Μετάβαση σε περιεχόμενο

Mammy to be February 2021🤰😍❤️


Recommended Posts

στις πριν 10 λεπτά, ο/η kalina είπε:

Τώρα 9βδομαδων και 4ημερων(με έβγαλε 9και 1) με βάση το μέγεθος. Κλείσαμε και αυχενική 18/8. Μου φαίνεται μακριά....

Εγω αύριο θα είμαι ακριβώς 10 αλλά και εμένα με ειχε βγάλει 2 μέρες λιγότερο στον προηγούμενο υπέρηχο... Εδώ πέρασαν 9 εβδομάδες έτσι τι είναι τώρα αυτές οι λίγες μέρες μέχρι την αυχενική? 😜 Θα περάσουν και ούτε που θα καταλάβεις.. 

Η αυχενική γίνεται συγκεκριμένη ώρα τις μέρας? Ας πούμε πρωί? Επειδή θα δώσουμε και αίμα απ ότι ξέρω θα πρέπει να είμαστε νηστικες? Δεν έχω ιδέα.. Βέβαια θα ρωτήσω την Δευτέρα τον γιατρό μου αλλά δεν γνωρίζω και πολλά για την εξέταση αυτή... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 161
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Εγω αύριο θα είμαι ακριβώς 10 αλλά και εμένα με ειχε βγάλει 2 μέρες λιγότερο στον προηγούμενο υπέρηχο... Εδώ πέρασαν 9 εβδομάδες έτσι τι είναι τώρα αυτές οι λίγες μέρες μέχρι την αυχενική? 😜 Θα περάσουν και ούτε που θα καταλάβεις.. 

Η αυχενική γίνεται συγκεκριμένη ώρα τις μέρας? Ας πούμε πρωί? Επειδή θα δώσουμε και αίμα απ ότι ξέρω θα πρέπει να είμαστε νηστικες? Δεν έχω ιδέα.. Βέβαια θα ρωτήσω την Δευτέρα τον γιατρό μου αλλά δεν γνωρίζω και πολλά για την εξέταση αυτή... 

Εμένα μου έχει κλείσει στις 9:30το πρωί από ότι διάβασα  απλά δεν πρέπει να έχουμε καταναλώσει μεγάλο γεύμα. Και παίρνει αρκετή ώρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η kalina είπε:

Εμένα μου έχει κλείσει στις 9:30το πρωί από ότι διάβασα  απλά δεν πρέπει να έχουμε καταναλώσει μεγάλο γεύμα. Και παίρνει αρκετή ώρα.

Αα κατάλαβα.. Ωραία.. Εύχομαι και εμείς να βρούμε ραντεβού πρωί για να τελειώνουμε νωρίς και να μην είμαι όλη μέρα μέσα στο άγχος😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Εγω αύριο θα είμαι ακριβώς 10 αλλά και εμένα με ειχε βγάλει 2 μέρες λιγότερο στον προηγούμενο υπέρηχο... Εδώ πέρασαν 9 εβδομάδες έτσι τι είναι τώρα αυτές οι λίγες μέρες μέχρι την αυχενική? 😜 Θα περάσουν και ούτε που θα καταλάβεις.. 

Η αυχενική γίνεται συγκεκριμένη ώρα τις μέρας? Ας πούμε πρωί? Επειδή θα δώσουμε και αίμα απ ότι ξέρω θα πρέπει να είμαστε νηστικες? Δεν έχω ιδέα.. Βέβαια θα ρωτήσω την Δευτέρα τον γιατρό μου αλλά δεν γνωρίζω και πολλά για την εξέταση αυτή... 

Οντως εισαι τυχερη που δεν εχεις και εγω καλά ειμαι γενικα απλα νοιωθω πτωμα και καποιες ωρες εχω ψιλοζαλαδες και ελαχιστο πονοκεφαλο..δε χρειαζεται να εισαι νηστικη για αυχενικη και θα κρατησει το πολυ μια ωρα..οτι ωρα εχει ρεντεβου μπορει να πας ..και 16:00 πχ ..ενας υπερηχος κοιλιας ειναι απλά και θα τα βλεπεις στην οθονη ολα.εγώ δευτερα παω για τον δευτερο υπερηχο που θα ειμαι 8+3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.. 

Τι κάνετε? Πως πάτε? Άρχισαν να ανεβαίνουν και οι θερμοκρασίες πάλι και δυσκολεύει το όλο πράγμα... 

Εγω γενικά είναι καλά.. Συνεχίζω να μην έχω συμπτώματα..με κάνει όμως πολύ ανήσυχη αυτό και πηρα σήμερα τον γιατρό για να κλείσω ραντεβού.. Ενώ ήταν να πάω σε περίπου 10 μέρες έκλεισα ραντεβού για την Δευτέρα... Θέλω να δω το σποράκι μου ότι είναι καλά γιατί μου έχει λείψει.. Πέρασαν και 3 βδομάδες από τότε που το είδα τελευταία φορά.. Μου είπε πάντως να μην ανυσηχω καθόλου που δεν έχω συμπτώματα και να θεωρήσω τον εαυτό μου τυχερή αλλά εγώ εκεί τα δικά μου χάχα... Είπε και ότι θα κανονίσουμε για την αυχενική στο ραντεβού... 

Καλο βράδυ κορίτσια❤️

Κάνε υπομονή και απλά αποδεξου ότι είσαι μια από τις τυχερές!!!!Εμένα ειδικά στην αρχή δεν με άφηνε καθόλου από τους έμετους το πρωί...τωρα που είμαι στη 10η κάπως έχω ανακουφιστεί αλλά κ πάλι έχω καουρες κ μερικές φορές ναυτιες!!Άρα απλά είσαι πολύ τυχερή κ ευχαριστήσου το στο έπακρο!εγώ χθες έκανα τν υπέρηχο..το μωράκι μ Έχει φτάσει 3 εκατοστά διπλασιάστηκε από την προηγούμενη και 1η τ μήνα μου είπε για Αυχενική..Που θα είμαι περίπου στην 11η βδομάδα και κάτι...απλά μου φάνηκε νωρίς το διάστημα..γνωρίζετε μήπως ποιες εβδομάδες ενδυκνειται να κάνουμε την Αυχενική?φοβάμαι μήπως πάω νωρίς και δν δείξει όσα πρέπει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια μου σήμερα ήθελα να χτυπήσω το κεφάλι μου στον τοίχο. Με έπιασε ημικρανία. Από τον πόνο έκανα μέχρι και εμετό. Ακόμα να συνέλθω. Όλα θα τα περάσω τελικά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Nefeliap @Iwannab91 ααα ωραία.. Ήξερα ότι είναι υπέρηχος απλά δεν ήξερα αν έχει κάποιες συγκεκριμένες προϋποθέσεις.. 

Ναι κορίτσια μάλλον είμαι όντος από τις τυχερές😊

@kalina αααχσε νιώθω.. Εδώ και 2 ώρες δεν ξέρω τι να κάνω.. Το κεφάλι μου θα σπάσει.. Εγώ βάλει και όλο τον κόσμο να με ξεματιαξει αλλά τίποτα.. Δεν περνάει για κανέναν λόγο... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kardoula1991 είπε:

@Nefeliap @Iwannab91 ααα ωραία.. Ήξερα ότι είναι υπέρηχος απλά δεν ήξερα αν έχει κάποιες συγκεκριμένες προϋποθέσεις.. 

Ναι κορίτσια μάλλον είμαι όντος από τις τυχερές😊

@kalina αααχσε νιώθω.. Εδώ και 2 ώρες δεν ξέρω τι να κάνω.. Το κεφάλι μου θα σπάσει.. Εγώ βάλει και όλο τον κόσμο να με ξεματιαξει αλλά τίποτα.. Δεν περνάει για κανέναν λόγο... 

Ωωω το κεφαλι ειναι συμπτωμα καλέ. @kalinaκουραγιο να κοιμασαι...πολυ...και πολυ νερο!!!άλλα εχει η καθε μια μας τελικα ..για να δουμε πως θα παμε χαχα εγω μεχρι χτες ανησυχουσα που δεν ειχα συμπτωματα κ ουτε ροζ καφε χαχχα γιατί ολες γραφανε κ λεω τι στο καλο.τωρα που ξεκινανε σιγα σιγα λεω μια χαρα ημουνα τι τρωγομουν;χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η Iwannab91 είπε:

Κάνε υπομονή και απλά αποδεξου ότι είσαι μια από τις τυχερές!!!!Εμένα ειδικά στην αρχή δεν με άφηνε καθόλου από τους έμετους το πρωί...τωρα που είμαι στη 10η κάπως έχω ανακουφιστεί αλλά κ πάλι έχω καουρες κ μερικές φορές ναυτιες!!Άρα απλά είσαι πολύ τυχερή κ ευχαριστήσου το στο έπακρο!εγώ χθες έκανα τν υπέρηχο..το μωράκι μ Έχει φτάσει 3 εκατοστά διπλασιάστηκε από την προηγούμενη και 1η τ μήνα μου είπε για Αυχενική..Που θα είμαι περίπου στην 11η βδομάδα και κάτι...απλά μου φάνηκε νωρίς το διάστημα..γνωρίζετε μήπως ποιες εβδομάδες ενδυκνειται να κάνουμε την Αυχενική?φοβάμαι μήπως πάω νωρίς και δν δείξει όσα πρέπει!!

Η αυχενική διαφάνεια γίνεται από 11+1 έως 13+6. Το έμβρυο πρέπει να είναι από 45mm έως 84mm. Μια χαρά θα είσαι για την εξέταση. Εγώ την έκανα προχθές που ήμουν 11+6.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η annie! είπε:

Η αυχενική διαφάνεια γίνεται από 11+1 έως 13+6. Το έμβρυο πρέπει να είναι από 45mm έως 84mm. Μια χαρά θα είσαι για την εξέταση. Εγώ την έκανα προχθές που ήμουν 11+6.

Και εγώ μάλλον κάπου μέσα στην 11η βδομάδα θα την κάνω πρώτα ο Θεός...

Αααχ κορίτσια με έχουν καταβάλλει πολύ αρνητικές σκεψεις από χθες το βράδυ.. Θέλω να έρθει η Δευτέρα να πάω να δω το σποράκι μου να δω ότι όλα είναι καλά.. Φοβάμαι πάρα πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η annie! είπε:

Η αυχενική διαφάνεια γίνεται από 11+1 έως 13+6. Το έμβρυο πρέπει να είναι από 45mm έως 84mm. Μια χαρά θα είσαι για την εξέταση. Εγώ την έκανα προχθές που ήμουν 11+6.

@annie!εμένα προχθές στην εξέταση ήταν 30mm και το Σάββατο που έχουμε την Αυχενική θα είμαι 11+1 γι αυτό ρωτάω Μήπως θα είναι πολύ νωρίς !!🤔🤔

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Και εγώ μάλλον κάπου μέσα στην 11η βδομάδα θα την κάνω πρώτα ο Θεός...

Αααχ κορίτσια με έχουν καταβάλλει πολύ αρνητικές σκεψεις από χθες το βράδυ.. Θέλω να έρθει η Δευτέρα να πάω να δω το σποράκι μου να δω ότι όλα είναι καλά.. Φοβάμαι πάρα πολύ

Γιατί κοριτσακι μου σκεφτεσαι ετσι;;;μια χαρα θα ειναι ολα ..μη χαλιεσαι χωρις λογο..κριμα δηλαδη πραγματικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααα!! Εγω ειμαι 10 εβδ κ 3 ημερων , αυχενικη εχω τη Τεταρτη. Απο συμπτωματα εχω τα παντα εκτος απο εμετους, τις τελευταιες μερες ειμαι καλυτερα! 

οσο για τους πονοκεφαλους οι οποιοι οντως δεν παλευονται, μου ειπε οχι κιτρινα τυρια,, πααααρα πολυ νερο με αποτελεσμα να ειμαι καθε δεκα λεπτα στη τουαλετα, και παγωμενες κομπρεσες στο κεφαλι.

υπομονη🤗😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Iwannab91 είπε:

@annie!εμένα προχθές στην εξέταση ήταν 30mm και το Σάββατο που έχουμε την Αυχενική θα είμαι 11+1 γι αυτό ρωτάω Μήπως θα είναι πολύ νωρίς !!🤔🤔

Μέχρι το άλλο Σάββατο κοπέλα μου θα έχει μεγαλώσει μην ανησυχείς!! Θα έχει τεράστια διαφορα στο μέγεθος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Nefeliap είπε:

Γιατί κοριτσακι μου σκεφτεσαι ετσι;;;μια χαρα θα ειναι ολα ..μη χαλιεσαι χωρις λογο..κριμα δηλαδη πραγματικα

Δεν ξέρω πραγματικά.. Ευτυχώς μου πέρασε και πηρα πάλι τα πάνω μου☺️☺️

Εγω δεν άντεξα σήμερα με τον πονοκέφαλο είχα και ένα σημαντικό επαγγελματικό ραντεβού και δεν μπορούσα να πάω έτσι και πηρα τον γιατρό και μου είπε πως ντεπον μπορώ να πάρω.. Οπότε τον εμπιστεύτηκα και πηρα ένα ντεπονακι και μου πέρασε ευτυχως☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Δεν ξέρω πραγματικά.. Ευτυχώς μου πέρασε και πηρα πάλι τα πάνω μου☺️☺️

Εγω δεν άντεξα σήμερα με τον πονοκέφαλο είχα και ένα σημαντικό επαγγελματικό ραντεβού και δεν μπορούσα να πάω έτσι και πηρα τον γιατρό και μου είπε πως ντεπον μπορώ να πάρω.. Οπότε τον εμπιστεύτηκα και πηρα ένα ντεπονακι και μου πέρασε ευτυχως☺️

Μπραβο κοριτσι καθολου αρνητικοτητες ! Και εγω ρε κοριτσια σημερα ξαφνικα τρελος πονοκεφαλος και σπανια με πιανει..ναι ντεπον κανει..αλλιως δε παλευεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nefeliap είπε:

Μπραβο κοριτσι καθολου αρνητικοτητες ! Και εγω ρε κοριτσια σημερα ξαφνικα τρελος πονοκεφαλος και σπανια με πιανει..ναι ντεπον κανει..αλλιως δε παλευεται..

Φταίνε και οι ψιλές θερμοκρασίες...που να μην μας πιάσει πονοκέφαλος.. Λίγο και η κούραση, λίγο οι ορμόνες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Φταίνε και οι ψιλές θερμοκρασίες...που να μην μας πιάσει πονοκέφαλος.. Λίγο και η κούραση, λίγο οι ορμόνες... 

Ναι!Υπομονη !! δε με πειραζει καθολου φαντασου και να υποφερω χαιρομαι ..καταλαβες πως το λεωω..αλλα ειναι βασανο πολυ.δε το περιμενα τοσο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ναι!Υπομονη !! δε με πειραζει καθολου φαντασου και να υποφερω χαιρομαι ..καταλαβες πως το λεωω..αλλα ειναι βασανο πολυ.δε το περιμενα τοσο..

Ναιιι καταλαβαίνω.. Ολες τα ίδια σκεφτόμαστε... Είναι γλυκό βάσανο☺️❤️ υπομονή.. Δεν λες πάλι καλά που θα έχουμε φουσκώσει πιο πολύ τον χειμώνα και δεν είμαστε με την κοιλιά τούρλα τώρα καλοκαίριατκκα? Πόσο τις λυπαμαι τις κοπέλες αυτές.. Βέβαια γερές να είμαστε εμείς και τα σπορακια μας και ας είμαστε με την κοιλιά τουρλα και στους 40βαθμους😂 ο παραλογισμός ο ίδιος είμαι 😂😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Ναιιι καταλαβαίνω.. Ολες τα ίδια σκεφτόμαστε... Είναι γλυκό βάσανο☺️❤️ υπομονή.. Δεν λες πάλι καλά που θα έχουμε φουσκώσει πιο πολύ τον χειμώνα και δεν είμαστε με την κοιλιά τούρλα τώρα καλοκαίριατκκα? Πόσο τις λυπαμαι τις κοπέλες αυτές.. Βέβαια γερές να είμαστε εμείς και τα σπορακια μας και ας είμαστε με την κοιλιά τουρλα και στους 40βαθμους😂 ο παραλογισμός ο ίδιος είμαι 😂😂

Σωστααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21/7/2020 at 12:37 ΠΜ, ο/η Iwannab91 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!!είμαι και εγώ έγκυος με προβλεπόμενη ημερομηνία τοκετού μέσα Φεβρουαρίου!!😁😁 έχω κάνει 2 υπέρηχους, την Τετάρτη έχω τον 3ο και μετά την Αυχενική και ειλικρινά έχω πολύ άγχος κάθε φορά να βλέπω ότι τ σπορακι μ είναι καλά!θέλω να σας κανω μια ερώτηση...Ο γιατρός ξεκινάει τη μέτρηση από την πρώτη μέρα της τελευταίας μ περιόδου..δλδ με βάση αυτό είμαι 10 εβδομάδων μόλις μπήκα δλδ ..Ενώ με βάση τη σύλληψη υποθέτω ότι είμαι 8 η 9 γιατί έχω 6 μέρες περίοδο..το θέμα είναι από εδω και στο εξής μετράω με βάση τη σύλληψή που υποθέτω εγώ η σύμφωνα με την μέτρηση τ γιατρού μου από την πρώτη μέρα τελευταίας περιόδου??να ξέρω κ εγω επιτέλους σε ποια βδομάδα ειμαι!!εύχομαι να πάνε όλα τέλεια σε όλες μας 💗💗💗

Την ακριβή εβδομάδα θα στην πουν στην αυχενική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή εβδομάδα☺️ τι κάνετε? Πως είστε? 

Σήμερα το απόγευμα έχω ραντεβού στο γιατρό.. Έχω πολύ μεγάλη αγωνία να δω το σποράκι μου.. Θα μεγάλωσε αρκετά.. Έχω να το δω και σχεδόν 4 βδομάδες.. Η κοιλίτσα σας άρχισε νσ φαίνεται? Εμένα το πρωί όταν ξυπνάω είναι λίγο πρισμένη αλλά το βράδυ κάτι φαίνεται.. Λες και ετοιμάζεται όλη την μέρα για να κάνει την εμφάνιση της το βράδυ😂😂

Και με την ζέστη έχω τρελό θέμα.. Σε φάση που δυσκολεύομαι κάποιες στιγμές να παρω ανάσα.. Δύσκολα να είσαι έγκυος το καλοκαίρι τελικά χα αχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή εβδομάδα☺️ τι κάνετε? Πως είστε? 

Σήμερα το απόγευμα έχω ραντεβού στο γιατρό.. Έχω πολύ μεγάλη αγωνία να δω το σποράκι μου.. Θα μεγάλωσε αρκετά.. Έχω να το δω και σχεδόν 4 βδομάδες.. Η κοιλίτσα σας άρχισε νσ φαίνεται? Εμένα το πρωί όταν ξυπνάω είναι λίγο πρισμένη αλλά το βράδυ κάτι φαίνεται.. Λες και ετοιμάζεται όλη την μέρα για να κάνει την εμφάνιση της το βράδυ😂😂

Και με την ζέστη έχω τρελό θέμα.. Σε φάση που δυσκολεύομαι κάποιες στιγμές να παρω ανάσα.. Δύσκολα να είσαι έγκυος το καλοκαίρι τελικά χα αχα

Καλημερούδια!!! Καλή εβδομάδα!!! Με το καλό να δεις το φασολάκι σου και να ηρεμήσεις λιγακι. Έτσι ήμουν και εγώ την προηγούμενη εβδομάδα,το είδα ηρέμησα και την επόμενη μέρα με ξανά έπιασε χιχιχ.

Και εδώ η κοιλίτσα εμφανίστηκε!!! Με δυσκολεύει λίγο στον ύπνο να πω την αλήθεια (ναι από τώρα φαντάζομαι αργότερα χιχι). 

Όσο για τη ζέστη ούτε λόγος. Εγώ εδώ και 1μηνα έχω δύσπνοια, υπάρχουν στιγμές που μπουκωνει η μύτη και ο γιατρός λέει απόλυτα φυσιολογικό.... Τελευταία με την ζέστη την πολύ μου δημιουργεί ναυτίες. Και γενικά λατρεύω το καλοκαιριιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου και καλή εβδομάδα☺️ τι κάνετε? Πως είστε? 

Σήμερα το απόγευμα έχω ραντεβού στο γιατρό.. Έχω πολύ μεγάλη αγωνία να δω το σποράκι μου.. Θα μεγάλωσε αρκετά.. Έχω να το δω και σχεδόν 4 βδομάδες.. Η κοιλίτσα σας άρχισε νσ φαίνεται? Εμένα το πρωί όταν ξυπνάω είναι λίγο πρισμένη αλλά το βράδυ κάτι φαίνεται.. Λες και ετοιμάζεται όλη την μέρα για να κάνει την εμφάνιση της το βράδυ😂😂

Και με την ζέστη έχω τρελό θέμα.. Σε φάση που δυσκολεύομαι κάποιες στιγμές να παρω ανάσα.. Δύσκολα να είσαι έγκυος το καλοκαίρι τελικά χα αχα

εγω γυρισα μολις απο τον δευτερο υπερηχο φαινονται καθαρα τωρα ολα..ειναι και τα 2 λεει τελεια παω για αυχενικη 25/8!!αντε με το καλό και εσυ να πας πεις τα ευχαριστα !!δυσκολευομαστε και κουραζομαστε λογω καποιας απορυθμισης θυροειδους ή αν επεσε ο αιματοκριτης εγω πλεον εγω 28 ειμαι πτωμα.κανω 10 βηματα και λαχανιαζω.κ κοιλια ελαχιστα ναι φαινεται..ειμαι 8+4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...