Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Kostef είπε:

Άσε μερικές ώρες μην πιεις τίποτα κ ξανακάνε το απογευμα , εγώ αυτό θα έκανα.

Έκανα τώρα ένα πριν πάω για δουλειά.. Τπτ αρνητικο.. Θα αχνοφαινοταν κάτι πιστεύω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Ρε κορίτσια πείτε μου την γνώμη σας.. Από χθες βλέπω λιγο αίμα. Και αυτό αν βάλω λίγο χαρτάκι κολπικα και είναι σαν βλεννη μαζί.. Δεν νιώθω καθόλου έγκυος. Η θερμοκρασια μου δεν έχει κάνει πτώση καθόλου. Αυτό που με προβληματίζει είναι αν μια στο εκατομμύριο είναι αίμα εγκυμοσύνης μεσολαβεί σκ για να κάνω χοριακη έγκαιρα. Λέτε να κάνω μια σήμερα και ας βγει και αρνητική για να έχω και κεφάλι μου ησυχο? 

Καλημέρα κορίτσι μου.Εμενα η γνώμη μου είναι να πας να κάνεις μια χοριακη για να είσαι σίγουρη αλλιώς να κάνεις τεστακι ξανά αύριο το πρωί.Δεν ξέρω αλλά και εγώ το πρώτο τεστ που εκανα(self clear) ήταν πολύ άχνη η γραμμή σε σημείο που νόμιζα ότι αρχίζω να τρελαίνομαι και τη φαντάζομαι.Η χοριακη όμως έδειξε 91 οπότε ήμουν.Απο τότε δεν εμπιστεύομαι πλήρως τα τεστακια όσο καλά και αν είναι.

Υ.Γ είχα και καθυστέρηση 12 ημερών

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια θέλω να ρωτήσω κάτι τις εγκύουλες και τις μανουλες του forum...Δεν ξέρω τι έχω πάθει τις τελευταίες ημέρες,αλλά μόλις δω κάτι που μπορεί να είναι έστω και λίγο συγκινητικό δακρύζω και συγκινουμαι.Ξερω ότι είναι φυσιολογικό στα πλαίσια της εγκυμοσύνης αλλά από τόσο νωρίς(8 εβδομάδες);Για παράδειγμα τώρα παρακολουθούσα ένα βίντεο στο youtube και έπεσε μια διαφήμιση της libresse (αν λέγεται έτσι) και μιλούσε για την μήτρα και τα ποσά πράγματα διαφορετικά μεταξύ τους βιώνει (πόνο,ηδονή,εγκυμοσύνη) και με πήραν τα ζουμιά.Ανεκαθεν ήμουν ψιλοευαισθητη αλλά όχι και έτσι.

Για πείτε ρε κορίτσια...το είχατε και εσείς αυτό το πράγμα;Εισαστε-ησασταν τόσο κλαψιαρες;😝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Ρε κορίτσια θέλω να ρωτήσω κάτι τις εγκύουλες και τις μανουλες του forum...Δεν ξέρω τι έχω πάθει τις τελευταίες ημέρες,αλλά μόλις δω κάτι που μπορεί να είναι έστω και λίγο συγκινητικό δακρύζω και συγκινουμαι.Ξερω ότι είναι φυσιολογικό στα πλαίσια της εγκυμοσύνης αλλά από τόσο νωρίς(8 εβδομάδες);Για παράδειγμα τώρα παρακολουθούσα ένα βίντεο στο youtube και έπεσε μια διαφήμιση της libresse (αν λέγεται έτσι) και μιλούσε για την μήτρα και τα ποσά πράγματα διαφορετικά μεταξύ τους βιώνει (πόνο,ηδονή,εγκυμοσύνη) και με πήραν τα ζουμιά.Ανεκαθεν ήμουν ψιλοευαισθητη αλλά όχι και έτσι.

Για πείτε ρε κορίτσια...το είχατε και εσείς αυτό το πράγμα;Εισαστε-ησασταν τόσο κλαψιαρες;😝

Κλαδάκια ημουν παντα τ παραδέχομαι αλλα ναι νμζ εγινε χειρότερο 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Ρε κορίτσια πείτε μου την γνώμη σας.. Από χθες βλέπω λιγο αίμα. Και αυτό αν βάλω λίγο χαρτάκι κολπικα και είναι σαν βλεννη μαζί.. Δεν νιώθω καθόλου έγκυος. Η θερμοκρασια μου δεν έχει κάνει πτώση καθόλου. Αυτό που με προβληματίζει είναι αν μια στο εκατομμύριο είναι αίμα εγκυμοσύνης μεσολαβεί σκ για να κάνω χοριακη έγκαιρα. Λέτε να κάνω μια σήμερα και ας βγει και αρνητική για να έχω και κεφάλι μου ησυχο? 

Να σ πω οτι αυτο είχε κ η κουνιάδα μου βλέννη με λιγο αιμα κ τελικα ήταν έγκυος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Beatricee είπε:

Ρε κορίτσια θέλω να ρωτήσω κάτι τις εγκύουλες και τις μανουλες του forum...Δεν ξέρω τι έχω πάθει τις τελευταίες ημέρες,αλλά μόλις δω κάτι που μπορεί να είναι έστω και λίγο συγκινητικό δακρύζω και συγκινουμαι.Ξερω ότι είναι φυσιολογικό στα πλαίσια της εγκυμοσύνης αλλά από τόσο νωρίς(8 εβδομάδες);Για παράδειγμα τώρα παρακολουθούσα ένα βίντεο στο youtube και έπεσε μια διαφήμιση της libresse (αν λέγεται έτσι) και μιλούσε για την μήτρα και τα ποσά πράγματα διαφορετικά μεταξύ τους βιώνει (πόνο,ηδονή,εγκυμοσύνη) και με πήραν τα ζουμιά.Ανεκαθεν ήμουν ψιλοευαισθητη αλλά όχι και έτσι.

Για πείτε ρε κορίτσια...το είχατε και εσείς αυτό το πράγμα;Εισαστε-ησασταν τόσο κλαψιαρες;😝

Κ που να δεις όταν θα γεννήσεις τι θα γίνει. 🤣🤣 Υπομονή στον άντρα σου😁😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι από την φύση μου το δάκρυ το έχω έτοιμο στο λεπτό!😄 Και ταινία του Βουτσά να δω θα κλάψω!😆 Άρα δεν μετράει η γνώμη μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Beatricee είπε:

Ρε κορίτσια θέλω να ρωτήσω κάτι τις εγκύουλες και τις μανουλες του forum...Δεν ξέρω τι έχω πάθει τις τελευταίες ημέρες,αλλά μόλις δω κάτι που μπορεί να είναι έστω και λίγο συγκινητικό δακρύζω και συγκινουμαι.Ξερω ότι είναι φυσιολογικό στα πλαίσια της εγκυμοσύνης αλλά από τόσο νωρίς(8 εβδομάδες);Για παράδειγμα τώρα παρακολουθούσα ένα βίντεο στο youtube και έπεσε μια διαφήμιση της libresse (αν λέγεται έτσι) και μιλούσε για την μήτρα και τα ποσά πράγματα διαφορετικά μεταξύ τους βιώνει (πόνο,ηδονή,εγκυμοσύνη) και με πήραν τα ζουμιά.Ανεκαθεν ήμουν ψιλοευαισθητη αλλά όχι και έτσι.

Για πείτε ρε κορίτσια...το είχατε και εσείς αυτό το πράγμα;Εισαστε-ησασταν τόσο κλαψιαρες;😝

Ααααα καλά να σαι... Πλάκα κάνεις;; Εγώ πλέον συγκινούμαι με το τίποτα... Άσε που αν με πιάσουν τα κλάματα κλαίω με λυγμούς όχι αστεία.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Nicol🦩 είπε:

Να σ πω οτι αυτο είχε κ η κουνιάδα μου βλέννη με λιγο αιμα κ τελικα ήταν έγκυος...

Έχω δύο τεστακια αρνητικά οπότε για περίοδο το κόβω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Ευάγγελοςτ και εγώ ήμουν πάντα ευαίσθητη αλλά εντάξει...στον Βουτσά θα γελάσω...νομιζω!😝

@annie! @Starrr ωραία θα περάσουμε!Ο καημένος ο άντρας μου πάντα με έλεγε κλαψιαρα...φανταστείτε τώρα τι θα γίνει!Καλέ αλήθεια σας λέω είδα τη διαφήμιση και ήταν λες και είδα το "Ημερολόγιο" στο τέλος που πεθαίνουν ο Νοα και η Άλις 😂

@Evie2ειδικα εσύ που είσαι στον τελευταίο μήνα όπως διάβασα παραπάνω φαντάζομαι πρέπει να βλέπεις φύλλο να πέφτει και να συγκινεισαι 😂Κορίτσι μου με το καλό σου εύχομαι!Με έναν πόνο να αξιωθεις να κρατήσεις το αγγελουδακι σου στην αγκαλιά σου!Το πρώτο σου είναι; αγοράκι ή κοριτσάκι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

Ρε κορίτσια θέλω να ρωτήσω κάτι τις εγκύουλες και τις μανουλες του forum...Δεν ξέρω τι έχω πάθει τις τελευταίες ημέρες,αλλά μόλις δω κάτι που μπορεί να είναι έστω και λίγο συγκινητικό δακρύζω και συγκινουμαι.Ξερω ότι είναι φυσιολογικό στα πλαίσια της εγκυμοσύνης αλλά από τόσο νωρίς(8 εβδομάδες);Για παράδειγμα τώρα παρακολουθούσα ένα βίντεο στο youtube και έπεσε μια διαφήμιση της libresse (αν λέγεται έτσι) και μιλούσε για την μήτρα και τα ποσά πράγματα διαφορετικά μεταξύ τους βιώνει (πόνο,ηδονή,εγκυμοσύνη) και με πήραν τα ζουμιά.Ανεκαθεν ήμουν ψιλοευαισθητη αλλά όχι και έτσι.

Για πείτε ρε κορίτσια...το είχατε και εσείς αυτό το πράγμα;Εισαστε-ησασταν τόσο κλαψιαρες;😝

Χαχαχαχα εγω το ειχα αυτο πριν μάθω ότι ημουν εγκυος ...απλα μετα χειροτερεψε, Χαχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τέλειο το καινούριο θέμα!εύχομαι σε όλες μας τα καλύτερα,με το καλό τα μωράκια μας κ στις κοπέλες που προσπαθούν εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Beatricee είπε:

@Ευάγγελοςτ και εγώ ήμουν πάντα ευαίσθητη αλλά εντάξει...στον Βουτσά θα γελάσω...νομιζω!😝

@annie! @Starrr ωραία θα περάσουμε!Ο καημένος ο άντρας μου πάντα με έλεγε κλαψιαρα...φανταστείτε τώρα τι θα γίνει!Καλέ αλήθεια σας λέω είδα τη διαφήμιση και ήταν λες και είδα το "Ημερολόγιο" στο τέλος που πεθαίνουν ο Νοα και η Άλις 😂

@Evie2ειδικα εσύ που είσαι στον τελευταίο μήνα όπως διάβασα παραπάνω φαντάζομαι πρέπει να βλέπεις φύλλο να πέφτει και να συγκινεισαι 😂Κορίτσι μου με το καλό σου εύχομαι!Με έναν πόνο να αξιωθεις να κρατήσεις το αγγελουδακι σου στην αγκαλιά σου!Το πρώτο σου είναι; αγοράκι ή κοριτσάκι;

Χαχαχχαχααααχαχαχαχαχαχχαχαχα ωραιο τ ειπες χαχαχχα. Ναι το πρώτο μας το κοριτσακι μας. Σε ευχαριστώ πολυ πολυ κ σενα σ ευχομαι μια υγιεί τελειομηνη εγκυμοσύνη  να τ απολαυσεις όσο μπορείς. Ακομα δε μπορω ν τ πιστέψω ότι μ μένουν θεωρητικα 2 βδομαδες κ 2 μερες έως την πιθανή ημερομηνία τοκετου.  Σαν ψέματα απλα ανυπομονω να τη γνωρίσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Χαχαχχαχααααχαχαχαχαχαχχαχαχα ωραιο τ ειπες χαχαχχα. Ναι το πρώτο μας το κοριτσακι μας. Σε ευχαριστώ πολυ πολυ κ σενα σ ευχομαι μια υγιεί τελειομηνη εγκυμοσύνη  να τ απολαυσεις όσο μπορείς. Ακομα δε μπορω ν τ πιστέψω ότι μ μένουν θεωρητικα 2 βδομαδες κ 2 μερες έως την πιθανή ημερομηνία τοκετου.  Σαν ψέματα απλα ανυπομονω να τη γνωρίσω 

Με το καλό κορίτσι μου!Μακάρι να είναι υγιής, τυχερή και να είστε καλα και εσείς να την καμαρώνετε σε κάθε της βήμα!Ορίστε είπες ανυπομονώ να την γνωρίσω και συγκινήθηκα πάλι...ε βρε τι κακό μας βρήκε!😂

Εύχομαι όλες μας εγκύουλες και μη να φτάσουμε και να νιώσουμε αυτή την γλυκιά αναμονή χωρίς ενδιάμεσα προβλήματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/10/2020 at 12:46 ΜΜ, ο/η Evie2 είπε:

Παιδια εγω ειμαι στν 9ο κ ο δικο μ δε μ καθετε με τπτ. Ξεχνα το μ λεει δε μπορωωωω φοβάμαι βρες αλλο τρόπο να γεννήσεις 😅

Τι μου θύμισες εγώ τον έιχα 9 μήνες δεν επιτρέπεται και μόλις μπήκα στον 9 τον κυνηγούσα και ο καημένος να μου έλεγε δεν μπορώ τι δεν του είχα κάνει και τι δεν του είχα πει χαχαχαχ είχε και εκπτώσεις τότε και είχα πάει στα instimisimi και μου λέει η πωλήτρια δεν έχουμε εγκυμοσύνης και ποιος σου ζήτησε εγκυμοσύνης της λέω όλο νεύρα χαχαχα τα θυμάμαι τώρα και γελάω σαν τον χαζό τελικά μου έκατσε αλλά ότι πιο άβολο απλά και για τους δύο έχω να πω 🤣🤣🤣🤣 .

Περπατά πολύ και κάνε ασκήσεις με την μπάλα βοηθούν πολύ με έναν πόνο σου εύχομαι 😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Έχω δύο τεστακια αρνητικά οπότε για περίοδο το κόβω.. 

Τότε Πάμε δυνατά για τον επόμενο μήνα προσπάθειας ✌️✌️✌️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/9/2020 at 10:14 ΜΜ, ο/η Smurf88 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου....το άνοιξα το θεματακι τελικά!!ο Οκτώβριος για μένα είναι μήνας αλλαγών και αποφάσεων..είναι καταρχάς ο μήνας που γεννήθηκε η μικρή μου και πηγαίνοντας πιο πίσω είναι ο μήνας που συγκατοικησα πρώτη φορά με τον άντρα μου, έμεινα πρώτη φορά έγκυος, έκανα επέμβαση  και άλλα πολλά🙏🙏 εύχομαι να χαρίσει σε όλες όμορφες στιγμές και να γεμίσουμε θετικά τεστακια 🧿🧿🧿

Ελάτε να τα λέμε από εδώ @Ευάγγελοςτ @Kostef @ζουζουνα* @Lacostaki @Clairy. @αννι και όποια άλλη ξεχνάω συγχωρέστε με..είμαστε πολλές!!🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩

Εεεε θέλω να μπωωωωωω ακόμα δεν έχουν έρθει να μου συνδέσουν το τηλέφωνο και δεν εχω ίντερνετ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Χαχαχαχα δε μπορώ Μ αυτό το τ9 .. 🤣🤣🤣

Ε εντάξει τι να πω πάνω στην χαρά μου που είχα χρόνο να σας γράψω τα έκανα μαντάρα 🤪🤪🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Litsadi είπε:

Ε εντάξει τι να πω πάνω στην χαρά μου που είχα χρόνο να σας γράψω τα έκανα μαντάρα 🤪🤪🤪

Κορίτσι σορυ απλα το σχολίασα γιατί ξανά έγινε σήμερα το ίδιο λάθος με το τ9. Εννοείται πως το περνουμε για πλάκα κ γελάμε!!!😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια....μαντεψτε!!!κάτι ήξερα κ άνοιξα το θέμα!!! εύχομαι να ήρθε για να μείνει...

IMG_20201002_231419.jpg

Εεεεεε δεν το πιστεύω!Μπράβο βρε κορίτσι μου!Μακάρι όλα να σου πάνε καλά!❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια....μαντεψτε!!!κάτι ήξερα κ άνοιξα το θέμα!!! εύχομαι να ήρθε για να μείνει...

IMG_20201002_231419.jpg

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!!Να εχεις μια ηρεμη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη με το καλο να πανε ολα μεσα απο την καρδια μου.🍼🍼🍼🍼🍼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Smurf88 είπε:

Κορίτσια....μαντεψτε!!!κάτι ήξερα κ άνοιξα το θέμα!!! εύχομαι να ήρθε για να μείνει...

IMG_20201002_231419.jpg

 Με το καλό κορίτσι! Όλα καλά να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...