Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυχενική διαφάνεια


Recommended Posts

@Eiffel συγχαρητήρια!!! Είσαι η 3η περίπτωση στο φόρουμ που διαβάζω με κακή αυχενική που όλα πήγαν καλά! Συν μια φίλη μου, 4! Είναι μωρέ η ηλικία που μας χαλάει τα ποσοστά!!! Εν τω μεταξύ σε φίλη με καλή αυχενική έκανε προληπτικά nipt κ υπήρχε θέμα. Οπότε όλα είναι σχετικά!!! Τώρα μπορείς να ηρεμισεις κ όλα θα πάνε καλά!!! Χάρηκα ειλικρινά πάρα πολύ!!! Με το καλό!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε @Eiffel...

Μπράβο κορίτσι μου!!! όλα καλά...απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου τώρα και όλα καλά!!!!

Με το καλό!! Χάρηκα πάρα πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/7/2020 at 7:46 ΠΜ, ο/η Eiffel είπε:

Καλημέρα σας.

Ήθελα να ρωτήσω εάν κάποια κοπέλα είχε άσχημη αυχενική διαφάνεια και όλα τελικά πήγαν καλά με υγιές μωρό.

Έχω κακά ποσοστά στις τρισωμιες 21 και 13. Δεν μου έβγαλε και προεκλαμψία καλή σχετικά.

 

Εμένα κοπέλα μου λόγω μεγαλοκοιταροιου μου ζήτησε να κάνω αμνιο γιατί φοβόταν ότι επιρεασε το μωρό αλλά εγώ δεν έκανα... Μου βρήκε και χαμηλό ποσοστό για πρόωρο τοκετό και τελικά μου Σπασαν τα νερά 37 και 5..γέννησα και όλα τελικά ήταν καλά και η μπεμπούλα μου είναι 18 ημερών.. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες. Μου τελείωσαν τα likes για σήμερα, χαχα.

Ναι όντως η ηλικία τα χαλάει τα ποσοστά. Το τελικό αποτέλεσμα να είναι για όλες μας, αυτό έχει σημασία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 years later...

Καλησπερα κοριτσια!! Εχω ερωτηση σχετικα με την αυχενικη... νιωθω οτι η γιατρος μου την κανονισε αργα... αν καποια κοπελα γνωριζει κ μπορει να με βοηθησει παρακαλω πολυ!!

Η πρωτη μερα της τελευταιας περιοδου μου ηταν 19/07. Σημερα ειναι παρασκευη 6/10 και θεωρητικα βρισκομαι στην 12η εβδομαδα +2 κ αλλαζω καθε τεταρτη. Η γυναικολογος μου εκλεισε για τις αιματολογικες 12/10 και για την αυχενικη 19/10... 

Αν ξερει καποια να μου πει πως πανε αυτα γιατι η αληθεια ειναι δεν θελω να ρωτησω την γιατρο γιατι με κραζει που μπαινω κ διαβαζω στο ιντερνετ 😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/10/2023 at 1:10 ΠΜ, ο/η Anahit είπε:

Καλησπερα κοριτσια!! Εχω ερωτηση σχετικα με την αυχενικη... νιωθω οτι η γιατρος μου την κανονισε αργα... αν καποια κοπελα γνωριζει κ μπορει να με βοηθησει παρακαλω πολυ!!

Η πρωτη μερα της τελευταιας περιοδου μου ηταν 19/07. Σημερα ειναι παρασκευη 6/10 και θεωρητικα βρισκομαι στην 12η εβδομαδα +2 κ αλλαζω καθε τεταρτη. Η γυναικολογος μου εκλεισε για τις αιματολογικες 12/10 και για την αυχενικη 19/10... 

Αν ξερει καποια να μου πει πως πανε αυτα γιατι η αληθεια ειναι δεν θελω να ρωτησω την γιατρο γιατι με κραζει που μπαινω κ διαβαζω στο ιντερνετ 😅

Φαίνεται να είναι αργά. Μήπως να της ξαναμιλήσεις και να της πεις ότι τότε θα είσαι 14 +1; Η αυχενική γίνεται έως τις 13 εβδομάδες + 6 ημέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...