγώ ξεκίνησα με χοριακή 3 μερες πριν την περίοδο 29 μετά από 2 μέρες πήγε 111 μετά πάλι από δύο μέρες 240 και μετά από 4 πήγε 1300. Οι τιμές σου φαίνονται μια χαρά. 

Τί κύκλο είχες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Mariamar!! είπε:

Γεια σας κορίτσια...λοιπόν εγώ έκανα χωριακη 13.11. και βγήκε 76 ..μετά έκανα άλλη χοριακη 17.11 βγήκε 243...μετά έκανα 20.11 βγήκε 743 να πω πως ήταν να αδιαθετισω στης 17.11 η τελευταία Μ χοριακη ήταν με 3ης μέρες καθυστέρηση...τι λέτε κορίτσια είναι χαμηλή... ψιλή??

Μια χαρά είναι η χοριακη σου! Σημασία έχει ο διπλασιασμός κ όχι το νούμερο!! Μην ακούς τι λέει η κάθε μια δεξιά κ αριστερά κοπέλα μου, σημασία έχει τι θα πει ο γιατρός σου κ κανείς άλλος. Οι τιμές της χοριακης παίζουν παρα πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην 1η εγκυμοσύνη ξεκίνησα με χοριακη 7,5..πήγε 45, 140, 450 και 1200....σ αυτή που διανύω, ήδη από την 3η ημέρα καθυστέρησης είχα 960..οπότε βλέπεις πόσο μεγάλες αποκλίσεις υπάρχουν από κύηση σε κύηση! Νομίζω είναι μια χαρά οι τιμές σου..σε μερικές μέρες θα φαίνεται κ ο σάκος!! Ηρέμησε κ απόλαυσε το!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Mariamar!! είπε:

Γεια σας κορίτσια...λοιπόν εγώ έκανα χωριακη 13.11. και βγήκε 76 ..μετά έκανα άλλη χοριακη 17.11 βγήκε 243...μετά έκανα 20.11 βγήκε 743 να πω πως ήταν να αδιαθετισω στης 17.11 η τελευταία Μ χοριακη ήταν με 3ης μέρες καθυστέρηση...τι λέτε κορίτσια είναι χαμηλή... ψιλή??

απλα αυτό που νομιζω εγω ειναι οτι περιμενες ισως στις 13 /11 γιατι πανω απο 71 νομιζω εχεις κλείσει την 4η βδομαδα οποτε μηπως έπιασες δλδ πιο νωρις.παντως όπως κ να έχει πάει καλά.

εγω πχ ειχα τωρα στο 4ο η  1η που ηταν 130 ισως την ημερα που περιμενα ή μια μερα καθυστερησης και μετα πηγε στις 3 μερες 521.

στο 3ο παιδι ειχα 70,95 την ημερα που περιμενα μετα απο 4 μερες 330,50 και μετα απο 5 μερες ακομα 4,469

στο 2ο παιδι ειχα 76,50 την ίδια μέρα που περίμενα και η 2η 350,40 μετα απο 3 μερες νομιζω..

στο 1ο ειχα 1678 με 6 μερες καθυστερησης περίπου.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όποτε πιστεύεις πως είναι ανεβασμένη η χοριακη μου ?? Επιδι με τρεις μέρες καθυστέρηση είναι 743 .. γιατί είναι κ κάποιες κοπέλες π Μ λένε πως είναι ψηλή δεν ξέρω...αλλά με βάση της δικιες σου είναι μια χαρά και μένα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mariamar!! είπε:

Όποτε πιστεύεις πως είναι ανεβασμένη η χοριακη μου ?? Επιδι με τρεις μέρες καθυστέρηση είναι 743 .. γιατί είναι κ κάποιες κοπέλες π Μ λένε πως είναι ψηλή δεν ξέρω...αλλά με βάση της δικιες σου είναι μια χαρά και μένα.....

Η χοριακή σου είναι μια χαρά.. Να μην αγχώνεσαι. Και στο κάτω κάτω έχει σημασία ο διπλασιασμος ❤️ υπομονή και σε λίγες μέρες θα δεις το σπορακι σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Mariamar!! είπε:

Όποτε πιστεύεις πως είναι ανεβασμένη η χοριακη μου ?? Επιδι με τρεις μέρες καθυστέρηση είναι 743 .. γιατί είναι κ κάποιες κοπέλες π Μ λένε πως είναι ψηλή δεν ξέρω...αλλά με βάση της δικιες σου είναι μια χαρά και μένα.....

ναι ειναι πολυ καλη!!μην ανησυχείς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mariamar!! είπε:

Όποτε πιστεύεις πως είναι ανεβασμένη η χοριακη μου ?? Επιδι με τρεις μέρες καθυστέρηση είναι 743 .. γιατί είναι κ κάποιες κοπέλες π Μ λένε πως είναι ψηλή δεν ξέρω...αλλά με βάση της δικιες σου είναι μια χαρά και μένα.....

Μια χαρά είναι...υπάρχει μεγάλο εύρος στις τιμές..όπως σου έγραψα και πιο πάνω ακόμα και από κύηση σε κύηση στην ίδια γυναίκα αλλάζουν οι τιμές..έχει να κάνει με το έμβρυο, οπότε δεν υπάρχει σωστό και λάθος αρκεί να αντιβαίνει καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/11/2020 at 11:46 ΜΜ, ο/η Mariamar!! είπε:

Γεια σας κορίτσια...λοιπόν εγώ έκανα χωριακη 13.11. και βγήκε 76 ..μετά έκανα άλλη χοριακη 17.11 βγήκε 243...μετά έκανα 20.11 βγήκε 743 να πω πως ήταν να αδιαθετισω στης 17.11 η τελευταία Μ χοριακη ήταν με 3ης μέρες καθυστέρηση...τι λέτε κορίτσια είναι χαμηλή... ψιλή??

Σημασία έχει να διπλασιάζεται η χοριακη. Ξεκίνησα με 600 την έκτη ημέρα της καθυστέρησης . Μια φίλη μου είχε 1.800 την έκτη ημέρα. Αυτό που κατάλαβα είναι ότι το ζήτημα της χοριακης είναι σχετικό. Να μην αγχώνεσαι όλα θα πάνε καλά . Εμένα οι τιμές σου αν και δεν είμαι ειδικός μου φαίνονται μια χαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 21/11/2020 at 11:46 ΜΜ, ο/η Mariamar!! είπε:

Γεια σας κορίτσια...λοιπόν εγώ έκανα χωριακη 13.11. και βγήκε 76 ..μετά έκανα άλλη χοριακη 17.11 βγήκε 243...μετά έκανα 20.11 βγήκε 743 να πω πως ήταν να αδιαθετισω στης 17.11 η τελευταία Μ χοριακη ήταν με 3ης μέρες καθυστέρηση...τι λέτε κορίτσια είναι χαμηλή... ψιλή??

Καλή μου συγχαρητήρια!!! Με το καλό να υποδεχτείτε το μωράκι σας κ να πάνε όλα τέλεια! Όσο γιαυτό που ρωτάς, να μη συγκρίνεις τιμές με άλλες...παίζουν πολλά ρόλο.. Μέρες καθυστέρησης, οργανισμός, εμβρυα, το ποσό νωρίς ή αργά έγινε η σύλληψη.. Το σημαντικό είναι να διπλασιάζεται ανά 2-3 μερες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...