Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Sofoula28 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Βλέπω καμιά δουλειές φέτος όπως θα ήθελε! Παρούσα και εγώ ! Πάλι καλά είχα τη μαμά μου λίγες μέρες εδώ και κατάφερα έκανα ντουλάπες και κρατήθηκε το σπίτι αξιοπρεπές 😂 και με το που έφυγε η μαμά μου χθες ,μας κατούρησε το σκυλακι μας τον καναπέ .... Απελπισία !!! Σαν βομβαρδισμενο το σπίτι πάλι! Αγωνιστικούς χαιρετισμούς και στα κορίτσια με κολικούς ... Παρούσα και εδώ !! Χαχαχα εγώ όσο θήλαζα(η τουλάχιστον προσπαθούσα) φορούσα το βράδυ ένα σουτιεν θηλασμού τύπου μπουστάκι πολύ μαλακό , αναγκαστικά επειδή έτρεχε το στήθος μου και έπρεπε κάπου να βάζω τα επιθέματα!! Αμα δε φορούσα ξυπνούσα γεμάτο στάμπες στην μπλούζα και το κρεβάτι !!! 

Σήμερα το δικό μας σκύλι μπήκε σε πάρκο..δεν το κάναμε ποτέ αλλά τώρα ενταξει δεν προλαβαίνω τίποτα, οπότε καταλήξαμε εκεί. 

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Εμένα πάντως με έχει πιάσει μια μικρή αναισθησία με το σπίτι... Ελπίζω να μην ξυπνήσω μια μέρα κ μου ανάψουν τα λαμπάκια 🤣 κάνω μια φορά την εβδομάδα τα βασικά κ μετά τρέχω να κάνω το σίδερο που το μισώ. Ευτυχώς που τα περισσότερα χειμωνιάτικα δε θέλουν σιδέρωμα. 

@Tweema τι θα κάνεις με τις πανες; αποχή κ βλέποντας πως θα παει;

Ο παιδίατρος όταν πήγαμε για εμβόλιο μου πρότεινε αποχή αν ξαναδώ. Στην ομάδα με τις αλλεργίες μιυ είπαν να κοιτάξω πρώτα για τον χάλινο. Θα κάνω κι δημοσίευση πρώτα στην ομάδα με τον χαλινο απλα θέλω να βγάλω πρώτα φώτο τους χαλινους κ μόνη δε γίνεται. Χαλινους έχει το γνωρίζω απο την 1η μέρα αλλά δεν ξέρω αν όντως την επηρεάζουν,κ σε αυτό το κομμάτι χρειζομαι βοήθεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Δεν ξέρω πως θα την παλέψουμε 😅 εμας ξυπναγε προχθες καθε μια ωρα, εχθες παλι ξυπνησαμε πολλες φορες αλλα δεν ειχα κουράγιο να δω την ωρα.. Προχθες εφτασα σε σημείο να ανακαθισω και να την εχω αγκαλια και μας πηρε ετσι ο ύπνος και τις δυο.. Ελπίζω να στρωσει η κατάσταση.. Το σίδερο απλα εκανα καποια της μικρης γιατι δεν ειχα ουτε πετσετακι.. Αλλα εχω κι αλλα.. Ενα σκασμο.. Εχω βαρεθει γιατι καθε μερα θελει το σπιτι σκουπισμα.. Το τραπέζι επίσης.. Να μην μιλησω για τα πιατα.. 

Σήμερα σηκωθηκα στις 8 παρα 15.

Έφτιαξα καφε ηπια στην κυριολεξία 2 τζουρες και η μικρη ξυπνησε με κλαμα.. Εχθες που εκλαιγε για την κοιλια της ,αφησα λιγο και τον αντρα μου να ξυπνησει γιατι δεν πάει αλλο η κατάσταση..για γενικη να μην μιλήσω καλύτερα.. Καταφερα δυο μερες πριν να κανω το μπανιο μονο.. Θελω τοσο καιρό να κανω αποψυξη και δεν τα καταφερνω.. Τα χαλια ακόμα δεν τα εφερα.. Σε εμας παλεύεται ακομη κυκλοφορουμε με παντοφλες και δεν καίγομαι τοσο για τα χαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

 Ο παιδίατρος όταν πήγαμε για εμβόλιο μου πρότεινε αποχή αν ξαναδώ. Στην ομάδα με τις αλλεργίες μιυ είπαν να κοιτάξω πρώτα για τον χάλινο. Θα κάνω κι δημοσίευση πρώτα στην ομάδα με τον χαλινο απλα θέλω να βγάλω πρώτα φώτο τους χαλινους κ μόνη δε γίνεται. Χαλινους έχει το γνωρίζω απο την 1η μέρα αλλά δεν ξέρω αν όντως την επηρεάζουν,κ σε αυτό το κομμάτι χρειζομαι βοήθεια. 

Πως γίνεται με χαλινο να έχει αίμα; δεν πιάνει σωστά, δεν πινει καλά κ επηρεάζει το γαστρεντερικο συστημα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Sofoula28 είπε:

Έχω ένα της nuk ,ένα της mam(ήταν και τα δύο δώρα απ' την κλινική),και τα υπόλοιπα είναι dr brown οπότε ουσιαστικά την ταιζω με αυτά ! Σε αυτά μόνο παρήγγειλα το νο2 ,τα άλλα δύο βλέπω πως όντως έχουν μεγαλύτερη ροή και τρώει πιο άνετα γι'αυτό είπα να δοκιμάσω και στα dr.brown το μεγαλύτερο μήπως τρώει πιο άνετα ! Η παιδίατρος μου είπε ότι λέει ο κατασκευαστής αλλά να δω και τις ανάγκες τους παιδιού! Ο κατασκευαστής λέει στους 3 μήνες οπότε είμαστε δυο εβδομάδες περίπου νωρίτερα γι'αυτό αγχώνομαι ! Βέβαια θα δω πως θα πάει και ανάλογα ! Τώρα να φανταστείς έκλαιγε απίστευτα γιατί νυστάζε και πεινούσε ταυτόχρονα και έκανε άθλο να ρουφήξει ώσπου απλά κοιμήθηκε χωρίς να πιει την ποσότητα που πίνει συνήθως στο τελευταίο της γεύμα !

Εγω στον 1,5 μηνα του εβαλα το 2 στο mam δεν ειχε υπομονη 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lia5 είπε:

Εγω στον 1,5 μηνα του εβαλα το 2 στο mam δεν ειχε υπομονη 😝

Άρα να μην τρελαίνομαι,υπάρχουν και άλλοι σαν εμάς 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Σήμερα το δικό μας σκύλι μπήκε σε πάρκο..δεν το κάναμε ποτέ αλλά τώρα ενταξει δεν προλαβαίνω τίποτα, οπότε καταλήξαμε εκεί. 

Ο παιδίατρος όταν πήγαμε για εμβόλιο μου πρότεινε αποχή αν ξαναδώ. Στην ομάδα με τις αλλεργίες μιυ είπαν να κοιτάξω πρώτα για τον χάλινο. Θα κάνω κι δημοσίευση πρώτα στην ομάδα με τον χαλινο απλα θέλω να βγάλω πρώτα φώτο τους χαλινους κ μόνη δε γίνεται. Χαλινους έχει το γνωρίζω απο την 1η μέρα αλλά δεν ξέρω αν όντως την επηρεάζουν,κ σε αυτό το κομμάτι χρειζομαι βοήθεια. 

Εμείς της σκυλίτσας μας της έχουμε crate από όταν την είχαμε για εκπαίδευση! Της αρέσει πολύ είναι ο χώρος της ! Και κοιμάται εκεί το βράδυ ! Εσύ τι πάρκο εννοείς ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Πως γίνεται με χαλινο να έχει αίμα; δεν πιάνει σωστά, δεν πινει καλά κ επηρεάζει το γαστρεντερικο συστημα; 

Πιάνει μια χαρά δεν έχω θέμα κανένα. Απλά κ εγώ έχω απορία πως γίνεται με χαλινο να κάνει βλεννες. Ομως ναι οκ είχε βλεννες εξαρχής αλλά όχι αυτό το χάλι που έχει τον τελευταίο μήνα. Οι βλεννες σημαίνουν ότι είναι ερεθισμένο. Τώρα τι να σου πω.. Αν καταφέρω να ψάξω λίγο παραπάνω θα μάθω κ εγώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Sofoula28 είπε:

Εμείς της σκυλίτσας μας της έχουμε crate από όταν την είχαμε για εκπαίδευση! Της αρέσει πολύ είναι ο χώρος της ! Και κοιμάται εκεί το βράδυ ! Εσύ τι πάρκο εννοείς ;;

Κ εγώ crate σκεφτόμουν αλλά είδα πάρκο για σκύλους στο τζαμπο. Πως είναι τα μπεμπέ πάρκο.. Νομίζω πως της άρεσει πααααρα πολύ. Ούτε που κουνιέται από την στιγμή που μπήκε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.. Εμείς από χθες ηρεμισαμε πάλι λίγο. Χθες με τοωπου ξύπνησε φύγαμε βόλτα πειραϊκή και γελούσε σε όλους..εγώ τελείωσα σήμερα όλα τα δικά μου και του μικρού από ρούχα και περιμένω τον αντρα μου να κάνει ξεσκαρταρισμα. Επίσης ξεκινήσαμε να ψάχνουμε για την γάμο βάπτιση που θα κάνουμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Γειά σας κορίτσια.. Εμείς από χθες ηρεμισαμε πάλι λίγο. Χθες με τοωπου ξύπνησε φύγαμε βόλτα πειραϊκή και γελούσε σε όλους..εγώ τελείωσα σήμερα όλα τα δικά μου και του μικρού από ρούχα και περιμένω τον αντρα μου να κάνει ξεσκαρταρισμα. Επίσης ξεκινήσαμε να ψάχνουμε για την γάμο βάπτιση που θα κάνουμε.. 

Ααα ωραία! Πότε λέτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Ααα ωραία! Πότε λέτε; 

Τον Ιούνιο κάπου στα μέσα μάλλον. Βέβαια φάγαμε το 1ο άκυρο απο την εκκλησία που θέλαμε γιατί έχουν μεταφερθεί όλοι οι γάμοι.. Μέσα στην εβδομάδα θα πάμε να δούμε για τον χώρο και το σκ θα πάμε και σε αλλες εκκλησίες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Πιάνει μια χαρά δεν έχω θέμα κανένα. Απλά κ εγώ έχω απορία πως γίνεται με χαλινο να κάνει βλεννες. Ομως ναι οκ είχε βλεννες εξαρχής αλλά όχι αυτό το χάλι που έχει τον τελευταίο μήνα. Οι βλεννες σημαίνουν ότι είναι ερεθισμένο. Τώρα τι να σου πω.. Αν καταφέρω να ψάξω λίγο παραπάνω θα μάθω κ εγώ. 

Μακάρι να βγάλεις γρήγορα άκρη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Τον Ιούνιο κάπου στα μέσα μάλλον. Βέβαια φάγαμε το 1ο άκυρο απο την εκκλησία που θέλαμε γιατί έχουν μεταφερθεί όλοι οι γάμοι.. Μέσα στην εβδομάδα θα πάμε να δούμε για τον χώρο και το σκ θα πάμε και σε αλλες εκκλησίες.. 

Η εκκλησία βασικη.. Ειναι μια παρα πολυ ωραια πισω απο τα καρτ του αγιου κοσμα στην Αθήνα.. Εκκλησακι μικρο πανω στο κυμα.. 

Εγω κοιταζω για την βάφτιση.. Βέβαια εμείς δεν ξέρω σίγουρα πότε γιατι ο άντρας μου λεει αρχες Αυγούστου και εγω Μάιο 😅 

Θα κάνετε και δεξιωση; 

Γιατι δεν κοιτατε για κτημα με εκκλησακι μεσα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Η εκκλησία βασικη.. Ειναι μια παρα πολυ ωραια πισω απο τα καρτ του αγιου κοσμα στην Αθήνα.. Εκκλησακι μικρο πανω στο κυμα.. 

Εγω κοιταζω για την βάφτιση.. Βέβαια εμείς δεν ξέρω σίγουρα πότε γιατι ο άντρας μου λεει αρχες Αυγούστου και εγω Μάιο 😅 

Θα κάνετε και δεξιωση; 

Γιατι δεν κοιτατε για κτημα με εκκλησακι μεσα; 

Θα κάνουμε ναι.. Το κτήμα τέτοιου στιλ πάει λίγο ακριβά και εμείς έχουμε πάρα πολύ κόσμο.. Περίπου 200 άτομα.. Επίσης έχω ενα κόλλημα.. Δε θέλω να φύγω μακριά απο εδώ που είμαι και να πάω εκει που είναι τα περισσότερα κτήματα γιατί φοβάμαι μην πιουν και έχουν να κάνουν τόσο δρόμο στο γύρνα. Οι περισσότεροι μου λένε ότι ο καθένας πρέπει να προσέχει μόνος του αλλα επειδή με ξέρω θα έχω άγχος ότι όλοι είναι εντάξει. Ας πούμε αν το κάνουμε εδώ κοντά μπορούν να πάρουν ένα ταξακι. Έχω βρει εναν χώρο σχετικά καλό.. Θα πάμε να δούμε κι απο κοντά.. 

Επίσης θέλουμε η εκκλησία να είναι Πειραιά γιατί και οι δύο είμαστε απο εδώ.. Και όλες όσες λέμε είναι κοντά σε θάλασσα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Θα κάνουμε ναι.. Το κτήμα τέτοιου στιλ πάει λίγο ακριβά και εμείς έχουμε πάρα πολύ κόσμο.. Περίπου 200 άτομα.. Επίσης έχω ενα κόλλημα.. Δε θέλω να φύγω μακριά απο εδώ που είμαι και να πάω εκει που είναι τα περισσότερα κτήματα γιατί φοβάμαι μην πιουν και έχουν να κάνουν τόσο δρόμο στο γύρνα. Οι περισσότεροι μου λένε ότι ο καθένας πρέπει να προσέχει μόνος του αλλα επειδή με ξέρω θα έχω άγχος ότι όλοι είναι εντάξει. Ας πούμε αν το κάνουμε εδώ κοντά μπορούν να πάρουν ένα ταξακι. Έχω βρει εναν χώρο σχετικά καλό.. Θα πάμε να δούμε κι απο κοντά.. 

Επίσης θέλουμε η εκκλησία να είναι Πειραιά γιατί και οι δύο είμαστε απο εδώ.. Και όλες όσες λέμε είναι κοντά σε θάλασσα. 

Εχει μια στην πειραικη από ενα άρθρο στο ίντερνετ την εχω ακουστα..πάντως τυχεροί είστε δίπλα στην θάλασσα εμείς είμαστε στα βουνά 😅😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Κ εγώ crate σκεφτόμουν αλλά είδα πάρκο για σκύλους στο τζαμπο. Πως είναι τα μπεμπέ πάρκο.. Νομίζω πως της άρεσει πααααρα πολύ. Ούτε που κουνιέται από την στιγμή που μπήκε. 

Ναι καλέ τους αρέσει να οριοθετουν το χώρο τους και αυτό τα βοηθάει !! ☺️ Με το μπεμπέ πως τα πάτε εσείς ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εχει μια στην πειραικη από ενα άρθρο στο ίντερνετ την εχω ακουστα..πάντως τυχεροί είστε δίπλα στην θάλασσα εμείς είμαστε στα βουνά 😅😂

 

Ναι είναι τρομερό το εκκλησάκι αυτό αλλα πριν 3 χρόνια που παντρεύτηκε εκεί ο αδελφός μου έβρεξε και δυστυχώς δεν καταλάβαμε τίποτα από γάμο. 😂

Η αλήθεια είναι ότι δε μπορώ να φανταστώ τον εαυτό μου να μένω κάπου χωρίς να έχει θάλασσα κοντά.. Στην καραντίνα περνάμε το αμάξι και κάναμε βόλτες πειραϊκή να ξελαμπικαρουμε.. 

@Tweema μήπως ολα αυτά είναι απο το χαλινο;; τι πιστεύεις εσύ; το ένστικτο της μάνας δεν πέφτει ποτέ έξω νομίζω. Εγώ στον παιδίατρο έλεγα να κάνω αποχή απο την αρχή χωρίς να δω αίμα. Μόνο απο την παλινδρομιση και όλοι με έλεγαν υπερβολική.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα! Εμείς είχαμε μια άσχημη βραδιά και μια ακόμα χειρότερη μέρα... Το βράδυ μέχρι τις 3και μισή ήταν ξύπνια και θηλάζε. Μετά ξύπνησε πάλι στις 4 και μισή. Έπειτα έξι και κάτι και έκτοτε δνε κοιμήθηκε καθόλου. Το κακό είναι ότι το πρωί έκλαιγε γοερά. Δεν καθόταν να θηαλσεθ με τίποτα. Χτυπιοταν πάνω στο στήθος και δεν ήρεμου σε με τίποτα. Είχα αντλήσει ένα μπουκαλάκι χθες και της το έδωσα και το έφαγε σαν τρελή. Κάπως ηρέμησε κανένα 15 λεπτό και μετά πάλι τα ίδια. Τελικά κάποια στιγμή έκανε πολλά κακα, της έκανα ένα μπάνιο, θήλασε και επιτέλους πριν λίγο κοιμήθηκε. Καιμεσα σε όλο αυτό να έχω και τα πεισματα και τις τσιριδες του γιου μου, να μην τρώει το φαγητό του και να πέφτουν όλα κάτω, να μην έχω φτιάξει τίποτα για φαγητό, να προσπαθώ να κάνω κολατσιό στον γιο μου και η μικρή να πλανταζει στο κλάμα κι άλλα τέτοια ωραία!🤯😵 Σήμερα ήταν η χειρότερη μέρα μου από τότε που γύρισαμε από το μαιευτήριο και απορώ πως αντέχω ακόμα. Τελικά ποια yoga; Έλα να μεγαλωσεις 2 πιτσιρίκια μόνος, χωρίς βοήθεια και θα σου πω τι εξάσκηση υπομονής θα κάνεις στην αυτοσυγκράτηση.. 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά από 4μερες επιτέλους ήρθαμε σπίτι μας! Ο μπέμπης δεν είναι ακόμα τελείως καλά αλλά θα κάνουμε και στο σπίτι μάσκες για 10μερες! Η κόρη μου επίσης δεν είναι ακόμα καλά ξεκίνησε αντιβίωση το Σάββατο που ήμουν νοσοκομειο με τον μικρο και αλλάξαμε το σιρόπι για τον βήχα τελικά το φυτικό δεν την έκανε δουλειά,αύριο λέω να την στείλω σχολείο μετά από 12μερες σπίτι έχει μόνο λίγο ξηροβηχα! Τώρα έκατσα να σας διαβάσω! Ταλαιπωρήθηκαμε οικογενειακώς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Μετά από 4μερες επιτέλους ήρθαμε σπίτι μας! Ο μπέμπης δεν είναι ακόμα τελείως καλά αλλά θα κάνουμε και στο σπίτι μάσκες για 10μερες! Η κόρη μου επίσης δεν είναι ακόμα καλά ξεκίνησε αντιβίωση το Σάββατο που ήμουν νοσοκομειο με τον μικρο και αλλάξαμε το σιρόπι για τον βήχα τελικά το φυτικό δεν την έκανε δουλειά,αύριο λέω να την στείλω σχολείο μετά από 12μερες σπίτι έχει μόνο λίγο ξηροβηχα! Τώρα έκατσα να σας διαβάσω! Ταλαιπωρήθηκαμε οικογενειακώς

Σιδερενιοι εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Mamaofbill είπε:

Καλησπέρα κι από μένα! Εμείς είχαμε μια άσχημη βραδιά και μια ακόμα χειρότερη μέρα... Το βράδυ μέχρι τις 3και μισή ήταν ξύπνια και θηλάζε. Μετά ξύπνησε πάλι στις 4 και μισή. Έπειτα έξι και κάτι και έκτοτε δνε κοιμήθηκε καθόλου. Το κακό είναι ότι το πρωί έκλαιγε γοερά. Δεν καθόταν να θηαλσεθ με τίποτα. Χτυπιοταν πάνω στο στήθος και δεν ήρεμου σε με τίποτα. Είχα αντλήσει ένα μπουκαλάκι χθες και της το έδωσα και το έφαγε σαν τρελή. Κάπως ηρέμησε κανένα 15 λεπτό και μετά πάλι τα ίδια. Τελικά κάποια στιγμή έκανε πολλά κακα, της έκανα ένα μπάνιο, θήλασε και επιτέλους πριν λίγο κοιμήθηκε. Καιμεσα σε όλο αυτό να έχω και τα πεισματα και τις τσιριδες του γιου μου, να μην τρώει το φαγητό του και να πέφτουν όλα κάτω, να μην έχω φτιάξει τίποτα για φαγητό, να προσπαθώ να κάνω κολατσιό στον γιο μου και η μικρή να πλανταζει στο κλάμα κι άλλα τέτοια ωραία!🤯😵 Σήμερα ήταν η χειρότερη μέρα μου από τότε που γύρισαμε από το μαιευτήριο και απορώ πως αντέχω ακόμα. Τελικά ποια yoga; Έλα να μεγαλωσεις 2 πιτσιρίκια μόνος, χωρίς βοήθεια και θα σου πω τι εξάσκηση υπομονής θα κάνεις στην αυτοσυγκράτηση.. 😅

Εμενα πάλι ο μικρός σήμερα όλη μέρα μόνο στο στήθος ηρεμει..😬.δεν ξέρω τι να κάνω...τον περνει λίγο ο ύπνος τον αφήνω κάτω ακόμη και μετά από ώρα και ξυπνάει στο δευτερόλεπτο...στα καλά ο άντραςου από Σέρα θα λείπει τουλάχιστον 7με 7 από το σπίτι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Σιδερενιοι εύχομαι 

Ευχαριστώ πολύ! Ταλαιπωρήθηκε τόσο ο καημένος που όλο κοιμάται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχε και την πεταλούδα στο χέρι του είχαν βάλει και σφήνα για να μην μπορεί να το κλείνει το είχαν δέσει και με λευκοπλαστ ανοιχτο και όταν του την έβγαλαν ακόμα δεν το έκλεινε από συνήθεια η ψυχούλα μου,όταν του το έκλεισα εγώ για να δει ότι κλείνει χάρηκε τόσο πολύ και άρχισε να τρώει το χέρι του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Valxris περαστικά κορίτσι μου! Το μαναρακι μου το μικρό ψυχή μ!!

Και εγώ χαζεύω για βάφτιση πρώτα ο Θεός να εγώ θέλω Μάιο και ο άντρας μου Ιουλίο ν έχει σίγουρα καλό καιρό λέει. Επίσης δεν μ αρέσουν τα τραπέζια μετά και σκεφτόμουν μπουφέ έξω από την εκκλησία και αλμυρα κ γλυκά.Εοεινος θέλει τραπέζι !! 

Για πρωινή ώρα λέμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Θα κάνουμε ναι.. Το κτήμα τέτοιου στιλ πάει λίγο ακριβά και εμείς έχουμε πάρα πολύ κόσμο.. Περίπου 200 άτομα.. Επίσης έχω ενα κόλλημα.. Δε θέλω να φύγω μακριά απο εδώ που είμαι και να πάω εκει που είναι τα περισσότερα κτήματα γιατί φοβάμαι μην πιουν και έχουν να κάνουν τόσο δρόμο στο γύρνα. Οι περισσότεροι μου λένε ότι ο καθένας πρέπει να προσέχει μόνος του αλλα επειδή με ξέρω θα έχω άγχος ότι όλοι είναι εντάξει. Ας πούμε αν το κάνουμε εδώ κοντά μπορούν να πάρουν ένα ταξακι. Έχω βρει εναν χώρο σχετικά καλό.. Θα πάμε να δούμε κι απο κοντά.. 

Επίσης θέλουμε η εκκλησία να είναι Πειραιά γιατί και οι δύο είμαστε απο εδώ.. Και όλες όσες λέμε είναι κοντά σε θάλασσα. 

Γελασα με τον πολυ κοσμο! Εδω στην Ηπειρο 200 ατομα θεωρείται κλειστος κυκλος 😂 Εμεις ειμαστε απο αυτους που το μετεφεραν και δημιουργούν τα προβληματα 😝 Επισης και ο δικος μου ηρεμισε απο χθες και πλεον παιζει πολυ ωραια με τις κουδουνιστρες 🤩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...