Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Κοντεύεις κορίτσι κουραγιο! Κρατα γερα! Να μας πεις για το ντομπλερ! Και εύχομαι το ζουζουνακι σου να βγει τελειομηνο και τσαχπινικο

Μακάρι βρε κορίτσι μου! Και το εύχομαι σε όλες δεν υπάρχει πιο όμορφο πράγμα από το να βγαίνουν στην ώρα τους και υγιείς! Όλα τα άλλα παλεύονται ξενύχτια ορμόνες κλπ.....

Εσύ πώς είσαι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις Just now, ο/η Valxris είπε:

Μακάρι βρε κορίτσι μου! Και το εύχομαι σε όλες δεν υπάρχει πιο όμορφο πράγμα από το να βγαίνουν στην ώρα τους και υγιείς! Όλα τα άλλα παλεύονται ξενύχτια ορμόνες κλπ.....

Εσύ πώς είσαι???

Εγω δεν παραπονιέμαι καθόλου εχω περάσει πολυ καλά μέχρι στιγμής, λιγο ζοριζομαι σχετικά με σκυψιματα ορθοστασία αλλά παλεύετε. Ανυπομονώ να βγω σε άδεια να τακτοποιήσω το σπίτι και να ξεκινησω να αγοραζω ρούχα κλπ για να αρχίσω να τα πλενω και να τα σιδερωνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Diana_caterina είπε:

Εγω δεν παραπονιέμαι καθόλου εχω περάσει πολυ καλά μέχρι στιγμής, λιγο ζοριζομαι σχετικά με σκυψιματα ορθοστασία αλλά παλεύετε. Ανυπομονώ να βγω σε άδεια να τακτοποιήσω το σπίτι και να ξεκινησω να αγοραζω ρούχα κλπ για να αρχίσω να τα πλενω και να τα σιδερωνω. 

Πότε βγαίνεις σε άδεια? Άντε με το καλό όλα θα γίνουν ευτυχώς είναι μικρά ρουχακια τελειώνουν εύκολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Εμεις πηραμε το lorelli sena 2 σε 1. Αν θυμάσαι μιλαγαμε και για το δικο σου οταν ειχα παει να το δω! 

Ναιιι! Και θα πάρεις ξεχωριστά κάθισμα..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν ξέρω τι έκανα κ δεν ανέβηκε ποτέ το προηγούμενο μήνυμα μου... Σας έλεγα ότι παρακολουθησα το μάθημα για την περιποίηση του νεογέννητου στο https://mynewbaby.gr/ κ μου άρεσε πάρα πολύ. Τώρα θα παρακολουθήσω για τον τοκετό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις μου φέρανε μια σακούλα βρεφικά χμμμ σαν να μαζεύονται πολλά μου φαίνονται! Τα κοιταω και λέω σαν μικρά να είναι αλλά το μάτι έχει συνηθίσει από της κόρης μου που ψωνίζουμε το 3αρι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω τι έκανα κ δεν ανέβηκε ποτέ το προηγούμενο μήνυμα μου... Σας έλεγα ότι παρακολουθησα το μάθημα για την περιποίηση του νεογέννητου στο https://mynewbaby.gr/ κ μου άρεσε πάρα πολύ. Τώρα θα παρακολουθήσω για τον τοκετό. 

Την Πέμπτη έχω δηλώσει γι'αυτό!! Πόση ώρα κράτησε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Valxris είπε:

Πότε βγαίνεις σε άδεια? Άντε με το καλό όλα θα γίνουν ευτυχώς είναι μικρά ρουχακια τελειώνουν εύκολα!

Τελη Ιουνίου 🙄περιμένω πως και πως... Ναι τα γλυκουλια, εντωμεταξύ δεν ξέρω να τολμησω να τα βαλω πλυντήριο; ή το πρωτο τους πλυσιμο να τους το κανω χερι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ναιιι! Και θα πάρεις ξεχωριστά κάθισμα..??

Ναι! Μου πρότεινε η μαια ενα το οποίο δεν εχει και εξωφρενικη τιμη και θα παω να το δω μετα το πασχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω τι έκανα κ δεν ανέβηκε ποτέ το προηγούμενο μήνυμα μου... Σας έλεγα ότι παρακολουθησα το μάθημα για την περιποίηση του νεογέννητου στο https://mynewbaby.gr/ κ μου άρεσε πάρα πολύ. Τώρα θα παρακολουθήσω για τον τοκετό. 

Το πιστεύεις ότι εχω δηλωσει δυο φορες και ξεχναω να μπω; την πρώτη φορά ειχα γιατρο και ξεχαστηκα και την δεύτερη ειχα το σοι να με γύρο φέρνει και ξεχάστηκα ξανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Ναι! Μου πρότεινε η μαια ενα το οποίο δεν εχει και εξωφρενικη τιμη και θα παω να το δω μετα το πασχα 

Πες Μ αν θέλεις ποιο να ριημξω και εγώ μια ματιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Το πιστεύεις ότι εχω δηλωσει δυο φορες και ξεχναω να μπω; την πρώτη φορά ειχα γιατρο και ξεχαστηκα και την δεύτερη ειχα το σοι να με γύρο φέρνει και ξεχάστηκα ξανα

Αλήθεια;; χαχαχα

Νομίζω βγήκαν καινουργιες ημερομηνίες για τον Μάιο. Δες το 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Πες Μ αν θέλεις ποιο να ριημξω και εγώ μια ματιά.

Lorelli Aviator SPS 0-36 KG 

καλο ειναι μου είπε το μωρο μεχρι το 2μηνο να μην κάθεται πολυ μεσα! 

Εμεις απο το νοσοκομείο στο σπίτι όπου και να γεννήσω πανω απο 30 λεπτά δεν θα κατσει και εχει πολυ καλες κριτικές. Όπως επίσης δες το kikka boo 4 fix 0-36 kg παλι ιδιου τύπου απλα δεν περιστρέφετε 360° 

Απλα το lorelli aviator ηταν μεσα στα καλύτερα του 2020 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η nik_ol είπε:

Αλήθεια;; χαχαχα

Νομίζω βγήκαν καινουργιες ημερομηνίες για τον Μάιο. Δες το 😉

Σε ευχαριστώ πολύ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η nik_ol είπε:

Κορίτσια δεν ξέρω τι έκανα κ δεν ανέβηκε ποτέ το προηγούμενο μήνυμα μου... Σας έλεγα ότι παρακολουθησα το μάθημα για την περιποίηση του νεογέννητου στο https://mynewbaby.gr/ κ μου άρεσε πάρα πολύ. Τώρα θα παρακολουθήσω για τον τοκετό. 

Πες μας πως σου φάνηκε κ του τοκετού όταν το παρακολουθήσεις γτ από ότι είδα δεν είναι δωρεάν όπως το προηγούμενο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Πες μας πως σου φάνηκε κ του τοκετού όταν το παρακολουθήσεις γτ από ότι είδα δεν είναι δωρεάν όπως το προηγούμενο. 

Γενικά δεν είπαν κάτι που δεν ήξερα απλά τα έλεγαν με μια σειρά κ ήταν κατανοητά. Άμα παρακολουθήσεις το δωρεάν σου στέλνουν ένα κωδικό έκπτωσης για τις επόμενες αγορές πάντως. Η έκπτωση είναι 10% αν κατάλαβα καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Diana_caterina είπε:

Τελη Ιουνίου 🙄περιμένω πως και πως... Ναι τα γλυκουλια, εντωμεταξύ δεν ξέρω να τολμησω να τα βαλω πλυντήριο; ή το πρωτο τους πλυσιμο να τους το κανω χερι; 

Ααααα έχεις ακόμα πω πω σκέφτομαι μες την ζέστη και σκαωωωωω!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Lorelli Aviator SPS 0-36 KG 

καλο ειναι μου είπε το μωρο μεχρι το 2μηνο να μην κάθεται πολυ μεσα! 

Εμεις απο το νοσοκομείο στο σπίτι όπου και να γεννήσω πανω απο 30 λεπτά δεν θα κατσει και εχει πολυ καλες κριτικές. Όπως επίσης δες το kikka boo 4 fix 0-36 kg παλι ιδιου τύπου απλα δεν περιστρέφετε 360° 

Απλα το lorelli aviator ηταν μεσα στα καλύτερα του 2020 

Το lorelli πολύ καλές κριτικές!! Πότε θα σας έρθει κορίτσι  μου το καρότσι? Πόσο καιρό κάνει? Και πιο χρώμα πήρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Love32 είπε:

Το lorelli πολύ καλές κριτικές!! Πότε θα σας έρθει κορίτσι  μου το καρότσι? Πόσο καιρό κάνει? Και πιο χρώμα πήρες.

Καλημέρα Κανονικά γραφει οτι ειναι ετοιμοπαραδοτο αλλα λογω κοβιντ θα κανει απο 5 εως 15 ημέρες! Το πηραμε σε χρώμα μπεζ.. Εσείς;; ποτε το περίμενετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Valxris είπε:

Ααααα έχεις ακόμα πω πω σκέφτομαι μες την ζέστη και σκαωωωωω!!!!! 

Ναι ελπίζω να αντεξω 🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Diana_caterina είπε:

Καλημέρα Κανονικά γραφει οτι ειναι ετοιμοπαραδοτο αλλα λογω κοβιντ θα κανει απο 5 εως 15 ημέρες! Το πηραμε σε χρώμα μπεζ.. Εσείς;; ποτε το περίμενετε; 

Καλημέρα κορίτσι μου! Εμείς θέλαμε να το δούμε γιατί ήταν πολλά κιλά κ λέγαμε μήπως δεν μπορώ να το χειριατω. Θα το παραγγειλουμε τον άλλο μήνα κ κάνει μέχρι 10 μέρες μας είπαν.

Άντε τι ωραία ♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love32 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Εμείς θέλαμε να το δούμε γιατί ήταν πολλά κιλά κ λέγαμε μήπως δεν μπορώ να το χειριατω. Θα το παραγγειλουμε τον άλλο μήνα κ κάνει μέχρι 10 μέρες μας είπαν.

Άντε τι ωραία ♥️

Τελικα καταλήξατε σε αυτο; δεν το δοκίμασα να σου πω την αλήθεια ειναι βαρύ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Diana_caterina είπε:

Τελικα καταλήξατε σε αυτο; δεν το δοκίμασα να σου πω την αλήθεια ειναι βαρύ; 

Ναι μου άρεσε πολύ γράφει 20 κιλά αλλά δεν του φαινονται είναι πολύ στιβαρό καρότσι! Ψιλό πάει πολύ ωραία που το δοκίμασα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Love32 είπε:

Ναι μου άρεσε πολύ γράφει 20 κιλά αλλά δεν του φαινονται είναι πολύ στιβαρό καρότσι! Ψιλό πάει πολύ ωραία που το δοκίμασα.

Να το παρετε εφοσον σου άρεσε! 😂 Εγω κιολας επειδή το μαγαζί που πηγα δεν το ειχε σε 2 σε 1 πηρα ειδα το 3 σε ενα και το παρήγγειλα απο αλλου! Μπορείς να κοιτάξεις αν υπάρχει σε αλλο κατάστημα με λιγο οικονομικοτερη τιμηαπο εκει που ειδα το καρότσι Θα παρω το στρώμα για την κούνια και το κάθισμα αυτοκινητου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...