Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σαν ζεστάνει η θαλασσα κ μυρισει καλοκαίρι, ο πελαργός στα χέρια μας μωράκια θα μας φέρει! Καλοκαιρινά μωράκια 2021


Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Κορίτσια έχει χρειαστεί να πάρει καμία αντιβίωση? Και ειδικότερα ceclor?

Καλησπέρα, μια μέρα δεν μπήκα και από τότε δεν προλαβαίνω τις σελίδες! Εγώ πήρα στο α τρίμηνο μια φορά νομίζω ήταν vibramicin και μια φορά augmentin . Ceclor όχι. Όλα καλά Liida;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 17.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • Diana_caterina

    2124

  • Clairy.

    1671

  • Tweema

    1530

  • Love32

    1488

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Liiida είπε:

Κορίτσια έχει χρειαστεί να πάρει καμία αντιβίωση? Και ειδικότερα ceclor?

 Ναι χρειάστηκε να πάρω μια εβδομάδα zinadol αλλά ξέρω πως δίνουν και ceclor είναι συμβατή με την εγκυμοσύνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Valxris είπε:

 Ναι χρειάστηκε να πάρω μια εβδομάδα zinadol αλλά ξέρω πως δίνουν και ceclor είναι συμβατή με την εγκυμοσύνη

Τώρα που το είπες μάλλον zinadol είχα πάρει κι εγώ στην αρχή. Τα έχω μπερδέψει γιατί έκανα μεγάλη θεραπεία με αντιβιοτικά πριν την εξωσωματική και έχω πάρει πολλές. Προβιοτικα πήρες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η eleni5525 είπε:

Τώρα που το είπες μάλλον zinadol είχα πάρει κι εγώ στην αρχή. Τα έχω μπερδέψει γιατί έκανα μεγάλη θεραπεία με αντιβιοτικά πριν την εξωσωματική και έχω πάρει πολλές. Προβιοτικα πήρες; 

Μπα ένα γιαούρτι την ημέρα μου είπε και έβαλα κολπική κρέμα canesten για τρεις μέρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Valxris είπε:

Μπα ένα γιαούρτι την ημέρα μου είπε και έβαλα κολπική κρέμα canesten για τρεις μέρες!!!

Ε μπορεί να σε κάλυψε η κρέμα και το γιαούρτι...στο λέω επειδή πριν δύο μήνες εγώ έκανα μύκητες έτσι από το πουθενά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Liida μην αγχώνεσαι, δεν είναι σπάνιο να πάρεις αντιβίωση στην εγκυμοσύνη, πολλές κοπέλες υποφέρουν από ουρολοιμώξεις στην κύηση και παίρνουν και παραπάνω από μια φορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Θα σας πω λίγο αργότερα τί έπαθα και εύχομαι να μην σας τύχει...Τέλος καλό όλα καλά ευτυχώς, αλλά μάλλον δε θα γλιτώσω την αντιβίωση..Ευχαριστώ για την ψυχική  στήριξη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liiida είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Θα σας πω λίγο αργότερα τί έπαθα και εύχομαι να μην σας τύχει...Τέλος καλό όλα καλά ευτυχώς, αλλά μάλλον δε θα γλιτώσω την αντιβίωση..Ευχαριστώ για την ψυχική  στήριξη!

Καλημέρα και περαστικά σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Liiida είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Θα σας πω λίγο αργότερα τί έπαθα και εύχομαι να μην σας τύχει...Τέλος καλό όλα καλά ευτυχώς, αλλά μάλλον δε θα γλιτώσω την αντιβίωση..Ευχαριστώ για την ψυχική  στήριξη!

Περαστικά σου κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! @Valxris καλωσηρθες και εδώ..τα λέγαμε στο άλλο θέμα! Όλα να πάνε τέλεια 💖💖

@Liiida περαστικά κορίτσι μου!

Για απορρυπαντικό εμένα με βόλεψε πολύ το planet...αφήνει κ μια ήπια μυρωδιά μωρού το μπλε χρώμα κ κάνει τα ρούχα απαλά.. βέβαια εγώ τα βάζω κ στεγνωτηριο μετά για αποστείρωση! Είχα πάρει στις αρχές κάποιο άλλο, δε θυμάμαι ποιο και τα έκανε πολύ σκληρά τα ρούχα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..εγώ τα έπλυνα τώρα το σκ τα ρούχα της μικρής,πήρα προδερμ,έχει απίστευτη μυρωδιά και τα ρουχαλακια ειναι πολύ μαλακά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η DIAMANTW είπε:

Καλημέρα κορίτσια..εγώ τα έπλυνα τώρα το σκ τα ρούχα της μικρής,πήρα προδερμ,έχει απίστευτη μυρωδιά και τα ρουχαλακια ειναι πολύ μαλακά..

Σε τι εβδομάδα είσαι κ τα. Έπλυνες?? 🤓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα πήγαν τέλεια με την β επιπέδου! Όλα μια χαρά είναι κ ο τράχηλος 4,24! Όλη την ώρα κουνιόταν η κυρία μου! Στη φωτό που μας έδωσε στον πατέρα της μου φαίνεται μοιάζει, να παρεξηγηθω; 😁😁😁😁 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η DIAMANTW είπε:

35η..σας ήρθε μέιλ να κάνετε το εμβόλιο covid? Εμένα μου ήρθε..

Στην εγκυμοσύνη δεν επιτρέπεται να κάνουμε το εμβόλιο..... Όχι δεν ήρθε κάτι. Μήπως απο την εργασια συο το έστειλαν? Μέσω της εργασίας εννοώ. Η είσαι σ Ε ηλικιακή ομάδα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Μαριλου1 είπε:

Όλα πήγαν τέλεια με την β επιπέδου! Όλα μια χαρά είναι κ ο τράχηλος 4,24! Όλη την ώρα κουνιόταν η κυρία μου! Στη φωτό που μας έδωσε στον πατέρα της μου φαίνεται μοιάζει, να παρεξηγηθω; 😁😁😁😁 

🤣🤣🤣🤣 Αλλάζουν αλλάζουν..... Εμένα μου. Μοιάζει στην αδερφή μου. 😂😂 Αλλά δε το είπα σε κανένα. Σσσσσ. 😜😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Στην εγκυμοσύνη δεν επιτρέπεται να κάνουμε το εμβόλιο..... Όχι δεν ήρθε κάτι. Μήπως απο την εργασια συο το έστειλαν? Μέσω της εργασίας εννοώ. Η είσαι σ Ε ηλικιακή ομάδα? 

Εννοείταιιι πως δν θα το κάνω..28 είμαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η DIAMANTW είπε:

Εννοείταιιι πως δν θα το κάνω..28 είμαι..

Όχι δεν επιτρέπεται. Δεν έχουν βγει έρευνες για εγκυμονουσες. Αργότερα βλέπουμε..... Οι δικοί το έκαναν εμένα. Αλλά στην εγκυμοσύνη δνε επιτρέπεται. Αλλιώς θα το χα κανει.... Δουλεύω στην ειδικη αγωγη κ μας είχαν προγραμματίσει εμάς. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

🤣🤣🤣🤣 Αλλάζουν αλλάζουν..... Εμένα μου. Μοιάζει στην αδερφή μου. 😂😂 Αλλά δε το είπα σε κανένα. Σσσσσ. 😜😜

😂😂😂 Το καλό που της θέλω να αλλάξει! 9μηνες κουβαλημα, άγχος, αϋπνία και να πάρει από τον πατέρα της;;; 😂😂😂 Ουφ μου έφυγε ένα τεράστιο βάρος κ τώρα μου έχει μείνει μόνο ένα γτ έχω 3 μέρες να πάω τουαλέτα!!! 🤭🤭🤭

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άλλαξαν οι κανονισμοί κ πλέον κάνουν το εμβολιο οι έγκυες που πάσχουν από κάποια  σοβαρά νοσήματα πχ αυτοάνοσα, γτ θεωρείται για αυτές πιο επικίνδυνος ο κόβιντ από το εμβόλιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Μαριλου1 είπε:

😂😂😂 Το καλό που της θέλω να αλλάξει! 9μηνες κουβαλημα, άγχος, αϋπνία και να πάρει από τον πατέρα της;;; 😂😂😂 Ουφ μου έφυγε ένα τεράστιο βάρος κ τώρα μου έχει μείνει μόνο ένα γτ έχω 3 μέρες να πάω τουαλέτα!!! 🤭🤭🤭

Ειναι που δνε υπάρχει πολύ χώρος εκεί κάτω.... Φάε κάνα ακτινίδιο. Κάτι να σε βοηθήσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Liiida είπε:

Άλλαξαν οι κανονισμοί κ πλέον κάνουν το εμβολιο οι έγκυες που πάσχουν από κάποια  σοβαρά νοσήματα πχ αυτοάνοσα, γτ θεωρείται για αυτές πιο επικίνδυνος ο κόβιντ από το εμβόλιο. 

Από αυτοανοσο νοσήματα ναι. Τώρα σε συνδιασμο με εγκυμοσύνη. Νομίζω πως δνε έχει βγει κάτι.... Γιαυι κ όσοι το κάνουν. Έχουν πει να καθυστερήσει η σύλληψη εάν θέλουν παιδί. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η DIAMANTW είπε:

Εννοείταιιι πως δν θα το κάνω..28 είμαι..

Τι ωραία πάντως που είσαι στο τέλος...... Κ εγώ έτσι νιώθω αλλά δεν είμαι στο τέλος.... Πόσο είναι το έμβρυο σε κιλακι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...