Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα γινω μαμα


evanthia

Recommended Posts

Καλησπέρα. Μόλις έμαθα ότι θα γίνω μαμά και χρειάζομαι τη βοήθειά σας άμεσα!!!!!

Πως να το πω στον άντρα μου? Ξέρω ότι το θέλει πολύ αλλά θέλω να σκεφτώ έναν τρόπο που θα του μείνει αξέχαστος!

Please, βοηθήστε με...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο σου απογευμα κ καλη εγκυμοσηνη σου ευχομαι...εγω στη θεση σου θα εβαζα καμια πιπιλα η κανενα ρουχαλακι μωρου αν εχεις καπου που να ειναι εμφανες...αυτη ειναι η γνωμη μου κ καλη τυχη...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τελεια!!!βαλε καποιον να τον παρει τηλ και να του κανει πλακα οπως παιρνουν οι κοπελες απο τραπεζες και να του πει ξερετε κ ταδε η γυναικα σας.....αχ δεω ξερω κανε κατι καλο θα εχει πλακα....δεν ξερω τι να σου πω!!!!Με το καλο Ευανθια μου....ευχομαι ολα να πανε καλααααααααααααααααααααα

:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχην συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!! :)

θα σου πω τι του εκανα εγω...

του εστελνα μερα παρα μερα, με κουριερ διαφορα στο γραφειο του...

(χωρις φυσικα να γνωριζει τον αποστολεα)

την πρωτη φορα του εστειλα του εστειλα λιγα λουλουδια

τη δευτερη ενα αρκουδακι

και την τριτη ενα μπιμπερο με μια πιπιλα!!!

το γελιο ειναι οτι το βραδυ, μου ελεγε οτι καποιος μουρλος/μουρλη του κανει πλακα!! χαχαχαχα

ενα Σαββατο του ειπα να βγουμε για φαγητο...

ειχα συννενοηθει με τους ανθρωπους του μαγαζιου που θα πηγαιναμε να μας φερουν στο τελος μια τουρτα (την οποια ειχα παει εκει απο το μεσημερι) η οποια ειχε σχεδιο καρδια πανω και εγραφε επανω... "για το χαζομπαμπα μου με αγαπη"

η αντιδραση του, ηταν ολα τα λεφτα!!!

πρωτη φορα ειδα ανθρωπο να αλλαζει τοσα χρωματα μεσα σε λιγα δευτερολεπτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evanthia μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την εγκυμοσυνη σου!!!:woohoo:

Ευχομαι να πανε ολα καλα και να φερεις στον κοσμο ενα υγιεστατο μωρακι!!

Οσον αφορα στο να "ταλαιπωρησεις" τον αντρα σου....ΕΔΩ!! Ο ειδικος "ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΩΝ" ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :P

Λοιπον, μπορεις να του κανεις το παιχνιδι του "ΧΑΜΕΝΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΥ"...

Κολλησε ενα χαρτακι δε εμφανες σημειο.... δινοντας οδηγιες για το επομενο σημειο στο οποιο πρεπει να ψαξει.... σταδιακα σε καθε "κρυψωνα" που θα ανακαλυπτει μπορεις να του βαζεις και απο ενα "στοιχειο"...;)

π.χ στο πρωτο σημειο.... (για παραδειγμα στον καθρεφτη του μπανιου.... γραψε την ημερομηνια επετειου σας)..... στο επομενο σημειο....(στο κρεβατι π.χ ενα προφυλακτικο κομμενο με ψαλιδι:blush::P ...).....και παει λεγοντας....

Ειμαι σιγουρη οτι θα σκεφτεις πολλα ωραια και διασκεδαστικα "στοιχεια" που θα τον κανουν να διασκεδασει και θα κορυφωσουν την αγωνια του....;)

Ελπιζω να βοηθησα καπως....:)

Καλη επιτυχια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εvanthia συγχαρητήρια! Καλή εγκυμοσύνη! Υπάρχουν χιλιάδες τρόποι! Αυτόν που εσύ θεωρείς καταλληλότερο! Πάντως συμβουλή: μην τον βασανίζεις τον άνθρωπο!

Scarlet γιατί είσαι κακιά με τους άντρες; Εγώ δεν μπορώ βρε κορίτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια χερομαι πολυ που στην ελλαδα εχεται σελιδες ενιμερωσις! καλη λευτερια σε ολες τις νεες μαμαδες ευχομαι με ενα πονο :):lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina μου δεν το θελω.... αυθορμητα μου βγαινει.... εγω παντα το εριχνα στα γονιδια...:P :laugh: :laugh: Λες τελικα να ειναι αυτα που αναπνεω...??:laugh: :laugh: :laugh:

Λες να φταιει ο κροκοδειλος...???:P :laugh:

patapoufa μου δε μας ειπες για σενα.... απο που εισαι? Εισαι εγκυουλα?:) Καλωσηρθες στον ομορφο κοσμο του ΜΑΜΜΥ...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) καλος σας βρικα ονομαζομαι καλιοπι παυλιδου ειμε μενο στην γερμανια η καταγογι μου εινε απο θεσσαλονικη! ειμαι 5 μηνων εγκιος και εχω κοριτσακι :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλλιοπη μου ειμαι η Αρτζη...

Συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου!!!!:woohoo:

Με το καλο να δεχτεις την μπουμπουκιτσα σου!!!

Ειναι το πρωτο σου παιδακι? Για οτιδηποτε χρειαστεις να ρωτησεις.... να μοιραστεις.... τα κοριτσια του ΜΑΜΜΥ θα ειναι εδω....

Φιλακια!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σου ζησει.θα ξετρελαθεις.εχω μια κορη 3 μηνων και ξερω.ζησε τη καθε στιγμη.ολα φευγουν τοσο γρηγορα.μακαρι να ξαναειμουν εγκυος.ειναι συναρπαστικο.ολες οι στιγμες ειναι τελειες.να σου ζησει και παλι και καλωσυρθες στη παρεα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

patapoufa έγραψε:

:) καλος σας βρικα ονομαζομαι καλιοπι παυλιδου ειμε μενο στην γερμανια η καταγογι μου εινε απο θεσσαλονικη! ειμαι 5 μηνων εγκιος και εχω κοριτσακι :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Καλως ηρθες Καλλιοπη!!

Και εγω Γερμανια γεννηθηκα και μεγαλωσα :)

...

και με το καλο η μπεμπα σου!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ. ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΝΝΑ ΕΙΜΑΙ27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ 2 ΜΗΝΩΝ ΕΓΚΥΟΥΛΑ. ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΦΙΛΟΞΕΝΑ ΚΑΙ ΛΥΝΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΚΟΡΑΚΛΑ ΣΟΥ.as1cF0s0g410000MDAwMjk2MWJ8MDA2MDIxYnx5b3VyIHRleHQ.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευανθία συγχαρητήρια!

Να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και ένα υγιές μωράκι!

Λοιπόν θα σου πω αυτό που έκανε μια φίλη μου.Κόλλησε στην εξώπορτα ένα χαρτί και έγραψε''ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΠΑΜΠΑΣ!!!''.Η εμπειρία τους έμεινε αξέχαστη...Ελπίζω να βοήθησα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evanthia έγραψε:

Καλησπέρα. Μόλις έμαθα ότι θα γίνω μαμά και χρειάζομαι τη βοήθειά σας άμεσα!!!!!

Πως να το πω στον άντρα μου? Ξέρω ότι το θέλει πολύ αλλά θέλω να σκεφτώ έναν τρόπο που θα του μείνει αξέχαστος!

Please, βοηθήστε με...

Πωπω evanthia απορω πως αντεξες και δεν του το ειπες αμεσως!!!

Εγω θα ειχα σκασει κυριολεκτικα!!:laugh:

ΜΠΡΑΒΟ παντως συγχαρητηρια και καλη εγκυμοσυνη ολα θα πανε καλα!!!

ΔΕΝ ειμαι η ιδανικη να σου δωσω οδηγιες γιατι ειμαι τοσο ανυπομονη που κατευθειαν τα "ξερναω" ολα! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ....:blush: :blush: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλησπέρα κι από μένα!

Καλωσήρθατε στην παρέα του mammy!

Σας εύχομαι να σας πάνε όλα καλά στις εγκυμοσύνες σας και με το καλό να φέρετε στον κόσμο υγιέστατα μωράκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!!!!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΕΝΑΝ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ ΤΡΟΠΟ.ΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ.ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑΣ "ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ"..!!ΠΟΛΥ ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ ΤΡΟΠΟ ΒΡΗΚΑ Ε;;;;;;;;

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΤΡΟΠΟ.ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑΝ ΕΞΥΠΝΕΣ ΙΔΕΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω evanthia απορω πως αντεξες και δεν του το ειπες αμεσως!!!

Εγω θα ειχα σκασει κυριολεκτικα!!:laugh:

ΜΠΡΑΒΟ παντως συγχαρητηρια και καλη εγκυμοσυνη ολα θα πανε καλα!!!

ΔΕΝ ειμαι η ιδανικη να σου δωσω οδηγιες γιατι ειμαι τοσο ανυπομονη που κατευθειαν τα "ξερναω" ολα! ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ....:blush: :blush: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου.

εγω θα προτεινα να παρεισ ενα κουτακι κ να βαλεις ενα ζευγαρι παπουτσακια η το τεστ εγκυμοσυνης;) σε ωραια συσκευασια..ξεριες εσυ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο να σου ερθει το μωρακι σου και να εχει τα χρονια του αβρααμ και τα αγαθα του ισαακ{ αγαπημενη φραση απο γνωστη καλη και παλια ελληνικη ταινια}.τωρα για το πωσ θα το πεισ στον αντρουλη σου δεν ξερω αλλα σιγουρα θα βρεισ κατι πρωτοτυπο.περιμενω να μασ πεισ πωσ εκανε;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...