Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλα κ εγω οπως λετε δεν αντεχω πολυ πολυ στην παραλια, αλλα ετσι να αλλαξω λιγο παραστασεις θα το ηθελα!

Να σου πω κ εμεις δεν εχουμε παντρευτει, ειχαμε κανει αρραβωνα τον Γεναρη που περασε και σκεφτομαστε να μην κανουμε κατι στον πολιτικο, εννοω τραπεζι κτλ, δεν ξερω ακομα το σκεφτομαστε!! Εχεις κανει διαδικασιες για τον γαμο; θελει πολυ τρεξιμο για τα χαρτια;

Έχω κάνει εγώ πολιτικό.. Αν θυμάμαι ήθελε παράβολο και οικογενειακή κατάσταση κ από τους δύο.. Μετά απλά γίνεται ο γάμος κ τον δηλώνεις στο ληξιαρχείο μαζί με το επίθετο που θα έχουν τα παιδιά σου... Τπτ δεν είναι σαν χαρτιά.... 1 - 2 μέρες κ όλα έτοιμα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Έχω κάνει εγώ πολιτικό.. Αν θυμάμαι ήθελε παράβολο και οικογενειακή κατάσταση κ από τους δύο.. Μετά απλά γίνεται ο γάμος κ τον δηλώνεις στο ληξιαρχείο μαζί με το επίθετο που θα έχουν τα παιδιά σου... Τπτ δεν είναι σαν χαρτιά.... 1 - 2 μέρες κ όλα έτοιμα! 

Αα ωραια τελεια, σε ευχαριστώ πολύ😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Ακριβώς το ίδιο μου είπε και μένα. 12.30 το πολύ φεύγουμε. Άσε που δεν αντέχω και τη ζέστη. Χθες πήγαμε Ποταμό κατά τις 10.00 και 12.30 πήραμε το δρόμο της επιστροφής. Ότι έπρεπε ήταν

Είναι ωραία εκεί καθαρά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλα κ εγω οπως λετε δεν αντεχω πολυ πολυ στην παραλια, αλλα ετσι να αλλαξω λιγο παραστασεις θα το ηθελα!

Να σου πω κ εμεις δεν εχουμε παντρευτει, ειχαμε κανει αρραβωνα τον Γεναρη που περασε και σκεφτομαστε να μην κανουμε κατι στον πολιτικο, εννοω τραπεζι κτλ, δεν ξερω ακομα το σκεφτομαστε!! Εχεις κανει διαδικασιες για τον γαμο; θελει πολυ τρεξιμο για τα χαρτια;

Σε κάθε δήμο είναι διαφορετικά τα χαρτιά.κ εμείς επειδή είμαστε από διαφορετικούς δήμους τα δικά μ τα χαρτιά χρειάστηκαν 7 μέρες για να γίνουν άμα θες να σ πω αναλυτικά πεσμου κορίτσι μμ.εγω αύριο μεθαύριο θα πάω να τα καταθεσω για να μου πουν ημερομηνία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Είναι ωραία εκεί καθαρά??

Καλά είναι. Κοιτα 2ο πόδι δεν είναι αλλά ειδικά αν είναι νωρίς είναι μια χαρά!! Για δίπλα στην πόλη είναι τέλεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και από μένα... 

Εμεις πάμε κάθε σκ στην παραλία.. Ο γιατρός μου έδωσε και το οκέι να μπαίνω στην θάλασσα εφόσον είναι καθαρή και απλά αλλάζω αμέσως με το που βγω νερό.. Είμαι παιδί της θάλασσας και δεν μπορώ να μην δεν παω παραλία τρελενομαι.. Χαχαχα.. Εχθές πήγαμε από το μεσημερι και φύγαμε το βράδυ.. Τέλεια ήταν... Και διακοπςσ θα πάμε αμέσως μετά τον 15αυγουστο...

Αααχ εμείς φέτος ήταν να παντρευτουμε αλλά τον ακύρωσαμε λόγω κορονοιου και τελικά μας βγήκε σε καλό γιατί θα κάνουμε μια και καλή γαμοβαφτιση... Βέβαια τώρα θα πρέπει και εμείς να κάνουμε έναν πολιτικό.. Δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα πότε αλλά μέχρι τέλος του χρόνου σίγουρα.. 

Εγω θεωρούμε σίγουρα και από τις τυχερές γιατί ούτε ναυτιες έχω ούτε εμετούς ούτε ζαλάδες τίποτα.. Αφού είναι μέρες που αναρωτιέμαι αν είμαι όντος έγκυος.. Πραγματικά.. Μετά έχω κάτι πονακια και λεω ααα κάτι γίνεται τελικά χαχα

Υπομονή κορίτσια και με τις ζεστές και σε όλες σας που τρέχετε για τα χαρτιά για τον γάμο σας.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε ;; Εγώ πριν λίγο τελείωσα από την αυχενική. Δόξα το Θεό όλα καλά!! Τα διδυμάκια είναι μια χαρά, χαίρουν άκρας υγείας!!! Απ όσο είδε ο γιατρός είναι ένα κοριτσάκι κι ένα αγοράκι... Σημασία έχει πως είναι γερά!!! Καλά αποτελέσματα εύχομαι σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/7/2020 at 5:39 ΜΜ, ο/η Dona90 είπε:

Σε κάθε δήμο είναι διαφορετικά τα χαρτιά.κ εμείς επειδή είμαστε από διαφορετικούς δήμους τα δικά μ τα χαρτιά χρειάστηκαν 7 μέρες για να γίνουν άμα θες να σ πω αναλυτικά πεσμου κορίτσι μμ.εγω αύριο μεθαύριο θα πάω να τα καταθεσω για να μου πουν ημερομηνία.

Απο που εισαι αγαπη μου; εγω ειμαι απο Ηρακλειο Κρητης, δεν ξερω αν ειναι διαφορετικα εδω, πες μου οταν πας αν θες, ευχαριστω😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε ;; Εγώ πριν λίγο τελείωσα από την αυχενική. Δόξα το Θεό όλα καλά!! Τα διδυμάκια είναι μια χαρά, χαίρουν άκρας υγείας!!! Απ όσο είδε ο γιατρός είναι ένα κοριτσάκι κι ένα αγοράκι... Σημασία έχει πως είναι γερά!!! Καλά αποτελέσματα εύχομαι σε όλες!!!

Υπεροχα νεα κοριτσι μου😊να ειναι γερα τα μωρακια σου παντα με το καλο να ερθουν, ολα να πανε κατ'ευχην για ολες μας🙏💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Υπεροχα νεα κοριτσι μου😊να ειναι γερα τα μωρακια σου παντα με το καλο να ερθουν, ολα να πανε κατ'ευχην για ολες μας🙏💝

Σ ευχαριστώ κοπέλα μου. Έφυγε ένα τεράστιο άγχος σήμερα!! 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ κοπέλα μου. Έφυγε ένα τεράστιο άγχος σήμερα!! 💕💕💕

Ααχ το φανταζομαι να εισαι πιο ηρεμη τωρα να ευχαριστηθεις την εγκυμοσυνη σου, κ εγω ανυπομωνω να παω, ευχομαι να ειναι κ εμενα ολα καλα να ηρεμησω λιγακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε ;; Εγώ πριν λίγο τελείωσα από την αυχενική. Δόξα το Θεό όλα καλά!! Τα διδυμάκια είναι μια χαρά, χαίρουν άκρας υγείας!!! Απ όσο είδε ο γιατρός είναι ένα κοριτσάκι κι ένα αγοράκι... Σημασία έχει πως είναι γερά!!! Καλά αποτελέσματα εύχομαι σε όλες!!!

Αχ αννυ μου τελεια !μακαρι και μενα να ειναι ενα και ενα ποσο θα το θελα! Μπραβο κοριτσι..να σε ρωτησω ποσο σου εβγαλε για νταουν με το αιμα; αλλα εισαι και μικρουλα εσυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε ;; Εγώ πριν λίγο τελείωσα από την αυχενική. Δόξα το Θεό όλα καλά!! Τα διδυμάκια είναι μια χαρά, χαίρουν άκρας υγείας!!! Απ όσο είδε ο γιατρός είναι ένα κοριτσάκι κι ένα αγοράκι... Σημασία έχει πως είναι γερά!!! Καλά αποτελέσματα εύχομαι σε όλες!!!

Τέλεια κοπέλα μου!!!!! Με το καλό να δεχθείς τ Ζουζουνακια σου!!! ❤️❤️❤️🧿🧿🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Αχ αννυ μου τελεια !μακαρι και μενα να ειναι ενα και ενα ποσο θα το θελα! Μπραβο κοριτσι..να σε ρωτησω ποσο σου εβγαλε για νταουν με το αιμα; αλλα εισαι και μικρουλα εσυ..

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Εσύ πότε πας με το καλό; Ειλικρινά σου μιλάω από τη στιγμή που μου είπες πως είναι όλα καλά με άφησε παγερά αδιάφορη το θέμα φύλου. Θα το δεις δε σε νοιάζει καθόλου. Λοιπόν έχουμε και λέμε:

Τρισωμία 21 1/12091

Τρισωμία 18 1/28492

Τρισωμία 13 <1/30000

Προεκλαμψία 1/894

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!! Εσύ πότε πας με το καλό; Ειλικρινά σου μιλάω από τη στιγμή που μου είπες πως είναι όλα καλά με άφησε παγερά αδιάφορη το θέμα φύλου. Θα το δεις δε σε νοιάζει καθόλου. Λοιπόν έχουμε και λέμε:

Τρισωμία 21 1/12091

Τρισωμία 18 1/28492

Τρισωμία 13 <1/30000

Προεκλαμψία 1/894

 

Εγω σε 3/4 βδομαδες.νταξει ειναι τελεια ρε συ!!! Καλα σιγουρα τι να με νοιαζει ,γερα να ειναι αυτο ειναι το θεμα..Στην ηλικια μου 42 θα ειναι πολυ χαμηλα αλλα ετσι παει βαση στατιστικων..λογικό..τι να πω..για να δουμε..θα σας πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Εγω σε 3/4 βδομαδες.νταξει ειναι τελεια ρε συ!!! Καλα σιγουρα τι να με νοιαζει ,γερα να ειναι αυτο ειναι το θεμα..Στην ηλικια μου 42 θα ειναι πολυ χαμηλα αλλα ετσι παει βαση στατιστικων..λογικό..τι να πω..για να δουμε..

Μη το σκέφτεσαι έτσι. εγώ έχω τρελή απόκλιση από τις στατιστικές. Οι οποίες για την ηλικία μου (30) ήταν αντίστοιχα 1/600, 1/1425 κ 1/4483. Θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μη το σκέφτεσαι έτσι. εγώ έχω τρελή απόκλιση από τις στατιστικές. Οι οποίες για την ηλικία μου (30) ήταν αντίστοιχα 1/600, 1/1425 κ 1/4483. Θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά!!!

Ναι οποτε με την εξ αιματος papp-A σου ανεβηκε..ετσι παει,δηλαδη εγω στα 42 εχω για νταουν(τρισωμια21) 1 στα 50 αλλα μετα με την εξεταση αιματος αν ειναι οκ θα ανεβει στις 1 στα 1000 πχ..και αυτο θα ειναι το καλυτερο !!δεν μπορει να γινει σαν και σενα πχ 1στα 12000 .Επισης η τρισωμια 18 ειναι 1:100 κ η τρισωμια 13 ειναι 1:400 πχ & ολα αυτα λογω ηλικιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Απο που εισαι αγαπη μου; εγω ειμαι απο Ηρακλειο Κρητης, δεν ξερω αν ειναι διαφορετικα εδω, πες μου οταν πας αν θες, ευχαριστω😊

Από Θεσσαλονίκη είναι ο άντρας Μ κ από την επαρχία εγώ!για να βγάλουμε άδεια ο καθένας από τον τόπο του πας στο δημαρχείο σου τα συμπληρώνεις , παραβολο από τα ΚΕΠ 18ευρω κ το πληρώνεις τράπεζα κ εκκαθαριστικό η ΔΕΗ .τα πας όλα αυτά δημαρχείο.κ μετά από κάποιες μέρες παίρνεις την άδεια!θα κάνει το ίδιο κ ο άντρας σ.κ πάτε τις άδειες σας μαζι με αναγγελία της εφημερίδας ληξιαρχικες πράξεις γέννησης εκκαθαριστικά κ φωτοτυπία ταυτοτήτων εκεί που θα παντρευτείτε.αυτα κάναμε εμείς κορίτσι μου .στο δημαρχείο θα σας τα πούνε καλύτερα απλά μια ιδέα έδωσα! ελπίζω να μην σας τρελάνουν οι υπηρεσίες..με το καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσια, τι κάνετε ;; Εγώ πριν λίγο τελείωσα από την αυχενική. Δόξα το Θεό όλα καλά!! Τα διδυμάκια είναι μια χαρά, χαίρουν άκρας υγείας!!! Απ όσο είδε ο γιατρός είναι ένα κοριτσάκι κι ένα αγοράκι... Σημασία έχει πως είναι γερά!!! Καλά αποτελέσματα εύχομαι σε όλες!!!

Υπεροχα νέα να είναι γερα κορίτσι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου χθες πήγα εκεί που είχαμε κάνει την αυχενική γιατί ήθελε να με δει ξανά επειδή μου είχαν κλείσει πολύ νωρίς ραντεβού κ ήταν μικρούλη.ευτυχως όλα καλά γιατί είχα ένα άγχος.το ζουζούνι πλέον είναι 14 κ κ κάτι εβδομάδων κ μεγάλωσε πολύ τρελάθηκα που το είδα τόσο μεγαλο.μεχρι κ παλαμάκια έκανε μας είπε η γιατρός.αλλα οκλαδόν καθόταν κ δεν μας άφηνε να δούμε τι είναι μισή ώρα έτσι καθόταν μας τρέλανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Από Θεσσαλονίκη είναι ο άντρας Μ κ από την επαρχία εγώ!για να βγάλουμε άδεια ο καθένας από τον τόπο του πας στο δημαρχείο σου τα συμπληρώνεις , παραβολο από τα ΚΕΠ 18ευρω κ το πληρώνεις τράπεζα κ εκκαθαριστικό η ΔΕΗ .τα πας όλα αυτά δημαρχείο.κ μετά από κάποιες μέρες παίρνεις την άδεια!θα κάνει το ίδιο κ ο άντρας σ.κ πάτε τις άδειες σας μαζι με αναγγελία της εφημερίδας ληξιαρχικες πράξεις γέννησης εκκαθαριστικά κ φωτοτυπία ταυτοτήτων εκεί που θα παντρευτείτε.αυτα κάναμε εμείς κορίτσι μου .στο δημαρχείο θα σας τα πούνε καλύτερα απλά μια ιδέα έδωσα! ελπίζω να μην σας τρελάνουν οι υπηρεσίες..με το καλό.

Ευχαριστώ παρα πολύ κοριτσακι μου, να εισαι καλα!! Με το καλο να ειναι για ολες μας😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου χθες πήγα εκεί που είχαμε κάνει την αυχενική γιατί ήθελε να με δει ξανά επειδή μου είχαν κλείσει πολύ νωρίς ραντεβού κ ήταν μικρούλη.ευτυχως όλα καλά γιατί είχα ένα άγχος.το ζουζούνι πλέον είναι 14 κ κ κάτι εβδομάδων κ μεγάλωσε πολύ τρελάθηκα που το είδα τόσο μεγαλο.μεχρι κ παλαμάκια έκανε μας είπε η γιατρός.αλλα οκλαδόν καθόταν κ δεν μας άφηνε να δούμε τι είναι μισή ώρα έτσι καθόταν μας τρέλανε!!

Μπράβο κορίτσι μου!!! χχαχαχαχαα οκλαδόν;;; Έχουν πολύ πλάκα τα άτιμα. Την επόμενη φορά θα δείτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου χθες πήγα εκεί που είχαμε κάνει την αυχενική γιατί ήθελε να με δει ξανά επειδή μου είχαν κλείσει πολύ νωρίς ραντεβού κ ήταν μικρούλη.ευτυχως όλα καλά γιατί είχα ένα άγχος.το ζουζούνι πλέον είναι 14 κ κ κάτι εβδομάδων κ μεγάλωσε πολύ τρελάθηκα που το είδα τόσο μεγαλο.μεχρι κ παλαμάκια έκανε μας είπε η γιατρός.αλλα οκλαδόν καθόταν κ δεν μας άφηνε να δούμε τι είναι μισή ώρα έτσι καθόταν μας τρέλανε!!

Χαχαχα αφου ειναι καλα μη σε νοιαζει τπτ, οταν ξανα πας στον γιατρο σου θα σας πει λογικα και το φυλλο😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου χθες πήγα εκεί που είχαμε κάνει την αυχενική γιατί ήθελε να με δει ξανά επειδή μου είχαν κλείσει πολύ νωρίς ραντεβού κ ήταν μικρούλη.ευτυχως όλα καλά γιατί είχα ένα άγχος.το ζουζούνι πλέον είναι 14 κ κ κάτι εβδομάδων κ μεγάλωσε πολύ τρελάθηκα που το είδα τόσο μεγαλο.μεχρι κ παλαμάκια έκανε μας είπε η γιατρός.αλλα οκλαδόν καθόταν κ δεν μας άφηνε να δούμε τι είναι μισή ώρα έτσι καθόταν μας τρέλανε!!

Καλημερα..., θέλει να σας το αφήσει λίγο ακόμη για έκπληξη 🤣🤣δεν πειράζει... αρκεί που μεγάλωσε τέλεια και ας το μάθατε και λίγο αργότερα 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!! χχαχαχαχαα οκλαδόν;;; Έχουν πολύ πλάκα τα άτιμα. Την επόμενη φορά θα δείτε..

Άσε δεν ξέρεις πόσο γέλασα..😆😁😆😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...