Μετάβαση σε περιεχόμενο

Του ΑΥΓΟΎΣΤΟΥ τα φεγγάρια είναι τόσο ερωτικά, θα γεμίσει τις κοιλιές μας με υπέροχα μωρά!!!! ❤️❤️❤️


Kostef

Recommended Posts

στις πριν 4 ώρες, ο/η Litsadi είπε:

Καλησπέρα τι εξετάσεις έκανες;

Ολες τις ορμονικες που μου ειπε ο γυναικολογος μου πως χρειαζεται να κανω :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 461
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 7 ώρες, ο/η Ntianaki__o8 είπε:

Καλημερα σε ολες βγηκαν οι ορμονικες μου και ειναι φυσιολογικες!! Μου εφυγε ενα αγχος κοριτσια μου !! 

Μπράβο κορίτσι μου! Να σε ρωτήσω αν τις έγραψες πόσο διαρκεί το παραπεμπτικο? Θα πάω να μου γράψει ο γιατρός για μαστογραφία αυριο κ μου είπε κρατάει 20 μέρες αν κρατάνε κ οι ορμονολογικεε το ίδιο δε θα μπορώ να τις γράψω τώρα θα πρέπει να ξαναπάω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Να σε ρωτήσω αν τις έγραψες πόσο διαρκεί το παραπεμπτικο? Θα πάω να μου γράψει ο γιατρός για μαστογραφία αυριο κ μου είπε κρατάει 20 μέρες αν κρατάνε κ οι ορμονολογικεε το ίδιο δε θα μπορώ να τις γράψω τώρα θα πρέπει να ξαναπάω. 

20 μέρες κρατάνε τα παραπεμπτικα. Εκτός αν θες να τα κάνεις σε δημόσιο φορέα που κρατάνε 1 μήνα σίγουρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

20 μέρες κρατάνε τα παραπεμπτικα. Εκτός αν θες να τα κάνεις σε δημόσιο φορέα που κρατάνε 1 μήνα σίγουρα. 

Όχι καλέ σε ιδιωτικό θα πάω να ξεμπερδέψω. Θα πω στη γραμματέα του γιατρού να ξαναπεράσω σε 2 εβδομάδες να μου τις γράψει γιατί τώρα είμαι ηδη στη 4η μέρα περιόδου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Μπράβο κορίτσι μου! Να σε ρωτήσω αν τις έγραψες πόσο διαρκεί το παραπεμπτικο? Θα πάω να μου γράψει ο γιατρός για μαστογραφία αυριο κ μου είπε κρατάει 20 μέρες αν κρατάνε κ οι ορμονολογικεε το ίδιο δε θα μπορώ να τις γράψω τώρα θα πρέπει να ξαναπάω. 

Κοριτσι μου εγω επειδη περιμενα περιοδο πηγα τοτε στον γιατρο και μου τις εγραψε κ οταν μου ηρθε τις εκανα !!! Εαν θελεις ομως μπορω να τον ρωτησω αυριο :) 

δεν ρωτησα ποσο κραταει γιατι περιμενα απο μερα σε μερα την περιοδο !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kostef είπε:

Όχι καλέ σε ιδιωτικό θα πάω να ξεμπερδέψω. Θα πω στη γραμματέα του γιατρού να ξαναπεράσω σε 2 εβδομάδες να μου τις γράψει γιατί τώρα είμαι ηδη στη 4η μέρα περιόδου. 

Ελπίζω να μην προλάβεις να τις κάνεις 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Ελπίζω να μην προλάβεις να τις κάνεις 😜

Χαχαχα μακάρι έχω αρχίσει κ το έχω δεδομένο ότι θα έρθει..... ξέρεις νορμάλ πράγματα.... Που θα χρησημοποιησω 50 τεστ ωορρηξιας χαχαχα??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια !!! Έκανα και εγώ χθες την Τρίτη μου χοριακη και από 330 που ήταν την προηγούμενη εβδομάδα έχει πάει 8300 !! Έπαθα σοκ μόλις άκουσα τον αριθμό ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 46 λεπτά, ο/η Dimitra24 είπε:

Καλημέρα κορίτσια !!! Έκανα και εγώ χθες την Τρίτη μου χοριακη και από 330 που ήταν την προηγούμενη εβδομάδα έχει πάει 8300 !! Έπαθα σοκ μόλις άκουσα τον αριθμό ...

Τέλειααα κορίτσι... Όλα πάνε όπως πρέπει💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Τέλειααα κορίτσι... Όλα πάνε όπως πρέπει💕💕

Ναιι !! Υπομονή τώρα μέχρι τις 18 που θα πάω στον γιατρό... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Χαχαχα μακάρι έχω αρχίσει κ το έχω δεδομένο ότι θα έρθει..... ξέρεις νορμάλ πράγματα.... Που θα χρησημοποιησω 50 τεστ ωορρηξιας χαχαχα??? 

Ας μην έρθει και θα δεις τι θα τα κάνεις.. Θα βγεις και θα τα πετάς στο μπαλκόνι από χαρά 😂😂

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Clairy. είπε:

Ας μην έρθει και θα δεις τι θα τα κάνεις.. Θα βγεις και θα τα πετάς στο μπαλκόνι από χαρά 😂😂

 

Χάχα σαν να είναι πεντοχιλιαρα!!!! Πάρτε κόσμε!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Χάχα σαν να είναι πεντοχιλιαρα!!!! Πάρτε κόσμε!!! 

Άσε που θα προσφέρεις και στην κοινωνία! Θα μειώσεις την υπογεννητικότητα!😆😆

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπες καλησπέρα!Εύχομαι να έχουμε έναν καλό μήνα όλες μας να μας φέρει ότι επιθυμεί όσες είμαστε εγκυουλες να πάμε όλα καλά και να έχουμε μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη και όσες προσπαθούν για παιδάκι εύχομαι ο Αύγουστος να τους το φέρει και να της κάνει να επιτύχουν το στόχο τους όσο ποιο γρήγορα γίνεται!Σας εύχομαι τα καλύτερα μέσα από την καρδιά μου ❤

Ήθελα να σας ευχηθώ ποιο πριν αλλά δυστυχώς εμένα ο Αύγουστος δεν μπήκε τόσο καλά το Σάββατο είχε γενέθλια η αδερφή μου και πήγαμε σε ένα μαγαζί για να την γιορτάσουμε εκεί λοιπόν κάποιος καταλαθος με εσμπροξε και έπεσα έτσι το πάρτι τελείωσε με εμένα στο νοσοκομείο με μικρή αποκόλληση πλακούντα.

Ευτυχώς πήγα στο νοσοκομείο έγινε η εισαγωγή και μου μετρούσαν συνέχεια σφυγμό θερμοκρασία και πίεση τα μικρακια μου ήταν σε συνεχή παρακολούθηση με καρδιοτοκογραφο .Μετα μου πήραν αίμα και μου τοποθέτησαν ουροκαθετηρα .

Ευτυχώς όμως όλες οι εξετάσεις βγήκαν καλές και τα μωράκια μου είναι μια χαρά τώρα βέβαια θα πρέπει για λίγο καιρό να προσέχω τις κινήσεις μου και όχι πολύ περπάτημα και γυμναστική αλλά δόξα τον θεό  σας γράφω από το σπίτι μου και όλα είναι καλά ❤😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η magdalene_slj είπε:

Αγάπες καλησπέρα!Εύχομαι να έχουμε έναν καλό μήνα όλες μας να μας φέρει ότι επιθυμεί όσες είμαστε εγκυουλες να πάμε όλα καλά και να έχουμε μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη και όσες προσπαθούν για παιδάκι εύχομαι ο Αύγουστος να τους το φέρει και να της κάνει να επιτύχουν το στόχο τους όσο ποιο γρήγορα γίνεται!Σας εύχομαι τα καλύτερα μέσα από την καρδιά μου ❤

Ήθελα να σας ευχηθώ ποιο πριν αλλά δυστυχώς εμένα ο Αύγουστος δεν μπήκε τόσο καλά το Σάββατο είχε γενέθλια η αδερφή μου και πήγαμε σε ένα μαγαζί για να την γιορτάσουμε εκεί λοιπόν κάποιος καταλαθος με εσμπροξε και έπεσα έτσι το πάρτι τελείωσε με εμένα στο νοσοκομείο με μικρή αποκόλληση πλακούντα.

Ευτυχώς πήγα στο νοσοκομείο έγινε η εισαγωγή και μου μετρούσαν συνέχεια σφυγμό θερμοκρασία και πίεση τα μικρακια μου ήταν σε συνεχή παρακολούθηση με καρδιοτοκογραφο .Μετα μου πήραν αίμα και μου τοποθέτησαν ουροκαθετηρα .

Ευτυχώς όμως όλες οι εξετάσεις βγήκαν καλές και τα μωράκια μου είναι μια χαρά τώρα βέβαια θα πρέπει για λίγο καιρό να προσέχω τις κινήσεις μου και όχι πολύ περπάτημα και γυμναστική αλλά δόξα τον θεό  σας γράφω από το σπίτι μου και όλα είναι καλά ❤😊

Τι λες βρε κορίτσι μου! Πω πω! Περαστικά! Τι μπορείς να πάθεις στα καλά καθούμενα! Ευτυχώς όμως όλα είναι καλά! Αυτό μόνο έχει σημασία!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Τι λες βρε κορίτσι μου! Πω πω! Περαστικά! Τι μπορείς να πάθεις στα καλά καθούμενα! Ευτυχώς όμως όλα είναι καλά! Αυτό μόνο έχει σημασία!💗

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου !Άστο πραγματικά μια τρομάρα την πήραμε όλοι αλλά τώρα όλα καλά λίγο προσοχή θέλει!Στο κάτω κάτω για αυτό λένε όσα δεν τα φέρνει ο χρόνος τα φέρνει η στιγμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η magdalene_slj είπε:

Αγάπες καλησπέρα!Εύχομαι να έχουμε έναν καλό μήνα όλες μας να μας φέρει ότι επιθυμεί όσες είμαστε εγκυουλες να πάμε όλα καλά και να έχουμε μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη και όσες προσπαθούν για παιδάκι εύχομαι ο Αύγουστος να τους το φέρει και να της κάνει να επιτύχουν το στόχο τους όσο ποιο γρήγορα γίνεται!Σας εύχομαι τα καλύτερα μέσα από την καρδιά μου ❤

Ήθελα να σας ευχηθώ ποιο πριν αλλά δυστυχώς εμένα ο Αύγουστος δεν μπήκε τόσο καλά το Σάββατο είχε γενέθλια η αδερφή μου και πήγαμε σε ένα μαγαζί για να την γιορτάσουμε εκεί λοιπόν κάποιος καταλαθος με εσμπροξε και έπεσα έτσι το πάρτι τελείωσε με εμένα στο νοσοκομείο με μικρή αποκόλληση πλακούντα.

Ευτυχώς πήγα στο νοσοκομείο έγινε η εισαγωγή και μου μετρούσαν συνέχεια σφυγμό θερμοκρασία και πίεση τα μικρακια μου ήταν σε συνεχή παρακολούθηση με καρδιοτοκογραφο .Μετα μου πήραν αίμα και μου τοποθέτησαν ουροκαθετηρα .

Ευτυχώς όμως όλες οι εξετάσεις βγήκαν καλές και τα μωράκια μου είναι μια χαρά τώρα βέβαια θα πρέπει για λίγο καιρό να προσέχω τις κινήσεις μου και όχι πολύ περπάτημα και γυμναστική αλλά δόξα τον θεό  σας γράφω από το σπίτι μου και όλα είναι καλά ❤😊

Πωπω περαστικά κορίτσι μου! Καλά σε εσένα έτυχε από όλα τα άτομα εκεί? Ελπίζω να είσαι καλά τώρα εσύ κ τα μωράκια σου. Θύμισε μου πόσο είσαι τώρα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kostef είπε:

Πωπω περαστικά κορίτσι μου! Καλά σε εσένα έτυχε από όλα τα άτομα εκεί? Ελπίζω να είσαι καλά τώρα εσύ κ τα μωράκια σου. Θύμισε μου πόσο είσαι τώρα? 

Δυστυχώς μάλλον ήταν να γίνει εντάξει όπως και να έχει λόγω κιλών μια αστάθεια υπάρχει η οποία είναι φυσιολογική και σίγουρα τα αντανακλαστικά μου δεν είναι και ότι καλύτερο τώρα. Ειμαι 29+5.Ευτυχώς όλα είναι μια χαρα τώρα είμαι απλά λίγο τρομαγμένη ακόμα γτ φοβήθηκα αρκετά με την όλη κατάσταση αλλά κατά τα άλλα μια χαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Εγώ περιμένω αύριο την ακατανομαστη και νομίζω ότι είναι η πρώτη φορά που πονάει τόσο το στήθος μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Lacostaki είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Εγώ περιμένω αύριο την ακατανομαστη και νομίζω ότι είναι η πρώτη φορά που πονάει τόσο το στήθος μου

Καλημέρα!Μια απο τα ιδια κι εγω..Πολύ πόνος στο στήθος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ δυστυχώς, ούτε αυτό το μηνα τα κατάφερα. Νομίζω ότι έχω αρχίσει να απελπιζομαι. Πάει ήδη ένας χρονος☹️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Love13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ δυστυχώς, ούτε αυτό το μηνα τα κατάφερα. Νομίζω ότι έχω αρχίσει να απελπιζομαι. Πάει ήδη ένας χρονος☹️

Μην το βάζεις κάτω! Εγώ περίμενα 2!  Καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις και την λύπη που αισθάνεσαι όμως θα έρθει! Θα δείς!😘 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η magdalene_slj είπε:

Αγάπες καλησπέρα!Εύχομαι να έχουμε έναν καλό μήνα όλες μας να μας φέρει ότι επιθυμεί όσες είμαστε εγκυουλες να πάμε όλα καλά και να έχουμε μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη και όσες προσπαθούν για παιδάκι εύχομαι ο Αύγουστος να τους το φέρει και να της κάνει να επιτύχουν το στόχο τους όσο ποιο γρήγορα γίνεται!Σας εύχομαι τα καλύτερα μέσα από την καρδιά μου ❤

Ήθελα να σας ευχηθώ ποιο πριν αλλά δυστυχώς εμένα ο Αύγουστος δεν μπήκε τόσο καλά το Σάββατο είχε γενέθλια η αδερφή μου και πήγαμε σε ένα μαγαζί για να την γιορτάσουμε εκεί λοιπόν κάποιος καταλαθος με εσμπροξε και έπεσα έτσι το πάρτι τελείωσε με εμένα στο νοσοκομείο με μικρή αποκόλληση πλακούντα.

Ευτυχώς πήγα στο νοσοκομείο έγινε η εισαγωγή και μου μετρούσαν συνέχεια σφυγμό θερμοκρασία και πίεση τα μικρακια μου ήταν σε συνεχή παρακολούθηση με καρδιοτοκογραφο .Μετα μου πήραν αίμα και μου τοποθέτησαν ουροκαθετηρα .

Ευτυχώς όμως όλες οι εξετάσεις βγήκαν καλές και τα μωράκια μου είναι μια χαρά τώρα βέβαια θα πρέπει για λίγο καιρό να προσέχω τις κινήσεις μου και όχι πολύ περπάτημα και γυμναστική αλλά δόξα τον θεό  σας γράφω από το σπίτι μου και όλα είναι καλά ❤😊

Αμάν βρε κορίτσι μου... φαντάζομαι τι τρομάρα πήρες!!! περαστικά να είναι και όλα να εξελιχθούν ομαλά... κοντεύεις!!

Πότε περνάει ο καιρός βρε κορίτσια..σαν νεράκι!!

Μου ήρθε κ εμένα σήμερα η ακατανομαστη με καθυστέρηση 2 ημερών... άρχισα να στεναχωριέμαι αν κ δεν πρέπει..απλά ήρθε γρήγορα το προηγούμενο κ τώρα περίμενα να έρθει πάλι άμεσα..δεν το βάζω κάτω όμως..έχω την μικρή μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Smurf88 είπε:

Αμάν βρε κορίτσι μου... φαντάζομαι τι τρομάρα πήρες!!! περαστικά να είναι και όλα να εξελιχθούν ομαλά... κοντεύεις!!

Πότε περνάει ο καιρός βρε κορίτσια..σαν νεράκι!!

Μου ήρθε κ εμένα σήμερα η ακατανομαστη με καθυστέρηση 2 ημερών... άρχισα να στεναχωριέμαι αν κ δεν πρέπει..απλά ήρθε γρήγορα το προηγούμενο κ τώρα περίμενα να έρθει πάλι άμεσα..δεν το βάζω κάτω όμως..έχω την μικρή μου!!

Άστα από τρομάρα αλλο τίποτα  ! Αλλά ευτυχώς τώρα ηρέμησα λίγο 

Πργνατικα κοντεύω πότε πέρασε ο καιρός Ούτε εγώ το κατάλαβα πότε εμεθα ότι είναι έγκυος πότε έφτασα στην 29 εβδομάδα Ούτε το κατάλαβα !

Αχ ρε συ μην στεναχωριέσαι όλα καλά θα πάνε και ίσως το επόμενο  μήνα γίνει το θαυματακι πάντως σου εύχομαι όσο ποιο γρήγορα γινεται να έχεις ένα θετικό τεστακι ! Να χαίρεσαι την μικρή σου !Πόσο είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε καλορίζικο το θέματακι μας!!!όντως ο Αύγουστος να μας βρει με γεμάτες κοιλίτσες!!!

εγώ πάντως έκλεισα και για παπ τεστ σε 2 βδομάδες, να δω τι γίνεται με την ωορρηξια γιατι ο κύκλος ακομα ειναι οτι να ναι...επειδή θηλαζω ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...