Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Κ εγώ δεν έχω κοιμηθεί καλά με πονούσε η πλάτη μου !!! Δεν μπορώ μ έρχεται να κοιμάμαι ορθια!! Επίσης κ εμένα ξεκίνησαν τα όνειρα πάλι ενώ ένα διάστημα είχα ηρεμισει!!! 

Έχει πολύ πλάκα μέρα με την μέρα !!! Εγώ ξυπνάω πολύ νωρίς γιατί δεν μπορώ να μείνω άλλο στο κρεβάτι από τον πόνο 😂

Αχ ναι στο ρεπο μου το παθαινω αυτό!!! Αλλα καθημερινά ξυπναω μες στην νύχτα καθε φορα που θελω να αλλαξω πλευρο γιατι δυσανασχετω! Και το πρωι αν εχει φυγει το μαξιλάρι ποναει η μεση μου😭 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

Εμεις απο πραγματα μας δωσαν καποια ρουχα αλλα ολα ειναι μεγαλυτερα😂😂😂 παλι καλα δεν είναι πολλα! Μου εχουν ταξει βέβαια και αλλα, αλλα δεν βασίζομαι σε αυτα γιατι ποτε δεν ξερεις! Εγω στις ντουλαπες τα εκανα μονη μου ολα, εκτος απο το ανεβα κατέβα που τα εκανε ο άντρας μου. Νομίζω μια αναδιάταξη στην ντουλάπα βοηθά να βρεις χωρο... Τα σκέφτεσαι ολα και τα τοποθετεις διαφορετικά! Θελει ομως ακόμη πολυ δουλειά η ντουλάπα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Ναι, κάποια πράγματα πρεπει να προχωρήσουν... Κ εγώ αυτό σκέφτομαι γιατί αυτές τις μέρες που κάναμε κάποιες δουλειές κουράστηκα κ εγώ αρκετά μόνο που ήμουν στο χώρο όρθια πχ οπότε σκέφτομαι πως θα γινόντουσαν όλα μαζί μετά; Ασε που επειδή είμαι κ λίγο ως πολυ ψυχαναγκαστική κάποιο πρωι θα ξυπνουσα μέσα στον πανικό ότι δεν έχει γίνει τίποτα κ πότε θα προλάβουμε. 

Εσείς θα φτιάξετε κ δωμάτιο, ε;

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Αχ ναι στο ρεπο μου το παθαινω αυτό!!! Αλλα καθημερινά ξυπναω μες στην νύχτα καθε φορα που θελω να αλλαξω πλευρο γιατι δυσανασχετω! Και το πρωι αν εχει φυγει το μαξιλάρι ποναει η μεση μου😭 

Εγώ στην αρχή έλεγα να μην φτιάξουμε αλλά ήθελα ο άντρας μου οπότε δεν τ χαλάμε χατίρι χαχαχ. Εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Diana_caterina είπε:

Εμεις απο πραγματα μας δωσαν καποια ρουχα αλλα ολα ειναι μεγαλυτερα😂😂😂 παλι καλα δεν είναι πολλα! Μου εχουν ταξει βέβαια και αλλα, αλλα δεν βασίζομαι σε αυτα γιατι ποτε δεν ξερεις! Εγω στις ντουλαπες τα εκανα μονη μου ολα, εκτος απο το ανεβα κατέβα που τα εκανε ο άντρας μου. Νομίζω μια αναδιάταξη στην ντουλάπα βοήθεια να βρεις χωρο... Τα σκέφτεσαι ολα και τα τοποθετεις διαφορετικά! 

Πραγματικά αυτό που κάθε φορά που κάνεις αναδιάταξη βρίσκεις κ καινούριο χώρο είναι φοβερό! 

Εμένα θα ήθελαν κ τα ντουλαπια της κουζίνας μια αναδιάταξη αλλά λέω να μην τους εκμεταλλευτώ πολυ κ να τα κάνω από φθινόπωρο με το καλό 😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

 

Εγώ στην αρχή έλεγα να μην φτιάξουμε αλλά ήθελα ο άντρας μου οπότε δεν τ χαλάμε χατίρι χαχαχ. Εσεις?

Θα φτιαξουμε κ εμείς αλλά στην αρχή το μωρό θα το έχουμε στο δωμάτιο μας. Είμαι σίγουρη ότι δε θα μπορώ να το αφήσω στο δωμάτιο του το βράδυ ακόμα κ πιο μετά οπότε μάλλον θα το έχουμε για ημερήσιους υπνους κ παιχνιδι. Βέβαια κάποια στιγμή δε θα χωράει στο λίκνο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Θα φτιαξουμε κ εμείς αλλά στην αρχή το μωρό θα το έχουμε στο δωμάτιο μας. Είμαι σίγουρη ότι δε θα μπορώ να το αφήσω στο δωμάτιο του το βράδυ ακόμα κ πιο μετά οπότε μάλλον θα το έχουμε για ημερήσιους υπνους κ παιχνιδι. Βέβαια κάποια στιγμή δε θα χωράει στο λίκνο. 

Κ εμείς έτσι εννοείται μαζί!! Ο άντρας Μ Μ λέει πρέπει να σου βρω λίκνο μέχρι 18 χρονών χαχχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Πραγματικά αυτό που κάθε φορά που κάνεις αναδιάταξη βρίσκεις κ καινούριο χώρο είναι φοβερό! 

Εμένα θα ήθελαν κ τα ντουλαπια της κουζίνας μια αναδιάταξη αλλά λέω να μην τους εκμεταλλευτώ πολυ κ να τα κάνω από φθινόπωρο με το καλό 😝

Ναι και εμεις θέλουμε μια αναδιάταξη στην κουζίνα!! Θα τα κανω με το καλο οταν βγω σε αδεια με την ησυχία μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Ναι και εμεις θέλουμε μια αναδιάταξη στην κουζίνα!! Θα τα κανω με το καλο οταν βγω σε αδεια με την ησυχία μου! 

Αχ όλα θέλουν κορίτσια όλα από την αρχή !!! Θα τα κάνουμε σιγά σιγά πρέπει να κάνουμε την αρχή χαχαχ!!! Εγώ περιμένω μια παραγγελια από τα jumbo με κρεμαστές κ διάφορα οργάνωσης κ θα τις ξεκινήσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Αχ όλα θέλουν κορίτσια όλα από την αρχή !!! Θα τα κάνουμε σιγά σιγά πρέπει να κάνουμε την αρχή χαχαχ!!! Εγώ περιμένω μια παραγγελια από τα jumbo με κρεμαστές κ διάφορα οργάνωσης κ θα τις ξεκινήσω. 

Εγω λεω να βαλω και στην κουζίνα ρουχα, μονο εκει εχω χωρο🤣🤣🤣🤣 εντωμεταξύ πάντα ήμουν πολυασχολη και δεν προλαβαινα και τωρα με εχει πιασει να τα κανω ολα! 😂😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Αχ όλα θέλουν κορίτσια όλα από την αρχή !!! Θα τα κάνουμε σιγά σιγά πρέπει να κάνουμε την αρχή χαχαχ!!! Εγώ περιμένω μια παραγγελια από τα jumbo με κρεμαστές κ διάφορα οργάνωσης κ θα τις ξεκινήσω. 

Α, ωραία τα διάφορα για την οργάνωση από το jumbo! Ισχυρό κίνητρο για να αρχίσεις 😉😉😉😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Εγω λεω να βαλω και στην κουζίνα ρουχα, μονο εκει εχω χωρο🤣🤣🤣🤣 εντωμεταξύ πάντα ήμουν πολυασχολη και δεν προλαβαινα και τωρα με εχει πιασει να τα κανω ολα! 😂😂😂

Καλά αν τα βάλεις σε σακουλες μπορείς 😝 γιατί όχι;! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η nik_ol είπε:

Α, ωραία τα διάφορα για την οργάνωση από το jumbo! Ισχυρό κίνητρο για να αρχίσεις 😉😉😉😉

Ναι βρήκα κάτι κρεμαστές οι οποίες περνούν πολλά λεπτά ρούχα πάνω πχ ζακετακια λεπτά κλπ κ λέω ίσως μ ανοίξουν λίγο χώρο θα δείξει όταν έρθουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Κ εγώ δεν έχω κοιμηθεί καλά με πονούσε η πλάτη μου !!! Δεν μπορώ μ έρχεται να κοιμάμαι ορθια!! Επίσης κ εμένα ξεκίνησαν τα όνειρα πάλι ενώ ένα διάστημα είχα ηρεμισει!!! 

Έχει πολύ πλάκα μέρα με την μέρα !!! Εγώ ξυπνάω πολύ νωρίς γιατί δεν μπορώ να μείνω άλλο στο κρεβάτι από τον πόνο 😂

Κ εγώ έχει 2 μέρες που ξυπνάω με πόνο στην πλάτη. Όμως παρατηρώ ότι γυρνάω ανασκελα στον ύπνο μου όποτε όλο το βάρος πάει προς τα πίσω. 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Εμένα μου είπε φίλη να μου δώσει π είχε από το αγοράκι της τα πάντα. Αλλά μετά μας είπαν για μια κοπέλα η οποία είναι πολύ δύσκολα κ είπαμε να τα δώσει εκεί καλύτερα. Από χώρο άσε δεν ξέρω πρέπει να κάνω κάτι γιατί έχουν πολύ φασαρία και οι ντουλάπες. Αλλά μόνη μ δεν μπορώ να ανεβοκατεβασω. Οι άντρες όπως κ να το κάνεις δεν τα βάζουν κ πολύ καλά. Κ κουράζομαι κ πολύ εύκολα!

Κ μένα θα μου έδινε μια φίλη αλλά επειδή μου είπε για μια κοπέλα πιυ έχει μεγάλη ανάγκη της είπα να μην πάρω τίποτα, εμείς όπως κ να χει θα αγοράσουμε. Στον μικρό μου είχαμε εναν φίλο μέχρι κ 2 έτη μας είχε δώσει πολλά φόρμακια κ κορμάκια, δεν χρειάστηκε να αγοράσουμε τίποτα από αυτά. Τώρα στην μικρή έχω πάρει κάτι λίγα, έχω κρατήσει κάτι ουδέτερα, έχω αρκετά γαλάζια κ μπλε (δεν ξέρω αν θα τα κρατήσουμε αυτά). 

Κορίτσια εγω ντουλάπες κάνω μόνη μου, δεν θέλω βοηθεια δεν μπορώ. Βασικά όλα μόνη μου τα κάνω αλλα τέλος πάντων. Κ πριν μερικές μέρες που εκανα αρκετές  συσπάσεις κ κάθισα 3 μέρες σπίτι μόνο δουλειες έκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Κ εγώ έχει 2 μέρες που ξυπνάω με πόνο στην πλάτη. Όμως παρατηρώ ότι γυρνάω ανασκελα στον ύπνο μου όποτε όλο το βάρος πάει προς τα πίσω. 

 

Κ μένα θα μου έδινε μια φίλη αλλά επειδή μου είπε για μια κοπέλα πιυ έχει μεγάλη ανάγκη της είπα να μην πάρω τίποτα, εμείς όπως κ να χει θα αγοράσουμε. Στον μικρό μου είχαμε εναν φίλο μέχρι κ 2 έτη μας είχε δώσει πολλά φόρμακια κ κορμάκια, δεν χρειάστηκε να αγοράσουμε τίποτα από αυτά. Τώρα στην μικρή έχω πάρει κάτι λίγα, έχω κρατήσει κάτι ουδέτερα, έχω αρκετά γαλάζια κ μπλε (δεν ξέρω αν θα τα κρατήσουμε αυτά). 

Κορίτσια εγω ντουλάπες κάνω μόνη μου, δεν θέλω βοηθεια δεν μπορώ. Βασικά όλα μόνη μου τα κάνω αλλα τέλος πάντων. Κ πριν μερικές μέρες που εκανα αρκετές  συσπάσεις κ κάθισα 3 μέρες σπίτι μόνο δουλειες έκανα.

Πάντα τα έκανα μόνη μου! Τώρα δεν μπαίνω σε αυτή την διαδικασία μια φορά είναι σιγά!! 

Λες δηλαδή από το ανάσκελα να πονάει πιο πολύ? Εμένα νιώθω να με ανακουφίζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Πάντα τα έκανα μόνη μου! Τώρα δεν μπαίνω σε αυτή την διαδικασία μια φορά είναι σιγά!! 

Λες δηλαδή από το ανάσκελα να πονάει πιο πολύ? Εμένα νιώθω να με ανακουφίζει!

Ανάσκελα εγώ πλέον δεν μπορώ καθόλου. Πιέζεις στην ουσία τα όργανα κ την σπονδυλική κ πονάς περισσότερο.... Μόνο πλάγια πλέον.... Εγώ... Αλλιώς τρελοί πόνοι. Κ φουλ ντεπον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ανάσκελα εγώ πλέον δεν μπορώ καθόλου. Πιέζεις στην ουσία τα όργανα κ την σπονδυλική κ πονάς περισσότερο.... Μόνο πλάγια πλέον.... Εγώ... Αλλιώς τρελοί πόνοι. Κ φουλ ντεπον.

Εγώ ξεκινάω αριστερά πλάι μετά δεξιά πλάι μόλις πονέσουν τα πλευρά κ η πλάτη πάω λίγο ανάσκελα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Εγώ ξεκινάω αριστερά πλάι μετά δεξιά πλάι μόλις πονέσουν τα πλευρά κ η πλάτη πάω λίγο ανάσκελα.

Εγω ανάσκελα δενννν. Ούτε δευτερόλεπτο.... Κ για αριστερά προς δεξιά ή αντίστροφα με γυρνάει ο άντρας μου. 🙄😔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Είναι δύσκολος ο ύπνος ειδικά όσο περνάει ο καιρός!!! 

Έχετε ψωνίσει καθόλου από la redoute?

Κι εγώ τα la redoute κοιτούσα χθες και ήθελα να σας ρωτήσω για να αρχίσω να ψωνίζω τα ρουχαλάκια του 😊 Όπως τα είδα πάντως μου άρεσαν, έχουν ποικιλία, είναι οικονομικά και φαίνονται ευκολοφορετα 🙂 Εμείς γενικά δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει κάτι οπότε έχω σημειώσει τι θα χρειαστούμε και τα παίρνουμε ένα ένα ξεκινώντας από τα μεγάλα 😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Κι εγώ τα la redoute κοιτούσα χθες και ήθελα να σας ρωτήσω για να αρχίσω να ψωνίζω τα ρουχαλάκια του 😊 Όπως τα είδα πάντως μου άρεσαν, έχουν ποικιλία, είναι οικονομικά και φαίνονται ευκολοφορετα 🙂 Εμείς γενικά δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει κάτι οπότε έχω σημειώσει τι θα χρειαστούμε και τα παίρνουμε ένα ένα ξεκινώντας από τα μεγάλα 😉 

Έτσι και εμείς όπως είπα και πιο πάνω. Και εμένα μου φαίνονται πολύ όμορφα!! Καρότσι κατεληξες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Είναι δύσκολος ο ύπνος ειδικά όσο περνάει ο καιρός!!! 

Έχετε ψωνίσει καθόλου από la redoute?

Κ εγώ τα γλυκοκοιταζω τα ρουχαλακια από la redoute αλλά ακόμα δεν έχω πάρει κάτι. Σε δικά μου πάντως που είχα ψωνίσει παλιότερα μια χαρά μου βγήκαν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Κ εγώ τα γλυκοκοιταζω τα ρουχαλακια από la redoute αλλά ακόμα δεν έχω πάρει κάτι. Σε δικά μου πάντως που είχα ψωνίσει παλιότερα μια χαρά μου βγήκαν! 

Κάποια πρέπει να κάνει την αρχή και να ενημερώσει χαχα ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Έτσι και εμείς όπως είπα και πιο πάνω. Και εμένα μου φαίνονται πολύ όμορφα!! Καρότσι κατεληξες??

Το περιμένουμε από βδομάδα 🤩

Screenshot_20210509-204106_Facebook.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Lia5 είπε:

Το περιμένουμε από βδομάδα 🤩

Screenshot_20210509-204106_Facebook.jpg

Τι ωραιααα!! Είναι πολύ όμορφο το είδες και από κοντά ε?? Πόσα κιλά είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Τι ωραιααα!! Είναι πολύ όμορφο το είδες και από κοντά ε?? Πόσα κιλά είναι?

Είναι 9 κιλά! Δεν το είδα από κοντά αλλά τα πολυκαροτσια της inglesina είναι γνωστά για την ποιότητά τους οπότε δεν το φοβάμαι 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Χαχαχαχα όντως μόνο για φαγητα λέμε 😂 δεν ξέρω καθόλου κορίτσι μου εμένα που την έδωσαν την κουνια αλλά τώρα από τι ξύλο είναι φτιαγμένη δεν έχω ιδέα.. επισης δεν πολύ κοιμήθηκε στην κουνια της, έτσι έχει μείνει 
    • Τι ωραιααααααααααα🥳🥳🥳🥳μπραβο κοριτσάκι μου πολύ ομορφα νεαααα❤️ απόλαυσε το σκ σου πιες και τα τελευταία κρασακια σου και την Δευτέρα θα γίνει χαμουλης με τα αυγουλακια σου🙏
    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...