Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του Νοεμβρη η παγωνια θα μας φερει πιο κοντα! Δυο γραμμουλες σαν θα δω, ΘΕΤΙΚΟ θα τρελαθω! Θα φουσκωσει η κοιλια, να το παρω αγκαλια εννεα μηνες πιο μετα! :)


anna90

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! 😃🥰Πολλά πολλά συγχαρητήρια! Με το καλό σε λίγους μήνες να υποδεχτείς το μωράκι σου! Πραγματικά συγκινουμαι όταν βλέπω κορίτσια να τα καταφέρνουν μετά από τόσο καιρό. Θυμάμαι τον εαυτό μου! Η χοριακη σου είναι σούπερ! Να σκέφτεσαι θετικά μόνο κι ότι θα γίνεις μανούλα! Και πάλι συγχαρητήρια!💗💗

Σ ευχαριστω παρα πολυ! Πραγματικα μετα απο τοσο καιρο μονο σα θαυμα μπορω να το δω.. αφου ημουν ενα βημα πριν την εξωσωματικη.. σου εύχομαι ολοψυχα ότι επιθυμεις. Το ίδιο και για τα υπολοιπα κοριτσια! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Αna 1989 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Η χοριακή μου ειναι 260 τελικα! Θετικο αποτελεσμα αλλα ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξη! 

συγχαρητηρια!!να εχεις μια όμορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Αna 1989 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Η χοριακή μου ειναι 260 τελικα! Θετικο αποτελεσμα αλλα ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξη! 

Τέλειο είναι το νούμερο ❤️ σου εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/11/2020 at 12:01 ΠΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ κοριτσάκι μου μην διαβάζεις τέτοια πράγματα. Μόνο ο γιατρός σου μπορεί να σου πει σχετικά. Τώρα δεν είμαι και σίγουρη αλλά μήπως έχεις απλά το στίγμα; Δηλαδή είσαι απλά φορέας κι αυτό από ότι γνωρίζω δεν θα έχει καμία επίπτωση στην υγεία σου.

Δηλαδή είσαι μια χαρά σε όλη σου την ζωή και τώρα ξαφνικά βρίσκεις αυτό. Λίγο περίεργο μου φαίνεται. Δεν θα είχες κάποια συμπτώματα;💗 

 

στις On 17/11/2020 at 11:53 ΜΜ, ο/η Smurf88 είπε:

Δεν είχες κάποια ένδειξη από πριν;; Όπως και να χει οι γιατροί θα μπορέσουν να σε καθοδηγήσουν..ίσως να χρειαστείς κάποια αγωγή ή και παρακολούθηση από αιματολογο..μην αγχώνεσαι, όλα καλά θα πάνε!

 

στις On 17/11/2020 at 11:52 ΜΜ, ο/η condios είπε:

Καλησπέρα, μήπως έχεις το στίγμα μόνο και όχι εξ'ολοκλήρου δρεπανοκυτταρική αναιμία? Αποκλείεται να μην είχες συμπτώματα τόσα χρόνια...μην αγχώνεσαι,,,ζητά τη γνώμη ειδικών γιατρών πάνω σε τέτοια θέματα. Προέχει η προσωπική σου υγεία και μετά έρχεται η σειρά των φαρμάκων της εξωσωματικής. Σημασία έχει να ξεχωρίσεις αρχικά τι γίνεται με το αποτέλεσμα που δείχνει ότι έχεις αυτού του είδους την αναιμία. Εύχομαι να είναι πραγματικά το στίγμα , αν είναι να είναι όντως κάτι, και να μην σε επηρεάσει σε τίποτα σε σχέση με την επιθυμία σας και την προσπάθεια σας για μωρό. Κράτα γερά και καλή δύναμη!!!!

Καλημέρερουδια κορίτσια μου!!!

Ευτυχώς όλα καλά!!!

Έχω ετεροζυγη δρεπανοκυτταρική αναιμία, δλδ εχω το στίγμα αλλά ως εκεί.

Έκανε και ο σύζυγος εξετάση και ευτυχώς βγήκε αρνητική!!

Οπότε προχωράμε δυνατά!!!

Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να ξεκινήσουμε ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

 

 

Καλημέρερουδια κορίτσια μου!!!

Ευτυχώς όλα καλά!!!

Έχω ετεροζυγη δρεπανοκυτταρική αναιμία, δλδ εχω το στίγμα αλλά ως εκεί.

Έκανε και ο σύζυγος εξετάση και ευτυχώς βγήκε αρνητική!!

Οπότε προχωράμε δυνατά!!!

Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να ξεκινήσουμε ❤️❤️❤️

Πολύ χάρηκα κορίτσι μου! Το περίμενα βέβαια ότι έχεις το στίγμα γιατί θα ήταν περίεργο να μην το είχες καταλάβει μέχρι τώρα.

Τα αφήνουμε όλα πίσω λοιπόν και κοιτάμε μπροστά στο στόχο μας! Να αποκτήσουμε δηλαδή τα νινακια μας!💗🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Αna 1989 είπε:

Καλημερα κορίτσια! Η χοριακή μου ειναι 260 τελικα! Θετικο αποτελεσμα αλλα ειμαι συγκρατημενα αισιοδοξη! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, από χθες περίμενα με ανυπομονησία τα νέα σου... Χαίρομαι πολύ για σένα. Να έχεις μια υπέροχη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη 💞

Εμένα κορίτσια μου, μου ήρθε περίοδος πρωι πρωί... Οπότε πάμε για σαλπιγγογραφια από βδομάδα... Φοβάμαι 😵😵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Mari84 είπε:

 

 

Καλημέρερουδια κορίτσια μου!!!

Ευτυχώς όλα καλά!!!

Έχω ετεροζυγη δρεπανοκυτταρική αναιμία, δλδ εχω το στίγμα αλλά ως εκεί.

Έκανε και ο σύζυγος εξετάση και ευτυχώς βγήκε αρνητική!!

Οπότε προχωράμε δυνατά!!!

Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να ξεκινήσουμε ❤️❤️❤️

Μπράβο,,, ευτυχώς,,το στίγμα δεν είναι κάτι σοβαρό. Και εφόσον δεν έχει και ο σύζυγός σου, τέλεια,,,ένα ένα τα βήματα που θα σας φέρουν πιο κοντά στο στόχο,,,πίστη και προσήλωση λοιπόν σε αυτόν. Και όλες εμάς εδώ φυσικά που νοιαζόμαστε η μία για την άλλη!!! 🤞👶😘❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, από χθες περίμενα με ανυπομονησία τα νέα σου... Χαίρομαι πολύ για σένα. Να έχεις μια υπέροχη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη 💞

Εμένα κορίτσια μου, μου ήρθε περίοδος πρωι πρωί... Οπότε πάμε για σαλπιγγογραφια από βδομάδα... Φοβάμαι 😵😵

Να μη φοβάσαι καθόλου,,,είναι μια διαδικασία που με τη βοήθεια του διαγνωστη θα γίνει και μετά θα είσαι ένα βήμα και εσύ πιο κοντά σε απαντήσεις και στο στόχο σου. Όλα καλά θα πάνε. Άσε που μετά τη σαλπιγγογραφια οι πιθανότητες είναι μεγαλύτερες για οποιοδήποτε διαδικασία σύλληψης και εμφύτευσης. Οι περισσότερες εδώ μέσα την έχουμε κάνει και πιστεύω δίνει απαντήσεις και εφησυχασμό η γνώση του αν όλα είναι καλά ή αν κάτι δεν είναι πως θα βελτιωθεί. Μόνο για καλό θα σκέφτεσαι πως τα κάνεις όλα ,,για το μεγαλύτερο της ζωής σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η condios είπε:

Να μη φοβάσαι καθόλου,,,είναι μια διαδικασία που με τη βοήθεια του διαγνωστη θα γίνει και μετά θα είσαι ένα βήμα και εσύ πιο κοντά σε απαντήσεις και στο στόχο σου. Όλα καλά θα πάνε. Άσε που μετά τη σαλπιγγογραφια οι πιθανότητες είναι μεγαλύτερες για οποιοδήποτε διαδικασία σύλληψης και εμφύτευσης. Οι περισσότερες εδώ μέσα την έχουμε κάνει και πιστεύω δίνει απαντήσεις και εφησυχασμό η γνώση του αν όλα είναι καλά ή αν κάτι δεν είναι πως θα βελτιωθεί. Μόνο για καλό θα σκέφτεσαι πως τα κάνεις όλα ,,για το μεγαλύτερο της ζωής σας!!!!

Σ'ευχαριστω πολύ καλή μου, έχεις απόλυτο δίκιο!! Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι πιο πολύ για το τι θα δείξει, διότι σε δύο γυναικολογους που πήγα η μία βρήκε ινωμιωμα και ο άλλος πολύποδα στη μήτρα... Θέλω να μάθω επιτέλους τι ισχύει και να απαλλαγώ από αυτό μέχρι τέλη της χρονιάς... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

 

 

Καλημέρερουδια κορίτσια μου!!!

Ευτυχώς όλα καλά!!!

Έχω ετεροζυγη δρεπανοκυτταρική αναιμία, δλδ εχω το στίγμα αλλά ως εκεί.

Έκανε και ο σύζυγος εξετάση και ευτυχώς βγήκε αρνητική!!

Οπότε προχωράμε δυνατά!!!

Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες να ξεκινήσουμε ❤️❤️❤️

Μπράβο κορίτσι μου, συνεχίστε τώρα άφοβα με τα σχέδιά σας 😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Celine είπε:

Σ'ευχαριστω πολύ καλή μου, έχεις απόλυτο δίκιο!! Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι πιο πολύ για το τι θα δείξει, διότι σε δύο γυναικολογους που πήγα η μία βρήκε ινωμιωμα και ο άλλος πολύποδα στη μήτρα... Θέλω να μάθω επιτέλους τι ισχύει και να απαλλαγώ από αυτό μέχρι τέλη της χρονιάς... 

Έχεις δίκαιο κορίτσι μου. Είναι λογικό να φοβάσαι αλλά όποιο κι αν είναι το αποτέλεσμα να το δεις σαν ακόμα ένα εμπόδιο που θα ξεπεράσεις. Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα! Θα περιμένουμε νέα σου!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Celine είπε:

Σ'ευχαριστω πολύ καλή μου, έχεις απόλυτο δίκιο!! Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι πιο πολύ για το τι θα δείξει, διότι σε δύο γυναικολογους που πήγα η μία βρήκε ινωμιωμα και ο άλλος πολύποδα στη μήτρα... Θέλω να μάθω επιτέλους τι ισχύει και να απαλλαγώ από αυτό μέχρι τέλη της χρονιάς... 

Η σαλπιγγογραφια δείχνει μόνο διαβατοτητα τραχήλου και σαλπίγγων νομίζω. Για τα υπόλοιπα δε γνωρίζω να σου πω. Καλό γιατρό να έχεις με σωστή καθοδήγηση,,,και αν δε σου γεμίζει το μάτι ή το αυτί οτιδήποτε ακούς να έχεις άποψη και να το ψάχνεις . Βλέπεις πόσες κοπέλες εδώ μέσα έχουμε αντίστοιχα θέματα λίγο πολύ η μία με την άλλη,,,ρώτα αν είσαι σε μικρή πόλη και δεν ξέρεις τι να κανεις. Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Έχεις δίκαιο κορίτσι μου. Είναι λογικό να φοβάσαι αλλά όποιο κι αν είναι το αποτέλεσμα να το δεις σαν ακόμα ένα εμπόδιο που θα ξεπεράσεις. Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα! Θα περιμένουμε νέα σου!💗

Ευχαριστώ... Λόγω κορονοιου μου είπε τώρα ότι μπορεί να μην κάνω... Θα ρωτήσει την κλινική και θα μου πει το βράδυ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η condios είπε:

Η σαλπιγγογραφια δείχνει μόνο διαβατοτητα τραχήλου και σαλπίγγων νομίζω. Για τα υπόλοιπα δε γνωρίζω να σου πω. Καλό γιατρό να έχεις με σωστή καθοδήγηση,,,και αν δε σου γεμίζει το μάτι ή το αυτί οτιδήποτε ακούς να έχεις άποψη και να το ψάχνεις . Βλέπεις πόσες κοπέλες εδώ μέσα έχουμε αντίστοιχα θέματα λίγο πολύ η μία με την άλλη,,,ρώτα αν είσαι σε μικρή πόλη και δεν ξέρεις τι να κανεις. Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται?

Η δικιά μου ιστορία είναι πολύ μεγάλη... Είναι Τρίτη χρονιά όπως φαίνεται που θα χρειαστεί να κάνω υστεροσκοπηση. Ο το τελευταίο διάστημα έχω αλλάξει 5 γιατρούς. Σε ένα μήνα θα κλείσω τα 32. Πέρσι τέτοια εποχή είχα μια βιοχημικη αποβολή. Και το ΑΜΗ μου πριν από 10 μήνες που έκανα ήταν 7.1 ο γιατρός είπε ότι είναι σαν να είμαι 5 χρόνια μεγαλύτερη από την πραγματική μου ηλικία... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η condios είπε:

Η σαλπιγγογραφια δείχνει μόνο διαβατοτητα τραχήλου και σαλπίγγων νομίζω. Για τα υπόλοιπα δε γνωρίζω να σου πω. Καλό γιατρό να έχεις με σωστή καθοδήγηση,,,και αν δε σου γεμίζει το μάτι ή το αυτί οτιδήποτε ακούς να έχεις άποψη και να το ψάχνεις . Βλέπεις πόσες κοπέλες εδώ μέσα έχουμε αντίστοιχα θέματα λίγο πολύ η μία με την άλλη,,,ρώτα αν είσαι σε μικρή πόλη και δεν ξέρεις τι να κανεις. Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται?

Με τόσα που έγραψα ξέχασα να σου πω ότι ο ίδιος ο γιατρός μου είπε ότι με την σαλπιγγογραφια θα φανεί αν υπάρχει κάτι άλλο στη μήτρα που ενοχλεί... Λεπτομέρειες θα μάθω από βδομάδα αλλά όπως το βλέπω υπάρχει περίπτωση να μην γίνει λόγω κορονοιου και πραγματικά θα τρελαθώ με αυτήν την αναμονή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Celine είπε:

Με τόσα που έγραψα ξέχασα να σου πω ότι ο ίδιος ο γιατρός μου είπε ότι με την σαλπιγγογραφια θα φανεί αν υπάρχει κάτι άλλο στη μήτρα που ενοχλεί... Λεπτομέρειες θα μάθω από βδομάδα αλλά όπως το βλέπω υπάρχει περίπτωση να μην γίνει λόγω κορονοιου και πραγματικά θα τρελαθώ με αυτήν την αναμονή... 

Θα μας τρελάνει ο γιατρός σου?!?!?! 7.1 ΑΜΗ είναι για πάρτυ ,,, μα πραγματικά τι λένε?!?!?! Ρε κορίτσια βοηθήστε με. Να καταλάβω το ινομυωμα και τον πιθανό πολύποδα που ίσως να ενοχλεί σε υγιή εξέλιξη εγκυμοσύνης,,,αυτά φτιάχνονται κιόλας,,,αλλά η ΑΜΗ σου είναι υπέροχη νομιζω. Εγώ έχω 0.8 ΑΜΗ και πάλι έπιασα φυσιολογικά και κατέληξε βιοχημική αλλά είμαι και στα 40 αγαπημένη μου. Εσύ είσαι νεότατη κοπελα. Θα κάνεις τρίτη χρονιά υστεροσκοπηση ενώ δεν έχεις κάνει ποτέ σαλπιγγογραφια? Δεν κατάλαβα,,,,με την υστεροσκοπηση φαίνονται όλα αν έχεις κάτι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η condios είπε:

Θα μας τρελάνει ο γιατρός σου?!?!?! 7.1 ΑΜΗ είναι για πάρτυ ,,, μα πραγματικά τι λένε?!?!?! Ρε κορίτσια βοηθήστε με. Να καταλάβω το ινομυωμα και τον πιθανό πολύποδα που ίσως να ενοχλεί σε υγιή εξέλιξη εγκυμοσύνης,,,αυτά φτιάχνονται κιόλας,,,αλλά η ΑΜΗ σου είναι υπέροχη νομιζω. Εγώ έχω 0.8 ΑΜΗ και πάλι έπιασα φυσιολογικά και κατέληξε βιοχημική αλλά είμαι και στα 40 αγαπημένη μου. Εσύ είσαι νεότατη κοπελα. Θα κάνεις τρίτη χρονιά υστεροσκοπηση ενώ δεν έχεις κάνει ποτέ σαλπιγγογραφια? Δεν κατάλαβα,,,,με την υστεροσκοπηση φαίνονται όλα αν έχεις κάτι. 

Έκανα αφαίρεση πολύποδα με υστεροσκοπηση πέρυσι τέτοια εποχή. Στον υπέροχο τώρα φάνηκε ότι ξαναβγήκε 1,7 εκατοστά στη μέση ακριβώς της μήτρας. Ευτυχώς μόλις με πήρε ο γιατρός μου και είπε για την άλλη Πέμπτη την σαλπιγγογραφια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Έκανα αφαίρεση πολύποδα με υστεροσκοπηση πέρυσι τέτοια εποχή. Στον υπέροχο τώρα φάνηκε ότι ξαναβγήκε 1,7 εκατοστά στη μέση ακριβώς της μήτρας. Ευτυχώς μόλις με πήρε ο γιατρός μου και είπε για την άλλη Πέμπτη την σαλπιγγογραφια. 

Είδες? Ένα ένα θα λύνονται,,, εύχομαι να είναι πεντακάθαρη η σαλπιγγογραφια σου!!!!! Όσο για αυτό το 1,7 πολυποδακι σίγουρα θα σου πει πως να το αντιμετωπίσετε. Όλα καλά θα πάνε!!!! Μείνε ήρεμη και προσηλωμένη στο στόχο σας!!! Από μένα πολύ πολύ θετική ενέργεια και σκέψη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η condios είπε:

Είδες? Ένα ένα θα λύνονται,,, εύχομαι να είναι πεντακάθαρη η σαλπιγγογραφια σου!!!!! Όσο για αυτό το 1,7 πολυποδακι σίγουρα θα σου πει πως να το αντιμετωπίσετε. Όλα καλά θα πάνε!!!! Μείνε ήρεμη και προσηλωμένη στο στόχο σας!!! Από μένα πολύ πολύ θετική ενέργεια και σκέψη!!!

Σ'ευχαριστω κορίτσι μου. Το καλό πράγμα αργεί να γίνει αλλά θα γίνει για όλες μας!!!! Εμείς οι γυναίκες για την μητρότητα μπορούμε να αντιμετωπίσουμε όλες τις δυσκολίες και τις δοκιμασίες που μας εμφανίζονται 💪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Celine είπε:

Σ'ευχαριστω κορίτσι μου. Το καλό πράγμα αργεί να γίνει αλλά θα γίνει για όλες μας!!!! Εμείς οι γυναίκες για την μητρότητα μπορούμε να αντιμετωπίσουμε όλες τις δυσκολίες και τις δοκιμασίες που μας εμφανίζονται 💪

Ετσι μπράβο,,,,όλα γίνονται αρκεί να το θέλουμε !!!!! 🙏🤞👶❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.... κάναμε αυχενική χθές!!όλα πολύ καλά ευτυχώς.. μάλλον πάμε για κορίτσι πάλι 💞💞 σας στέλνω όλη τη θετική ενέργεια κ την αγάπη μου 🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, άλλο ένα θετικό τεστ ωορρηξίας, εύχομαι να είναι τυχερό 😇 έχω ενοχλήσεις από την δεξιά ωοθηκη που είναι και η μοναδική σάλπιγγα και ελπίζω για κάτι καλό 🥺ευτυχώς η διάθεση μου έφτιαξε αυτή την εβδομάδα και ο μόνος λόγος είναι η πρώτη επέτειος γάμου που έχουμε αύριο❣❤

16064874515521875879336428630623.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα, άλλο ένα θετικό τεστ ωορρηξίας, εύχομαι να είναι τυχερό 😇 έχω ενοχλήσεις από την δεξιά ωοθηκη που είναι και η μοναδική σάλπιγγα και ελπίζω για κάτι καλό 🥺ευτυχώς η διάθεση μου έφτιαξε αυτή την εβδομάδα και ο μόνος λόγος είναι η πρώτη επέτειος γάμου που έχουμε αύριο❣❤

16064874515521875879336428630623.jpg

Να ζήσετε κοπέλα μου, να τα εκατοστήσετε και του χρόνου να γιορτάσετε τριπλοι με το μωρακι σας αγκαλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Να ζήσετε κοπέλα μου, να τα εκατοστήσετε και του χρόνου να γιορτάσετε τριπλοι με το μωρακι σας αγκαλιά!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου μακάρι να τα καταφέρουμε 😇

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα, άλλο ένα θετικό τεστ ωορρηξίας, εύχομαι να είναι τυχερό 😇 έχω ενοχλήσεις από την δεξιά ωοθηκη που είναι και η μοναδική σάλπιγγα και ελπίζω για κάτι καλό 🥺ευτυχώς η διάθεση μου έφτιαξε αυτή την εβδομάδα και ο μόνος λόγος είναι η πρώτη επέτειος γάμου που έχουμε αύριο❣❤

16064874515521875879336428630623.jpg

Εύχομαι το δώρο της 1ης επετείου σας να είναι ένα μικρό,, γλυκό, ροζουλι, γερό μωράκι,,,που θα έρθει από τρελό έρωτα της μαμάς και του μπαμπά του!!!!!!🙏🤞👶❤️ Enjoy your anniversary 🥳🥳🥳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...