Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Την Τετάρτη μπαίνω 35η😄

Έχεις ακόμα!!😁😁😁Τώρα στο τέλος γίνονται ύπουλα τα πράγματα με το βάρος!!Τρώω κάτι τη μια μέρα κ την επόμενη ανεβαίνει μισό κιλό... θεωρούνται φυσιολογικα τα κιλά σου,δεν ξέρω εσυ πώς νιώθεις!! Δεν βοηθάει κ η ζεστη..Πάντως στο τέλος νιώθεις μια δυσφορία είτε πάρεις κιλά είτε όχι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Ποιος ξέρει τι γίνεται εκεί μέσα 😛 Κι εγώ έχω Τετάρτη 😁

Άντε να δούμε τι θα δούμε....😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μιντόρι είπε:

Έχεις ακόμα!!😁😁😁Τώρα στο τέλος γίνονται ύπουλα τα πράγματα με το βάρος!!Τρώω κάτι τη μια μέρα κ την επόμενη ανεβαίνει μισό κιλό... θεωρούνται φυσιολογικα τα κιλά σου,δεν ξέρω εσυ πώς νιώθεις!! Δεν βοηθάει κ η ζεστη..Πάντως στο τέλος νιώθεις μια δυσφορία είτε πάρεις κιλά είτε όχι...

Ναι δυσφορία υπάρχει, λόγω ζέστης περισσότερο.. Και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη πάντως δεν πήρα στον 9ο καθόλου, οπότε ελπίζω και τώρα έτσι.. Δεν μπορώ να φαω ιδιαίτερα, είναι ψηλά το μωρό και χορταίνω αμέσως 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Ναι δυσφορία υπάρχει, λόγω ζέστης περισσότερο.. Και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη πάντως δεν πήρα στον 9ο καθόλου, οπότε ελπίζω και τώρα έτσι.. Δεν μπορώ να φαω ιδιαίτερα, είναι ψηλά το μωρό και χορταίνω αμέσως 😜

Εγώ πάντως κατάλαβα ότι αυτό με τα κιλά είναι σχετικό, μου έλεγαν οτι θα τα πάρω  τον έναν μήνα ή τον άλλον πχ 6⁰ κ 7⁰ ...αν προσέχεις το ελέγχεις κι αν ξεφύγεις μπαίνουν αμέσως. 

Εσύ που είσαι έμπειρη.. στο πρώτο μωρακι θηλασες;Γιατί μου είπαν ότι πρέπει να προσέχεις τη διατροφή στον θηλασμό!!!Σχετικά με τους κολικούς κλπ.

Δεν θα αντέξω να προσέξω παραπανω!!🥺🥺🥺🥺😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Γιατί μου είπαν ότι πρέπει να προσέχεις τη διατροφή στον θηλασμό!!!Σχετικά με τους κολικούς κλπ.

Δεν θα αντέξω να προσέξω παραπανω!!🥺🥺🥺🥺😊😊😊

Γεια σας κορίτσια!!! Ξύπνησε στις 4για μαμ και μόλις κοιμήθηκε(που λέει ο λόγος) εγώ πάντως σχετικά με τον θηλασμό ξεκίνησα κανονικά να τρώω από όλα μου είπε η παιδίατρος πως τρώω κανονικά κ ΜΟΝΟ αν δούμε αίμα στα κακα ξεκινάμε να κωβουμε....είναι όμως όλα σχετικά εμείς π.χ που ο μικρός έχει πονακια και κολικούς επέλεξα να μειώσω λίγο τα γαλακτοκομικά από την αρχή τρώω με μετρο..π.χ έφαγα μια μέρα μελιτζάνες με κόκκινη σάλτσα και την επόμενη μέρα υπέφερε άρα κατάλαβα ότι τον ενόχλησε και δεν θα ξαναφαω προς το παρόν, το βλέπεις δηλ πως πάει σου δείχνει θεωρώ το μωρό αν το ενοχλήσει κάτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Από την αρχή τα γλυκά κ μένα με ενοχλούσαν κ γενικά λόγω εμετών ήμουν πολύ συγκεκριμένη σε αυτα που ετρωγα.σε όλη την εγκυμοσύνη τρώω λίγο κ συχνά!!Τώρα πχ έφαγα νουντλς (τι τα ήθελα!!!) Και έχω πεθάνει στην καούρα.

Βάρος, όχι δεν πήρα.Ξεκινησα την εγκυμοσύνη 55,5 κιλά,κατέβηκα 53 λόγω εμετών κ τώρα είμαι 56-56,5.Στην ουσία πηρα 3-3,5 κιλά ... 1 σχεδόν πάνω από τα κανονικα μου.Αλλα με μεγάλη προσοχή ,πολύ υγιεινά γεύματα κλπ. Κ νιώθω  πολύ καλά,δεν μου πονάει πλάτη ,μέση ,ούτε πρηξιματα...!!Το μωρό είναι 2600 προς το παρόν!Έχω σε μια εβδομάδα ΠΗΤ... 

Σε ποια εβδομαδα  είσαι,πώς τα πας με το βάρος;

Απίστευτο! Μα καλά πώς κατάφερες να πάρεις τόσα λίγα κιλά? Εγώ έχω πάρει 7 κιλά και το θεωρώ κατόρθωμα και ξέρω βέβαια μέχρι την πητ θα έχω παρει κανα 2 στανταρακι. Μπράβο σου!! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για όποια ενδιαφέρεται μιλήσαμε χθες με το Λητώ. Τα τρίκλινα τα έχουν κάνει δίκλινα. Ο συνοδός δεν μένει μέσα έρχεται το πρωί και φεύγει το βράδυ και σε κάθε άφιξη το πρωί κάνει ραπιντ τεστ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Γεια σας κορίτσια!!! Ξύπνησε στις 4για μαμ και μόλις κοιμήθηκε(που λέει ο λόγος) εγώ πάντως σχετικά με τον θηλασμό ξεκίνησα κανονικά να τρώω από όλα μου είπε η παιδίατρος πως τρώω κανονικά κ ΜΟΝΟ αν δούμε αίμα στα κακα ξεκινάμε να κωβουμε....είναι όμως όλα σχετικά εμείς π.χ που ο μικρός έχει πονακια και κολικούς επέλεξα να μειώσω λίγο τα γαλακτοκομικά από την αρχή τρώω με μετρο..π.χ έφαγα μια μέρα μελιτζάνες με κόκκινη σάλτσα και την επόμενη μέρα υπέφερε άρα κατάλαβα ότι τον ενόχλησε και δεν θα ξαναφαω προς το παρόν, το βλέπεις δηλ πως πάει σου δείχνει θεωρώ το μωρό αν το ενοχλήσει κάτι!

Καλημέρα!

Αα ξεκινας κανονικά κ βλέπεις δλδ.Τα γαλακτοκομικά θα μου ήταν το πιο δύσκολο να κόψω!!Γι αυτό  κ ρώτησα ...αλλααν χρειάστει ολα θα τα κάνουμε!😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η lenaki92 είπε:

Απίστευτο! Μα καλά πώς κατάφερες να πάρεις τόσα λίγα κιλά? Εγώ έχω πάρει 7 κιλά και το θεωρώ κατόρθωμα και ξέρω βέβαια μέχρι την πητ θα έχω παρει κανα 2 στανταρακι. Μπράβο σου!! 

 

Καλημέρα!Κι εγώ δεν περίμενα τόσα λίγα να σου πω.Ειχα βαλει ταβάνι τα 60!

Θα σου πω,από πάντα ήμουν εγκρατής με πρόγραμμα στο φαγητό κ υπέρ των δραστηριοτήτων κ της γυμναστικής, χωρίς υπερβολές.Δεν ειμαι λιχουδω με τα γλυκά κλπ...έπειτα ο γιατρός μου είναι από αυτούς που φωνάζουν να μην πάρεις κιλα κ με συμβούλεψε μικρά κ συχνα γεύματα κ όχι αραγμα καναπεδαρα!😁Ως τον 4-5 έκανα εμετούς οπότε ετρωγα μικρές ποσότητες και μπορεί κ 8-10 φορές την ημέρα.Αλλα τι έτρωγα?Όλα ολικης ζυμαρικά ψωμιά ή ζέα,τηγανιτά καθόλου,χοιρινό σπάνια,όχι αλάτια όχι τσιγαριστα,ξηρούς καρπούς, φρούτα, λαχανικά,μοσχάρι κοτόπουλο αλλά πάλι μικρές ποσότητες κ συχνά .μπορεί το μεσημέριανο να το έτρωγα μισό μισό με διάλειμμα μιας ώρας!Δεν μπορούσα να το χωνέψω όλο μαζί!ζάχαρη γιοκ..ο άντρας μου κι αυτός τρώει υγιεινά οπότε βοήθησε κ αυτό να μην παρασύρομαι..αλλά αλήθεια δεν πείνασα ούτε μια στιγμη!!!Ααα κ σημειώνα καθεβραδυ τι τρώω!😊Σίδηρο δεν χρειάστηκε να πάρω οπότε δεν είχα δυσκοιλιότητα..όλα παίζουν ρόλο μάλλον.Τωρα βέβαια τις τελευταίες μέρες θέλω να πάρω ένα 3κιλο παγωτό να το τσακισω!!!!!Μάλλον επειδή φτάνω στο τέλος ,δεν ξέρω ή από την αγωνία μου!!Αυτά !Σόρρυ αν κουρασα με το κατεβατο...

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Εγώ πάντως κατάλαβα ότι αυτό με τα κιλά είναι σχετικό, μου έλεγαν οτι θα τα πάρω  τον έναν μήνα ή τον άλλον πχ 6⁰ κ 7⁰ ...αν προσέχεις το ελέγχεις κι αν ξεφύγεις μπαίνουν αμέσως. 

Εσύ που είσαι έμπειρη.. στο πρώτο μωρακι θηλασες;Γιατί μου είπαν ότι πρέπει να προσέχεις τη διατροφή στον θηλασμό!!!Σχετικά με τους κολικούς κλπ.

Δεν θα αντέξω να προσέξω παραπανω!!🥺🥺🥺🥺😊😊😊

Θηλάζω ακόμα! Ναι πολλά μωρά έχουν αλλεργίες και πρέπει να κόβεις γαλακτοκομικα κλπ, εμένα ευτυχώς δεν είχε κάτι, δεν την πείραζε τπτ! Στην αρχή τις πρώτες εβδομάδες δεν έτρωγα πολλά όσπρια πχ μην της πέσουν βαριά αλλά μετά όλα κανονικά, εκτός από αλκοόλ που έχω να πιω κάτι χρόνια 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η PanB είπε:

Θηλάζω ακόμα! Ναι πολλά μωρά έχουν αλλεργίες και πρέπει να κόβεις γαλακτοκομικα κλπ, εμένα ευτυχώς δεν είχε κάτι, δεν την πείραζε τπτ! Στην αρχή τις πρώτες εβδομάδες δεν έτρωγα πολλά όσπρια πχ μην της πέσουν βαριά αλλά μετά όλα κανονικά, εκτός από αλκοόλ που έχω να πιω κάτι χρόνια 😂

Μακάρι να καταφέρω να θηλάσω πρώτα κ τα κόβω!!!!😊😊😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μιντόρι είπε:

Πάμε στο άγνωστο,ο Θεός βοηθός τώρα!!

Εε σιγά σιγά θα τα κάνεις τα ρούχα!!Έχεις χρόνο!!!Εγώ τα εχω έτοιμα ολα κ τρωγομαι με τα  ρουχα μου !Αυτό με τις συσπάσεις είναι  λίγο περίεργο...εγώ νόμιζα ότι είχα γιατί ένιωθα την κοιλιά να πετρώνει πολύ κ προχτές μου λέει ο γιατρός τόση ωρα εδω μία σύσπαση δεν έκανες ,έχεις ακόμη χρόνο!!Παραξενεύτηκα!!Σκέφτηκα ,αυτά που νιώθω τι είναι?? Άλλα ντ'αλλων!😁Του τοκετου ομως θα τα καταλάβουμε νομίζω ...είναι σαν πόνοι περιόδου...έτσι μου είπαν....

Ο άντρας σου θα μπει στον τοκετό;

Ναι θα μπει εσένα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; 

Εγω πάντως απο τα 9 κιλα στον 8ο εφτασα με εναν μαγικο τροπο στα 11! Αλλα τωρα εγινε😂 Οπως ειπα δεν στερηθηκα τίποτα και δεν προσεχα τις ποσότητες που θα φαω κλπ. Εμεις εχουμε γιατρο την Δευτέρα.. Συσπάσεις δεν καταλαβαίνω αν κανω τελικα ή οχι... Νιωθω ετσι ελαφρύ πονο περιοδου αλλα επειδή συνήθως είμαι ξαπλωμένη δεν μπορω να το προσδιορισω.. Αλλα καταλαβαίνω ότι εχω τσιμπήματα χαμηλα. 

@lenaki92 εγω γενναω στο Λητώ..

Το ξερω οτι γινανε δίκλινα αλλα νομίζω ότι είναι τα τρίκλινα τα οποία αφηνουν ενα κρεβάτι κενο. Ρωτησες τιμη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα κορίτσια πως είστε; 

Εγω πάντως απο τα 9 κιλα στον 8ο εφτασα με εναν μαγικο τροπο στα 11! Αλλα τωρα εγινε😂 Οπως ειπα δεν στερηθηκα τίποτα και δεν προσεχα τις ποσότητες που θα φαω κλπ. Εμεις εχουμε γιατρο την Δευτέρα.. Συσπάσεις δεν καταλαβαίνω αν κανω τελικα ή οχι... Νιωθω ετσι ελαφρύ πονο περιοδου αλλα επειδή συνήθως είμαι ξαπλωμένη δεν μπορω να το προσδιορισω.. Αλλα καταλαβαίνω ότι εχω τσιμπήματα χαμηλα. 

@lenaki92 εγω γενναω στο Λητώ..

Το ξερω οτι γινανε δίκλινα αλλα νομίζω ότι είναι τα τρίκλινα τα οποία αφηνουν ενα κρεβάτι κενο. Ρωτησες τιμη; 

Και εγώ έχω πονακια περιόδου γι αυτο την προηγουμενη φορά μου αυξησε το μαγνήσιο. Τωρα βέβαια που μπήκαμε στον μηνα μας ισως ειναι φυσιολογικά. 

Λοιπόν σωστά τα λες ειναι τα 3κλινα που αφήνουν ένα κενό κρεβάτι στη μέση. Τιμή εννοείς δωματίου ή των ραπιντ τεστ? Δωματίου δεν ρώτησα έχει να κάνει με τι ταμείο είσαι αλλά αν ήθελες 3κλινο τοτε 3κλινο θα πληρωσεις αλλο αν τα έχουν κανει αυτοι 2κλινα. Ραπιντ μας ειπαν 20 ευρω. Μοριακό ξεχασαμε να ρωτήσουμε πόσο το χρεώνουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Και εγώ έχω πονακια περιόδου γι αυτο την προηγουμενη φορά μου αυξησε το μαγνήσιο. Τωρα βέβαια που μπήκαμε στον μηνα μας ισως ειναι φυσιολογικά. 

Λοιπόν σωστά τα λες ειναι τα 3κλινα που αφήνουν ένα κενό κρεβάτι στη μέση. Τιμή εννοείς δωματίου ή των ραπιντ τεστ? Δωματίου δεν ρώτησα έχει να κάνει με τι ταμείο είσαι. Ραπιντ μας ειπαν 20 ευρω. Μοριακό ξεχασαμε να ρωτήσουμε πόσο το χρεώνουν.

Πηρα και εγω αλλα μου ειπαν να καλεσω αυριο στο τμημα εξυπηρετησης. Για μοριακο ξερω οτι κανει 70 το ατομο απο οτι μου ειπε ο γιατρός. Η τιμή του τρικλινου πριν 5 μηνες ηταν 1500 αλλα δεν ξερω αν αλλαζει κατι τωρα που τα κανανε δικλινα🤷🏼‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Πηρα και εγω αλλα μου ειπαν να καλεσω αυριο στο τμημα εξυπηρετησης. Για μοριακο ξερω οτι κανει 70 το ατομο απο οτι μου ειπε ο γιατρός. Η τιμή του τρικλινου πριν 5 μηνες ηταν 1500 αλλα δεν ξερω αν αλλαζει κατι τωρα που τα κανανε δικλινα🤷🏼‍♀️

Ωραία να σε ρωτήσω έχεις καταλάβει τι παίζει αν πας εκτάκτως και όχι με προγραμματισμενο ραντεβου? Και αν δέχονται απ εξω μοριακό τεστ? Αν πάρεις αύριο τηλεφωνο θα γράψεις εδώ να με ενημερωσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lenaki92 είπε:

Ωραία να σε ρωτήσω έχεις καταλάβει τι παίζει αν πας εκτάκτως και όχι με προγραμματισμενο ραντεβου? Και αν δέχονται απ εξω μοριακό τεστ? Αν πάρεις αύριο τηλεφωνο θα γράψεις εδώ να με ενημερωσεις?

Ναι εννοείται! Θα σου πω αυτα που μου ειπε ο γιατρός και αύριο θα τα επιβεβαιώσω ολα ξανα 

Πας απρογραμματιστα μπαινεις μεσα ως "κρουσμα" σας κάνουν τεστ και περιμενει ο σύζυγος εξω τα αποτελέσματα ενω εσυ μεσα σε ενα δωμάτιο και οταν βγουν αν δεν εχεις γεννησει σε πανε στο δωμάτιο μέχρι να γεννησεις! Δεν ξερω αν αργει το αποτέλεσμα αυτο θελω να ρωτήσω και τι γίνεται με την εισαγωγη; την κανει ο σύζυγος; μπαίνοντας την κανετε μαζι πρωτου σας παρουν δειγμα για τεστ; ραπιντ θα πρέπει να κανουν καθε φορα που ερχονται; και τελικα ποσες μερες ειμαστε μεσα; 3βραδια;

Δέχονται και απεξω μοριακο αλλα πρέπει να είναι μεχρι 48ωρες πριν αλλα αν πας απρογραμματιστα δεν μπορεις να ξερεις ποτε να το κάνεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Ναι εννοείται! Θα σου πω αυτα που μου ειπε ο γιατρός και αύριο θα τα επιβεβαιώσω ολα ξανα 

Πας απρογραμματιστα μπαινεις μεσα ως "κρουσμα" σας κάνουν τεστ και περιμενει ο σύζυγος εξω τα αποτελέσματα ενω εσυ μεσα σε ενα δωμάτιο και οταν βγουν αν δεν εχεις γεννησει σε πανε στο δωμάτιο μέχρι να γεννησεις! Δεν ξερω αν αργει το αποτέλεσμα αυτο θελω να ρωτήσω και τι γίνεται με την εισαγωγη; την κανει ο σύζυγος; μπαίνοντας την κανετε μαζι πρωτου σας παρουν δειγμα για τεστ; ραπιντ θα πρέπει να κανουν καθε φορα που ερχονται; και τελικα ποσες μερες ειμαστε μεσα; 3βραδια;

Ναι κάθε φορά που θα έρχονται θα πρέπει να κάνουν ραπιντ το οποίο αν κατάλαβα καλά στο κάνουν εκεί. Το μοριακό κανει τουλαχιστον 7-10 ώρες να βγει άρα όλο αυτό θα το περάσουμε μονες μας όλη αυτή την αναμονή ☹

Νομίζω ναι 3 βράδια μένεις. Αν γεννήσεις φυσιολογικά και επιτρεψει και ο γιατρός σου εχω ακούσει μπορεις να κάτσεις και 2 βραδια. Ξέρει καμία αν ισχύει αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Καλημέρα! Όταν σπάνε τα νερά είναι διάφανα, ζεστά και γεμίζουν σε 10 λεπτά 2 μεγάλες σερβιέτες;

Ναι 😱😱 εσπασαν; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Καλημέρα! Όταν σπάνε τα νερά είναι διάφανα, ζεστά και γεμίζουν σε 10 λεπτά 2 μεγάλες σερβιέτες;

Παρε Κόριτσι Μ τον γιατρό σου με ψυχραιμία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η PanB είπε:

Άντε καλέ γτ να μην τα καταφέρεις; 

Αισιοδοξία!!Γιατί όλοι λένε δύσκολος ο θηλασμός κ δύσκολος ο θηλασμός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Ναι θα μπει εσένα; 

Ούτε καν!!Θα τον μαζεύουν με το κουταλάκι απο το πάτωμα,θα σηκωθώ και εγώ να βοηθήσω!!!Δεν είναι ψύχραιμος!!😁😁😁 Οπότε δεν θα με βοηθήσει κ εμένα!Άσε , καλύτερα..!!😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lenaki92 είπε:

Και εγώ έχω πονακια περιόδου γι αυτο την προηγουμενη φορά μου αυξησε το μαγνήσιο. Τωρα βέβαια που μπήκαμε στον μηνα μας ισως ειναι φυσιολογικά. 

Λοιπόν σωστά τα λες ειναι τα 3κλινα που αφήνουν ένα κενό κρεβάτι στη μέση. Τιμή εννοείς δωματίου ή των ραπιντ τεστ? Δωματίου δεν ρώτησα έχει να κάνει με τι ταμείο είσαι αλλά αν ήθελες 3κλινο τοτε 3κλινο θα πληρωσεις αλλο αν τα έχουν κανει αυτοι 2κλινα. Ραπιντ μας ειπαν 20 ευρω. Μοριακό ξεχασαμε να ρωτήσουμε πόσο το χρεώνουν.

Στο Ιασώ Θεσσαλίας το ραπίντ το χρεώνουν 20€ κ το μοριακό 80€!!!δλδ ένα 100€ θα μας φύγει εκεί!!🥺🥺

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...