Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ήρθε ο ΟΚΤΏΒΡΗΣ με τις πρώτες τις βροχές για να σπείρουμε αγάπη, να γεμίσουν οι αγκαλιές 🥰🥰🥰🙏🙏🙏🍼🍼


Smurf88

Recommended Posts

Καλό μήνα σε ολα τα κορίτσια!!! Μόνο θετικά τεστακια αυτό το μήνα!! Κ σας στέλνω πολύ πολύ κ διπλή μπεμπεδοσκονη 👶👶❣️😉 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Beatricee είπε:

Όλα καλά θα πάνε κορίτσι μου!Να είσαι δυνατή!Την στήριξη μου!

Σε ευχαριστώ παρα πολύ κορίτσι μου όλα καλά παλι καλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολύ κορίτσι μου όλα καλά παλι καλά 

Όλα καλά!!! Μην αγχώνεσαι κ πρόσεχε.. άσε τις τρελιτσες για αρχή ανυπόμονηηηη δε κρατιεστε χαχαα. Είναι κρίσιμο το τρίμηνο μην κάνεις τέτοια. Εμένα προσωπικά ο γιατρός Μ δε Μ αφήνει το πρώτο τρίμηνο. Καλά με τα δίδυμα δε νομίζω να κάνω κάτι κ τα υπόλοιπα τρίμηνα αλλά λέμε τώρα..... 🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολύ κορίτσι μου όλα καλά παλι καλά 

Πολύ χαίρομαι κορίτσι μου!Αλλά θα ήθελα να σου δώσω μια συμβουλή αν μου επιτρέπεις...νομίζω ότι καλό θα ήταν να αφήσετε λίγο στην άκρη το σεξουαλικό κομμάτι τουλάχιστον για το πρώτο τρίμηνο.Και εμένα ο γιατρός μου όταν τον ρώτησα δεν μου απαγόρεψε αλλά μου είπε σιγά-σιγα,με προσοχή και άλλα τέτοια και κατάλαβα πως καλύτερα θα ήταν να μην...τι να κάνουμε;πρέπει να περάσουμε μια περίοδο "ξηρασίας" για να είμαστε όσο το δυνατόν πιο σίγουρες για τα ζουζούνια μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όλα καλά!!! Μην αγχώνεσαι κ πρόσεχε.. άσε τις τρελιτσες για αρχή ανυπόμονηηηη δε κρατιεστε χαχαα. Είναι κρίσιμο το τρίμηνο μην κάνεις τέτοια. Εμένα προσωπικά ο γιατρός Μ δε Μ αφήνει το πρώτο τρίμηνο. Καλά με τα δίδυμα δε νομίζω να κάνω κάτι κ τα υπόλοιπα τρίμηνα αλλά λέμε τώρα..... 🤣🤣

Χαχαχαχα εμένα με είπε 2 φορες αλλά οκε όλα καλά με είπε απο την μήτρα ήταν το είδα μεγάλωσε πολύ και άκουσα κ καρδιά τώρα 20 μέρες δεν έχει τίποτα αλλά εντάξει δεν πειράζει το μωρο να είναι καλά τα δυδυμακια σουυ μωρεε αγαπες μου 💜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Πολύ χαίρομαι κορίτσι μου!Αλλά θα ήθελα να σου δώσω μια συμβουλή αν μου επιτρέπεις...νομίζω ότι καλό θα ήταν να αφήσετε λίγο στην άκρη το σεξουαλικό κομμάτι τουλάχιστον για το πρώτο τρίμηνο.Και εμένα ο γιατρός μου όταν τον ρώτησα δεν μου απαγόρεψε αλλά μου είπε σιγά-σιγα,με προσοχή και άλλα τέτοια και κατάλαβα πως καλύτερα θα ήταν να μην...τι να κάνουμε;πρέπει να περάσουμε μια περίοδο "ξηρασίας" για να είμαστε όσο το δυνατόν πιο σίγουρες για τα ζουζούνια μας.

Το ξέρω τώρα δεν έχει τίποτα δεν με πειράζει δεν θα πεθάνω και για το σεξακι εντάξει λίγο υπομονή σας ευχαριστώ παρα πολύ κορίτσια μου πραγματικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια να σας ρωτησω κάτι άλλο ξέρετε αν το ινδικό χιριδιο δεν κανει γιατί θέλω να Παρω κ έχω ακούσει οτι έχει αρρώστιες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Όλα καλά!!! Μην αγχώνεσαι κ πρόσεχε.. άσε τις τρελιτσες για αρχή ανυπόμονηηηη δε κρατιεστε χαχαα. Είναι κρίσιμο το τρίμηνο μην κάνεις τέτοια. Εμένα προσωπικά ο γιατρός Μ δε Μ αφήνει το πρώτο τρίμηνο. Καλά με τα δίδυμα δε νομίζω να κάνω κάτι κ τα υπόλοιπα τρίμηνα αλλά λέμε τώρα..... 🤣🤣

Ποτέ μη λες ποτέ!Φαντάσου να σε πιάσουν ορεξουλες τον ένατο μήνα και να κυνηγάς τον άντρα σου γύρω-γυρω από το κρεβάτι 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Ποτέ μη λες ποτέ!Φαντάσου να σε πιάσουν ορεξουλες τον ένατο μήνα και να κυνηγάς τον άντρα σου γύρω-γυρω από το κρεβάτι 😂

Χαχαχαχαχχαχαχα 😂😂 η ζωή μου όλοι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτησω κάτι άλλο ξέρετε αν το ινδικό χιριδιο δεν κανει γιατί θέλω να Παρω κ έχω ακούσει οτι έχει αρρώστιες 

Γενικά σε βλέπω ότι θέλεις να το ρισκάρεις🤔...προσωπικά δεν ξέρω αλλά καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Ποτέ μη λες ποτέ!Φαντάσου να σε πιάσουν ορεξουλες τον ένατο μήνα και να κυνηγάς τον άντρα σου γύρω-γυρω από το κρεβάτι 😂

Παιδια εγω ειμαι στν 9ο κ ο δικο μ δε μ καθετε με τπτ. Ξεχνα το μ λεει δε μπορωωωω φοβάμαι βρες αλλο τρόπο να γεννήσεις 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Evie2 είπε:

Παιδια εγω ειμαι στν 9ο κ ο δικο μ δε μ καθετε με τπτ. Ξεχνα το μ λεει δε μπορωωωω φοβάμαι βρες αλλο τρόπο να γεννήσεις 😅

Χαχαχαχα φοβούνται μωρέ οι καημένοι!Εγώ τους καταλαβαίνω να σου πω την αλήθεια!

Υ.Γ Δοκίμασες τα καυτερά;😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Beatricee είπε:

Χαχαχαχα φοβούνται μωρέ οι καημένοι!Εγώ τους καταλαβαίνω να σου πω την αλήθεια!

Υ.Γ Δοκίμασες τα καυτερά;😂

Χαχαα όχι ακόμα θα ξεκινήσω σιγά σιγά.  Τον καταλαβαινω δε θα είναι κ εύκολο να βρούμε κ θεση π ν βολευεο κ τσ 2 οποτε.  Χαχχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτησω κάτι άλλο ξέρετε αν το ινδικό χιριδιο δεν κανει γιατί θέλω να Παρω κ έχω ακούσει οτι έχει αρρώστιες 

Βρε κορίτσι μου και συ τώρα  ένα μωρό στην κοιλιά θες να πάρεις ινδικό χοιρίδιο; Ρώτησε το γιατρό. Αλήθεια σας αφήνει επαφές; Εμάς 1ο τρίμηνο γιοκ!! Από τον 4ο και μετά έδωσε το οκ. Σημασία έχει πως όλα είναι καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Beatricee είπε:

Γενικά σε βλέπω ότι θέλεις να το ρισκάρεις🤔...προσωπικά δεν ξέρω αλλά καλύτερα να ρωτήσεις τον γιατρό σου!

Ρώτησα και με είπε παρε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Βρε κορίτσι μου και συ τώρα  ένα μωρό στην κοιλιά θες να πάρεις ινδικό χοιρίδιο; Ρώτησε το γιατρό. Αλήθεια σας αφήνει επαφές; Εμάς 1ο τρίμηνο γιοκ!! Από τον 4ο και μετά έδωσε το οκ. Σημασία έχει πως όλα είναι καλά!!

Με άφησε να παρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ρώτησα και με είπε παρε

Ε ωραία αφού ρώτησες βρε κορίτσι μου τι μας ρωτάς;Ο γιατρός ξέρει καλύτερα 1000 φορές καλύτερα από εμάς.Μπραβο πάντως για το κουράγιο σου!

 

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Με άφησε να παρω

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Beatricee είπε:

Ε ωραία αφού ρώτησες βρε κορίτσι μου τι μας ρωτάς;Ο γιατρός ξέρει καλύτερα από 1000 φορές καλύτερα από εμάς.Μπραβο πάντως για το κουράγιο σου!

 

 

1ο σας Ρώτησα για να έχω και αλλες γνώμες δεν σκωτοσα κανέναν 2ο εγώ δεν θα κάνω τίποτα όλα ο δικός μου θα τα κανει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

1ο σας Ρώτησα για να έχω και αλλες γνώμες δεν σκωτοσα κανέναν 2ο εγώ δεν θα κάνω τίποτα όλα ο δικός μου θα τα κανει 

Κορίτσι μου γλυκό δεν σου είπα κάτι κακό,απλώς τις περισσότερες φορές είθισται να ακούμε τον γιατρό μας.Περα από αυτό το ποιος θα φροντίζει το κατοικίδιο είναι δικη σας ευθύνη και δεν ενδιαφέρει κανέναν 😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...