Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Γεννησαμε στις 8:50! 3310 κιλα κ 53 εκ έχουν ξετρελαθει ολοι γιατί είναι το μόνο μωρο της βαρδιας και ασχολούνται ολοι μαζι της.. Θηλασε ολα καλα την πηραν τωρα για να με πανε πανω αλλα πειναει κι αλλο ενω ήταν στο στηθος καμια ωρα! Ολα καλα πηγαν... Εντονο πολυ αλλα περασε 😂 ξεκινησαμε εξωθησεις απο το δωμάτιο και μπήκαμε στην αίθουσα τοκετού οταν ξεκινησαν να βλέπουν κεφάλι.. Φρίκαρα λιγο οταν βγηκε το κεφάλι μετα δεν καταλαβα ποτε βγηκε το βατραχακι😂 

Εύχομαι να πανε ολα καλα και στις υπόλοιπες και να έχουν εύκολη γεννα! 

Μπραβοοοοο @Diana_caterina 😊🤗😁😁😁 τι τέλεια ολααααα!!!!! Να την χαίρεσαι να σου ζήσει να είστε καλά και οι δυο σας. Πόσο χαίρομαι είναι σαν να γέννησα εγώ έτσι που έχουμε ταυτιστεί εδώ μέσα στο γκρουπακι μας. Είσαι ικανοποιημένη από το νοσοκομείο? Ο άντρας σου μαζί σου ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Γεννησαμε στις 8:50! 3310 κιλα κ 53 εκ έχουν ξετρελαθει ολοι γιατί είναι το μόνο μωρο της βαρδιας και ασχολούνται ολοι μαζι της.. Θηλασε ολα καλα την πηραν τωρα για να με πανε πανω αλλα πειναει κι αλλο ενω ήταν στο στηθος καμια ωρα! Ολα καλα πηγαν... Εντονο πολυ αλλα περασε 😂 ξεκινησαμε εξωθησεις απο το δωμάτιο και μπήκαμε στην αίθουσα τοκετού οταν ξεκινησαν να βλέπουν κεφάλι.. Φρίκαρα λιγο οταν βγηκε το κεφάλι μετα δεν καταλαβα ποτε βγηκε το βατραχακι😂 

Εύχομαι να πανε ολα καλα και στις υπόλοιπες και να έχουν εύκολη γεννα! 

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου! Γερή και καλότυχη σε όλη της την ζωή!!! Καλή σου ανάρρωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Γεννησαμε στις 8:50! 3310 κιλα κ 53 εκ έχουν ξετρελαθει ολοι γιατί είναι το μόνο μωρο της βαρδιας και ασχολούνται ολοι μαζι της.. Θηλασε ολα καλα την πηραν τωρα για να με πανε πανω αλλα πειναει κι αλλο ενω ήταν στο στηθος καμια ωρα! Ολα καλα πηγαν... Εντονο πολυ αλλα περασε 😂 ξεκινησαμε εξωθησεις απο το δωμάτιο και μπήκαμε στην αίθουσα τοκετού οταν ξεκινησαν να βλέπουν κεφάλι.. Φρίκαρα λιγο οταν βγηκε το κεφάλι μετα δεν καταλαβα ποτε βγηκε το βατραχακι😂 

Εύχομαι να πανε ολα καλα και στις υπόλοιπες και να έχουν εύκολη γεννα! 

Καλέ ψηλό παιδί έβγαλες 😁 να σου ζήσει κορίτσι μου 😘😘 για πες, ο άντρας σου λιποθύμησε η άντεξε; 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Γεννησαμε στις 8:50! 3310 κιλα κ 53 εκ έχουν ξετρελαθει ολοι γιατί είναι το μόνο μωρο της βαρδιας και ασχολούνται ολοι μαζι της.. Θηλασε ολα καλα την πηραν τωρα για να με πανε πανω αλλα πειναει κι αλλο ενω ήταν στο στηθος καμια ωρα! Ολα καλα πηγαν... Εντονο πολυ αλλα περασε 😂 ξεκινησαμε εξωθησεις απο το δωμάτιο και μπήκαμε στην αίθουσα τοκετού οταν ξεκινησαν να βλέπουν κεφάλι.. Φρίκαρα λιγο οταν βγηκε το κεφάλι μετα δεν καταλαβα ποτε βγηκε το βατραχακι😂 

Εύχομαι να πανε ολα καλα και στις υπόλοιπες και να έχουν εύκολη γεννα! 

Τέλεια!!!! Να σας ζήσει!!!!! 

Υποψήφια νυφη λοιπόν!!!! Πρέπει να γνωριστούμε 😆😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Γεννησαμε στις 8:50! 3310 κιλα κ 53 εκ έχουν ξετρελαθει ολοι γιατί είναι το μόνο μωρο της βαρδιας και ασχολούνται ολοι μαζι της.. Θηλασε ολα καλα την πηραν τωρα για να με πανε πανω αλλα πειναει κι αλλο ενω ήταν στο στηθος καμια ωρα! Ολα καλα πηγαν... Εντονο πολυ αλλα περασε 😂 ξεκινησαμε εξωθησεις απο το δωμάτιο και μπήκαμε στην αίθουσα τοκετού οταν ξεκινησαν να βλέπουν κεφάλι.. Φρίκαρα λιγο οταν βγηκε το κεφάλι μετα δεν καταλαβα ποτε βγηκε το βατραχακι😂 

Εύχομαι να πανε ολα καλα και στις υπόλοιπες και να έχουν εύκολη γεννα! 

Να σας ζήσει κορίτσι μου!!! Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χαίρομαι για σένα που σου πήγαν όλα καλά!!! 🎉🎊🎈💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lenaki92 με βλέπω τελευταία και καταιδρωμενη!!! Γύρισα από την γιατρό, διαστολή μηδενική κ ο τράχηλος ψηλά. Αύριο πάω για καρδιοτοκογραφο. Στεναχωρήθηκα λίγο, πίστευα θα υπάρχει κάποια εξέλιξη... 😔 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

@lenaki92 με βλέπω τελευταία και καταιδρωμενη!!! Γύρισα από την γιατρό, διαστολή μηδενική κ ο τράχηλος ψηλά. Αύριο πάω για καρδιοτοκογραφο. Στεναχωρήθηκα λίγο, πίστευα θα υπάρχει κάποια εξέλιξη... 😔 

Και εγώ αυτό σκεφτόμουν ότι θα είμαι εγώ τελευταία κ με έχει πιάσει απογοήτευση  🤣 🤣 να σκέφτεσαι ότι και η @Diana_caterina τα ίδια της έλεγαν και να ετσι στα ξαφνικά έγινε. Ποτέ δεν ξέρεις.... σου είπε κάτι ο γιατρός? Περπάτημα,  κλπ...???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

@lenaki92 με βλέπω τελευταία και καταιδρωμενη!!! Γύρισα από την γιατρό, διαστολή μηδενική κ ο τράχηλος ψηλά. Αύριο πάω για καρδιοτοκογραφο. Στεναχωρήθηκα λίγο, πίστευα θα υπάρχει κάποια εξέλιξη... 😔 

Καλέ μη στενοχωριεσαι και η @Diana_caterinaδεν είχε κ σε 9 ώρες γέννησε 😅 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Και εγώ αυτό σκεφτόμουν ότι θα είμαι εγώ τελευταία κ με έχει πιάσει απογοήτευση  🤣 🤣 να σκέφτεσαι ότι και η @Diana_caterina τα ίδια της έλεγαν και να ετσι στα ξαφνικά έγινε. Ποτέ δεν ξέρεις.... σου είπε κάτι ο γιατρός? Περπάτημα,  κλπ...???

Όχι μου είπε αν μπορώ ας πάω για περπάτημα αλλά όχι ότι είναι σίγουρο πως θα αλλάξει κ κάτι... Αύριο nst κ πάλι τη Δευτέρα ενα κ Τρίτη έχω ραντεβού μαζί της αν δεν έχουμε κάποια εξέλιξη. Δίκιο έχετε με την @PanB γτ όντως έτσι ήταν κ με την diana και με την Lia από ότι θυμάμαι. Τι να πω; Μακάρι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Diana_caterina να σας ζήσει να είναι γερή και τυχερή ❤️❤️

@PanB δεν ήθελε νηστεία για τις εξετάσεις.. Αίματος nst καρδιογραφιμα. Αυτά μου έκαναν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

@Diana_caterina να σας ζήσει να είναι γερή και τυχερή ❤️❤️

@PanB δεν ήθελε νηστεία για τις εξετάσεις.. Αίματος nst καρδιογραφιμα. Αυτά μου έκαναν.. 

Α τέλεια, οπότε να φάω το πρωί 😂😂 πόση ώρα περίπου έμεινες εκεί; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Γεννησαμε στις 8:50! 3310 κιλα κ 53 εκ έχουν ξετρελαθει ολοι γιατί είναι το μόνο μωρο της βαρδιας και ασχολούνται ολοι μαζι της.. Θηλασε ολα καλα την πηραν τωρα για να με πανε πανω αλλα πειναει κι αλλο ενω ήταν στο στηθος καμια ωρα! Ολα καλα πηγαν... Εντονο πολυ αλλα περασε 😂 ξεκινησαμε εξωθησεις απο το δωμάτιο και μπήκαμε στην αίθουσα τοκετού οταν ξεκινησαν να βλέπουν κεφάλι.. Φρίκαρα λιγο οταν βγηκε το κεφάλι μετα δεν καταλαβα ποτε βγηκε το βατραχακι😂 

Εύχομαι να πανε ολα καλα και στις υπόλοιπες και να έχουν εύκολη γεννα! 

Λοιπόν....σου είπα να με ενημερώσεις νωρίτερα..δεν γίνονται έτσι αυτά!!!😜😜να σας ζήσει γερή και καλότυχη να είναι!!!!φαντάζομαι όλα είναι μαγικά να το χαρείς!!!καλή ανάρρωση!!!😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Mamaofbill είπε:

Γειά σας κορίτσια μου!!! Γεννήσαμε!!! Μπήκα με πρόκληση 7:30 το πρωί και στις 12 ακριβώς το μεσημέρι είχα το κορίτσακι μου στην αγκαλιά μου!!! 👶🙇‍♀️🧡❣️ Ο τοκετός ήταν πολύ καλός, δεν κατάλαβα πραγματικά τίποτα, από την διαστολή 3 πετάχτηκε στην διαστολή 8 και πραγματικά με 2 σπρώξιες βγήκε η μικρή μου πριγκίπισσα. 3200 και θήλασε αμέσως! Ολες οι κακες σκέψεις έφυγαν μόλις την είδα! 💜💙💚💛❤️

Εύχομαι σε όλες σας να έχετε έναν τόσο γρήγορο και εύκολο τοκετό και να τον απολαύσετε, όπως κι εγώ!!! 

 

 

 

 

Να σας ζήσει!!!βλέπω πήραν σειρά τα κοριτσάκια...να ναι γερή και τυχερή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

@lenaki92 με βλέπω τελευταία και καταιδρωμενη!!! Γύρισα από την γιατρό, διαστολή μηδενική κ ο τράχηλος ψηλά. Αύριο πάω για καρδιοτοκογραφο. Στεναχωρήθηκα λίγο, πίστευα θα υπάρχει κάποια εξέλιξη... 😔 

Τα μωράκια θέλουν τον χρόνο τους...φίλη μου πήγε γιατρό πρωί..τις είπε έχουμε χρόνο και το απόγευμα κόντεψε να το γεννήσει στην είσοδο του νοσοκομείου..μιλά είναι σχετικά λοιπόν..απόλαυσε τις στιγμές με την κοιλίτσα σου....😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Α τέλεια, οπότε να φάω το πρωί 😂😂 πόση ώρα περίπου έμεινες εκεί; 

Το πολύ ενα 2ωρο.. Α εκείνη τη μέρα είχαμε κάνει και οι δύο μας το μοριακό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Το πολύ ενα 2ωρο.. Α εκείνη τη μέρα είχαμε κάνει και οι δύο μας το μοριακό 

Ο άντρας μου λόγω εμβολιασμού μου είπε η γιατρός ότι θα κάνει ραπιντ 🤔 έχει καμία εμπειρία με εμβολιασμενο σύζυγο; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Τα μωράκια θέλουν τον χρόνο τους...φίλη μου πήγε γιατρό πρωί..τις είπε έχουμε χρόνο και το απόγευμα κόντεψε να το γεννήσει στην είσοδο του νοσοκομείου..μιλά είναι σχετικά λοιπόν..απόλαυσε τις στιγμές με την κοιλίτσα σου....😍😍

Τι να πω βρε κορίτσια μακάρι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας ολες!! Εύχομαι μονο υγεία και τετοιες συγκινησεις παντα! 

@Μαριλου1 @lenaki92 μην απογοητευεστε! Εμεις πριν μια βδομάδα που ειχαμε παει γιατρο τίποτα και ειδες μεσα σε μια βδομάδα γεννησα! Πραγματικά δεν περίμενα ότι θα είναι τοσο εύκολο να γεννησω και πραγματικά ημουν σβελτη αφου ειχαν δυο αλλες κοπελες διπλα και θα μπαινανε καισαρική

Πέρα από το περπάτημα και χωρίς πλάκα πιστεύω ότι βοηθησε παρα πολυ ο ερεθισμος θηλων που εκανα χθες.. Εκατσα κιουρια στον καναπε μου και ξεκινησα να μιμουμαι με τον δείκτη και τον αντίχειρα το τραβηγμα που κανει το μωρο στο θηλασμο απο την θηλεα αλω και προς τα εξω εναλλαξ κανένα 15-20 λεπτο.. Ενδιάμεσα ενιωσα 2 συσπάσεις. Πάντα με συνεννόηση με γιατρό ή μαια.. Η διαστολή αργησε να φτασει μεχρι 5 μετα τσακ μπαμ.. Αφου πιστευα οτι θα γεννησω μετα τις 9 ισως και 10 αλλα τελικα ολα πηγαν τελεια, χανομουν λιγο απο το στρες αλλα δεν θα το αλλαζα με τίποτα.. Επισκληρηδιο καναμε οταν εκανα 5λεοτες με 3 λεπτες.. Βέβαια μου βαλανε οξυτοκινη γιατί στην αρχή ήταν ακανονιστες.. Μετα αφησαμε να περασει λιγο η επισκληρηδιος και μου βαλανε λιγη δοση για να μπορούμε να συνεννοουμαστε.. Εκανα και ράμματα ψιλο γκρινιαζα εκει λογω της ταλαιπωριας αλλα το γατακι μας καθοταν και χαζευε περα δωθε και ασχολιομουν με εκεινη

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας ολες!! Εύχομαι μονο υγεία και τετοιες συγκινησεις παντα! 

@Μαριλου1 @lenaki92 μην απογοητευεστε! Εμεις πριν μια βδομάδα που ειχαμε παει γιατρο τίποτα και ειδες μεσα σε μια βδομάδα γεννησα! Πραγματικά δεν περίμενα ότι θα είναι τοσο εύκολο να γεννησω και πραγματικά ημουν σβελτη αφου ειχαν δυο αλλες κοπελες διπλα και θα μπαινανε καισαρική

Πέρα από το περπάτημα και χωρίς πλάκα πιστεύω ότι βοηθησε παρα πολυ ο ερεθισμος θηλων που εκανα χθες.. Εκατσα κιουρια στον καναπε μου και ξεκινησα να μιμουμαι με τον δείκτη και τον αντίχειρα το τραβηγμα που κανει το μωρο στο θηλασμο απο την θηλεα αλω και προς τα εξω εναλλαξ κανένα 15-20 λεπτο.. Ενδιάμεσα ενιωσα 2 συσπάσεις. Πάντα με συνεννόηση με γιατρό ή μαια.. Η διαστολή αργησε να φτασει μεχρι 5 μετα τσακ μπαμ.. Αφου πιστευα οτι θα γεννησω μετα τις 9 ισως και 10 αλλα τελικα ολα πηγαν τελεια, χανομουν λιγο απο το στρες αλλα δεν θα το αλλαζα με τίποτα.. Επισκληρηδιο καναμε οταν εκανα 5λεοτες με 3 λεπτες.. Βέβαια μου βαλανε οξυτοκινη γιατί στην αρχή ήταν ακανονιστες.. Μετα αφησαμε να περασει λιγο η επισκληρηδιος και μου βαλανε λιγη δοση για να μπορούμε να συνεννοουμαστε.. Εκανα και ράμματα ψιλο γκρινιαζα εκει λογω της ταλαιπωριας αλλα το γατακι μας καθοταν και χαζευε περα δωθε και ασχολιομουν με εκεινη

 

Αααα έκανες κολπάκι 😜🤙 καλή φάση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Μια μέρα δεν μπαίνω κ γράφετε τόσες σελίδες, δεν σας προλαβαίνω καλέ. 

@Diana_caterina να σας ζήσει η κοπέλαρα σας, να είναι πάντα καλότυχη στη ζωή της, με το καλο να γυρίσετε σπίτι σας. @Mamaofbillνα σας ζήσει κοπέλα μου, με το καλο να γυρίσετε σπίτι. 

@Μαριλου1 βρε μην απογοητευεσαι, ξαφνικά θα γεννησεις κ εσύ.. Τι λέμε;;; καμία δεν χωνεψε παιδί 😜

@Lia5 μπορείς να τον βάλεις στο μει ται τελικά αο την ημέρα που θ γεννηθεί.. Θέλει λιγάκι μαζεμα ο μάρσιπος. Η κοπέλα που έχει το αστεράκι την σελίδα έχει κ ομάδα στο φβ κ χθες το είδα εκεί, δεν έχει σημασία ούτε τα κιλά ούτε το ύψος. 

@nik_ol @Clairy. Είχα πάρει πόδια θηλασμού στον μικρό κ την χρησιμοποίησα 2 φορές, μ βόλεψε περισσότερο χωρίς.. Είναι θέμα εξοικιωσεις.. Ωστόσο Νικόλ εσένα σε καταλαβαίνω γιατί έχεις μεγάλο στήθος. Έχεις πάρει μπλουζάκια θηλασμου; εγώ πήρα φορέματα για τώρα με v μπροστά. Οκ φαίνεται το στήθος αλλά τι να κάνω; αν θέλετε πάντως για να μην παίρνετε κάτι έξτρα μπορείτε να χρησιμοπειται ένα φουλάρι ή πχ επάνω στο στήθος να βάζετε ένα πετσέτακι. Εγώ χθες εκνευρίστηκα πολύ γιατί με κοιτούσε ένας επίμονα κ έβαλα το γουλοπανο που είχα πάνω στο στήθος μου. 

Όσον αφορά την έξοδο.. Αυτήν την στιγμή γελάω τότε όχι.. Όπως έχω πει στον μικρό πέρασα δράμα. Ακόμα κ η βόλτα το ίδιο ήταν, μόλις βγαίναμε έξω γυρνούσαμε τρέχοντας σπίτι. Τώρα το κοριτσουδι αν κ γκρινιάζει σπάνια την ώρα που περπατάμε, αν γκρινιάξει κ βλέπω ότι θέλει γάλα, την βάζω να θηλάσει κ συνεχίζω περπάτημα, εάν δεν θέλει γάλα  μάρσιπο. Μπορεί να τύχει ν ατην κρατήσω να κοιτάει μπροστά κ να περπατάω που της αρέσει. Εσεις που θηλάζετε μπορείτε να σταματάτε σε κάποιο σκαλακι ή παγκάκι  να θηλάσετε κ να συνεχίσετε. 

Εμενα η μικρή 2 μέρες κοιμάται ένα 2 σε όλο το 24ωρο κ μετά ξυπνάει πίνει γάλα κ συνήθως κοιμάται μισή ώρα με 45 λεπτά. 2 βραδιά είναι έτσι κ έχω βγει off. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Αυτή.. Ξεχασα να στη βάλω στο προηγούμενο σχόλιο 

Screenshot_20210818_013946_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Ναι αυτή Μ είπε κ ο γιατρός μ αλλά είναι πολύ ακριβή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

@Diana_caterina να σας ζήσει το κοριτσάκι σας κοπελα μου. Να είναι γερό και καλότυχο στην ζωουλα του!!

 

Ευχαριστούμε πολύ 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Ναι αυτή Μ είπε κ ο γιατρός μ αλλά είναι πολύ ακριβή!

Ναι είναι.. Αν είχα πάει εγω φαρμακείο δε θα την ειχα παρει.. Βαζω και pepanthol που και που

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...