Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

@Μιντόρι @AlKate κορίτσια να σας ζησουν το ζουζούνια σας! Να ειναι γερα και τυχερα και σε εσας ευχομαι γρήγορη ανάρρωση!

Καλημέρα σε ολες!! Πως είστε ;; 

Καλά, ήσυχα, τίποτα που να προμηνύει γέννα 🤣 εσύ πώς είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Δεν θα το πιστεψετε,αλλά ναι,γέννησα!!!!!!!!Σήμερα ξεκίνησα στις 7 το πρωι κ γέννησα φυσιολογικά 13:15 !Αφουγςννησα κι εγώ μη φοβάστε καθόλου!!!

Αν θέλετε να ρώτησετε κάτι ,ευχαρίστως !!πάντως όλα αλλάζουν από στιγμή σε στιγμή (γλίτωσα την καισαρική)και κάθε σωμα ανταποκρινεται διαφορετικά!!!Μην ακούτε τίποτα, ντουγρου!!!Είναι απίστευτα τα συναισθήματα!!

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Ήρθα εχθές πρωί για καρδιοτοκογραφο. Το εβδομαδιαίο μου. Συσπάσεις τίποτα, ο μικρούλης υυυπνο. Αφού μου έδωσαν να φάω και γλυκάκι.... Πάω μετά να δει ο γιατρός το χαρτί, με εξετάζει από κάτω...  Μου λέει γέννας! Είχα διαστολή 5-6. Είχα κάποια συμπτώματα αλλά όχι για τέτοια διαστολή. Είχε κατέβει ο μικρός. Τελικά έκανε και ο πεσσος σίγουρα δουλειά είπε ο γιατρός. Μου έβαλαν οξυτοκινη για να βοηθήσει με τις συσπάσεις. Μέχρι 7 διαστολή όλα καλά. Εκεί όμως άρχισε να χάνει παλμούς ο μικρός στις συσπάσεις, είχε περιτυλιξη. Εκεί τα είδαμε όλα. Με είχαν πιάσει πόνοι πλέον καλά και αγχώθηκα. Όλοι να τρέχουν να με πάνε για καισαρική. Στο χειρουργείο όμως ο γιατρός προσπάθησε και έτσι γέννησα φυσιολογικα.... Όλοι αυτή η ταλαιπωρία κράτησε μη φανταστείτε. Περίπου 30'... Αλλά όλα καλά. Και ο μπέμπης καλουλης :)

 

Δύο γέννες και μπορώ να πω αρκετά διαφορετική εμπειρία η κάθε μία τους

Να σας ζήσουν κορίτσια τα παιδάκια σας και με το καλό να πάτε σπιτάκι σας καλή και γρήγορη ανάρρωση σε εσάς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Καλά, ήσυχα, τίποτα που να προμηνύει γέννα 🤣 εσύ πώς είσαι?

Νομίζω εχει αλλαξει η κοιλιά μου και ελπίζω να ετοιμάζεται να παρει θεση😂😂😂 

Γενικα νιωθω βαρια την κοιλιά μου, κοιμαμαι πολυ, πρισμενη πολυ και φοβερη ζεστη... 

Εσυ; 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Νομίζω εχει αλλαξει η κοιλιά μου και ελπίζω να ετοιμάζεται να παρει θεση😂😂😂 

Γενικα νιωθω βαρια την κοιλιά μου, κοιμαμαι πολυ, πρισμενη πολυ και φοβερη ζεστη... 

Εσυ; 

 

 

Φαντάσου να γεννήσετε εσυ και η @Μαριλου1 με τα κοριτσάκια τελικά νωρίτερα απο εμένα 😂😂  Προχθές που ειχα παει στον γιατρό μου λεει η γραμματέας του οτι είναι  πολυ ψηλά η κοιλιά μου. Εγώ βέβαια σήμερα κοιταω ξανακοιταω μου φαίνεται κατεβασμενη 🤣 ο,τι με συμφέρει βλέπω μάλλον. Γενικά παντως πολύ καλα είμαι!!

Τρίτη που θα πας γιατρό μόνο υπερηχο θα κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Φαντάσου να γεννήσετε εσυ και η @Μαριλου1 με τα κοριτσάκια τελικά νωρίτερα απο εμένα 😂😂  Προχθές που ειχα παει στον γιατρό μου λεει η γραμματέας του οτι είναι  πολυ ψηλά η κοιλιά μου. Εγώ βέβαια σήμερα κοιταω ξανακοιταω μου φαίνεται κατεβασμενη 🤣 ο,τι με συμφέρει βλέπω μάλλον. Γενικά παντως πολύ καλα είμαι!!

Τρίτη που θα πας γιατρό μόνο υπερηχο θα κάνεις?

Μακάρι να γεννήσω σύντομα!!! 😁 Έχω κ εγώ γιατρό την Τρίτη κ είπα στον άντρα μου : να ξέρεις αν η γιατρός δεν δει πάλι κάτι που να προμηνύει γέννα εγώ θα τρελαθώ!!! Έχει κατέβει η κοιλιά μου αλλά από περπάτημα δεν κάνω σχεδόν καθόλου. 🥵🥵🥵 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Φαντάσου να γεννήσετε εσυ και η @Μαριλου1 με τα κοριτσάκια τελικά νωρίτερα απο εμένα 😂😂  Προχθές που ειχα παει στον γιατρό μου λεει η γραμματέας του οτι είναι  πολυ ψηλά η κοιλιά μου. Εγώ βέβαια σήμερα κοιταω ξανακοιταω μου φαίνεται κατεβασμενη 🤣 ο,τι με συμφέρει βλέπω μάλλον. Γενικά παντως πολύ καλα είμαι!!

Τρίτη που θα πας γιατρό μόνο υπερηχο θα κάνεις?

Τρίτη θα κάνουμε υπερηχο και καλλιέργεια τον ρωτησα αν θα κάνουμε καλλιέργεια στο ιατρείο ή μικροβιολογικο και μου είπε ότι θελω. Θα κανω σε αυτον για να νιωσω πιο ανετα. 

Καλα και εγω νομιζα οτι κατεβηκε κ μου λεει ειναι ψηλά.. Θα δούμε τωρα που θα παμε.... Και θα μου πει και για το καρδιοτοκογραφημα.. Εσεις; 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Τρίτη θα κάνουμε υπερηχο και καλλιέργεια τον ρωτησα αν θα κάνουμε καλλιέργεια στο ιατρείο ή μικροβιολογικο και μου είπε ότι θελω. Θα κανω σε αυτον για να νιωσω πιο ανετα. 

Καλα και εγω νομιζα οτι κατεβηκε κ μου λεει ειναι ψηλά.. Θα δούμε τωρα που θα παμε.... Και θα μου πει και για το καρδιοτοκογραφημα.. Εσεις; 

 

Εγώ την έκανα την καλλιέργεια δεν είχα κάτι. Για καρδιοτοκογραφο δεν μου έχει πει τπτ, πάντως αυτή στο ιατρείο της δεν έχει σίγουρα,ίσως με στείλει κάποια στιγμή να κάνω εκεί που θα γεννήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μαριλου1 και @Diana_caterina αρα Τρίτη έχουμε και οι 3 ραντεβού? 🤩 τελειο!! Έχει να πέσει πολυ κουβέντα μετά. Εμείς Τρίτη καρδιοτοκογραφημα στο Λητώ. Δεν μου έχει αναφέρει κατι για καλλιέργεια πάντως. Αν δει κατι περίεργο και ύποπτο στο καρδιοτοκογραφημα θα μου κανονίσει και υπέρηχο αλλιώς επειδή κλείνει το ιατρειο του επίσκεψη ξανά στις 20 του μήνα. Αν ενδιάμεσα προκυψει κατι όμως εδω θα είναι δεν θα με αφήσει στην μοιρα μου 🤣🤣💥😱

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καρδιοτοκογραφημα κανουμε στο μαιευτήριο! Χαχαχαχ πάντως και εγω την ιδια απόγνωση εχω με εσας να γεννησω! Αλλα δεν είναι ανάγκη νομίζω να έχουμε και σημάδια γεννας, οριστε τα υπόλοιπα κορίτσια γεννησανε και τα περισσότερα απλα ξεκινησε ο τοκετος στα καλα καθούμενα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lenaki92 είπε:

@Μαριλου1 και @Diana_caterina αρα Τρίτη έχουμε και οι 3 ραντεβού? 🤩 τελειο!! Έχει να πέσει πολυ κουβέντα μετά. Εμείς Τρίτη καρδιοτοκογραφημα στο Λητώ. Δεν μου έχει αναφέρει κατι για καλλιέργεια πάντως. Αν δει κατι περίεργο και ύποπτο στο καρδιοτοκογραφημα θα μου κανονίσει και υπέρηχο αλλιώς επειδή κλείνει το ιατρειο του επίσκεψη ξανά στις 20 του μήνα. Αν ενδιάμεσα προκυψει κατι όμως εδω θα είναι δεν θα με αφήσει στην μοιρα μου 🤣🤣💥😱

Εγω τον είχα ρωτήσει την προηγούμενη φορά για καλλιέργεια μου ειπε την επόμενη φορά για να είμαστε πιο κοντα στον τοκετο! Καρδιοτοκογραφημα μου ειπε η μαια οτι λογικα θα με στειλει την επόμενη φορά και τον ρώτησα στο βαιμπερ και μου ειπε οτι θα με δει και ύστερα θα με στείλει! Εμας μας ειχε πει... ή θα κανονίσουμε να βρεθούμε πριν τον 15 Αύγουστο ή μετα και λογικα θα φυγει κανα διημερακι! Οπότε του έστειλα και του κανονισα για πριν για να ειμαι ησυχη να δω τι γίνεται να εχω μια εικόνα που βρισκόμαστε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/8/2021 at 11:53 ΠΜ, ο/η Tweema είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! Εμένα η μικρούλα είναι ακόμα με βήχα κ μυξα, σήμερα θα πάμε παιδίατρο, ο γιος είναι μια χαρά. Έχουμε κλειστεί κ στο σπίτι δεν παλεύεται η κατάσταση, χθες βγήκαμε για λίγο μετά από 1 εβδομάδα. 

@Μιντόριμου, έχεις μια τεράστια αγκαλιά από μένα.μακαρι να μπορούσα να ήμουν κοντά σου.αισθάνομαι τα συναισθήματα που έχεις κ νομίζω ότι χρειάζεσαι κάποιον να σε ξεμπλοκαρει. Σκέφτομαι τώρα που γράφω ότι μπορεί κ να έχεις γεννήσει, το εύχομαι να σου πω. Νομίζω ότι λίγο πολύ γνωρίζεις κ εσύ τι είναι καλύτερο για σένα κ το μωρό σου, χώρια τους φόβους σου, πιστεύω ότι γνωρίζεις,εγω θα σου έλεγα να αποφασίσεις εσύ τι θέλεις να κάνεις.. 

@Love32να σας ζήσει κοπέλα μου το μωράκι σας να είναι γερός κ καλοτυχος!! 

@Natasha24ούτε με τον μάρσιπο είδες διαφορά; κ μένα κάθεται ξύπνια αρκετή ώρα μέσα στην ημέρα κ θέλει να είναι κ όρθια όχι ξαπλωμένη. 

@Lia5πως είστε κορίτσι μου; θα κανονίσετε να κόψετε χάλινο; 

Κορίτσια μια φίλη γέννησε 1 μην πριν στο ιασω Αθήνα δεν έμεινε ευχαριστημενη καθόλου, κ στο δωμάτιο πιυ ήταν οποία μαία περνούσε έλεγε στις άλλες μαμάδες να δώσουν ξένο.

 

Καλησπέρα κορίτσι μου με τον μάρσιπο κάποιες φορές καθεται αλλες οχι.. Κι εμένα ετσι όρθιος θέλει κι να περπατάω.. Αλλα Ο κακομοίρης πονάει ακόμα και στα κακα σφίγγεται πολύ και κλαίει οποτε σιγουρα πονάει και γι αυτό ίσως να μην ηρεμεί ποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Εγώ την έκανα την καλλιέργεια δεν είχα κάτι. Για καρδιοτοκογραφο δεν μου έχει πει τπτ, πάντως αυτή στο ιατρείο της δεν έχει σίγουρα,ίσως με στείλει κάποια στιγμή να κάνω εκεί που θα γεννήσω.

Κι εμένα με έστειλε στο μαιευτήριο την άλλη βδομάδα για nst, λέω να 0αω Τρίτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η PanB είπε:

Κι εμένα με έστειλε στο μαιευτήριο την άλλη βδομάδα για nst, λέω να 0αω Τρίτη 

Ναι πήγαινε Τρίτη να ειμαστε δυο απο nst και δυο απο υπερηχο☺️ εχει να πεσει κουτσομπολιό! Εσυ πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια με το έντερο πως τα πατε; 

Την τελευταία βδομάδα κανω διάρροια, συγνώμη που το αναφερω ετσι 

Όπα! Κάπου είχα διαβάσει ότι είναι σύμπτωμα γέννας η διάρροια,χωρίς να θέλω να σε αγχωσω!!! 🤭🤭🤭 Εγώ ανά δύο μέρες πάω τουαλέτα κ αυτό με δυσκολία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Όπα! Κάπου είχα διαβάσει ότι είναι σύμπτωμα γέννας η διάρροια,χωρίς να θέλω να σε αγχωσω!!! 🤭🤭🤭 Εγώ ανά δύο μέρες πάω τουαλέτα κ αυτό με δυσκολία...

Και εγω έτσι ημουν... Τωρα τι να πω δεν ξέρω, παραξενευομαι γιατι εκτος οτι πηγαινα δυσκολα δεν εχω φαει και κατι το οποίο να παραπέμπει εκει.. Αν γεννησω θα σας γραψω😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! 

@Μιντόριμου κ @AlKate να σας ζήσουν τα μωράκια σας. Να είναι πάντα γερά κ καλοτυχα, με το καλο να γυρίσετε σπίτι σας. Τι καλά που σας πήγαν κ σε εσάς. Συγκινήθηκα ❤️

Με το καλο κορίτσια μου κ οι υπόλοιπες, λίγες μείνατε. 

@Lia5 ύπνος;😂 αν το κατακτήσει νωρίς αυτό το στάδιο θα εισια τυχερή αλλιώς θα συνηθίσεις σίγουρα. Μια χαρά τα πάτε.❤️ Εμείς χρησιμοποιούμε καθημερινά αιρκοντισιον γιατί έχει κ 44 βαθμούς κάπου εκεί. 

@Valxris  με γεια πολύ ωραίο ύφασμα!!! Θέλει δουλειά το δέσιμο, φαίνεται δεν κάθεται σωστά το μωρό. 7 ώρες ;;;; 7;;; τυχερή εισαι εσύ!!! Εμένα το περισσότερο που έχει κοιμηθεί είναι 5ωρο. Εντάξει δεν παραπονιέμαι όμως στον γιο μου δεν κοιμόμουν καθόλου, συνεχόμενο 2ωρο δνε είχε κάνει πριν τους 3μηνες. Τα ξημερώματα είχα πάρει το κινητό στα χέρια θήλαζα την μικρή κ τσουπ φεύγει το κινητό, 😂 τέντα το μάτι μετά!! Λοιπόν η μικρή είναι έτσι από την Τετάρτη σήμερα την βλέπω καλύτερα, μακάρι να μείνει έτσι βέβαια. Ο παιδίατρος μου είπε ότι είναι πάνω το θέμα, δεν έχει δηλ βρογχικα. Διπλασίασε βάρος γέννησης κ μια εβδ που είναι κάνει κ εμετούς!

@Diana_caterinaνα ζήσετε κορίτσι μου να είστε πάντα αγαπημένοι, με το καλο να έρθει το μωράκι σας!

@Clairy.Όταν θηλάζεις κ τρέχει γάλα από το άλλο αυτό λέγεται αντανακλαστικο καθόδου κ μπορεί να το αισθάνεσαι μέχρι να σταματήσεις τον θηλασμό. Η εδραίωση είναι όταν το στήθος είναι μαλακό κ σταματάει να τρέχει γάλα. Κ η έντονη ροή επίσης δεν έχει να κάνει με την εδραίωση. Όταν το στήθος τρέχει γάλα άσχετες στιγμές κ είναι πρησμένο τουλαχιστον στην αρχή σημαίνει ότι δεν έχει εδραιωθεί ο θηλασμός. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Natasha24 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου με τον μάρσιπο κάποιες φορές καθεται αλλες οχι.. Κι εμένα ετσι όρθιος θέλει κι να περπατάω.. Αλλα Ο κακομοίρης πονάει ακόμα και στα κακα σφίγγεται πολύ και κλαίει οποτε σιγουρα πονάει και γι αυτό ίσως να μην ηρεμεί ποτε...

Καλώς εχόντων των πραγμάτων όπου να ναι θα ηρεμήσει κ εκείνος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Έκανα συσπάσεις τις οποίες τις καταλάβαινα αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό που να κάνω τόση διαστολή... Είχα και πόνους στη μέση, και πετρώματα και υγρά από κάτω. 

Οχι δεν έκανα επισκληριδιο. Όλα φυσικά. Τα κατάλαβα όλα 😁😁

Αχ μπράβο σου!!!δεν θα κάνω και γω για διάφορους λόγους και το φοβάμαι πολύ!!τελευταία βέβαια λέω..φυσικά καλύτερα παρά καισαρική....😜δεν ξέρω τι θέλω και γω!!μάλλον να το βρω δίπλα μου έτοιμο!!!🤪🤪🤪🥰🤗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Όπα! Κάπου είχα διαβάσει ότι είναι σύμπτωμα γέννας η διάρροια,χωρίς να θέλω να σε αγχωσω!!! 🤭🤭🤭 Εγώ ανά δύο μέρες πάω τουαλέτα κ αυτό με δυσκολία...

Μν γεννήσεις !!θα πρέπει να γεννήσω και γω μετά!!!🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Tweema ευχαριστούμε κορίτσι μου σου εύχομαι τα καλύτερα σε σενα και στην οικογένεια σου!

@Mommy to be αργα ή γρήγορα ολες θα γεννησουμε😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Κορίτσια με το έντερο πως τα πατε; 

Την τελευταία βδομάδα κανω διάρροια, συγνώμη που το αναφερω ετσι 

Μία εβδ διάρροια θα σου έλεγα πως δεν είναι σημάδι γέννας κ εφοσον δεν έχει συσπάσεις-διαστολη.. 

 

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Mommy to be είπε:

Αχ μπράβο σου!!!δεν θα κάνω και γω για διάφορους λόγους και το φοβάμαι πολύ!!τελευταία βέβαια λέω..φυσικά καλύτερα παρά καισαρική....😜δεν ξέρω τι θέλω και γω!!μάλλον να το βρω δίπλα μου έτοιμο!!!🤪🤪🤪🥰🤗

Μην αγχωνεσαι, εάν ο τοκετός σου γίνει οσο γίνεται πιο φυσικά θα σου περάσουν οι πόνοι πολύ γρήγορα. Εδώ σε αυτό το ποστ υπάρχουν πρωτότοκες που δεν έκαναν επισκληριδιο κ ήταν μια χαρά. Κ εγώ 2 τοκετους χωρίς επισκληριδιο. Αφού μπορούμε εμείς, μπορείς κ εσύ κ όλες, είμαστε γυναίκες κ μπορούμε όλες να το κάνουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Ναι πήγαινε Τρίτη να ειμαστε δυο απο nst και δυο απο υπερηχο☺️ εχει να πεσει κουτσομπολιό! Εσυ πως είσαι; 

Τις τελευταίες 2 μέρες δεν μπορώ να φάω, αλλά δεν το λες και κακο αυτό 😂😂 έχω δυσφορία απίστευτη, θέλω μόνο ξάπλα να είμαι 😴 σήμερα πήγαμε τη μικρή θάλασσα, δεν άντεξα πάνω από μια ώρα.. Ευτυχώς το σπίτι είναι ακριβώς από πάνω κ έφυγα 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μαριλου1 είπε:

Όπα! Κάπου είχα διαβάσει ότι είναι σύμπτωμα γέννας η διάρροια,χωρίς να θέλω να σε αγχωσω!!! 🤭🤭🤭 Εγώ ανά δύο μέρες πάω τουαλέτα κ αυτό με δυσκολία...

Κι εγώ άσχημα, 2 και βάλε 💩

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Τις τελευταίες 2 μέρες δεν μπορώ να φάω, αλλά δεν το λες και κακο αυτό 😂😂 έχω δυσφορία απίστευτη, θέλω μόνο ξάπλα να είμαι 😴 σήμερα πήγαμε τη μικρή θάλασσα, δεν άντεξα πάνω από μια ώρα.. Ευτυχώς το σπίτι είναι ακριβώς από πάνω κ έφυγα 😂

Αυτο με την δυσφορία το εχω και εγω.. Κοιμαμαι πολυ γιατι δεν την παλευω να σηκωθω.. Απο την ζεστη δεν εχω ορεξη να κουνήσω ρούπι κανω καμια δουλειά και την υπόλοιπη μέρα την αραζω καναπε με κλειστά παντζούρια μπας και κρατησει δροσια το σπιτι.. Εγω απο φαι τρωω κανονικα😂 στην ζυγαρια δεν ανεβαινω ομως 😂😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...