Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_ol είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

Κ εμένα κάτι με δυσκολευει στην αναπνοή! Επίσης, δεν μπορώ να φάω άνετα σε καρέκλα στο τραπέζι, εδώ κ κάτι μέρες τρώω στον καναπέ κάπως μεταξύ καθιστης κ ξαπλωμένης! Γενικά νοιώθω το μωρό πολυ πάνω σε κάποιες στιγμές. 

Εμένα δεν έχουν πρηστει ακόμα τα ποδια κ τα χέρια, έρχεται η ώρα τους όμως 😝😝😝

Εγώ δεν πρηστεί καθόλου. Λέτε να γίνει όταν μπω στον 9ο;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Βλέπω όλες καλά είμαστε κορίτσια.. Εγώ από τότε που σταμάτησα τη δουλειά κοιμάμαι πάρα πολύ το πρωί.. 

Αχ τι ωραια που ακούγεται στα αυτια μου το σταμάτησα την δουλειά! Βασανιζομαι😂💙

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εγώ δεν πρηστεί καθόλου. Λέτε να γίνει όταν μπω στον 9ο;; 

Δεν ξερω αν συμβαίνει σε ολες μπορει να εχει να κανει και με κατακράτηση υγρων και με την ζεστη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Αχ τι ωραια που ακούγεται στα αυτια μου το σταμάτησα την δουλειά! Βασανιζομαι😂💙

Μέχρι και την τελευταία μέρα στη δουλειά πίστευα ότι θα μου πουν δεν κάθεσαι λίγο ακόμα;; και γενικά δεν έχω συνειδητοποιήσει ότι θα κάτσω ένα χρόνο και.. 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης έχω και τον άντρα μου που κάθε πρωί που ξυπνάει μου λέει την τύχη σου να είχα.. 😂 Και αν ήταν γυναίκα θα είχε κάτσει σπίτι από τον 1ο μήνα 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Εγώ δεν πρηστεί καθόλου. Λέτε να γίνει όταν μπω στον 9ο;; 

Δεν είναι απαραίτητο πιστεύω. Σε καμία από τις 2 εγκυμοσύνες δεν πρηστηκα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια νομίζω γυρνάω δουλειά κάπου τέλη Γενάρη... Απο τωρα σκέφτομαι τι θα κάνω.... Επίσης στον μικρό μου ενώ γέννησα Νοεμβρίο. Είχα λίγο πρηστεί την τελευταία εβδομάδα... Αλλά είχα παιε μαιευτήριο με μια φόρμα... Η οποίαα φεύγοντας δνε μου έμπαινε καν στο πόδι. Ο τοκετος με έπρηξε φουλ..... Τώρα στην μπέμπα αν κ καλοκαίρι με περισσότερο ήλιο. Δνε θεωρώ ότι έχω πρηστεί.... Τώρα στην συνέχεια δνε ξέρω τι θα γίνει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά νομίζω προς το τέλος πρήζονται όλες! Θα δείξει.... 

Σκεφτόμουν μήπως έχει να κάνει με τις αντιπηκτικες ενέσεις αλλά είναι μια υπόθεση αυτό 😝

Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ έχω ταράξει κ τα φρούτα, τα καλοκαιρινά που άρχισαν να βγαίνουν κ γενικά πίνω κ αρκετό νερό από πάντα οπότε ίσως έχει να κάνει κ αυτό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η nik_ol είπε:

Γενικά νομίζω προς το τέλος πρήζονται όλες! Θα δείξει.... 

Σκεφτόμουν μήπως έχει να κάνει με τις αντιπηκτικες ενέσεις αλλά είναι μια υπόθεση αυτό 😝

Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ έχω ταράξει κ τα φρούτα, τα καλοκαιρινά που άρχισαν να βγαίνουν κ γενικά πίνω κ αρκετό νερό από πάντα οπότε ίσως έχει να κάνει κ αυτό! 

Ίσα ίσα που όσο πιο πολύ νερό πίνεις, τόσο πιο μικρή είναι η κατακράτηση! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Ίσα ίσα που όσο πιο πολύ νερό πίνεις, τόσο πιο μικρή είναι η κατακράτηση! 

Ναι ακόμη δεν έχω κάνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Αχ τι ωραια που ακούγεται στα αυτια μου το σταμάτησα την δουλειά! Βασανιζομαι😂💙

Και τα δικά μου πεταριζουν 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Γενικά νομίζω προς το τέλος πρήζονται όλες! Θα δείξει.... 

Σκεφτόμουν μήπως έχει να κάνει με τις αντιπηκτικες ενέσεις αλλά είναι μια υπόθεση αυτό 😝

Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ έχω ταράξει κ τα φρούτα, τα καλοκαιρινά που άρχισαν να βγαίνουν κ γενικά πίνω κ αρκετό νερό από πάντα οπότε ίσως έχει να κάνει κ αυτό! 

Άστα έτσι είχα πρηστεί στον μικρό μου εξ αρχής. Κι εφταιγε το άτιμο το καρπουζακι... Καταλαβαίνεις... Δεν εμένα σ εμια φέτα καρπουζιού...... Τώρα μου επιτρέπει ένα φρούτο την ημέρα..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Άστα έτσι είχα πρηστεί στον μικρό μου εξ αρχής. Κι εφταιγε το άτιμο το καρπουζακι... Καταλαβαίνεις... Δεν εμένα σ εμια φέτα καρπουζιού...... Τώρα μου επιτρέπει ένα φρούτο την ημέρα..... 

Το καρπουζακι; μόνο νερό είναι... 

Καλά κ εγώ προσπαθώ να τρώω 2 άντε 3 μερίδες γιατί είμαι ικανή να φάω ολόκληρο πεπόνι τη φορά 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πεπόνι δεν κανει απο οσο ξερω κατι με τα οιστρογόνα.. 

Καρπούζι εφαγα 1,5 μονη μου! 

Αλλα γενικα πολυ φρουτο και τωρα περιμένω νεκταρινια, σταφυλια και κερασια!! Δεν θέλω να πάρω ακομη γιατι περιμένω παντα την εποχη τους.. Τα νεκταρινια παντως βγαίνουν τωρα αλλα ειναι πανάκριβα ακομη, οπως και τα κερασια 😂 θα παω λαικη αυριο να δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Πεπόνι δεν κανει απο οσο ξερω κατι με τα οιστρογόνα.. 

Καρπούζι εφαγα 1,5 μονη μου! 

Αλλα γενικα πολυ φρουτο και τωρα περιμένω νεκταρινια, σταφυλια και κερασια!! Δεν θέλω να πάρω ακομη γιατι περιμένω παντα την εποχη τους.. Τα νεκταρινια παντως βγαίνουν τωρα αλλα ειναι πανάκριβα ακομη, οπως και τα κερασια 😂 θα παω λαικη αυριο να δω

Δεν κάνει το πεπόνι; αλήθεια; 

Είναι φοβερά τα καλοκαιρινά φρουτάκια! Το καλοκαίρι μπορώ να τρωω μόνο φρούτα, αγγούρια άντε κ κανένα παγωτό 😝😝😝😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγώ βρε κορίτσια δεν τρώω καθολου!!! Φρούτα σαλάτες λαχανικά. Νομίζω ότι το έχω παρακάνει.

Γιατί δεν τρως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εγώ κορίτσια νομίζω γυρνάω δουλειά κάπου τέλη Γενάρη... Απο τωρα σκέφτομαι τι θα κάνω.... Επίσης στον μικρό μου ενώ γέννησα Νοεμβρίο. Είχα λίγο πρηστεί την τελευταία εβδομάδα... Αλλά είχα παιε μαιευτήριο με μια φόρμα... Η οποίαα φεύγοντας δνε μου έμπαινε καν στο πόδι. Ο τοκετος με έπρηξε φουλ..... Τώρα στην μπέμπα αν κ καλοκαίρι με περισσότερο ήλιο. Δνε θεωρώ ότι έχω πρηστεί.... Τώρα στην συνέχεια δνε ξέρω τι θα γίνει.. 

Πώς γίνεται να είχες πρηστεί από τον τοκετό;γιατί είχες πρηστεί βασικά ξέρεις; δεν το χω ξανακουσει ποτέ αυτό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγώ βρε κορίτσια δεν τρώω καθολου!!! Φρούτα σαλάτες λαχανικά. Νομίζω ότι το έχω παρακάνει.

Γενικα πριν ετρωγα πιο υγιεινά, βέβαια τωρα με αυτα τα φάρμακα και τα λιπάσματα ενας θεος ξερει τι τρωμε γενικότερα 😂 λαχανικα δεν μπορώ να σου πω οτι τρωω αβέρτα απλα εγω ζεσταινομουν απο νωρις κ ετρωγα οτι ηταν κρυο😂μαρουλι - ντομάτα - αγγούρι... Ειδικα ντοματα παναγια μου! Σίγουρα καλο ειναι να τρωμε λιγο απο ολα! Προσπαθησε σιγα σιγα κανα μηλαρακι.. Εγω ας πούμε το εχω παρακανει με την κοκα κολα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Δεν κάνει το πεπόνι; αλήθεια; 

Είναι φοβερά τα καλοκαιρινά φρουτάκια! Το καλοκαίρι μπορώ να τρωω μόνο φρούτα, αγγούρια άντε κ κανένα παγωτό 😝😝😝😝

Ετσι και εγω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου με φειδω τα φρουτάκια.. Ειδικά εσείς που έχετε αρκετό καιρό μπροστά σας δεν ειναι κακο να τα προσέχετε λιγακι.. Τα άτιμα το ανεβαζουν πολύ το σακχαρακι κ τα κιλάκια  😔😔 ειδικά το καρπούζακι, πεπονακι, σταφύλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Γενικα πριν ετρωγα πιο υγιεινά, βέβαια τωρα με αυτα τα φάρμακα και τα λιπάσματα ενας θεος ξερει τι τρωμε γενικότερα 😂 λαχανικα δεν μπορώ να σου πω οτι τρωω αβέρτα απλα εγω ζεσταινομουν απο νωρις κ ετρωγα οτι ηταν κρυο😂μαρουλι - ντομάτα - αγγούρι... Ειδικα ντοματα παναγια μου! Σίγουρα καλο ειναι να τρωμε λιγο απο ολα! Προσπαθησε σιγα σιγα κανα μηλαρακι.. Εγω ας πούμε το εχω παρακανει με την κοκα κολα! 

εγώ  δεν τρώω καθολου το αντίθετο γιατί με ανχονουν !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Γιατί τα πλένω Ξυδια μύδια ιστορίες και έχω αμφιβολία και δεν τρώω!

Αφού τα πλένεις εσυ κ με ξυδι κιόλας, δεν έχεις πρόβλημα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...