Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες κοπέλες είχατε πρώτη επιτυχημένη εξωσωματική?


Dorina

Recommended Posts

στις On 4/11/2020 at 7:18 ΜΜ, ο/η Kelly3105 είπε:

Κορίτσι από 204 πήγε 414 τώρα πάλι Παρασκευή χοριακη

Πώς πήγε όλα καλά? Προχωράει καλά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Μαζί θα είμαστε εγώ έκανα επαναληπτική πάλι σήμερα 712 

Τέλεια! !είναι η πιο μεγάλη ευλογία! !Εύχομαι σε ολες μας να ξεκινήσουμε μια πολύ ομαλή εγκυμοσυνη !κ στα κορίτσια που περιμένουν να είναι όλα θετικα! 🌷❤θα πάω δεύτερα χοριακη θα σας πω τι έγινε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dorina είπε:

Πώς πήγε όλα καλά? Προχωράει καλά? 

Ναι όλα καλά δείχνουν έχω άλλη μια χοριακη Δευτέρα και Τρίτη πάω για υπέρηχο ναι να μας ενημερώσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kelly3105 είπε:

Ναι όλα καλά δείχνουν έχω άλλη μια χοριακη Δευτέρα και Τρίτη πάω για υπέρηχο ναι να μας ενημερώσεις 

Ωραία! Θέλει ξεκούραση δεν θέλει υπερβολές! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dorina είπε:

Ωραία! Θέλει ξεκούραση δεν θέλει υπερβολές! !

Ναι ξεκούραση αλλά και την καθημερινότητα σου κανονικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kelly3105 είπε:

Ναι ξεκούραση αλλά και την καθημερινότητα σου κανονικά 

Ναι εννοείται οχι υπερβολές! Ουτε τέλειος ξαπλα ουτε ολη μερα στο ποδι!να είναι όλα πιο ήπια και χωρο άγχος κ θα πάνε όλα σούπερ!  😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Dorina είπε:

Ναι εννοείται οχι υπερβολές! Ουτε τέλειος ξαπλα ουτε ολη μερα στο ποδι!να είναι όλα πιο ήπια και χωρο άγχος κ θα πάνε όλα σούπερ!  😊

Έτσι ακριβώς κοπέλα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κορίτσια μου σας εύχομαι ότι καλύτερο και σε μερικούς μήνες να κρατάτε αγκαλιά τα μωράκια σας♥️♥️♥️

Σας διαβάζω κάθε μέρα και αγωνιώ μαζί σας και επίσης παίρνω κουράγιο γιατί και εγώ πάω για εξωσωματική.

Τώρα είμαι στην φάση που μαζεύω όλη την χαρτουρα για να περάσω επιτροπή.

Θέλω να ελπίζω ότι τον Ιανουάριο θα ήμαστε στο τελικό στάδιο της εξωσωματικής.

Αυτό που με αγχώνει είναι πως βγήκαν τα αποτελέσματα της ΑΜΗ και είναι 1,29.

Εσάς πώς σας φαίνεται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσια μου σας εύχομαι ότι καλύτερο και σε μερικούς μήνες να κρατάτε αγκαλιά τα μωράκια σας♥️♥️♥️

Σας διαβάζω κάθε μέρα και αγωνιώ μαζί σας και επίσης παίρνω κουράγιο γιατί και εγώ πάω για εξωσωματική.

Τώρα είμαι στην φάση που μαζεύω όλη την χαρτουρα για να περάσω επιτροπή.

Θέλω να ελπίζω ότι τον Ιανουάριο θα ήμαστε στο τελικό στάδιο της εξωσωματικής.

Αυτό που με αγχώνει είναι πως βγήκαν τα αποτελέσματα της ΑΜΗ και είναι 1,29.

Εσάς πώς σας φαίνεται;

Καλησπέρα κοπέλα μου! !!σε ευχαριστουμε πολύ! Καλά κάνεις που παρακολουθείς συζητήσεις γιατί μαθαίνεις πολλά μέσα από εμπειριες άλλων! Για τα χαρτιά στην επιτροπή να προσέξεις γιατί εμένα το κεντρο μου δεν μου είχε δώσει απόλυτα σωστές πληροφορίες κ έτρεχα κ δεν έφτανα. ..Η Αμη είναι λίγο περίεργο τώρα είναι ανάλογα την μέτρηση. Εμένα είχα 8,3 pmol κ ήταν χαμηλή ..αν αναφερει το ng στο τέλος σαν μέτρηση είναι καλή! ..πρόσεξε στα χαρτια τις επιτροπής  τον υπερύχορό κάτω κοιλιάς θα έχεις εκτυπωμένο τον υπερήχο κ όχι μόνο cd.

Και όταν πας θα είσαι με τον συζυγο κ θα βάλετε επί τόπου υπογραφές εκεί. .

Όλες οι εξετάσεις σφραγίδα από το κέντρο που τις κάνεις που σναγραφει ότι είναι συμβεβλημένο από τον εοπυ και υπογραφή σφραγίδα γιατρού που έκανε την διάγνωση! Στο λέω γιατί δεν τα εξηγούν σωστά!εύχομαι να πάνε όλα τέλεια! Είναι πολύ απλή η διαδικασία δεν είναι κάτι τραγικό. .απλά λίγο υπομονή! !🌷😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Dorina είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου! !!σε ευχαριστουμε πολύ! Καλά κάνεις που παρακολουθείς συζητήσεις γιατί μαθαίνεις πολλά μέσα από εμπειριες άλλων! Για τα χαρτιά στην επιτροπή να προσέξεις γιατί εμένα το κεντρο μου δεν μου είχε δώσει απόλυτα σωστές πληροφορίες κ έτρεχα κ δεν έφτανα. ..Η Αμη είναι λίγο περίεργο τώρα είναι ανάλογα την μέτρηση. Εμένα είχα 8,3 pmol κ ήταν χαμηλή ..αν αναφερει το ng στο τέλος σαν μέτρηση είναι καλή! ..πρόσεξε στα χαρτια τις επιτροπής  τον υπερύχορό κάτω κοιλιάς θα έχεις εκτυπωμένο τον υπερήχο κ όχι μόνο cd.

Και όταν πας θα είσαι με τον συζυγο κ θα βάλετε επί τόπου υπογραφές εκεί. .

Όλες οι εξετάσεις σφραγίδα από το κέντρο που τις κάνεις που σναγραφει ότι είναι συμβεβλημένο από τον εοπυ και υπογραφή σφραγίδα γιατρού που έκανε την διάγνωση! Στο λέω γιατί δεν τα εξηγούν σωστά!εύχομαι να πάνε όλα τέλεια! Είναι πολύ απλή η διαδικασία δεν είναι κάτι τραγικό. .απλά λίγο υπομονή! !🌷😉

Στον υπέρηχο κάτω κοιλίας που έκανα κορίτσι μου δεν μου έδωσαν cd μόνο εκτύπωση του υπέρηχου.

Δεν μου ανέφεραν κάτι για cd.

Λες να έχω θέμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Στον υπέρηχο κάτω κοιλίας που έκανα κορίτσι μου δεν μου έδωσαν cd μόνο εκτύπωση του υπέρηχου.

Δεν μου ανέφεραν κάτι για cd.

Λες να έχω θέμα?

Την εκτύπωση θέλουν! Μια χαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Στον υπέρηχο κάτω κοιλίας που έκανα κορίτσι μου δεν μου έδωσαν cd μόνο εκτύπωση του υπέρηχου.

Δεν μου ανέφεραν κάτι για cd.

Λες να έχω θέμα?

Πρόσεξε οι εξετάσεις να είναι εντός εξαμήνου. ..για μένα κλείσε από τώρα για επιτροπή γιατί εγώ παρατριχα να την πατήσω. .δεν έβρισκα ραντεβού κοντινο κ θα μου έλειγαν οι εξετάσεις. .και φαντάσου έπαιρνα κάθε μετα τηλέφωνο μήπως κ είχε γίνει καμιά ακύρωση. ..τελικα ήμουν τυχερή κ βρήκα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dorina είπε:

Την εκτύπωση θέλουν! Μια χαρά! 

Τέλεια ❣️

Την χοριακη μπορώ να την κάνω κ τώρα?

Δεν έχω καταλάβει πόσες μέρες πριν περάσω επιτροπή πρέπει να έχω κάνει εξέταση β χοριακης?!

Περνάω επιτροπή 20 Νοεμβρίου.

Επίσης σπερμοδιαγραμμα πρέπει να έχω κ διάγνωση από ουρολόγο?

Ρωτάω γιατί το σπερμοδιαγραμμα γράφει αναλυτικά πάνω τα ποσοστά.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mari84 είπε:

Τέλεια ❣️

Την χοριακη μπορώ να την κάνω κ τώρα?

Δεν έχω καταλάβει πόσες μέρες πριν περάσω επιτροπή πρέπει να έχω κάνει εξέταση β χοριακης?!

Περνάω επιτροπή 20 Νοεμβρίου.

Επίσης σπερμοδιαγραμμα πρέπει να έχω κ διάγνωση από ουρολόγο?

Ρωτάω γιατί το σπερμοδιαγραμμα γράφει αναλυτικά πάνω τα ποσοστά.

 

Θα κάνεις χοριακη λίγο πριν πας. Σου λέει να μην ξεπεράσεις τις15 μέρες .εσύ κάνε την την βδομάδα πρώτου πας. .δεν χρειάζεται κάτι από ουρολόγο απλά να έχει την σφραγίδα του γιατρού κ την υπογραφή που έκανε την διάγνωση! Και σφραγίδα που αναγραφει συμβεβλημένο με το εοπυ,όπως κ όλες οι αλλες εξετάσεις που θα πας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Dorina είπε:

Θα κάνεις χοριακη λίγο πριν πας. Σου λέει να μην ξεπεράσεις τις15 μέρες .εσύ κάνε την την βδομάδα πρώτου πας. .δεν χρειάζεται κάτι από ουρολόγο απλά να έχει την σφραγίδα του γιατρού κ την υπογραφή που έκανε την διάγνωση! Και σφραγίδα που αναγραφει συμβεβλημένο με το εοπυ,όπως κ όλες οι αλλες εξετάσεις που θα πας.

Οκ κοπέλα μου!!

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου♥️

Αν περάσω από επιτροπή κ εγκρίνουν πως δικαιούμαι τα φάρμακα θέλει μετά κάποια διαδικασία άλλη ή τα παίρνω από κάποιο φαρμακείο την ίδια μέρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Οκ κοπέλα μου!!

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου♥️

Αν περάσω από επιτροπή κ εγκρίνουν πως δικαιούμαι τα φάρμακα θέλει μετά κάποια διαδικασία άλλη ή τα παίρνω από κάποιο φαρμακείο την ίδια μέρα?

Θα πας στο κέντρο εξωσωματικής με ένα χαρτί γεμάτο υπογραφές που θα σου έχουν δώσει στην επιτροπή κ θα σου γράψουν τις ενέσεις και θα πας με την συνταγογραφίση σε κάποιο φαρμακείο του εοπυ να τα πάρεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Dorina είπε:

Θα πας στο κέντρο εξωσωματικής με ένα χαρτί γεμάτο υπογραφές που θα σου έχουν δώσει στην επιτροπή κ θα σου γράψουν τις ενέσεις και θα πας με την συνταγογραφίση σε κάποιο φαρμακείο του εοπυ να τα πάρεις!!

Ευχαριστώ κοπέλα μου❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Mari84 είπε:

Τέλεια ❣️

Την χοριακη μπορώ να την κάνω κ τώρα?

Δεν έχω καταλάβει πόσες μέρες πριν περάσω επιτροπή πρέπει να έχω κάνει εξέταση β χοριακης?!

Περνάω επιτροπή 20 Νοεμβρίου.

Επίσης σπερμοδιαγραμμα πρέπει να έχω κ διάγνωση από ουρολόγο?

Ρωτάω γιατί το σπερμοδιαγραμμα γράφει αναλυτικά πάνω τα ποσοστά.

 

Καλημέρα! Να ενημερώσω πως από Ιούλιο ισχύουν και σπερμοδιαγραμματα από εργαστήρια εκτός εοπυυ.. Επισυνάπτω την σχετική απόφαση. Χοριακη κάνε λίγες μέρες πριν πας τα χαρτιά. Γνωμάτευση από ουρολόγο χρειάζεται, αν υπάρχει κάτι παθολογικο στα αποτελέσματα. 

Αυτά τουλάχιστον από Θεσσαλονίκη, δεν ξέρω αν σε άλλες πόλεις ζητούν κάτι διαφορετικό.. 

Screenshot_2020-11-08-10-09-34-296_com.google.android.apps.docs.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Καλημέρα! Να ενημερώσω πως από Ιούλιο ισχύουν και σπερμοδιαγραμματα από εργαστήρια εκτός εοπυυ.. Επισυνάπτω την σχετική απόφαση. Χοριακη κάνε λίγες μέρες πριν πας τα χαρτιά. Γνωμάτευση από ουρολόγο χρειάζεται, αν υπάρχει κάτι παθολογικο στα αποτελέσματα. 

Αυτά τουλάχιστον από Θεσσαλονίκη, δεν ξέρω αν σε άλλες πόλεις ζητούν κάτι διαφορετικό.. 

Screenshot_2020-11-08-10-09-34-296_com.google.android.apps.docs.jpg

Καλημέρα !!

Στην κλινική που πήγα μου είπαν πως πρέπει να είναι και τα δύο από εργαστήρια συμβεβλημένα με ΕΟΠΥΥ και και τώρα έχω δύο από τα οποία το ένα είναι από εργαστήριο που δεν είναι συμβεβλημένο.

Συγκεκριμένα για οποια κοπέλα ξέρει το κάναμε στον Λυμπερόπουλο στην Αθήνα.

Θα ξανά μιλήσω αύριο με την υπεύθυνη μήπως εγώ κατάλαβα κάτι λάθος.

Όσο για ουρολόγο θα πάρω αύριο τηλέφωνο γιατί το σπερμοδιαγραμμα του άντρα μου δεν έχει καθόλου κινητικότητα οπότε θεωρώ ότι υπάρχει παθολογικό.

Αν κάποια κοπέλα έχει περάσει επιτροπή μπορεί να μας πει αν πέρασε στην επιτροπή σπερμοδιαγραμμα από ιδιωτικό εργαστήριο;

Επίσης η σάλπιγγογραφια που έχω την έκανα στο νοσοκομείο Ρέα όπου έχω σφραγίδα του γιατρού αλλά δεν γράφει κάπου ότι είναι συμβεβλημένο με τον ΕΟΠΥΥ.

Υπάρχει περίπτωση να μην την δεχτούν στην επιτροπή?

Συγνώμη για τίς τόσες ερωτήσεις αλλά είμαι νέα στο θέμα εξωσωματική κ νιώθω λίγο χαμένη σε όλο αυτό 🥴

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Καλημέρα !!

Στην κλινική που πήγα μου είπαν πως πρέπει να είναι και τα δύο από εργαστήρια συμβεβλημένα με ΕΟΠΥΥ και και τώρα έχω δύο από τα οποία το ένα είναι από εργαστήριο που δεν είναι συμβεβλημένο.

Συγκεκριμένα για οποια κοπέλα ξέρει το κάναμε στον Λυμπερόπουλο στην Αθήνα.

Θα ξανά μιλήσω αύριο με την υπεύθυνη μήπως εγώ κατάλαβα κάτι λάθος.

Όσο για ουρολόγο θα πάρω αύριο τηλέφωνο γιατί το σπερμοδιαγραμμα του άντρα μου δεν έχει καθόλου κινητικότητα οπότε θεωρώ ότι υπάρχει παθολογικό.

Αν κάποια κοπέλα έχει περάσει επιτροπή μπορεί να μας πει αν πέρασε στην επιτροπή σπερμοδιαγραμμα από ιδιωτικό εργαστήριο;

Επίσης η σάλπιγγογραφια που έχω την έκανα στο νοσοκομείο Ρέα όπου έχω σφραγίδα του γιατρού αλλά δεν γράφει κάπου ότι είναι συμβεβλημένο με τον ΕΟΠΥΥ.

Υπάρχει περίπτωση να μην την δεχτούν στην επιτροπή?

Συγνώμη για τίς τόσες ερωτήσεις αλλά είμαι νέα στο θέμα εξωσωματική κ νιώθω λίγο χαμένη σε όλο αυτό 🥴

Αυτό που έστειλα πιο πάνω για το ότι δεν χρειάζεται πλέον για το σπερμοδιαγραμμα να ναι από εργαστήριο συμβεβλημενο με εοπυυ μου το ανέφεραν στο Παπαγεωργίου στη Θεσσαλονίκη και κατόπιν βρήκα την απόφαση στη σελίδα του εοπυυ. Είχα δύο ήδη από συμβεβλημενο οπότε δεν το έψαξα περαιτέρω. Σίγουρα χρειάζεσαι γνωμάτευση από ουρολόγο, όχι μόνο τα σπερμοδιαγραμματα, αν υπάρχει κάτι παθολογικο. Στη σαλπιγγογραφια να έχει σφραγίδα κι υπογραφή γιατρού, δεν απαιτείται κάτι άλλο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Αυτό που έστειλα πιο πάνω για το ότι δεν χρειάζεται πλέον για το σπερμοδιαγραμμα να ναι από εργαστήριο συμβεβλημενο με εοπυυ μου το ανέφεραν στο Παπαγεωργίου στη Θεσσαλονίκη και κατόπιν βρήκα την απόφαση στη σελίδα του εοπυυ. Είχα δύο ήδη από συμβεβλημενο οπότε δεν το έψαξα περαιτέρω. Σίγουρα χρειάζεσαι γνωμάτευση από ουρολόγο, όχι μόνο τα σπερμοδιαγραμματα, αν υπάρχει κάτι παθολογικο. Στη σαλπιγγογραφια να έχει σφραγίδα κι υπογραφή γιατρού, δεν απαιτείται κάτι άλλο. 

Ωραία, ας ελπίσουμε ότι θα θα δεχτούν αυτά τα δύο κ δεν θα χρειαστώ άλλο.

Από αύριο θα ξέρω σίγουρα.

Σε ευχαριστώ πολύ ❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Mari84 είπε:

Ωραία, ας ελπίσουμε ότι θα θα δεχτούν αυτά τα δύο κ δεν θα χρειαστώ άλλο.

Από αύριο θα ξέρω σίγουρα.

Σε ευχαριστώ πολύ ❣️

Πάρε ένα ένα τα δικαιολογητικά και ρώτησε στο κέντρο που είσαι, για να νιώθεις και μεγαλύτερη σιγουριά. Είναι κρίμα μέσα σε μια ήδη στρεσογονα διαδικασία να αγχωνομαστε για χαρτιά.. ☺️

Καλή επιτυχία!!! 

received_2722972364616667.jpeg

received_973602799820728.jpeg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/10/2020 at 7:35 ΜΜ, ο/η Dorina είπε:

Καλησπέρα ειμαι νέα στο φόρουμ και θα ήθελα να μάθω τις Ιστορίες σας γιατι μου δίνουν κουράγιο ..

Έχω αρχίσει εξωσωματική και εχω κάνει ωοληψια βγάλαμε 12 τα 9 ώριμα κ τελικά προς το παρόν γονιμοποίηθηκαν 5..Να σας πω κ την δικη μου ιστορία !Κάναμε από το 2016 προσπάθεια κ πιάσαμε φυσικά μετά από 1 χρόνο και 2 μήνες δυστυχώς έγινε αποβολή πολύ σύντομα .Μετα απο εκεί κ πέρα τίποτα για πολύ καιρό. Πήγα σε 3 γιατρους μου έλεγαν όλοι για ενδομητριωση και ότι θα χρειαζόμουν λαμπαροσκοπιση. Το είχα αφήσει κ δεν πήγαινα. Τελικα βρήκα έναν πολύ καλό γιατρό και κάναμε την λαμπαροσκοπιση είχα υδροσαλπιγγες σχεδόν τίποτα από ενδομητριωση κάτι πολύποδες και τι δεν είχα,η αιτία του κακού για υδροσαλπιγγες τα χλαμυδια που είχαν φτάσει κ μεχρι συκώτι.Με καθάρισε πολύ καλά ο γιατρός αφαιρεσα σαλπιγγες κ πήραμε κ πολλη αντιβιωση .είχα κ θυρεοειδή που το ρύθμισα. Ένα άλλο κακό ήταν η χαμηλή ΑΜΗ 8,3.που το ανακάλυψα τώρα. .

Στις 29 θα γίνει η έμβρυομεταφορά και έχω μεγάλη αγωνία!Θα ήθελα να μάθω τις δικές σας εμπειρίες!😊

 

 

Με το καλό να τα βάλεις και να πάνε όλα υπέροχα, να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα και να χαρεί και σένα η ψυχούλα σου. Και εγώ έχω χαμηλή ΑΜΗ και πάμε με δανεικά. Αρχές Δεκεμβρίου πρώτα ο Θεός θα κάνω και εγώ έμβρυο μεταφορά. Κράτα γερά,,, αξίζει όσο τίποτα αυτό που επιθυμούμε,,,και θα έρθει με τη βοήθεια του Θεού!!!!😍🥰💞👶👶 Πολύ θετική ενέργεια από εμένα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 25/10/2020 at 7:43 ΜΜ, ο/η Kelly3105 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου εγώ πρώτη φορά έκανα εξωσωματική τον προηγούμενα μήνα έκανα ωοληψια μου πήραν 17 ωάρια τα 15 ήταν καλά γονιμοποιήθηκαν τα 12 και τα 7 έγιναν βλαστόκυστες τώρα έκανα εμβρυομεταφορα την Τρίτη 20 του μηνός και χθες κ σήμερα είμαι πολύ χάλια έχω συνέχεια αναγούλα σε σημείο άσχημο περιμένω την Πέμπτη το αποτέλεσμα...ελπίζω να τα καταφέρουμε όλες οι γυναίκες γιατί είναι ψυχοφθόρο 

Καλημέρα, εύχομαι να έχεις ένα τέλειο αποτέλεσμα και οι αναγουλες σου να είναι μόνο για καλό! Θετική σκέψη και ηρεμία !!!! 🥰😍💞👶

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...