Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

 

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ 👶                                                                                                       Kallina ΘΕΤΙΚΟ

Μασα ΘΕΤΙΚΟ                                                                                     👶BASOULA2:ΘΕΤΙΚΟ                                                                                                            Ioannastr:ΘΕΤΙΚΟ                                                                                                            

Σταυρι 04/06

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

 

Maroulita? :01/08

diana8:17/3

Lacostaki:08/08

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04                                                     

Iwant a baby:22/04

pangipot: 29/02 

 

Ευάγγελοςτ:24/07

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

PAPA EVA:10/06

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

Elisa91:16/04

ntinaki83:12/08

A&O:07/07

Marina22:09/08

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:14/08

Nicol:06/07

Ntinaki_08:30/06

Clairy:04/08

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 11 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Κορίτσια μ γλυκά καλή εβδομάδα σε όλες..εχω να σας πω ότι είμαι εγκυουλα τελικά...εκανα Σάββατο τεστ και σήμερα η χοριακη μου 1366.8 με τρεις μέρες καθυστέρηση....αγαπες μου δεν είναι ότι δεν χαίρομαι αλλά τρέμω.... Δύο παλλινδρομες βλέπετε... Δεν τολμάω να το πω ούτε στον εαυτό μου... Θελω όλη την θετική σας ενέργεια και να με εντάξετε στις προσευχουλες σας μήπως και αυτή την φορά τα καταφέρουμε και εγώ και αυτό... Είμαι πολύ συγκινημένη.... 

Συγχαρητηρια να εχεις μια ομορφη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Βρε κορίτσια εσείς οι παλιές με τι χοριακες ξεκινήσατε!??εγώ με τρεις μέρες καθυστέρηση έχω 1356...κάπως μεγάλη μου φαίνεται....περιμένω με αγωνία την τέταρτη να δω πως θα πάει... 

Αγαπη στις 4 μερες καθυστέρηση ειχα χοριακη 1799 κ στις 6 μερες 5504. Τώρα ειμαι 27 εβδομαδων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Κορίτσια μ γλυκά καλή εβδομάδα σε όλες..εχω να σας πω ότι είμαι εγκυουλα τελικά...εκανα Σάββατο τεστ και σήμερα η χοριακη μου 1366.8 με τρεις μέρες καθυστέρηση....αγαπες μου δεν είναι ότι δεν χαίρομαι αλλά τρέμω.... Δύο παλλινδρομες βλέπετε... Δεν τολμάω να το πω ούτε στον εαυτό μου... Θελω όλη την θετική σας ενέργεια και να με εντάξετε στις προσευχουλες σας μήπως και αυτή την φορά τα καταφέρουμε και εγώ και αυτό... Είμαι πολύ συγκινημένη.... 

Συγχαρητήριαα αγάπη κι άλλη εγκυούλα στην παρέα. ☺️ Με το καλό το μωράκι σου και να είσαι όσο μπορείς πιο ήρεμη 💗 Η χοριακή σου πολύ καλή! Πάρε το γιατρό σου να σου πει τι θα κάνετε τώρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

κοίτα εγώ είμαι 31 τώρα γι αυτό...για 4ο δεν ήθελα αλλά ο άντρας μου όταν γέννησα την μικρή μου μου πέταγε σπόντες για 4ο...λέω μπα πλάκα θα κάνει.. μετά που χρονισε η μικρή πια το συζητήσαμε και για χάρη του θα κάνουμε κάποιες προσπάθειες αν έρθει οκ αν όχι δεν πειράζει....Επίσης θέλει και ο μεγάλος μου γιος κι άλλο κορίτσι κιόλας και πιστεύει ότι θα κάνω κορίτσι όταν μείνω έγκυος...μέσα έτσι είχε πέσει και στην κόρη μου πάλι...θα δείξει...τώρα μου έλεγε και για 2 κορίτσια δίδυμα...δεν νομίζω να έρθουν δίδυμα, αν θα έρθει 1...όντως συχνά δεν μπορούμε να βρεθούμε...είναι φουλ το ωράριο μας με 3 παιδιά...οπότε αν κάτσει έκατσε...

Πωπω χαρά στο κουράγιο σου 31 με 3 παιδιά! Νέα μανούλα! Κι εμένα μου αρέσουν τα παιδιά, θα έκανα και 3, αλλά είμαι 29 ήδη που θα έχω το πρώτο οπότε βλέπουμε! Και με 2 καλά θα’ναι ☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου για τις ευχές σου....να χαίρεσαι τα παιδάκια σου.. Το νούμερο με τρεις μέρες καθυστέρηση πως σας φαίνεται? Είναι λιγάκι μεγάλο? 

Μια χαρά είναι αγάπη το νούμερο 😊 έχει να κάνει με το πόσες μέρες πριν έγινε η εμφύτευση, οπότε και άρχισε να ανεβαίνει η ορμόνη! Η αδερφή μου με 3 μέρες καθυστέρηση είχε χοριακή 1900! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η ioannastr είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!! Επειδή υπάρχω κ εγώ ακόμα σε αυτό το πινακάκι, βάλε με στα θετικά. Εδώ κ καιρό βέβαια ήμουν στο θέμα της εξωσωματικής αλλά σας διαβάζω που κ που...

Ευτυχώς, ενώ πέρασα ένα θριλερ με τις χοριακές, είναι όλα καλά κ είδαμε κ καρδούλα!!!

Σας συμβουλεύω να μην το βάλετε ποτέ κάτω!! Κάποια στιγμή ο στόχος θα επιτευχθεί!!!! Εύχομαι σε όσα κορίτσια περιμένουν αυτές τις μέρες, να μην την δείτε την ακατανόμαστη κ το μόνο που εύχομαι να δείτε είναι ένα θετκό τεστ κ μια τεράστια χοριακή!!!!!! 

Συγχαρητήρι ρε αγάπη, πραγματικά μετά απότι περάσατε με τον άντρα σου είμαι πολύ χαρούμενη για σας! Σας ήρθε το μωράκι είδες; Όλα καλά από δω και πέρα 💗 Εσύ απλά να προσέχεις και να χαρείς το καλοκαιράκι τώρα πια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Βρε κορίτσια εσείς οι παλιές με τι χοριακες ξεκινήσατε!??εγώ με τρεις μέρες καθυστέρηση έχω 1356...κάπως μεγάλη μου φαίνεται....περιμένω με αγωνία την τέταρτη να δω πως θα πάει... 

Εγώ με 5 μέρες καθυστέρηση είχα 1800..μετά ο γιατρός μου είπε να μην κάνω άλλη να πάω κατευθείαν από κει...η αδερφή μου όπως σου είπα με 1 μέρα καθυστέρηση είχε 500, και μετά από 2 μέρες που επανέλαβε δηλαδή την 3η μέρα καθυστέρησης είχε 1900

Όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Πωπω χαρά στο κουράγιο σου 31 με 3 παιδιά! Νέα μανούλα! Κι εμένα μου αρέσουν τα παιδιά, θα έκανα και 3, αλλά είμαι 29 ήδη που θα έχω το πρώτο οπότε βλέπουμε! Και με 2 καλά θα’ναι ☺️

σε ευχαριστώ πολύ.. Όσο πιο νέα κάνεις τόσο πιο υπομονή έχεις η αλήθεια είναι...το 1ο παιδί ήρθε στα 23 μου το 3ο στα 29 έμεινα έγκυος,όταν έκλεισα τα 30 γεννησα..σίγουρα αν ήμουν πιο μεγάλη στο 1ο δεν ξέρω αν θα έκανα τόσα απλά έχω πει μέχρι τα 33 με 34 μετα στοπ κ αν ερθει θα ειναι το τελευταίο έχω κουραστεί στις εγκυμοσύνες μου και λόγο εμετων αλλά και γιατί μετά τον 4ο μήνα με πιάνει πόνος στην ηβικη περιοχή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα.... Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές και τα καλά σας λόγια.....είστε οι μόνες που το ξέρετε και όπως καταλαβσινεται για μένα είστε η παρεουλα μου... Οι φιλεναδιτσες μου....καλημερα σε όλες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Lacostaki είπε:

Συγχαρητήρια κορίτσι μου με το καλό να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!!! 

Κορίτσι μου καλό σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα.... Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές και τα καλά σας λόγια.....είστε οι μόνες που το ξέρετε και όπως καταλαβσινεται για μένα είστε η παρεουλα μου... Οι φιλεναδιτσες μου....καλημερα σε όλες.. 

 

στις Just now, ο/η ioannastr είπε:

Κορίτσι μου καλό σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Κορίτσια με το καλό να κάνετε γερά μωράκια στρουμπουλά και όμορφα!!!! Όλα καλά να πάνε μέσα από την καρδιά μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Princess28 είπε:

Συγχαρητήρι ρε αγάπη, πραγματικά μετά απότι περάσατε με τον άντρα σου είμαι πολύ χαρούμενη για σας! Σας ήρθε το μωράκι είδες; Όλα καλά από δω και πέρα 💗 Εσύ απλά να προσέχεις και να χαρείς το καλοκαιράκι τώρα πια

Ναι βρε κορίτσι μου!!!! Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Θα το χαρώ και θα προσέχω... 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

 

Κορίτσια με το καλό να κάνετε γερά μωράκια στρουμπουλά και όμορφα!!!! Όλα καλά να πάνε μέσα από την καρδιά μου! 

Να σαι καλά κορίτσι μου!!!!! Χαχαχα με το στρουμπουλά γέλασα πολύ!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Natacha είπε:

@Clairy. μου εχεις δίκιο κορίτσι μου. Απλα λίγο η διαδιακασία με την ένεση με δυσκόλεψε. Ήταν η πρώτη φορά, λογικά θα το συνηθίσω... επίσης μου φάνηκε οτι δεν είχε ανέβει πολυ η χοριακή ( απο 218 πήγε 545 ) αν κ ο γιατρός μου ειπε είναι ικανοποιητική η ανοδος. 

Με τι ακριβώς στεναχωρήθηκες? Για τις ενέσεις?? Θα συνηθίσεις, δεν είναι τίποτα!!! Αν οι χοριακές σου ανέβηκαν έτσι ανα 2 μέρες, οι αυξήσεις σου είναι τέλειες!!! Με το καλό κορίτσι μου..να χαρείς την εγκυμοσύνη σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Βρε κορίτσια εσείς οι παλιές με τι χοριακες ξεκινήσατε!??εγώ με τρεις μέρες καθυστέρηση έχω 1356...κάπως μεγάλη μου φαίνεται....περιμένω με αγωνία την τέταρτη να δω πως θα πάει... 

Μια χαρά είναι η χοριακή σου!!!! Με το καλό κορίτσι μου.. Να έχεις μια όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η BASOULA2 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα.... Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές και τα καλά σας λόγια.....είστε οι μόνες που το ξέρετε και όπως καταλαβσινεται για μένα είστε η παρεουλα μου... Οι φιλεναδιτσες μου....καλημερα σε όλες.. 

Kαλημερα σε ολες!! @BASOULA2 συγχαρητηρια κοριτσι μου να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

σε ευχαριστώ πολύ.. Όσο πιο νέα κάνεις τόσο πιο υπομονή έχεις η αλήθεια είναι...το 1ο παιδί ήρθε στα 23 μου το 3ο στα 29 έμεινα έγκυος,όταν έκλεισα τα 30 γεννησα..σίγουρα αν ήμουν πιο μεγάλη στο 1ο δεν ξέρω αν θα έκανα τόσα απλά έχω πει μέχρι τα 33 με 34 μετα στοπ κ αν ερθει θα ειναι το τελευταίο έχω κουραστεί στις εγκυμοσύνες μου και λόγο εμετων αλλά και γιατί μετά τον 4ο μήνα με πιάνει πόνος στην ηβικη περιοχή 

Αχ σε καταλαβαίνω με τους εμετούς..εγώ έλεγα θέλω πολλά παιδιά, με την εγκυμοσύνη τώρα λέω αν είναι έτσι δεν κάνω άλλο..μετά βέβαια τα ξεχνάς...αλλά μέχρι και πριν λίγο έκανα εμετό φαντάσου, και μπαίνω 9ο τώρα..αυτό με τις ανακατωσούρες και τους εμετούς είναι λίγο χάλια...μέχρι τον 5ο έκανα 3-4 κάθε μέρα φαντάσου κ όλη μέρα ανακατεύομαι μέχρι τώρα 😞

Εγώ να σου πω την αλήθεια δε νομίζω ότι στα 23 ήμουν έτοιμη για παιδί ούτε ήταν κάτι που σκεφτόμουν και ήθελα τότε 😅 Ο άντρας μου αν κ λέει τώρα ότι θα του άρεσε, με το μυαλό που είχε τότε ούτε αυτός ήταν έτοιμος. Τώρα νομίζω είμαστε κ οι δύο στην κατάλληλη φάση.

Αν έκανα στα κοντά δεύτερο μπορεί να πήγαινα και για τρίτο..να είχα μέχρι τα 35-36 δηλαδή 3 παιδιά πιστεύω μια χαρά είναι..θεωρητικά όπως το σκέφτομαι. Αλλά κάτσε να έρθει το πρώτο να δούμε πόσο αντέχουμε 😛 Εμάς το καλό είναι ότι και ο άντρας μου θέλει πολλά παιδιά, και αυτοί είναι 3 αδέρφια στην οικογένεια οπότε έτσι έχει μάθει..αλλά σκέφτεται και άλλα, και τα χρήματα και όλα..γιατί οκ είναι να μπορείς να τα μεγαλώσεις κι όλας με τον τρόπο που θες, εγώ θέλω δηλαδή να έχουν και τις ξένες γλώσσες, και τις δραστηριότητές τους, και τις διακοπές τους..δε θέλω να τα στερήσω αυτά απ’τα παιδιά μου! Οπότε πάμε βλέποντας..πώς θα είμαστε οικονομικά, τι αντοχές θα έχουμε κλπ..ας έρθει το πρώτο και βλέπουμε 😛

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Αχ σε καταλαβαίνω με τους εμετούς..εγώ έλεγα θέλω πολλά παιδιά, με την εγκυμοσύνη τώρα λέω αν είναι έτσι δεν κάνω άλλο..μετά βέβαια τα ξεχνάς...αλλά μέχρι και πριν λίγο έκανα εμετό φαντάσου, και μπαίνω 9ο τώρα..αυτό με τις ανακατωσούρες και τους εμετούς είναι λίγο χάλια...μέχρι τον 5ο έκανα 3-4 κάθε μέρα φαντάσου κ όλη μέρα ανακατεύομαι μέχρι τώρα 😞

Εγώ να σου πω την αλήθεια δε νομίζω ότι στα 23 ήμουν έτοιμη για παιδί ούτε ήταν κάτι που σκεφτόμουν και ήθελα τότε 😅 Ο άντρας μου αν κ λέει τώρα ότι θα του άρεσε, με το μυαλό που είχε τότε ούτε αυτός ήταν έτοιμος. Τώρα νομίζω είμαστε κ οι δύο στην κατάλληλη φάση.

Αν έκανα στα κοντά δεύτερο μπορεί να πήγαινα και για τρίτο..να είχα μέχρι τα 35-36 δηλαδή 3 παιδιά πιστεύω μια χαρά είναι..θεωρητικά όπως το σκέφτομαι. Αλλά κάτσε να έρθει το πρώτο να δούμε πόσο αντέχουμε 😛 Εμάς το καλό είναι ότι και ο άντρας μου θέλει πολλά παιδιά, και αυτοί είναι 3 αδέρφια στην οικογένεια οπότε έτσι έχει μάθει..αλλά σκέφτεται και άλλα, και τα χρήματα και όλα..γιατί οκ είναι να μπορείς να τα μεγαλώσεις κι όλας με τον τρόπο που θες, εγώ θέλω δηλαδή να έχουν και τις ξένες γλώσσες, και τις δραστηριότητές τους, και τις διακοπές τους..δε θέλω να τα στερήσω αυτά απ’τα παιδιά μου! Οπότε πάμε βλέποντας..πώς θα είμαστε οικονομικά, τι αντοχές θα έχουμε κλπ..ας έρθει το πρώτο και βλέπουμε 😛

Κ γω στη θεωρία 3 θέλω 3 αδέρφια ειναστε κ εμεις  κ δε μπορω να πω δεν έχω κακή εγκυμοσυνη αν εξαιρέσω την αιμορραγία.  Αλλα ρε παιδιά το καθημερινό αγχος π έχω αν τ παιδι ειναι καλα δεν ξερω αν τ αντέχω αν κ όπως λένε τα ξεχνάς όλα.  Ο σύντροφος μ βεβαια ισως τ συζητήσουμε για 2ο για 3ο ούτε λόγος αλλα κ αυτός σκεφτετε να εχπυμε κ τα χρήματα να το μεγαλώσουμε όπως θέλουμε να μη στερηθεί κτ από αγαπη φυσικά θα έχουν απεριόριστη όσα παιδιά κ να κανουμε ετσι κ αλλιώς η αγάπη για τα παιδιά μας δε νμζ να διαιρείται σ εκαθε παιδι π κάνεις απλα πολλαπλασιαζετε. Οποτε ασ έχουμε υγεία πρωτίστως κ οολα τα αλλα θα ερθουν  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Evie2 είπε:

Κ γω στη θεωρία 3 θέλω 3 αδέρφια ειναστε κ εμεις  κ δε μπορω να πω δεν έχω κακή εγκυμοσυνη αν εξαιρέσω την αιμορραγία.  Αλλα ρε παιδιά το καθημερινό αγχος π έχω αν τ παιδι ειναι καλα δεν ξερω αν τ αντέχω αν κ όπως λένε τα ξεχνάς όλα.  Ο σύντροφος μ βεβαια ισως τ συζητήσουμε για 2ο για 3ο ούτε λόγος αλλα κ αυτός σκεφτετε να εχπυμε κ τα χρήματα να το μεγαλώσουμε όπως θέλουμε να μη στερηθεί κτ από αγαπη φυσικά θα έχουν απεριόριστη όσα παιδιά κ να κανουμε ετσι κ αλλιώς η αγάπη για τα παιδιά μας δε νμζ να διαιρείται σ εκαθε παιδι π κάνεις απλα πολλαπλασιαζετε. Οποτε ασ έχουμε υγεία πρωτίστως κ οολα τα αλλα θα ερθουν  

Έτσι ρε αγάπη συμφωνώ όπως τα λες 😄 το άγχος βέβαια θα το έχουμε μόνιμο απ’ό,τι έχω καταλάβει, οπότε τι να αγχωνόμαστε για ένα τι για δύο χαχα...ας έχουμε υγεία όπως λες κ όλα τα άλλα τα βλέπουμε..αγάπη σίγουρα θα υπάρχει για όλα απ’αυτό δε ξεμένουμε 💗💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Princess28 είπε:

Αχ σε καταλαβαίνω με τους εμετούς..εγώ έλεγα θέλω πολλά παιδιά, με την εγκυμοσύνη τώρα λέω αν είναι έτσι δεν κάνω άλλο..μετά βέβαια τα ξεχνάς...αλλά μέχρι και πριν λίγο έκανα εμετό φαντάσου, και μπαίνω 9ο τώρα..αυτό με τις ανακατωσούρες και τους εμετούς είναι λίγο χάλια...μέχρι τον 5ο έκανα 3-4 κάθε μέρα φαντάσου κ όλη μέρα ανακατεύομαι μέχρι τώρα 😞

Εγώ να σου πω την αλήθεια δε νομίζω ότι στα 23 ήμουν έτοιμη για παιδί ούτε ήταν κάτι που σκεφτόμουν και ήθελα τότε 😅 Ο άντρας μου αν κ λέει τώρα ότι θα του άρεσε, με το μυαλό που είχε τότε ούτε αυτός ήταν έτοιμος. Τώρα νομίζω είμαστε κ οι δύο στην κατάλληλη φάση.

Αν έκανα στα κοντά δεύτερο μπορεί να πήγαινα και για τρίτο..να είχα μέχρι τα 35-36 δηλαδή 3 παιδιά πιστεύω μια χαρά είναι..θεωρητικά όπως το σκέφτομαι. Αλλά κάτσε να έρθει το πρώτο να δούμε πόσο αντέχουμε 😛 Εμάς το καλό είναι ότι και ο άντρας μου θέλει πολλά παιδιά, και αυτοί είναι 3 αδέρφια στην οικογένεια οπότε έτσι έχει μάθει..αλλά σκέφτεται και άλλα, και τα χρήματα και όλα..γιατί οκ είναι να μπορείς να τα μεγαλώσεις κι όλας με τον τρόπο που θες, εγώ θέλω δηλαδή να έχουν και τις ξένες γλώσσες, και τις δραστηριότητές τους, και τις διακοπές τους..δε θέλω να τα στερήσω αυτά απ’τα παιδιά μου! Οπότε πάμε βλέποντας..πώς θα είμαστε οικονομικά, τι αντοχές θα έχουμε κλπ..ας έρθει το πρώτο και βλέπουμε 😛

Έτσι είναι συμφωνώ εγώ με τον άντρα μου έχουμε 6 χρόνια διαφορά τον γνώρισα τελειώνοντας την γ.λυκειου κ παντευτηκαμε μετά από 5 χρόνια εννοείται γιατί ήμουν μικρή,αν κ εκείνος νωρίτερα δεν είχε θέμα...το καλό είναι ότι όλα τα παίρνεις στο 1ο και μετά τα έχεις και ρούχα μου είχαν δώσει οπότε ήμουν κομπλέ σε αυτά...Έτσι κάποια οικονομία την έχεις...Επίσης ειμαι από τις τυχερές που έχουμε νησί να πάμε αλλά και χωριό οπότε πάλι κάνεις κάποια οικονομία...βέβαια κάποιες φορές μπορεί να πάμε για πολύ λίγες μέρες κ σε ξενοδοχείο...Όλα σιγά σιγά και με κάποιο πλάνο...αλλά κ πάλι δεν ξέρω δν θα έρθει 4ο...Ο Θεός ξέρει...το 1ο παιδί ήρθε στους 4 μήνες, ο 2ος όμως ήρθε μετά από 1,5 χρόνο προσπαθειών...είχα λίγο θέμα με τον θυροειδη μου,βιταμίνη ντε χαμηλή...τεσπα το 3ο ήρθε με την 3 φορά.. δεν με ένοιαζε γι'αυτό...Όπως κ τώρα δεν με νοιάζει...είμαι χαλαρή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/7/2020 at 9:45 ΜΜ, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ Ελενάκι μου αυτή όμως είναι ευχάριστη κούραση! Κι όταν τα βλέπεις αγκαλιά τι πιο όμορφο! Πάντως θα γίνει ο προστάτης της αργότερα θα δεις! Δεν θα τολμάει κανένας να πειράξει την αδερφούλα του! Όσο για εμένα τα ίδια κορίτσι μου. Ασχολούμαι με το σπίτι συνεχώς. Αλλά ολο κάτι κάνω και όλα πίσω μένω! Δεν βοηθάει κι ο καιρός να πάμε για κανένα μπανάκι να ξεφύγουμε λίγο!

Υ.Γ. Να δώσεις μια αγκαλιά κι από μένα στα ζουζουνακια σου τα όμορφα!🤗

Είναι η πιο γλυκιά κούραση 😊😊😊😊😊Είμαι σίγουρη ότι θα την προστατεύει 😍😍😍έλα θα φτιάξει κ θα πάτε και για μπάνιο όλα στην ώρα τους... Αχ αυτό το σπίτι τελειωμό δεν έχει Παναγία μου χαχαχααχχ.... Φυσικά και θα τους δώσω κορίτσι μου❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Σταυρι ποσο δίκιο έχεις! Και εγώ προσπαθούσα καιρό και ετοιμαζόμασταν για εξωσωματικη απο Σεπτεμβριο γιατι είχαμε εντοπίσει πρόβλημα σε εμένα. Σου εύχομαι οτι ποθεί η ψυχούλα σου και σύντομα! 

@Clairy. ανα 2 ημέρες τις εχω κάνει τις χοριακές. Η πρώτη 16/07, η δεύτερη 18/07 και η τρίτη 20/07.

@ioannastr σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Εύχομαι και σε εσένα με το καλό το μωράκι σου. Ετσι πιστεύω και εγω με τον καιρό θα τις συνηθισω τις ενεσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

@Σταυρι ποσο δίκιο έχεις! Και εγώ προσπαθούσα καιρό και ετοιμαζόμασταν για εξωσωματικη απο Σεπτεμβριο γιατι είχαμε εντοπίσει πρόβλημα σε εμένα. Σου εύχομαι οτι ποθεί η ψυχούλα σου και σύντομα! 

@Clairy. ανα 2 ημέρες τις εχω κάνει τις χοριακές. Η πρώτη 16/07, η δεύτερη 18/07 και η τρίτη 20/07.

@ioannastr σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Εύχομαι και σε εσένα με το καλό το μωράκι σου. Ετσι πιστεύω και εγω με τον καιρό θα τις συνηθισω τις ενεσεις!

Μία χαρά διπλασιαζεται ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε?? αρχίσαν οι διακοπούλες και χανόμαστε σιγά σιγά :) εύχομαι να περνάτε όλες υπέροχα και να γεμίζεται μπαταρίες!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...