Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκε ο ΣΕΠΤΕΜΒΡΗΣ,ήρθε το φθινόπωρο,όλες έγκυες θα μείνουμε ,σαν να 'ναι όνειρο!!!🥰😍🤩


ζουζουνα*

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Είπα κ εγώ αποκλείεται να το είχες γράψει κ να μην το θυμόμουν χάχα!! Το σκεφτόμουν πριν κάτι μέρες ότι θα προχώραγε σε εμβρυομεταφορά κ είπα να ρωτήσω τώρα!!!! Με το καλό όλα να πάνε καλά λοιπόν και να πάρεις τα παιδάκια σου αγκαλιά σε λίγους μήνες!!!! Πολύ χάρηκα όλα καλά να πάνε!! Θα σου στείλω κ για τα παντελόνια όταν τα πάρω χάχα!!! 

 

Ναι πρόλαβα τελικά 3 μέρες πριν κλείσει το κέντρο χααχχα.. τώρα με ταλαιπωρουν εμετοί, καούρες όλα... Χαλάλι τους όμως..ας μεγαλώνουν αυτά κ ας κάνω εμετούς εγώ χαχαχα..  εννοείται να Μ ενημερώσεις 🙏😉❤️θα τα χρειαστούμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναι πρόλαβα τελικά 3 μέρες πριν κλείσει το κέντρο χααχχα.. τώρα με ταλαιπωρουν εμετοί, καούρες όλα... Χαλάλι τους όμως..ας μεγαλώνουν αυτά κ ας κάνω εμετούς εγώ χαχαχα..  εννοείται να Μ ενημερώσεις 🙏😉❤️θα τα χρειαστούμε... 

Αχ και κάτι άλλο κορίτσι! Πόσο ήσουν όταν άκουσες καρδούλες? Και ποτε ερχισαν οι εμετοι? Αν κ με τα διδυμακια πιθανό να έχεις πιο έντονα συμπτώματα εσύ από ότι μια κύηση με ένα μωράκι σωστά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Αχ και κάτι άλλο κορίτσι! Πόσο ήσουν όταν άκουσες καρδούλες? Και ποτε ερχισαν οι εμετοι? Αν κ με τα διδυμακια πιθανό να έχεις πιο έντονα συμπτώματα εσύ από ότι μια κύηση με ένα μωράκι σωστά? 

Δε ξέρω  αν παίζει ρόλο η διδυμη κυηση να σ πω την αλήθεια.. λοιπόν, πήγα 6+4 κ τις ακούσαμε κανονικά.  2 μέρες πριν τη χοριακη είχα καούρες, κ όλη την 5η βδομάδα. Με το που μπήκα στην 6η άρχισαν τα όργανα.. μου έδωσε η γιατρός κάτι φυτικά χάπια να με βοηθήσουν αλλά δε βλέπω φως.. την άλλη βδομάδα θα μπω στον τρίτο μήνα , έχω μέλλον.. ελπίζω να σταματήσουν συντομα.. εχω φοβερό θέμα με τις μυρωδιές..από αυτό κάνω εμετους.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η lactaki είπε:

Δε ξέρω  αν παίζει ρόλο η διδυμη κυηση να σ πω την αλήθεια.. λοιπόν, πήγα 6+4 κ τις ακούσαμε κανονικά.  2 μέρες πριν τη χοριακη είχα καούρες, κ όλη την 5η βδομάδα. Με το που μπήκα στην 6η άρχισαν τα όργανα.. μου έδωσε η γιατρός κάτι φυτικά χάπια να με βοηθήσουν αλλά δε βλέπω φως.. την άλλη βδομάδα θα μπω στον τρίτο μήνα , έχω μέλλον.. ελπίζω να σταματήσουν συντομα.. εχω φοβερό θέμα με τις μυρωδιές..από αυτό κάνω εμετους.. 

Εγώ θα πάω 6 κ 1 ελπίζω να ακούσω κ εγώ καρδιά! Νομίζω όπως είπε η Ευάγγελοςτ είναι κ στον κάθε οργανισμό τα συμπτώματα! Εγώ πχ τώρα τα κυνηγάω με το τουφέκι! Αλλά κ στο γιο μου δεν είχα πολλά, έντονα θυμάμαι τη δυσπεψία κ τις καουρες να τρώω 2 μπουκιές κ να μου κάθεται στο στομάχι ώρες... 

Για τις μυρωδιές πριν ανοίξω το ψυγείο επερνα μια μεγάλη ανάσα κ την κράταγα γιατι με ενοχλούσαν όλες οι μυρωδιές από το ψυγείο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Εγώ θα πάω 6 κ 1 ελπίζω να ακούσω κ εγώ καρδιά! Νομίζω όπως είπε η Ευάγγελοςτ είναι κ στον κάθε οργανισμό τα συμπτώματα! Εγώ πχ τώρα τα κυνηγάω με το τουφέκι! Αλλά κ στο γιο μου δεν είχα πολλά, έντονα θυμάμαι τη δυσπεψία κ τις καουρες να τρώω 2 μπουκιές κ να μου κάθεται στο στομάχι ώρες... 

Για τις μυρωδιές πριν ανοίξω το ψυγείο επερνα μια μεγάλη ανάσα κ την κράταγα γιατι με ενοχλούσαν όλες οι μυρωδιές από το ψυγείο. 

Ότι θα δεις θα δεις. Αν θα ακούσεις στο όριο είσαι.. αλλά τουλάχιστον μπορεί να δεις το φωτάκι να αναβοσβηνει.. μπορεί κ να ακούσεις κιόλας.. δεν είναι στάνταρ σε όλες.. 

Εννοείται ότι δεν έχουν όλα τα κορίτσια συμπτώματα.. Μη ψάχνεις, Μ αυτά να μείνεις καλυτερα..χαχαα .εμένα Μ ενοχλούν όλες οι μυρωδιές δυστυχώς..  το καλό σ όλη τη κατάσταση με τα συμπτώματα είναι ότι αδυνατησα κ θα ξεκινήσω από χαμηλά τα κιλά μου χαχαχα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Βεβαίως κ να μου πεις γιατί Μ ενδιαφέρει..χαχα ναι δεν έχω γράψει ακόμα νεακια μου😆🤗...εγω έκανα την εξωσωματικη λοιπόν,  κ άκουσα πριν λίγες μέρες δύο δυνατές καρδούλες να χτυπάνε.. είμαι 7+2 κ ευχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά σε όλες μας..  🙏👶👶😆

Τι λες τώρα!!!!!!!!!!😃😃😃😃😃😃😃🥳🥳🥳🥳🥳🥳 Εγώ σε ποιον πλανήτη ζω;;;;;;😆 Τι υπέροχα νέα είναι αυτά! Συγκινήθηκα όταν το διάβασα! Με το καλό κοριτσάκι μου γλυκό! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. Σε λίγους μήνες η αγκαλιά σου να είναι γεμάτη με τα υπέροχα μωράκια σου!🥰🥰🥰🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τι λες τώρα!!!!!!!!!!😃😃😃😃😃😃😃🥳🥳🥳🥳🥳🥳 Εγώ σε ποιον πλανήτη ζω;;;;;;😆 Τι υπέροχα νέα είναι αυτά! Συγκινήθηκα όταν το διάβασα! Με το καλό κοριτσάκι μου γλυκό! Να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη. Σε λίγους μήνες η αγκαλιά σου να είναι γεμάτη με τα υπέροχα μωράκια σου!🥰🥰🥰🥰🥰

Χαχαχαχαα κοριτσάρα μου.!!!χαίρομαι πολύ που χάρηκες με τα νέα μου!!🙏❤️ Σ ευχαριστω πάρα μα πάρα πολύ για τις ευχές σου . Τα καλύτερα κ σε σένα εύχομαι με το καλό.. ❤

όληη  μπεμπεδοσκονη διπλή κιόλας 🤗πάνω σας κορίτσια..  👶👶👣👣❣️🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki τι όμορφα νέα είναι αυτά? Καθυστέρησες λίγο να μας το πεις ή εγώ έχασα συζητήσεις???

Όλα να πάνε τέλεια και σε λίγους μήνες να κρατάς τα μωράκια σου αγκαλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η A&O είπε:

@lactaki τι όμορφα νέα είναι αυτά? Καθυστέρησες λίγο να μας το πεις ή εγώ έχασα συζητήσεις???

Όλα να πάνε τέλεια και σε λίγους μήνες να κρατάς τα μωράκια σου αγκαλιά!!!!

Ναιιι καθυστέρησα.. δεν έχασες συζητήσεις..  χαχαχα... Την άλλη βδομάδα πρώτα θεός μπαίνω στον τρίτο μήνα κ θα πάμε να τα ξανά δούμε. Ελπίζω να είναι όλα καλά.. 

σ ευχαριστω πάρα πολύ για τις ευχές σου με το καλό κ σε σένα. Καλά αποτελέσματα σύντομα!!! Γιατί όχι κ με διδυμακια.. κ στη σπερματεγχυση αν δε κάνω λάθος γίνεται.. 👣👶👶🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναιιι καθυστέρησα.. δεν έχασες συζητήσεις..  χαχαχα... Την άλλη βδομάδα πρώτα θεός μπαίνω στον τρίτο μήνα κ θα πάμε να τα ξανά δούμε. Ελπίζω να είναι όλα καλά.. 

σ ευχαριστω πάρα πολύ για τις ευχές σου με το καλό κ σε σένα. Καλά αποτελέσματα σύντομα!!! Γιατί όχι κ με διδυμακια.. κ στη σπερματεγχυση αν δε κάνω λάθος γίνεται.. 👣👶👶🙏

ΧΑΧΑ βλέπω ούτε εσύ έχασες καμία συζήτηση!!!!! χαχαχα

Μακάρι κορίτσι μου να ζήσω κι εγώ το θαύμα! Βέβαια αν τα καταφέρω θα είναι ένα και καλό (χεχε) γιατί δεν προχωρήσαμε με χάπια οπότε μεγάλωσε μόνο αυτό που κυριάρχησε!!!

Όλα τέλεια θα πάνε φυσικά! Μπαίνεις στο 3ο. Έχεις προχωρήσει! Όλα δείχνουν ότι προχωράνε σούπερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η A&O είπε:

ΧΑΧΑ βλέπω ούτε εσύ έχασες καμία συζήτηση!!!!! χαχαχα

Μακάρι κορίτσι μου να ζήσω κι εγώ το θαύμα! Βέβαια αν τα καταφέρω θα είναι ένα και καλό (χεχε) γιατί δεν προχωρήσαμε με χάπια οπότε μεγάλωσε μόνο αυτό που κυριάρχησε!!!

Όλα τέλεια θα πάνε φυσικά! Μπαίνεις στο 3ο. Έχεις προχωρήσει! Όλα δείχνουν ότι προχωράνε σούπερ!

Ναι ναι σας διαβαζα φυσικά 🤗 ένα κ καλό δε πειράζει , έρχεται... Πότε πας για χοριακη με το καλό??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Εγώ κορίτσι μου έχω περίοδο πάμε για Οκτώβριο 

Καλησπέρα κορίτσι μου στείλε μου την καινούργια ημερομηνία

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι ο γιατρός δε μου είπε τπτ για χοριακή. Μόνο να παίρνω φολικό οξύ. Αν περάσουμε την 23/9 τότε θα είμαστε σε καλό δρόμο και μόνο τότε θα κάνω ένα τεστάκι. Κάνω το σταυρό μου και προσεύχομαι να μην έρθει καθόλου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Clairy. είπε:

Να ρωτήσω εγώ κάτι που δεν έχω καταλάβει;; η θερμοκρασία ανεβαινει αφού γίνει η ωορρηξια;; 

Ναι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Prinssenc1312 είπε:

Είμαι 5 ευδομαδον αλλά δεν είδαμε ουτε έμβρυο μου ειπαν πως είναι νωρίς αλλά φοβάμαι γιατί ειχα 2 αποβολές 😥

νομθζω ειναι νωρίς εγω παντως στις 6 βδομαδες βλέπαμε το λεγόμενο δαχτυλίδι σάκο με έμβρυο, η καρδιά χτυπούσε αλλα δεν την ακούσαμε τοτε αλλα μετα απο 2 βδομαδες ...αυτο συνέβη στα 2 τελευταία παιδια .στο 1ο ήμουν 6+1 και ακουσαμε καρδιά κανονικα ημουν 8 γιατι ειχα καθυστερημενη ωορρηξια οποτε και σύλληψη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Είπα κ εγώ αποκλείεται να το είχες γράψει κ να μην το θυμόμουν χάχα!! Το σκεφτόμουν πριν κάτι μέρες ότι θα προχώραγε σε εμβρυομεταφορά κ είπα να ρωτήσω τώρα!!!! Με το καλό όλα να πάνε καλά λοιπόν και να πάρεις τα παιδάκια σου αγκαλιά σε λίγους μήνες!!!! Πολύ χάρηκα όλα καλά να πάνε!! Θα σου στείλω κ για τα παντελόνια όταν τα πάρω χάχα!!! 

 

Να τα στήλης και σε μένα φίλη.. Γιατί εγώ είμαι 10+5 και με στενεύουν τα δικά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Να τα στήλης και σε μένα φίλη.. Γιατί εγώ είμαι 10+5 και με στενεύουν τα δικά μου

Τωρα είναι καλοκαίρι κ βολευομαστε κ με τα φορεματακια το χειμώνα να δω τι θα φοράμε... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ntinaki83 είπε:

@lactaki συγχαρητηρια!!να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!😊😊😊

Σ ευχαριστω πολυυυυ σου στέλνω μπεμπεδοσκονη κ πολλές πολλές ευχές👶👶🌠❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Να τα στήλης και σε μένα φίλη.. Γιατί εγώ είμαι 10+5 και με στενεύουν τα δικά μου

Εννοείται!!! Ότι βρω θα σας το στείλω! Εγώ σε όλες τις εγκυμοσύνες μέχρι τώρα είχα φούσκωμα στη κοιλιά και άρχιζαν να με στενεύουν τα ρούχα πολύ νωρίς.. 

 

στις πριν 14 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Τωρα είναι καλοκαίρι κ βολευομαστε κ με τα φορεματακια το χειμώνα να δω τι θα φοράμε... 

Ένα τζην εγκυμοσύνης να πάρεις και ένα δύο κολάν. Εμενα οι χειμερινές μου μπλούζες δεν είναι στενές είναι οι πιο πολλές άνετες κ πιστεύω μέχρι ένα βαθμό να τις φοράω με κολάν η τζην. Μετά θα πάρω κ ένα δύο από celeatino μπες να δεις έχει μπλούζες που είναι αρκετά μακριές κ φαρδιές. Μέχρι κ σε κινέζικο θα πάω να πάρω κανένα μπλουζοφορεμα. Υπάρχουν οικονομικές λύσεις γιατί αν ψωνίσεεις από μαγαζιά με ρούχα εγκυμοσύνης θα κάνει 50 ευρώ η μία μπλουζα😵😵😵

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η lactaki είπε:

Βεβαίως κ να μου πεις γιατί Μ ενδιαφέρει..χαχα ναι δεν έχω γράψει ακόμα νεακια μου😆🤗...εγω έκανα την εξωσωματικη λοιπόν,  κ άκουσα πριν λίγες μέρες δύο δυνατές καρδούλες να χτυπάνε.. είμαι 7+2 κ ευχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλά σε όλες μας..  🙏👶👶😆

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!! 

Σ ευχαριστω πολυ κ στα δικά σου σύντομα εύχομαι!!!!👣👣🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσσκια μου τι κάνετε;;εμείς πείραμε σήμερα τα αποτελέσματα από το σπερμοδιαγραμμα το έστειλα στον γιατρό μου και περιμένω να με πάρει να μου πει εντυπωσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλησπέρα κοριτσσκια μου τι κάνετε;;εμείς πείραμε σήμερα τα αποτελέσματα από το σπερμοδιαγραμμα το έστειλα στον γιατρό μου και περιμένω να με πάρει να μου πει εντυπωσεις

Άντε μπράβο ωραία.. δε σας είπανε κάτι απ' το κέντρο? Να πάρετε μια ιδέα?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η lactaki είπε:

Άντε μπράβο ωραία.. δε σας είπανε κάτι απ' το κέντρο? Να πάρετε μια ιδέα?? 

Όχι μας τα έστειλαν ηλεκτρονικά τα αποτελέσματα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...