Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ωορρηξία & εκκρίσεις / συχνότητα επαφής!!


kalliopap

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια, πολλά διαβάζουμε, πολλά ψάχνουμε, αποφάσισα να ζητήσω τα φώτα σας, από εσάς που προσπαθείτε ή εσάς που τα καταφέρατε γιατί έχω μπερδευτεί! Οι ιδιαίτερες εκκρίσεις (βλέννα σαν ασπράδι ωμού αυγού) προκύπτουν αμέσως πριν ή αμέσως μετά την ωορρηξία??

και συμπληρωματικά: συστήνετε επαφές κάθε μέρα ή μέρα παρά μέρα?

ευχαριστώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalliopap ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΠΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΜΕ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΝ ΟΙ "ΣΥΝΑΔΕΛΦΙΣΣΕΣ"...:P :laugh:

ΑΥΤΗ Η ΥΔΑΡΗΣ ΒΛΕΝΝΑ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ... ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΗΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΚΑΤΑ ΣΥΝΕΠΕΙΑ....ΠΡΟΗΓΕΙΤΑΙ ΑΥΤΗΣ...

ΤΩΡΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΟΥ ΕΡΩΤΗΣΗ.... ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ( ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΠ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ) ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΕΧΕΙ ΤΗ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΝΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΝΕΙ ΤΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΤΟΥ...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalliopap ΚΙ ΕΓΩ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ scarlet30!! ΑΥΤΗ Η ΒΛΕΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΗΓΟΥΝΤΑΙ!!! ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ ΤΗΣ ΕΠΑΦΗΣ ΣΥΜΦΩΝΩ! ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ...! ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ!!! ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ... :-))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalliopap μου γεια σου θα συμφωνησω με τα κοριτσια στα παντα βεβαια ο γιατρος μου λιγακι δεν μου τα πε καλα...τον επισκευτηκα και μου ειπε 27,28,29 να ερθω σε επαφη!λεω καθε μερα? ελεος...ουτε εργοστασιο...:-)

Το εκανα αλλα ομως αυτα τα υγρα που λες τα εχω τωρα που ο μηνας εχει 3 και 37,4 θερμοκρασια....μηπως εκανε λαθος ρε κοριτσια το χω ξαναπει και εχω χασει την μπαλα!!!

Παντως συμφωνω στο μερα παρα μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια επειδη εγω καπου καπου παρακολουθω την ωορηξια μου μεσω της γυναικολογου μου πηγα με βλεννα που ειχα ηδη 3 μερες πριν και θερμοκρασια 37 και μου ειπε οτι απο τωρα και για 48 ωρες εχω ωορηξια,νομιζω οτι δεν ειναι στανταρ καθε φορα το ποτε γινεται γι αυτο μαλλον θα πρεπει να προσπαθησουμε λιγο παραπανω!!!!!!καλη μας επυτυχια:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ωορρηξια συνοδευεται απο βλεννα,

επισης καμια φορα κι απο πονακια σαν τσιμπηματα

στις ωοθηκες,εγω πολυ συχνα τα ενιωθα και εντονα,

αυτο το μωρο μας παντως το συλλαβαμε με καθημερινη ασκηση

και συχνα 3 φορες τη μερα:blush: :blush: :blush: :blush:

ντροπηηηηηη.............

παντως ουτε μερες ,ουτε ωορρηξιες ,τιποτα δεν κοιτουσαμε,

τελειως κατα τυχη ηταν ,απλα λιγο το παρακαναμε:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν ξεκιναει η ωορηξια εχεις βλενα. Αλλες γυναικες μπορει να βλεπουν λιγο αιματακι ή να εχουν πονακια. Αυτες τις μερες δωστου να καταλαβει και απολαυσε το χωρις να σκεφτεσαι αν πρεπει να γινεται μερα παρα μερα. Ενταξει δεν λεω να τον βιασεις τον ανθρωπο (αστειο ε? χωρις παρεξηγηση) αλλα να το κανεις οσο συχνα μπορεις για να αυξησεις τις πιθανοτητες και να σουταρεις γκολ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...