Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο ΙΟΥΛΗΣ πρώτου φύγει σε όλες τις κοιλίτσες θαυματάκια θα αφήσει ❤😇🤞🤰❤


Άντρεα

Recommended Posts

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσι μου είναι πολύ πιο νωρίς από την ημερομηνία που σου είπε ο γιατρός. Καλύτερα περίμενε λίγο ακόμα! Πότε περιμένεις κανονικά περίοδο;💗

Καλή μου, γέννησα πριν 4 μήνες και είναι ακατάστατος ο κύκλος μου... Κανονικα το ημερολόγιο που έχω λέει πως μέσα  Αυγούστου θα αδιαθετησω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 803
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κορίτσι μου είναι πολύ πιο νωρίς από την ημερομηνία που σου είπε ο γιατρός. Καλύτερα περίμενε λίγο ακόμα! Πότε περιμένεις κανονικά περίοδο;💗

Επίσης σκέφτηκα πως αν υπήρχε κάτι σίγουρα θα έδειχνε έστω και λίγο από τώρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

μάλλον παίζει να ξανά έκανα ωορρηξία δεν ξερω..γιατί είχα πόνους έντονους και υγρά ασπροδιαφανα προχθές  και λιγο εχθές  και σήμερα δεν πονάω...και είχα ακόμα λίγα υγρά διάφανα το πρωί.επαφες δεν μπορώ να έχω οπότε αν δεν έγινε τπτ πριν 2 βδομάδες πάμε για τον επόμενο κύκλο δεν πειράζει.

Εγώ πάντως στους τελευταίους κύκλους έχει αλλάξει εντελώς ο οργανισμός μου. Δεν μπορώ να καταλάβω με τίποτα την ωορρηξια. Ο γιατρός μου είπε ότι συμβαίνει μετά τη γέννα αυτό. Αν δεν πήγαινα τώρα στο γιατρό θα νόμιζα ότι έκανα ωορρηξια την Τρίτη ενώ από τον υπέρηχο αυτή θα γίνει σήμερα η έγινε χθες!!! Τόσο έξω έπεφτα!!! Πάντως τεστ δεν ξαναπερνω τύπου φαρμακειου. Παράγγειλα ένα πακέτο με 50 ωορρηξιας και 10 εγκυμοσύνης. Τα εγκυμοσύνης θα τα κάνω αν περάσουν 15 μέρες από το θετικό της ωορρηξιας και μόνο τότε. Ελπίζω να είναι τα τελευταία που παίρνω!!! 

Όταν θηλάζεις είναι πολύ δύσκολο να ξέρεις τι γίνεται ακριβώς. Ελπίζω να την πετύχατε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Καλή μου, γέννησα πριν 4 μήνες και είναι ακατάστατος ο κύκλος μου... Κανονικα το ημερολόγιο που έχω λέει πως μέσα  Αυγούστου θα αδιαθετησω 

Αχ να το χαίρεσαι το μπουμπουκακι σου! Έχεις ξανά αδιαθετησει από τότε που γέννησες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Αχ να το χαίρεσαι το μπουμπουκακι σου! Έχεις ξανά αδιαθετησει από τότε που γέννησες;

Ευχαριστώ πολύ... Ναι 2 φορές :) απλά σκεφτομαι πως θα έδειχνε έστω και κάτι αν ήμουν έγκυος δεν ξέρω..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Ευχαριστώ πολύ... Ναι 2 φορές :) απλά σκεφτομαι πως θα έδειχνε έστω και κάτι αν ήμουν έγκυος δεν ξέρω..  

Α! Σου ήρθε αμέσως μετά την γέννα δηλαδή; Κι εγώ από τον 3ο μήνα αδιαθετησα παρόλο που θήλαζα αποκλειστικά! Η αλήθεια είναι ότι τώρα γέννησες άρα πολύ φυσικό να έχει διακυμάνσεις ο κύκλος σου ή μπορεί να έκανες πιο αργά ωορρηξία για αυτό να μην έδειξε κάτι το τέστ.💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Α! Σου ήρθε αμέσως μετά την γέννα δηλαδή; Κι εγώ από τον 3ο μήνα αδιαθετησα παρόλο που θήλαζα αποκλειστικά! Η αλήθεια είναι ότι τώρα γέννησες άρα πολύ φυσικό να έχει διακυμάνσεις ο κύκλος σου ή μπορεί να έκανες πιο αργά ωορρηξία για αυτό να μην έδειξε κάτι το τέστ.💗

Ναι... Πριν της 40αδιαθετησα :) οπόταν τι κάνω σε αυτή την περίπτωση? Περιμένω και ξανά κάνω το τεστ στις 25 αν δεν δω? Επίσης, δεν έκανα το τεστ με τα πρώτα πρωινά ουρά... Παίζει ρόλο? Αν πάω στον γυναικολόγο μπορεί να καταλάβει τι γίνεται? Εννοώ να δει αν θα αδιαθετησω ή αν έγινε οωρηξια κτλ? 😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και απο μένα! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις απαντησεις σας και τις ευχές σας. Χτές επανέλαβα την χοριακή και ήταν 218 ( απο 50 που ήταν την Πέμπτη) και έκανα επίσης και προγεστερόνη η οποία ήταν 37. Ο γιατρός μου είπε πως η οι τιμές ειναι καλές, θα κάνω όμως και αυριο μια χοριακη. Όσο και να είναι υπάρχει ένα άγχος μέχρι να παω στο γιατρο... ευχομαι σε οσα κορίτσια περιμένουν, να τα ξαφνιάσει ενα θετικό τέστ όπως με ξάφνιασε και εμένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Ναι... Πριν της 40αδιαθετησα :) οπόταν τι κάνω σε αυτή την περίπτωση? Περιμένω και ξανά κάνω το τεστ στις 25 αν δεν δω? Επίσης, δεν έκανα το τεστ με τα πρώτα πρωινά ουρά... Παίζει ρόλο? Αν πάω στον γυναικολόγο μπορεί να καταλάβει τι γίνεται? Εννοώ να δει αν θα αδιαθετησω ή αν έγινε οωρηξια κτλ? 😘😘😘

Εγώ θεωρώ ότι είναι καλύτερα να περιμένεις μέχρι τις 25. Επανέλαβε το τέστ κι αν βγεί αρνητικό τότε μιλά με τον γιατρό για να σου πει την γνώμη του.

Καλό είναι να κάνεις με τα πρωινά ούρα ή να έχεις αποχή από υγρά 2-3 ωρίτσες. Εγώ πάντως το πρώτο θετικό το είδα απόγευμα και πιστεύω ότι όταν έχει ήδη καθυστέρηση μια γυναίκα το πιθανότερο είναι να δείξει. Όσο για το αν μπορεί να δει κάτι ο γιατρός εξαρτάται από το στάδιο στο οποίο βρίσκεται η κύηση. Αυτό θα το κρίνει ο γιατρός όταν του μιλήσεις αν πρέπει να σε δει ή όχι!💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Εγώ θεωρώ ότι είναι καλύτερα να περιμένεις μέχρι τις 25. Επανέλαβε το τέστ κι αν βγεί αρνητικό τότε μιλά με τον γιατρό για να σου πει την γνώμη του.

Καλό είναι να κάνεις με τα πρωινά ούρα ή να έχεις αποχή από υγρά 2-3 ωρίτσες. Εγώ πάντως το πρώτο θετικό το είδα απόγευμα και πιστεύω ότι όταν έχει ήδη καθυστέρηση μια γυναίκα το πιθανότερο είναι να δείξει. Όσο για το αν μπορεί να δει κάτι ο γιατρός εξαρτάται από το στάδιο στο οποίο βρίσκεται η κύηση. Αυτό θα το κρίνει ο γιατρός όταν του μιλήσεις αν πρέπει να σε δει ή όχι!💗

Πολύ ωραιαααα... Σε ευχαριστώ πολύ.... Στο πρώτο μου παιδάκι που είναι τώρα 4 μηνών απευθείας από την πρώτη ημέρα που δεν είδα περίοδο κατάλαβα πως είμαι έγκυος και έκανα χωριακη πριν πάω στον ιατρο... Ο κύκλος μου ήταν 28...Να φανταστείς δεν είχα τίποτα συμπτωματα καθολη την διάρκεια της κυησης... Θα περιμένω μέχρι τις 25 αν είναι.... Ο ιατρός μου είπε να κλείσω ραντεβού...σκεφτομαι να περιμένω μέχρι τις 25 και μετά να κλείσω ή να πάω και βλέπουμε? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Natacha είπε:

Καλησπέρα και απο μένα! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις απαντησεις σας και τις ευχές σας. Χτές επανέλαβα την χοριακή και ήταν 218 ( απο 50 που ήταν την Πέμπτη) και έκανα επίσης και προγεστερόνη η οποία ήταν 37. Ο γιατρός μου είπε πως η οι τιμές ειναι καλές, θα κάνω όμως και αυριο μια χοριακη. Όσο και να είναι υπάρχει ένα άγχος μέχρι να παω στο γιατρο... ευχομαι σε οσα κορίτσια περιμένουν, να τα ξαφνιάσει ενα θετικό τέστ όπως με ξάφνιασε και εμένα!

Είναι πολύ καλές οι τιμές σου κορίτσι μου! Και η χοριακη ανέβηκε τέλεια και η προγεστερόνη είναι πάρα πολύ καλή! Περιμένουμε έναν τέλειο διπλασιασμό αύριο! Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι! Όλα θα πάνε καλά!🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Πολύ ωραιαααα... Σε ευχαριστώ πολύ.... Στο πρώτο μου παιδάκι που είναι τώρα 4 μηνών απευθείας από την πρώτη ημέρα που δεν είδα περίοδο κατάλαβα πως είμαι έγκυος και έκανα χωριακη πριν πάω στον ιατρο... Ο κύκλος μου ήταν 28...Να φανταστείς δεν είχα τίποτα συμπτωματα καθολη την διάρκεια της κυησης... Θα περιμένω μέχρι τις 25 αν είναι.... Ο ιατρός μου είπε να κλείσω ραντεβού...σκεφτομαι να περιμένω μέχρι τις 25 και μετά να κλείσω ή να πάω και βλέπουμε? 

Ο γιατρός σου είπε να κλείσεις ραντεβού για τεστ Παπ; Πήγαινε μετά τις 25 αν είναι και πες του να σου κάνει έναν υπέρηχο. Δεν κατάλαβα όμως γιατί σου είπε στις 25; Πότε αδιαθετησες τελευταία φορά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Ο γιατρός σου είπε να κλείσεις ραντεβού για τεστ Παπ; Πήγαινε μετά τις 25 αν είναι και πες του να σου κάνει έναν υπέρηχο. Δεν κατάλαβα όμως γιατί σου είπε στις 25; Πότε αδιαθετησες τελευταία φορά;

Τεστ ΠΑΠ μου έκανε μετά τις 40....του είπα αυτά που νοιώθω και μου είπε να κλείσω ραντεβού... Μου είπε 25 γιατί αδιαθετησα 21 - 28/6

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Άντρεα είπε:

Καλημλερα κορίτσια! Βσφτισαμε χθες το ανιψακι μου και εχει 2 μερες τρεχαμε για προετοιμασίες! Ευχομαι να είστε όλες καλα❤

Καλυτερα να πάρεις ακόμη ένα για να είσαι σίγουρη για το αποτελεσμα κορίτσι μου! Το έκανες όμως? Τι έδειξε?

Κορίτσια εγω έχω μια χαζη απορία😜 συμβαίνει και σε άλλες να πριζεται ή να πονάει μόνο το 1 απο τα 2 στηθη? Είναι φυσιολογικό ή πρεπει βα το ψάξω?

Καλοφωτιστο να είναι Αντρεα μου! Να το χαίρεστε! 💗

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η irinula91 είπε:

Τεστ ΠΑΠ μου έκανε μετά τις 40....του είπα αυτά που νοιώθω και μου είπε να κλείσω ραντεβού... Μου είπε 25 γιατί αδιαθετησα 21 - 28/6

Α! Σου έκανε τόσο νωρίς; Φυσιολογικά γέννησες;

Άρα ακόμα δεν έχεις καθυστέρηση. Καλύτερα να περιμένεις τότε λίγο ακόμα. Τι ακριβώς νιώθεις όμως και πιστεύεις ότι είσαι έγκυος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Α! Σου έκανε τόσο νωρίς; Φυσιολογικά γέννησες;

Άρα ακόμα δεν έχεις καθυστέρηση. Καλύτερα να περιμένεις τότε λίγο ακόμα. Τι ακριβώς νιώθεις όμως και πιστεύεις ότι είσαι έγκυος;

Ναι γέννησα φυσιολογικά χωρίς επισκληριδιο Δόξα τον Θεό και την Παναγία μου... Βασικά έχω αρκετά κολπικά πηχτα, αναγούλες, πονοκέφαλο, νυστάζω πολύ, νοιώθω κούραση, έχω πόνους περιόδου κτλ αυτά έχει μέρες πολλές που τα νοιώθω.....στο αγοράκι μου δεν είχα τίποτα από αυτά όμως... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η irinula91 είπε:

Ναι γέννησα φυσιολογικά χωρίς επισκληριδιο Δόξα τον Θεό και την Παναγία μου... Βασικά έχω αρκετά κολπικά πηχτα, αναγούλες, πονοκέφαλο, νυστάζω πολύ, νοιώθω κούραση, έχω πόνους περιόδου κτλ αυτά έχει μέρες πολλές που τα νοιώθω.....στο αγοράκι μου δεν είχα τίποτα από αυτά όμως... 

Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Κι εγώ στην πρώτη μου, που δεν προχώρησε, δεν είχα τίποτα ως τον 3ο μήνα ενώ στον γιό μου είχα πολλά υγρά και άρχισα να κάνω εμετό 1-2 ημέρες αφότου άκουσα την καρδούλα. Αν είσαι έγκυος είναι λίγο δύσκολο να έχεις τόσα συμπτώματα τόσο νωρίς αφού έχεις ημέρες που τα νιώθεις. Εκτός αν δεν ήταν περίοδος η τελευταία και ήταν αίμα εμφύτευσης ή κάποια αιμορραγία εγκυμοσύνης. Θηλάζεις; Μήπως για αυτό έχεις πονάκια περιόδου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική. Κι εγώ στην πρώτη μου, που δεν προχώρησε, δεν είχα τίποτα ως τον 3ο μήνα ενώ στον γιό μου είχα πολλά υγρά και άρχισα να κάνω εμετό 1-2 ημέρες αφότου άκουσα την καρδούλα. Αν είσαι έγκυος είναι λίγο δύσκολο να έχεις τόσα συμπτώματα τόσο νωρίς αφού έχεις ημέρες που τα νιώθεις. Εκτός αν δεν ήταν περίοδος η τελευταία και ήταν αίμα εμφύτευσης ή κάποια αιμορραγία εγκυμοσύνης. Θηλάζεις; Μήπως για αυτό έχεις πονάκια περιόδου; 

Όχι δεν θηλάζω σταμάτησα από τον 3ο μήνα...ηταν περίοδος διότι ήταν κανονικό αίμα και πήγε όπως μου είπε ο ιατρός 7 - 8 ημέρες.... Δεν ξέρω... Θα περιμένω μέχρι τις 25 και να ξανά κανω το τεστ και να κλείσω και ένα ραντεβού να με δει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ευάγγελοςτ είπε:

Να έκανες ξανά ωορρηξία μετά από δύο εβδομάδες νομίζω αποκλείεται κορίτσι μου. Έχεις καθυστέρηση; Εμένα για εγκυμοσύνη μου μοιάζουν αυτά!💗

δεν ξερω...επειδή γενικά έχω ήπιες πολυκυστικες ,όχι το σύνδρομο όμως,σαν μορφή λίγο είχα θέμα κ λίγο ακανόνιστο κύκλο είχα πριν το 3ο παιδί από 33 μέχρι 35-40 κάποιες φορές...τώρα επειδή θηλάζω ακόμα μου ερχόταν στις 44 με 47 μέρες...τώρα έχω 50 μέρες σήμερα κανονικά έπρεπε να είχε έρθει.απλα νου είχε πει η ενδοκρινολογος ότι σε κάποιους κύκλους που είναι μεγάλοι μπορεί να τύχει να βγουν 2 ωαριασε μας ...Αυτό με διαφορά μερών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kostef είπε:

Εγώ πάντως στους τελευταίους κύκλους έχει αλλάξει εντελώς ο οργανισμός μου. Δεν μπορώ να καταλάβω με τίποτα την ωορρηξια. Ο γιατρός μου είπε ότι συμβαίνει μετά τη γέννα αυτό. Αν δεν πήγαινα τώρα στο γιατρό θα νόμιζα ότι έκανα ωορρηξια την Τρίτη ενώ από τον υπέρηχο αυτή θα γίνει σήμερα η έγινε χθες!!! Τόσο έξω έπεφτα!!! Πάντως τεστ δεν ξαναπερνω τύπου φαρμακειου. Παράγγειλα ένα πακέτο με 50 ωορρηξιας και 10 εγκυμοσύνης. Τα εγκυμοσύνης θα τα κάνω αν περάσουν 15 μέρες από το θετικό της ωορρηξιας και μόνο τότε. Ελπίζω να είναι τα τελευταία που παίρνω!!! 

Όταν θηλάζεις είναι πολύ δύσκολο να ξέρεις τι γίνεται ακριβώς. Ελπίζω να την πετύχατε. 

εγώ ευτυχώς την καταλαβαίνω ακόμα παρόλο που έχω κάνει κ 3 παιδιά...Αυτό δεν άλλαξε...Παλιά έπαιρνα τεστ ωορρηξίας στο 2ο παιδί..  μετά απλά συχνές επαφές θέλει μετά παρά μέρα ή ανά 2 με 3 μέρες σε όλο το κύκλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να βλέπουμε θετικά τεστακια👶 🧚‍♂️:

Ελενακι12: Γεννησε29/6 Κοριτσακι❤️❤️❤️❤️🎊👶

Mariaira: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Σαμανη: ΘΕΤΙΚΟ👶

Frogel: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:9-8 👶

Mt3508: ΘΕΤΙΚΟ 👶

Tzortzina123: ΘΕΤΙΚΟ ΠΗΤ:23/8👶

Princess28: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:02/9👶

Whatever: ΘΕΤΙΚΟ👶

Xrita: ΘΕΤΙΚΟ 👶

LadyP: ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ:17/10👶

gorgona: ΘΕΤΙΚΟ👶

St3llina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Fanioko:θετικο👶

Εvie2:ΘΕΤΙΚΟ:ΠΗΤ 18/10👶

Katerinaki-dm:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Denizz:ΘΕΤΙΚΟ👶

Ελενικον:ΘΕΤΙΚΟ👶

Marba:Θετικο👶

St33:ΘΕΤΙΚΟ👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Eirinik94:ΘΕΤΙΚΟ👶 

Eiffel:ΘΕΤΙΚΟ👶

Hope19:ΘΕΤΙΚΟ👶   

Kardoula1991:ΘΕΤΙΚΟ  👶

Μασα:ΘΕΤΙΚΟ 👶

Kalina:ΘΕΤΙΚΟ👶

Σταυρι 04/06

Alex2016: ?

Marselntina:2/08

ioannastr:08/3

Maroulita? :01/08

diana8:17/3

Lacostaki:08/08

I want a baby:22/04

Pangipot:29/2

Sillia:15/2

Αννια27:01/04                                                     

Iwant a baby:22/04

pangipot: 29/02 

Sillia:15/2

Ευάγγελοςτ:24/07

misofeggaro:08/07

Mari84:04/04

PAPA EVA:10/06

Lactaki:08/04

Love13:21/05

Smurf88:10/07

Sofia0294:20/03

Tzina819:16/04

Elisa91:16/04

Basoula2:17/07

ntinaki83:12/08

A&O:07/07

Marina22:09/08

Kostef:?

Αντρεα:31/07

Αννι:14/08

Nicol:06/07

Ntinaki_08:30/06

Clairy:04/08

  •  

 

Επεξεργάστηκε από Lacostaki
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η irinula91 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας, 

Εχει αρκετές μέρες που έχω πονοκέφαλο και νοιώθω πως θα αδιαθετησω και τίποτα... Ο ιατρός μου είπε τεστ αν ήθελα να κάνω, να κάνω 25 του μήνα αλλά εγώ βιάστηκα και έκανα σήμερα και είχε καθαρότατα μια γραμμούλα.... Οπόταν υποθέτω πως δεν πέτυχε και δεν είμαι έγκυος.... Τώρα γιατί όλα αυτά που σας είπα και τις προηγούμενες μέρες με τα πολύ πηχτα συνεχόμενα υγρά, αναγούλες κτλ κτλ δεν ξέρω.... Ποια είναι η γνώμη σας? 

Είναι πολύ νωρίς σήμερα, αφού σου είπε ο γιατρός σου στις 25, περίμενε μέχρι τότε και ξανακάνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Princess28 είπε:

Είναι πολύ νωρίς σήμερα, αφού σου είπε ο γιατρός σου στις 25, περίμενε μέχρι τότε και ξανακάνε

Οκ καλή μου :) :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

εγώ ευτυχώς την καταλαβαίνω ακόμα παρόλο που έχω κάνει κ 3 παιδιά...Αυτό δεν άλλαξε...Παλιά έπαιρνα τεστ ωορρηξίας στο 2ο παιδί..  μετά απλά συχνές επαφές θέλει μετά παρά μέρα ή ανά 2 με 3 μέρες σε όλο το κύκλο.

Καμία φορά είναι τόσο δύσκολο με το παιδί οι συχνές επαφές ανά 2 μερες. Ο σύζυγος δουλεύει 2 δουλειές με βάρδιες και για να κάνουμε τελίτσες πρέπει να είναι ωρα που κοιμάται ο μικρός. Και αυτό το μήνα ανάποδα μας κατσανε οι βάρδιες του. Ελπίζω τον επόμενο να είναι βολικό το πρόγραμμα 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Kostef είπε:

Καμία φορά είναι τόσο δύσκολο με το παιδί οι συχνές επαφές ανά 2 μερες. Ο σύζυγος δουλεύει 2 δουλειές με βάρδιες και για να κάνουμε τελίτσες πρέπει να είναι ωρα που κοιμάται ο μικρός. Και αυτό το μήνα ανάποδα μας κατσανε οι βάρδιες του. Ελπίζω τον επόμενο να είναι βολικό το πρόγραμμα 😜

χαχαχα σε μένα το λες ,φαντάσου με 3 τι γίνεται...Πρέπει εννοείται να κοιμούνται...και κλείνουμε ραντεβού στην κρεβατοκάμαρα!!!χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...