Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες κοπέλες είχατε πρώτη επιτυχημένη εξωσωματική?


Dorina

Recommended Posts

Καλησπέρα ειμαι νέα στο φόρουμ και θα ήθελα να μάθω τις Ιστορίες σας γιατι μου δίνουν κουράγιο ..

Έχω αρχίσει εξωσωματική και εχω κάνει ωοληψια βγάλαμε 12 τα 9 ώριμα κ τελικά προς το παρόν γονιμοποίηθηκαν 5..Να σας πω κ την δικη μου ιστορία !Κάναμε από το 2016 προσπάθεια κ πιάσαμε φυσικά μετά από 1 χρόνο και 2 μήνες δυστυχώς έγινε αποβολή πολύ σύντομα .Μετα απο εκεί κ πέρα τίποτα για πολύ καιρό. Πήγα σε 3 γιατρους μου έλεγαν όλοι για ενδομητριωση και ότι θα χρειαζόμουν λαμπαροσκοπιση. Το είχα αφήσει κ δεν πήγαινα. Τελικα βρήκα έναν πολύ καλό γιατρό και κάναμε την λαμπαροσκοπιση είχα υδροσαλπιγγες σχεδόν τίποτα από ενδομητριωση κάτι πολύποδες και τι δεν είχα,η αιτία του κακού για υδροσαλπιγγες τα χλαμυδια που είχαν φτάσει κ μεχρι συκώτι.Με καθάρισε πολύ καλά ο γιατρός αφαιρεσα σαλπιγγες κ πήραμε κ πολλη αντιβιωση .είχα κ θυρεοειδή που το ρύθμισα. Ένα άλλο κακό ήταν η χαμηλή ΑΜΗ 8,3.που το ανακάλυψα τώρα. .

Στις 29 θα γίνει η έμβρυομεταφορά και έχω μεγάλη αγωνία!Θα ήθελα να μάθω τις δικές σας εμπειρίες!😊

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπέλα μου εγώ πρώτη φορά έκανα εξωσωματική τον προηγούμενα μήνα έκανα ωοληψια μου πήραν 17 ωάρια τα 15 ήταν καλά γονιμοποιήθηκαν τα 12 και τα 7 έγιναν βλαστόκυστες τώρα έκανα εμβρυομεταφορα την Τρίτη 20 του μηνός και χθες κ σήμερα είμαι πολύ χάλια έχω συνέχεια αναγούλα σε σημείο άσχημο περιμένω την Πέμπτη το αποτέλεσμα...ελπίζω να τα καταφέρουμε όλες οι γυναίκες γιατί είναι ψυχοφθόρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dorina είπε:

Καλησπέρα ειμαι νέα στο φόρουμ και θα ήθελα να μάθω τις Ιστορίες σας γιατι μου δίνουν κουράγιο ..

Έχω αρχίσει εξωσωματική και εχω κάνει ωοληψια βγάλαμε 12 τα 9 ώριμα κ τελικά προς το παρόν γονιμοποίηθηκαν 5..Να σας πω κ την δικη μου ιστορία !Κάναμε από το 2016 προσπάθεια κ πιάσαμε φυσικά μετά από 1 χρόνο και 2 μήνες δυστυχώς έγινε αποβολή πολύ σύντομα .Μετα απο εκεί κ πέρα τίποτα για πολύ καιρό. Πήγα σε 3 γιατρους μου έλεγαν όλοι για ενδομητριωση και ότι θα χρειαζόμουν λαμπαροσκοπιση. Το είχα αφήσει κ δεν πήγαινα. Τελικα βρήκα έναν πολύ καλό γιατρό και κάναμε την λαμπαροσκοπιση είχα υδροσαλπιγγες σχεδόν τίποτα από ενδομητριωση κάτι πολύποδες και τι δεν είχα,η αιτία του κακού για υδροσαλπιγγες τα χλαμυδια που είχαν φτάσει κ μεχρι συκώτι.Με καθάρισε πολύ καλά ο γιατρός αφαιρεσα σαλπιγγες κ πήραμε κ πολλη αντιβιωση .είχα κ θυρεοειδή που το ρύθμισα. Ένα άλλο κακό ήταν η χαμηλή ΑΜΗ 8,3.που το ανακάλυψα τώρα. .

Στις 29 θα γίνει η έμβρυομεταφορά και έχω μεγάλη αγωνία!Θα ήθελα να μάθω τις δικές σας εμπειρίες!😊

 

 

Καλησπέρα κοπέλα μου, καλή επιτυχία σου εύχομαι!! Εγώ έδωσα 10 ωάρια, ήταν ώριμα τα 7, γονιμοποιήθηκαν τα 4 και τα 2 έφτασαν σε βλαστοκυστες. Τώρα είμαι στον 6ο μήνα κ περιμένω τα διδυμάκια μου!! Μην κοιτάς λοιπόν τα νούμερα τόσο πολύ, πίστεψε στα εμβρυακια σου κ όλα θα πάνε καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ από μένα!! Εγώ είχα 6 βλαστοκυστες , έβαλα τις 2 , είμαι 4 μηνών κ περιμένω κ εγώ τα διδυμακια μου!! Καλή επιτυχία όλα καλά να σου πάνε!!👶👶🙏💞💐

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kelly3105 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου εγώ πρώτη φορά έκανα εξωσωματική τον προηγούμενα μήνα έκανα ωοληψια μου πήραν 17 ωάρια τα 15 ήταν καλά γονιμοποιήθηκαν τα 12 και τα 7 έγιναν βλαστόκυστες τώρα έκανα εμβρυομεταφορα την Τρίτη 20 του μηνός και χθες κ σήμερα είμαι πολύ χάλια έχω συνέχεια αναγούλα σε σημείο άσχημο περιμένω την Πέμπτη το αποτέλεσμα...ελπίζω να τα καταφέρουμε όλες οι γυναίκες γιατί είναι ψυχοφθόρο 

Καλησπέρα! Επειδή είμαι νέα στο φόρουμ έχω μπερδευτεί λίγο μπορεί να απάντησα 2 φορές 😅 !εύχομαι καλή επιτυχία !για να έχεις αναγούλα είναι θετικό γιατί κ εγώ όταν είχα συλλάβει από πολύ νωρίς έκανα εμμετους. .έχεις κ αρκετές βλαστόκυστες! Μια χαρά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλησπέρα κ από μένα!! Εγώ είχα 6 βλαστοκυστες , έβαλα τις 2 , είμαι 4 μηνών κ περιμένω κ εγώ τα διδυμακια μου!! Καλή επιτυχία όλα καλά να σου πάνε!!👶👶🙏💞💐

Έχω ξανά στείλει σε όλες αν δείτε δίπλα μνμτ χαχα.

Χαίρομαι πάρα πολύ εύχομαι ότι καλύτερο με το καλό τα μωράκια σου! !μου ανεβάζετε την ψυχολογία! !!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου, καλή επιτυχία σου εύχομαι!! Εγώ έδωσα 10 ωάρια, ήταν ώριμα τα 7, γονιμοποιήθηκαν τα 4 και τα 2 έφτασαν σε βλαστοκυστες. Τώρα είμαι στον 6ο μήνα κ περιμένω τα διδυμάκια μου!! Μην κοιτάς λοιπόν τα νούμερα τόσο πολύ, πίστεψε στα εμβρυακια σου κ όλα θα πάνε καλά!! 

Εύχομαι με το καλό με υγεία πάνω από όλα ! Με κάνετε νιώθω τέλεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Dorina είπε:

Καλησπέρα ειμαι νέα στο φόρουμ και θα ήθελα να μάθω τις Ιστορίες σας γιατι μου δίνουν κουράγιο ..

Έχω αρχίσει εξωσωματική και εχω κάνει ωοληψια βγάλαμε 12 τα 9 ώριμα κ τελικά προς το παρόν γονιμοποίηθηκαν 5..Να σας πω κ την δικη μου ιστορία !Κάναμε από το 2016 προσπάθεια κ πιάσαμε φυσικά μετά από 1 χρόνο και 2 μήνες δυστυχώς έγινε αποβολή πολύ σύντομα .Μετα απο εκεί κ πέρα τίποτα για πολύ καιρό. Πήγα σε 3 γιατρους μου έλεγαν όλοι για ενδομητριωση και ότι θα χρειαζόμουν λαμπαροσκοπιση. Το είχα αφήσει κ δεν πήγαινα. Τελικα βρήκα έναν πολύ καλό γιατρό και κάναμε την λαμπαροσκοπιση είχα υδροσαλπιγγες σχεδόν τίποτα από ενδομητριωση κάτι πολύποδες και τι δεν είχα,η αιτία του κακού για υδροσαλπιγγες τα χλαμυδια που είχαν φτάσει κ μεχρι συκώτι.Με καθάρισε πολύ καλά ο γιατρός αφαιρεσα σαλπιγγες κ πήραμε κ πολλη αντιβιωση .είχα κ θυρεοειδή που το ρύθμισα. Ένα άλλο κακό ήταν η χαμηλή ΑΜΗ 8,3.που το ανακάλυψα τώρα. .

Στις 29 θα γίνει η έμβρυομεταφορά και έχω μεγάλη αγωνία!Θα ήθελα να μάθω τις δικές σας εμπειρίες!😊

 

 

Σου εύχομαι κάθε επιτυχία κορίτσι μ!!!! Κ εγώ έπιασα με την πρώτη τα διδυμακια μ κ τώρα μόλις ξεκίνησα τον 7ο! Είχα βγάλει 12 κ από αυτά τα 6 ήταν ώριμα.. Τελικά μείναμε με 4 βλαστοκυστες των 5ημερων... 2 στην κοιλίτσα κ 2 στην κατάψυξη για την επόμενη φορά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η melodyy είπε:

Σου εύχομαι κάθε επιτυχία κορίτσι μ!!!! Κ εγώ έπιασα με την πρώτη τα διδυμακια μ κ τώρα μόλις ξεκίνησα τον 7ο!

Συγχαρητήρια με το καλό τα μωράκια σου ! !χαίρομαι πολύ! !!!τελικα ειστε πολλές οι κοπέλες που πιάσατε με την πρώτη κ δυδιμα! !αυτό μου δίνει μια μεγάλη ελπίδα! !

Ποσα εμβρυακια κατάφερες να γινουν βλαστόκυστες  ? Εγώ δεν έχω μάθει ακόμα πόσα είναι το μόνο που ξέρω είναι ότι έχω 5 που  γονιμοποίηθηκαν. .περινενω να μου πουν!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dorina είπε:

Συγχαρητήρια με το καλό τα μωράκια σου ! !χαίρομαι πολύ! !!!τελικα ειστε πολλές οι κοπέλες που πιάσατε με την πρώτη κ δυδιμα! !αυτό μου δίνει μια μεγάλη ελπίδα! !

Ποσα εμβρυακια κατάφερες να γινουν βλαστόκυστες  ? Εγώ δεν έχω μάθει ακόμα πόσα είναι το μόνο που ξέρω είναι ότι έχω 5 που  γονιμοποίηθηκαν. .περινενω να μου πουν!!

 

Από τα 6 που γονιμοποιηθηκαν, τα 4 προχώρησαν σε βλαστοκυστες.. Γενικά πήγε πολύ καλα... Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική... Παίζουν ρόλο πολλοί παράγοντες.. Γενικά να ξέρεις σε κάθε φάση υπάρχει απώλεια περίπου 50%(ενδεικτικά έτσι λένε).. Ποτε θα μάθεις πόσα έχεις; να σκέφτεσαι ότι 1 χρειάζεσαι στην τελικη...αντε 2... Μην απογοητευτείς αν δεν τα καταφέρουν πολλά.. Να σκέφτεσαι ότι αυτό ή αυτά που θα καταφέρουν είναι τα πιο δυνατά που θα γατζωθουν πάνω σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Από τα 6 που γονιμοποιηθηκαν, τα 4 προχώρησαν σε βλαστοκυστες.. Γενικά πήγε πολύ καλα... Κάθε περίπτωση είναι διαφορετική... Παίζουν ρόλο πολλοί παράγοντες.. Γενικά να ξέρεις σε κάθε φάση υπάρχει απώλεια περίπου 50%(ενδεικτικά έτσι λένε).. Ποτε θα μάθεις πόσα έχεις; να σκέφτεσαι ότι 1 χρειάζεσαι στην τελικη...αντε 2... Μην απογοητευτείς αν δεν τα καταφέρουν πολλά.. Να σκέφτεσαι ότι αυτό ή αυτά που θα καταφέρουν είναι τα πιο δυνατά που θα γατζωθουν πάνω σου! 

Με πήραν απο το κέντρο κ μου είπαν ότι 4 έχουν γίνει βλαστόκυστες και τα 2 τρέχουν πολύ γρήγορα και ότι είναι δυνατά .μου είπαν να πάω σήμερα για να μου τα φυτέψουν. .και τα άλλα 2 μου τα καταψυξανε.πήγα το πρωί και τώρα τα έχω στην κοιλίτσα 😊😊😊😊

Θα πάρω κ κάτι ενέσεις αντιπηκτικές.

Μακάρι να έχω τύχη !!Ότι καλύτερο εύχομαι σε όλες μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dorina είπε:

Με πήραν απο το κέντρο κ μου είπαν ότι 4 έχουν γίνει βλαστόκυστες και τα 2 τρέχουν πολύ γρήγορα και ότι είναι δυνατά .μου είπαν να πάω σήμερα για να μου τα φυτέψουν. .και τα άλλα 2 μου τα καταψυξανε.πήγα το πρωί και τώρα τα έχω στην κοιλίτσα 😊😊😊😊

Θα πάρω κ κάτι ενέσεις αντιπηκτικές.

Μακάρι να έχω τύχη !!Ότι καλύτερο εύχομαι σε όλες μας! 

Ωωωωωω τόσο γρήγορα;;;; είδες;;;; πήγαν όλα τέλεια!!! Με το καλό να πάρεις το θετικό τεστ κ να έχουν πιάσει κ τα 2!!!!!!σε πόσες μέρες;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Dorina είπε:

Καλησπέρα! Επειδή είμαι νέα στο φόρουμ έχω μπερδευτεί λίγο μπορεί να απάντησα 2 φορές 😅 !εύχομαι καλή επιτυχία !για να έχεις αναγούλα είναι θετικό γιατί κ εγώ όταν είχα συλλάβει από πολύ νωρίς έκανα εμμετους. .έχεις κ αρκετές βλαστόκυστες! Μια χαρά! 

Ναι και εγώ το σκεφτομουνα ότι η αναγούλα είναι για καλό εγώ έχω και κατάψυξη άλλες 5 βλαστοκυστες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Ωωωωωω τόσο γρήγορα;;;; είδες;;;; πήγαν όλα τέλεια!!! Με το καλό να πάρεις το θετικό τεστ κ να έχουν πιάσει κ τα 2!!!!!!σε πόσες μέρες;;;; 

Δεν ξέρω αν έχουν πιάσει και τα δυο περιμένω χοριακη την Πέμπτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kelly3105 είπε:

Δεν ξέρω αν έχουν πιάσει και τα δυο περιμένω χοριακη την Πέμπτη 

Προφανώς... Κ ούτε με το τεστ θα το ξέρεις... Σ εύχομαι όμως να έχεις το μέγιστο αποτέλεσμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Προφανώς... Κ ούτε με το τεστ θα το ξέρεις... Σ εύχομαι όμως να έχεις το μέγιστο αποτέλεσμα! 

Ε ναι βέβαια.να σαι καλά κορίτσι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Ωωωωωω τόσο γρήγορα;;;; είδες;;;; πήγαν όλα τέλεια!!! Με το καλό να πάρεις το θετικό τεστ κ να έχουν πιάσει κ τα 2!!!!!!σε πόσες μέρες;;;; 

Ευχαριστω πολυ!!Μακάρι! !!!!!ναι ευτυχώς πάει καλά 😊😊την επόμενη Παρασκευή θα κάνω την χοριακη! !θα περάσουν οι μέρες που θα παει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Ναι και εγώ το σκεφτομουνα ότι η αναγούλα είναι για καλό εγώ έχω και κατάψυξη άλλες 5 βλαστοκυστες

Εγώ πιστεύω ότι θα είναι θετικό γιατι είχες κ πολλές βλαστοκυστες κ αυτο αυξάνει τις πιθανότητες! Είσαι πάνω από 30?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Δεν ξέρω αν έχουν πιάσει και τα δυο περιμένω χοριακη την Πέμπτη 

Μακάρι να έχουμε πιάσει όλες. .λίγο υπομονή θέλει! !!κ θετική ενέργεια! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Dorina είπε:

Εγώ πιστεύω ότι θα είναι θετικό γιατι είχες κ πολλές βλαστοκυστες κ αυτο αυξάνει τις πιθανότητες! Είσαι πάνω από 30?

Εγώ κορίτσι είμαι 28 εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Εγώ κορίτσι είμαι 28 εσυ;

Μακάρι κορίτσι μου όλες οι γυναίκες να πιάνουμε με την πρώτη 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dorina είπε:

Με πήραν απο το κέντρο κ μου είπαν ότι 4 έχουν γίνει βλαστόκυστες και τα 2 τρέχουν πολύ γρήγορα και ότι είναι δυνατά .μου είπαν να πάω σήμερα για να μου τα φυτέψουν. .και τα άλλα 2 μου τα καταψυξανε.πήγα το πρωί και τώρα τα έχω στην κοιλίτσα 😊😊😊😊

Θα πάρω κ κάτι ενέσεις αντιπηκτικές.

Μακάρι να έχω τύχη !!Ότι καλύτερο εύχομαι σε όλες μας! 

Σούπερ κοπέλα μου!! Με το καλό να φωλιάσουν εκεί για 9 μήνες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σούπερ κοπέλα μου!! Με το καλό να φωλιάσουν εκεί για 9 μήνες!! 

Μακάρι κοπέλα μου να πάνε όλα καλά εγώ θα σας ενημερώνω.αυτα τα πονάκια που Νοιώθω χαμηλά είναι φυσιολογικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kelly3105 είπε:

Μακάρι κοπέλα μου να πάνε όλα καλά εγώ θα σας ενημερώνω.αυτα τα πονάκια που Νοιώθω χαμηλά είναι φυσιολογικά;

Απόλυτα φυσιολογικά, μεγαλώνει η μήτρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Απόλυτα φυσιολογικά, μεγαλώνει η μήτρα. 

Γιατί ανχωθηκα είναι έντονα και λέω κάτσε να ρωτήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...