Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

 Καλημερα κοριτσια!!!!!θελω την γνώμη σας ... έκανα εξετάσεις ούρων και έχω ουρολοίμωξη ,,, φάνηκε μόνο από την καλλιέργεια . Και η γιατρός για να είμαστε σίγουρες με έστειλε σε ουρολόγο ,,, ο οποίος μου έδωσε αντιβίωση,,,, και εγώ φοβάμαι να την πάρω μήπως να κάνω κακό στο μωρό... 😏😏😏

Περαστικά σου! Εύχομαι να μη φανω απότομη ή αγενής αλλά θα ήθελα να το πω για όλες μας!! Εδώ είμαστε για να ανταλλάσουμε εμπειρίες και να στηρίζουμε η μια την άλλη... Ωστόσο καμία δεν αναλαμβάνει ρόλο γιατρού σε θέματα υγείας.. Γιαυτό υπάρχουν οι γιατροί που όσο καλοί ή κακοί είναι, είναι αυτοί που φέρουν ευθύνη για το τι θα γίνει σε μας κ στα μωρά μας... Αν εγώ πχ σ πω όχι καλέ μην πάρεις πιες πολύ νερό κ θα φύγει θα με εμπιστευτείς περισσότερο; κ αν πάθεις κάτι θα μ ζητήσεις το λόγο;; εμείς το πολύ πολύ να σ πούμε πλυσεις με χαμομήλι που βοηθάνε κ χυμό από κόκκινα φρούτα... προφανώς ξέρει ότι είσαι έγκυος οπότε σ έδωσε φάρμακα συμβατά με την εγκυμοσύνη.. Επίσης πολλές φορές είναι καλύτερη η χρήση φαρμάκων από το να μείνεις χωρίς.. Περαστικά σ λοιπόν κ εύχομαι να το περάσεις γρήγορα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η melodyy είπε:

Περαστικά σου! Εύχομαι να μη φανω απότομη ή αγενής αλλά θα ήθελα να το πω για όλες μας!! Εδώ είμαστε για να ανταλλάσουμε εμπειρίες και να στηρίζουμε η μια την άλλη... Ωστόσο καμία δεν αναλαμβάνει ρόλο γιατρού σε θέματα υγείας.. Γιαυτό υπάρχουν οι γιατροί που όσο καλοί ή κακοί είναι, είναι αυτοί που φέρουν ευθύνη για το τι θα γίνει σε μας κ στα μωρά μας... Αν εγώ πχ σ πω όχι καλέ μην πάρεις πιες πολύ νερό κ θα φύγει θα με εμπιστευτείς περισσότερο; κ αν πάθεις κάτι θα μ ζητήσεις το λόγο;; εμείς το πολύ πολύ να σ πούμε πλυσεις με χαμομήλι που βοηθάνε κ χυμό από κόκκινα φρούτα... προφανώς ξέρει ότι είσαι έγκυος οπότε σ έδωσε φάρμακα συμβατά με την εγκυμοσύνη.. Επίσης πολλές φορές είναι καλύτερη η χρήση φαρμάκων από το να μείνεις χωρίς.. Περαστικά σ λοιπόν κ εύχομαι να το περάσεις γρήγορα... 

Αρχικά ευχαριστώ πολύ!!!!! Όχι βρε κοπέλα μου.,, δεν είπα ότι θα την σταματήσω.... ειπα να το πω για τι στεναχωρήθηκα και μήπως καπια είχε ανάλογη έμπειρια  να ηρεμήσω και εγώ λιγάκι .,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερίνα!!! @annie! Κορίτσια Μ μίλησα με την γιατρό(για την ακρίβεια μεμπηρε η νοσηλεύτρια που έχει η γιατρός Μ) κ είπε ότι μάλλον είναι από την δησκηλιοτητα κ είπα ότι δεν έχω . Μου είπε άμα πονάω τόσο πολύ να πάρω μπουσκοπαν κ αν συνεχίσει να τους ξαναπάρω από εβδομάδα.να σας πω την αλήθεια εκνευρίστηκα λίγο κ άμα με ξαναπιάσει θα τους πάρω μήπως πάω!ελπίζω να μην είναι τπτ κ απλά να είναι που κουραστικά χθες με τις δουλειές! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

@Κατερίνα!!! @annie! Κορίτσια Μ μίλησα με την γιατρό(για την ακρίβεια μεμπηρε η νοσηλεύτρια που έχει η γιατρός Μ) κ είπε ότι μάλλον είναι από την δησκηλιοτητα κ είπα ότι δεν έχω . Μου είπε άμα πονάω τόσο πολύ να πάρω μπουσκοπαν κ αν συνεχίσει να τους ξαναπάρω από εβδομάδα.να σας πω την αλήθεια εκνευρίστηκα λίγο κ άμα με ξαναπιάσει θα τους πάρω μήπως πάω!ελπίζω να μην είναι τπτ κ απλά να είναι που κουραστικά χθες με τις δουλειές! 

 

Κ εγω θεωρω πως αν πονας να τους ξανα παρεις τι θα πει απο βδομαδα;; τωρα εισαι καλυτερα;; μπορει να ηταν τυχαιο γεγονος κοριτσι μου, να μην ειναι δλδ κατι ανησυχητικο εννοω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ΜΜΜ πως είστε??

Επίσημα λοιπόν μπήκαμε κ στο δεύτερο τρίμηνο είμαι στην 14εβδομαδα.χθες το βράδυ είχα κάτι πονακια όχι τπτ τρομερό αλλά εδώ κ μια ώρα έχω τρομερούς πόνους περιόδου κ είμαι ξάπλα .περιμένω τηλ από την γιατρό.το έχει παθει καμία???

Καλησπέρα κοπέλα μ!!! Νομίζω πως μεγαλώνει η μήτρα.,.. μήπως κουράστηκες πολύ;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κ εγω θεωρω πως αν πονας να τους ξανα παρεις τι θα πει απο βδομαδα;; τωρα εισαι καλυτερα;; μπορει να ηταν τυχαιο γεγονος κοριτσι μου, να μην ειναι δλδ κατι ανησυχητικο εννοω!

Ναι είμαι αρκετά καλύτερα καλά βέβαια προληπτικά είπα να βρω θέση να ηρεμήσω.μακαρι κορίτσι Μ να μην είναι κάτι ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

Ναι είμαι αρκετά καλύτερα καλά βέβαια προληπτικά είπα να βρω θέση να ηρεμήσω.μακαρι κορίτσι Μ να μην είναι κάτι ευχαριστώ πολύ!!!

Ναι κατσε και μην κανεις τπτ απο δω και περα, θεωρω θα περασει😊

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μ!!! Νομίζω πως μεγαλώνει η μήτρα.,.. μήπως κουράστηκες πολύ;;;; 

Καλησπέρα κορίτσι μ.μακαρι να είναι επειδη μεγαλωνει .. κουράστηκα να πω την αλήθεια αλλά ένα ξεσκονισμα σκούπισμα σφουγγάρισμα έκανα .τώρα άρχισα να έχω ενέργεια κ είπα να καθαρίσω λίγο το σπίτι γιατί τόσο καιρό ..να ναι καλά η μαμά Μ.χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μ.μακαρι να είναι επειδη μεγαλωνει .. κουράστηκα να πω την αλήθεια αλλά ένα ξεσκονισμα σκούπισμα σφουγγάρισμα έκανα .τώρα άρχισα να έχω ενέργεια κ είπα να καθαρίσω λίγο το σπίτι γιατί τόσο καιρό ..να ναι καλά η μαμά Μ.χιχιχι

Το πιθανότερο να ήταν από αυτό. Εγώ εχθές σούπερ μάρκετ πήγα και μετά μέχρι να συμμαζέψω, να πλύνω φρούτα σαλάτες κλπ και να ετοιμάσω να φάμε δεν μπορούσα να σταθώ από τον πόνο. Και να σκεφτείς πως τα περισσότερα τα έκανε ο άντρας μου. Όλα μια χαρά θα πάνε!! Ξεκούραση θέλει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μ.μακαρι να είναι επειδη μεγαλωνει .. κουράστηκα να πω την αλήθεια αλλά ένα ξεσκονισμα σκούπισμα σφουγγάρισμα έκανα .τώρα άρχισα να έχω ενέργεια κ είπα να καθαρίσω λίγο το σπίτι γιατί τόσο καιρό ..να ναι καλά η μαμά Μ.χιχιχι

Και πολλά έκανες..., να μην τα κανείς όλα μαζεμένα.,,, ξεκούραση σήμερα .. μην κανείς τίποτα άλλο..,και θα δεις όλα καλά θα είναι ❣️❣️❣️τώρα που ξεκινησεσ στο δεύτερο τρίμηνο είσαι καλύτερα ;; Ο γιατρός σου έδωσε και άλλες βιταμίνες;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Αρχικά ευχαριστώ πολύ!!!!! Όχι βρε κοπέλα μου.,, δεν είπα ότι θα την σταματήσω.... ειπα να το πω για τι στεναχωρήθηκα και μήπως καπια είχε ανάλογη έμπειρια  να ηρεμήσω και εγώ λιγάκι .,, 

Κι εμένα είδε μια τάση προς ουρολοίμωξη και μου έδωσε αντιβιωση. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Το πιθανότερο να ήταν από αυτό. Εγώ εχθές σούπερ μάρκετ πήγα και μετά μέχρι να συμμαζέψω, να πλύνω φρούτα σαλάτες κλπ και να ετοιμάσω να φάμε δεν μπορούσα να σταθώ από τον πόνο. Και να σκεφτείς πως τα περισσότερα τα έκανε ο άντρας μου. Όλα μια χαρά θα πάνε!! Ξεκούραση θέλει

Άρα πρέπει να προσέχουμε παραπάνω κ εμείς!από σήμερα ξεκούραση..μαρεσει που ήθελα να πάω θάλασσα σκ να γιορτάσουμε που πέρασε το τρίμηνο. μάλλον εδώ θα μείνω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eiffel είπε:

Κι εμένα είδε μια τάση προς ουρολοίμωξη και μου έδωσε αντιβιωση. 

Δεν είχα ακούσει ξανά για αντιβίωση στην εγκυμοσυνη.,, και το πήρα λίγο στραβά.,, ελπίζω να μας περάσει σύντομα!!! Και να μην μας ξανά απασχολήσει.,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Δεν είχα ακούσει ξανά για αντιβίωση στην εγκυμοσυνη.,, και το πήρα λίγο στραβά.,, ελπίζω να μας περάσει σύντομα!!! Και να μην μας ξανά απασχολήσει.,,, 

Εμένα είναι η δεύτερη φορά που μου δίνει.την πρώτη πήρα μια ελαφριά δύο ημέρες και τώρα τη δεύτερη επτά ημέρες. Φαντάσου εμένα είδε την τάση προς ουρολοίμωξη και μου έδωσε που όπως μου είπε σε κατάσταση μη εγκυμοσύνης δεν θα μου έδινε τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και πολλά έκανες..., να μην τα κανείς όλα μαζεμένα.,,, ξεκούραση σήμερα .. μην κανείς τίποτα άλλο..,και θα δεις όλα καλά θα είναι ❣️❣️❣️τώρα που ξεκινησεσ στο δεύτερο τρίμηνο είσαι καλύτερα ;; Ο γιατρός σου έδωσε και άλλες βιταμίνες;; 

Πήρα αέρα ναι χαζομάρα Μ! ευτυχώς ανά γουλες έχει 4 5 μέρες που δεν έχω..κ έχω παραπάνω ενέργεια ηδικα το απόγευμα.απο χάπια παίρνω φυλλικό κ σίδηρο αρχές Αυγούστου έχω γυναικολόγο .την άλλη εβδομάδα θα πάω εκεί που έκανα αυχενική να μας πούνε το φύλο!!οπότε μόνο που θα δω το μωράκι θα ηρεμισω.κ εσύ μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Eiffel είπε:

Εμένα είναι η δεύτερη φορά που μου δίνει.την πρώτη πήρα μια ελαφριά δύο ημέρες και τώρα τη δεύτερη επτά ημέρες. Φαντάσου εμένα είδε την τάση προς ουρολοίμωξη και μου έδωσε που όπως μου είπε σε κατάσταση μη εγκυμοσύνης δεν θα μου έδινε τίποτα.

Για να είναι σίγουρος ότι θα φύγει.., νονιζω ανησύχησα παραπάνω από το κανονικό.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Πήρα αέρα ναι χαζομάρα Μ! ευτυχώς ανά γουλες έχει 4 5 μέρες που δεν έχω..κ έχω παραπάνω ενέργεια ηδικα το απόγευμα.απο χάπια παίρνω φυλλικό κ σίδηρο αρχές Αυγούστου έχω γυναικολόγο .την άλλη εβδομάδα θα πάω εκεί που έκανα αυχενική να μας πούνε το φύλο!!οπότε μόνο που θα δω το μωράκι θα ηρεμισω.κ εσύ μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε!!!

Άντε με το καλό να μάθεις το φύλο!!! Τι θα ήθελες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Άντε με το καλό να μάθεις το φύλο!!! Τι θα ήθελες; 

Με το καλό σε όλες κ να είναι γερό.η αλήθεια είναι ότι όλοι οι φίλοι έχουν αγόρια θα ήθελα κορίτσι για να δούμε κ αυτή την πλευρά.αλλα κ τα αγόρια είναι απίστευτα.γερα ναναι.εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Με το καλό σε όλες κ να είναι γερό.η αλήθεια είναι ότι όλοι οι φίλοι έχουν αγόρια θα ήθελα κορίτσι για να δούμε κ αυτή την πλευρά.αλλα κ τα αγόρια είναι απίστευτα.γερα ναναι.εσυ?

Εγώ για κάποιο λόγο πίστευα πως έχω κορίτσι.., έχουμε στην οικογένεια και κορίτσια και αγόρια ,, και είναι τρελα..,. Όλοι όμως μπυ έλεγαν πως έχω αγόρι.,,, και τελικά είναι μπεμπης,,,, εννοείται γερα να είναι..., από άγχος πως πας εσυ;;; Εγώ ακόμη δεν χαλάρωσα.,,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Εγώ για κάποιο λόγο πίστευα πως έχω κορίτσι.., έχουμε στην οικογένεια και κορίτσια και αγόρια ,, και είναι τρελα..,. Όλοι όμως μπυ έλεγαν πως έχω αγόρι.,,, και τελικά είναι μπεμπης,,,, εννοείται γερα να είναι..., από άγχος πως πας εσυ;;; Εγώ ακόμη δεν χαλάρωσα.,,, 

Σε ποια εβδομάδα είσαι κ το έμαθες ?το αγχος σταματάει μόλις το βλέπω κ μετά ξαναρχίζει μέχρι να πάω να το ξανά δω ότι είναι καλά.φανταζομαι ότι μόλις αρχίσουμε να το νιώθουμε θα ησυχάσουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Σε ποια εβδομάδα είσαι κ το έμαθες ?το αγχος σταματάει μόλις το βλέπω κ μετά ξαναρχίζει μέχρι να πάω να το ξανά δω ότι είναι καλά.φανταζομαι ότι μόλις αρχίσουμε να το νιώθουμε θα ησυχάσουμε.

Μια από τα ίδια και εγώ..., όταν πάω όλα καλά και για κανα δυο μέρες μετά .., μετά φτου και από την αρχή.,, είμαι 13 εβδομάδες και 5 μέρες συνφωνα με την τελευταία περίοδο.,, αλλά στην αυχενική μ είπαν ότι είμαι 4-5 μέρες Παραπάνω.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μια από τα ίδια και εγώ..., όταν πάω όλα καλά και για κανα δυο μέρες μετά .., μετά φτου και από την αρχή.,, είμαι 13 εβδομάδες και 5 μέρες συνφωνα με την τελευταία περίοδο.,, αλλά στην αυχενική μ είπαν ότι είμαι 4-5 μέρες Παραπάνω.,, 

Άρα μαζί είμαστε.αντε ωραία..θα ξεαγχοθουμε όταν θα τρέχουμε για τις ετοιμασίες κ για ψώνια!υπομονή σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Άρα μαζί είμαστε.αντε ωραία..θα ξεαγχοθουμε όταν θα τρέχουμε για τις ετοιμασίες κ για ψώνια!υπομονή σε όλες!!

Κοριτσια τωρα που ειπες ψωνια, ποτε λετε να τα ξεκινησετε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσια τωρα που ειπες ψωνια, ποτε λετε να τα ξεκινησετε;;

Λέω μήπως είναι νωρίς ακόμα σεπτεμβιο (5 με 6 μήνα)θα βάψουμε οπότε λέω μετά να κάνω μια λίστα να δω τι έχουν φίλοι κ συγγενείς..κ μετά σιγά σιγά να αγοράσω .το μόνο που με τρομάζει είναι μην τα κλείσουν πάλι όλα κ δεν προλάβουμε γιατί ωραίο το ίντερνετ αλλά άμα δεν το δεις από κοντά δεν λέει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Dona90 είπε:

Λέω μήπως είναι νωρίς ακόμα σεπτεμβιο (5 με 6 μήνα)θα βάψουμε οπότε λέω μετά να κάνω μια λίστα να δω τι έχουν φίλοι κ συγγενείς..κ μετά σιγά σιγά να αγοράσω .το μόνο που με τρομάζει είναι μην τα κλείσουν πάλι όλα κ δεν προλάβουμε γιατί ωραίο το ίντερνετ αλλά άμα δεν το δεις από κοντά δεν λέει.

Κ εγω εκει το σκεφτομαι!! Μπα δε νομιζω να τα κλεισουν ολα, δεν μπορει η χωρα να αντεξει δευτερο κλεισιμο οπως το πρωτο!! Αν κλεινουν θα κλεινουν τοπικα! Παντως πιστευω οτι θα προλαβουμε αν υποθεσουμε οτι θα κλεισουν εστω και τοπικα!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...