Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αγωνία με λαχτάρα να σε νοιάζομαι ...


Recommended Posts

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Fay1982 είπε:

Με το καλό με μια τριψηφια χοριακη αύριο!!! Τη Δευτέρα κανω κ εγώ χοριακη, από σήμερα έχω αρχίσει κ αγχώνομαι ενώ μέχρι τώρα μια χαρά την έβγαλα... 

Εύχομαι τα καλύτερα! 💪🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

Καλώς κακώς λύγισα ... Αρνητικό

Κρίμα, αλλά δεν σημαίνει κάτι οριστικό. Θα δεις αύριο στη χοριακή. Εύχομαι να είναι θετική. Το έχουμε ξαναδεί το σενάριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Antelope είπε:

Κρίμα, αλλά δεν σημαίνει κάτι οριστικό. Θα δεις αύριο στη χοριακή. Εύχομαι να είναι θετική. Το έχουμε ξαναδεί το σενάριο

Μακάρι τι να πω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στις πόσες μέρες κορίτσια λέτε να μπορούμε να κάνουμε τεστ όπως και να το κάνουμε είναι μαρτύριο η αναμονή 😉 είμαι 6, μέρες από έμβρυομεταφορά και έχουν κολλήσει η μέρες 😉

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Dim. είπε:

Στις πόσες μέρες κορίτσια λέτε να μπορούμε να κάνουμε τεστ όπως και να το κάνουμε είναι μαρτύριο η αναμονή 😉 είμαι 6, μέρες από έμβρυομεταφορά και έχουν κολλήσει η μέρες 😉

Ποτέ έκανες ετ? Δευτέρα? Εγώ έκανα Σάββατο αλλά δεν κανω ακόμα, φοβάμαι... Ίσως κάνω αύριο.. Θεωρώ ότι οριακά την 8η μερα να φανεί κάτι.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Fay1982 είπε:

Ποτέ έκανες ετ? Δευτέρα? Εγώ έκανα Σάββατο αλλά δεν κανω ακόμα, φοβάμαι... Ίσως κάνω αύριο.. Θεωρώ ότι οριακά την 8η μερα να φανεί κάτι.. 

Ναι Δευτέρα έκανα ετ.😉 Στις πόσες μέρες σου είπαν χοριακη εσένα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dim. είπε:

Στις πόσες μέρες κορίτσια λέτε να μπορούμε να κάνουμε τεστ όπως και να το κάνουμε είναι μαρτύριο η αναμονή 😉 είμαι 6, μέρες από έμβρυομεταφορά και έχουν κολλήσει η μέρες 😉

Εμένα μου είχαν χοριακη στις 9 μέρες (1η μέρα υπολογίζω τη μέρα της ετ) και έκανα στις 8. Είχε βγει 218. Καλά αποτελέσματα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εμένα μου είχαν χοριακη στις 9 μέρες (1η μέρα υπολογίζω τη μέρα της ετ) και έκανα στις 8. Είχε βγει 218. Καλά αποτελέσματα !!

@annie! Κορίτσακι μου σε ευχαριστώ για την απάντηση γρήγορα εσένα σου είπαν εμένα έκανα στις 13 και θέλουν χοριακη στις 24 και δεν περνάνε η μέρεςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Dim. είπε:

@annie! Κορίτσακι μου σε ευχαριστώ για την απάντηση γρήγορα εσένα σου είπαν εμένα έκανα στις 13 και θέλουν χοριακη στις 24 και δεν περνάνε η μέρεςςςς

Έβαλες 3 ημερών κοριτσάκι μου; Εγώ είχα βάλει βλαστοκυστες 5ης μέρας. Υπομονή θέλει. Διάβασε κανα βιβλίο, πήγαινε καμμία βόλτα το απόγευμα και πολύ Netflix.. Να ξεχαστείς λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Έβαλες 3 ημερών κοριτσάκι μου; Εγώ είχα βάλει βλαστοκυστες 5ης μέρας. Υπομονή θέλει. Διάβασε κανα βιβλίο, πήγαινε καμμία βόλτα το απόγευμα και πολύ Netflix.. Να ξεχαστείς λίγο.

Άρα παίζει ρόλο τι ημέρας βάζουν ☹️☹️ τα έχω δει όλα μέσα στο σπίτι.. σε ευχαριστώ κορίτσακι μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dim. είπε:

Ναι Δευτέρα έκανα ετ.😉 Στις πόσες μέρες σου είπαν χοριακη εσένα?

Εκανα ετ Σάββατο και έχω χοριακη τη Δευτέρα, 10η μερα μετρώντας πρώτη τη μέρα της ετ... Βαλαμε βλαστοκυστες όμως.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dim. είπε:

Άρα παίζει ρόλο τι ημέρας βάζουν ☹️☹️ τα έχω δει όλα μέσα στο σπίτι.. σε ευχαριστώ κορίτσακι μου 

Ναι παίζει αναλογικά με τις βλαστοκυστες μας είπαν παρόμοιες μέρες..εγω αν δεν έπεφτε Κυριακή θα την έκανα μια μέρα πριν.. Ως εκεί όμως μη βγει κ πολύ μικρή αν ήταν θετική κ αγχωθω χειρότερα... Οπότε γιαυτό λέω θα κάνω κανενα τεστακι αύριο ... Αστα κ εγώ ακόμα μέσα κ από καναπέ σε κρεβάτι, σωστό λάθος δεν ξέρω αλλά δε θέλω να κάνω τίποτα εφόσον πήρα κ άδεια γιαυτό το λόγο.. Αλλά κ εγώ έχω πήξει... Ευτυχώς ερχονται μου κανουν παρέα φίλες και αδέρφια...φουλ τηλεόραση κ ίντερνετ είπα θα ξεκινήσω βιβλίο πήρα κ δύο αλλά δεν μπορώ να συγκεντρωθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελες να με και εγω εδω με πολυυ ανχος..3η μου εμβρυομεταφορα με μετριες βλαστοκυστες και εχω το ποιο πολυ αγχος..εκανα την τεταρτη αλλα δεν εχω ουτε ενα συμπτωμαα και αυτο με κανει χαλιαα μερα γυρευω συμπτωματα :( εσεις εχετε καποια συμπτωματα? με το καλο σε ολες μας να μας βοηθησει η Παναγια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η strumfita17 είπε:

κοπελες να με και εγω εδω με πολυυ ανχος..3η μου εμβρυομεταφορα με μετριες βλαστοκυστες και εχω το ποιο πολυ αγχος..εκανα την τεταρτη αλλα δεν εχω ουτε ενα συμπτωμαα και αυτο με κανει χαλιαα μερα γυρευω συμπτωματα :( εσεις εχετε καποια συμπτωματα? με το καλο σε ολες μας να μας βοηθησει η Παναγια 

 Καλησπέρα κοπέλα μου και καλή επιτυχία!!! Εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα, μόνο πρησμένο στήθος που είχα πριν από την εμβρυομεταφορα λόγω φαρμάκων άντε κ λίγα πονάκια. Μετά την 6η βδομάδα κύησης είχα συμπτώματα. Επίσης δεν έχει σημασία το μέτρια ή άριστα έμβρυα. Έχουμε δει μέτριες προς κακές βλαστοκυστες να δίνουν κύηση κ άριστες όχι. Αν είναι καλό το dna των εμβρύων κορίτσι μου θα πιάσουν. Στο εύχομαι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

 Καλησπέρα κοπέλα μου και καλή επιτυχία!!! Εγώ δεν είχα κανένα σύμπτωμα, μόνο πρησμένο στήθος που είχα πριν από την εμβρυομεταφορα λόγω φαρμάκων άντε κ λίγα πονάκια. Μετά την 6η βδομάδα κύησης είχα συμπτώματα. Επίσης δεν έχει σημασία το μέτρια ή άριστα έμβρυα. Έχουμε δει μέτριες προς κακές βλαστοκυστες να δίνουν κύηση κ άριστες όχι. Αν είναι καλό το dna των εμβρύων κορίτσι μου θα πιάσουν. Στο εύχομαι!!! 

αχ μακαρι.. ❤️ την πρωτη φορα που ηταν θετικο το τεστ αλλα δυστυχως παλινδρομησε ενιωθα πονακια και καποια στιγμη κατι σαν να με εκαψε για καποια δευτερολεπτα ισως ηταν η εμφυτευση για αυτο φοβαμαι τωρα που δεν ενιοσα τιποτα πως δεν ξανα πετυχε 😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η strumfita17 είπε:

αχ μακαρι.. ❤️ την πρωτη φορα που ηταν θετικο το τεστ αλλα δυστυχως παλινδρομησε ενιωθα πονακια και καποια στιγμη κατι σαν να με εκαψε για καποια δευτερολεπτα ισως ηταν η εμφυτευση για αυτο φοβαμαι τωρα που δεν ενιοσα τιποτα πως δεν ξανα πετυχε 😕

Μην το σκέφτεσαι καθόλου αυτό, αν και σε καταλαβαίνω απόλυτα καθώς είμαι στην 5η εμβρυομεταφορά, αλλά είναι γεγονός ότι πραγματικά δεν είναι λογικό να υπάρχουν συμπτώματα, όλα είναι από τα φάρμακα.. Εγώ έχω πάθει εμμονή με το στήθος καθώς δε με πονάει ποτέ και πολύ θα ηθελα:) αλλά τίποτα... , ούτε όμως κ στην δεύτερη που ήταν θετική πονούσε :), άσχετο αν παληνδρομησε.. Όσο αφορά για τα μέτρια ακριβώς ότι σου είπε κ η @annie! σημασία είναι να είναι οκ χρωμοσωμικα καθώς οι εμβρυολογος μόνο την εικόνα τους εκείνη τη στιγμή κρίνουν.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Fay1982 είπε:

Μην το σκέφτεσαι καθόλου αυτό, αν και σε καταλαβαίνω απόλυτα καθώς είμαι στην 5η εμβρυομεταφορά, αλλά είναι γεγονός ότι πραγματικά δεν είναι λογικό να υπάρχουν συμπτώματα, όλα είναι από τα φάρμακα.. Εγώ έχω πάθει εμμονή με το στήθος καθώς δε με πονάει ποτέ και πολύ θα ηθελα:) αλλά τίποτα... , ούτε όμως κ στην δεύτερη που ήταν θετική πονούσε :), άσχετο αν παληνδρομησε.. Όσο αφορά για τα μέτρια ακριβώς ότι σου είπε κ η @annie! σημασία είναι να είναι οκ χρωμοσωμικα καθώς οι εμβρυολογος μόνο την εικόνα τους εκείνη τη στιγμή κρίνουν.. 

ουφφ ατε κοριτσιιαα μου οτι θελει η παναγια..ευχομαι σε ολες της κοπελεςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

Κορίτσια καλά αποτελέσματα! Είναι δύσκολη η αναμονή, κουράγιο.

@Vasilique τι έγινε κοπέλα μου; πώς εισαι; έκανες χοριακή;

@Antelope Σ´ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου. Δυστυχώς... Το test ήταν σωστά αρνητικό... Τι να κάνουμε... Δεν ήρθε η ώρα μου καθώς φαίνεται... Εύχομαι τα καλύτερα για κάθε κορίτσι που αγωνίζεται! Καλή επιτυχία κ κάθε ευτυχία!

Παρεμπιπτόντως, από την εμπειρία σας, σε πόσες ημέρες μετά την αποτυχημένη εμβρυομεταφορά σας ήρθε πάλι περίοδος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Vasilique είπε:

@Antelope Σ´ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου. Δυστυχώς... Το test ήταν σωστά αρνητικό... Τι να κάνουμε... Δεν ήρθε η ώρα μου καθώς φαίνεται... Εύχομαι τα καλύτερα για κάθε κορίτσι που αγωνίζεται! Καλή επιτυχία κ κάθε ευτυχία!

Παρεμπιπτόντως, από την εμπειρία σας, σε πόσες ημέρες μετά την αποτυχημένη εμβρυομεταφορά σας ήρθε πάλι περίοδος; 

Δύο ημέρες μετά την διακοπή των φαρμάκων, 11η ημέρα μετά την εμβρυομεταφορά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Vasilique είπε:

@Antelope Σ´ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου. Δυστυχώς... Το test ήταν σωστά αρνητικό... Τι να κάνουμε... Δεν ήρθε η ώρα μου καθώς φαίνεται... Εύχομαι τα καλύτερα για κάθε κορίτσι που αγωνίζεται! Καλή επιτυχία κ κάθε ευτυχία!

Παρεμπιπτόντως, από την εμπειρία σας, σε πόσες ημέρες μετά την αποτυχημένη εμβρυομεταφορά σας ήρθε πάλι περίοδος; 

Λυπάμαι βρε κοπέλα μου. Όλες το έχουμε περάσει και ξέρουμε πόσο πονάει. Μάζεψε τα κουράγια σου και βουρ για την επόμενη! Η πρώτη σου ηταν; Έχεις καθόλου καταψυξη;

Εμένα στην αποτυχημένη μου ηρθε την ίδια μέρα. Δηλ πρωί πήρα την κουλούρα, απόγευμα πήρα τις σερβιέτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...