Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΜΑΝΑ


pattakou gina

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ

ΕΙΜΑΙ Η ΤΖΙΝΑ ΚΑΙ ΕΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ FORUM.ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΑΡΡΩΣΤΟ ΜΕ ΩΤΙΤΙΔΑ,ΒΡΟΓΧΙΟΛΗΤΙΔΑ ΚΑΙ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ.ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ PROCEF ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΑΣΚΑ AEROLIN ΚΑΙ FIXOTIDE ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΜΜΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ.ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ.ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οτι σου εχει δωσειο γιατρος αυτο να ακολουθησεις εμεις δεν ειμαστε γιατροι;) το μονο που ξερω οτι κ με αντιβιωσεις σιροπακια κλπ αργει να περασει.οποτε υπομονη κ πολλες πολλες αγκαλιτσες:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου pattakou! Να φανταστώ ότι κάνετε θεραπεία για αλλεργία; Aerolin και fixotide λαμβάνω και εγώ από 15 ετών, όταν με πιάνει καμία κρίση. Φαντάζομαι ότι παρακολουθείται από γιατρό το παιδάκι σου, οπότε μην ανησυχείς! Περαστικά και γρήγορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περάσαμε απο αυτη τη φάση κι εμείς, πήραμε άλλη αντιβίωση αλλά δεν παίζει ρόλο...

αν θες τη γνώμη μου το μωρό να είναι ψηλά..για να αναπνέει καλύτερα και να χρησιμοποιήσεις υγραντήρα...την ώρα που κοιμάται ..

δεν υπάρχει κάτι πιο ισχυρό απο τη μάσκα ..με εισπνεόμενα ...να προσέχεις στη σωστή χρήση 15 δεύτερα και μετά επόμενη εισπνοή..

η ωτίτιδα με την αντιβίωση σε καμιά μέρα θα έχει περάσει....όχι πολύ ζέστη γιατι θα πονάει περισσότερο...η φλεγμονή...

θα περάσει ! εύχομαι γρήγορη ανάρρωση.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzina mou ennoeite pws tha rwtiseis ton giatro...pios na parei risko apo edw mesa na sou pei ti?????oxi den ftanoun dwse parapanw sto paidaki??????na pareis tilefwno tin paidiatro gia auto tis plirwnoume gia na pernoume oti wra theloume tilefwno!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...