Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

Βρε κοριτσια, οσες εχετε ναυτιες κ εμετους, 2 μερες τωρα ειμαι καπως πιο ηπια!! Ξερω ειμαι τρελη😅 αλλα εχω ανησυχησει, μηπως κατι συμβαινει! Το παθαινετε κ εσεις καποιες μερες;; πριν ημουν συνεχεια χαλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσια, οσες εχετε ναυτιες κ εμετους, 2 μερες τωρα ειμαι καπως πιο ηπια!! Ξερω ειμαι τρελη😅 αλλα εχω ανησυχησει, μηπως κατι συμβαινει! Το παθαινετε κ εσεις καποιες μερες;; πριν ημουν συνεχεια χαλια!!

Μην αγχώνεσαι..,, έτσι ήμουν και εγώ (βέβαια όχι τόσο χαλια όσο εσυ, αλλά κάθε μέρα αναγούλες και εμετό..,) και σταμάτησαν τελείως. Εννοείται τρόμαξα και πήγα στη γιατρό 😂😂😂όλα καλά ήταν.,,, έχω 2 μέρες πάλι άρχισαν.,, μιλά με τον γιατρό σου αλλά πιστεύω είναι φυσιολογικό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μην αγχώνεσαι..,, έτσι ήμουν και εγώ (βέβαια όχι τόσο χαλια όσο εσυ, αλλά κάθε μέρα αναγούλες και εμετό..,) και σταμάτησαν τελείως. Εννοείται τρόμαξα και πήγα στη γιατρό 😂😂😂όλα καλά ήταν.,,, έχω 2 μέρες πάλι άρχισαν.,, μιλά με τον γιατρό σου αλλά πιστεύω είναι φυσιολογικό 

Δεν μου εχουν σταματησει τελειως εμενα, αλλα ειναι αισθητα πιο ηπια!! Την Παρασκευη εχω ραντεβου και θα παω ετσι κ αλλιως λεω να μην τον ενοχλησω😐 θα με κοροιδευει στο τελος ο ανθρωπος😅😂 βεβαια οπως το λες δεν αποκλειεται να επιστρεψω εκει που ημουν αυριο μεθαυριο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν μου εχουν σταματησει τελειως εμενα, αλλα ειναι αισθητα πιο ηπια!! Την Παρασκευη εχω ραντεβου και θα παω ετσι κ αλλιως λεω να μην τον ενοχλησω😐 θα με κοροιδευει στο τελος ο ανθρωπος😅😂 βεβαια οπως το λες δεν αποκλειεται να επιστρεψω εκει που ημουν αυριο μεθαυριο!!

Καλε εγώ είχα την Τετάρτη ραντεβού και την πήρα να πάω την Τρίτη.,, τρελα σου λέω 🤣🤣🤣 θύμισε μου σε ποια εβδομάδα είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλε εγώ είχα την Τετάρτη ραντεβού και την πήρα να πάω την Τρίτη.,, τρελα σου λέω 🤣🤣🤣 θύμισε μου σε ποια εβδομάδα είσαι; 

Χαχαχα δεν παλευομαστε ολες μας😂😂 εγω με βαση την τελευταια περιοδο το βγαλω οτι αυριο μπαινω στην 8η, θα μου πει πιο σιγουρα οταν ξανα παω μου ειπε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααχ δεν ξερεις ποσο με ξε αγχωσες τωρα, να σαι καλα!! Κ εγω αυτο ηξερα αλλα διαβαζα για γιατρους απο το νοσοκομειο κτλ κ λεω εχει γουστο να μας ταλαιπωρησουν παλι!!

Όχι όχι κοριτσάκι μου. Απλά θα αργήσουμε να πληρωθούμε γιατί λόγω κορονοϊού έχουν πάει πίσω οι επιτροπές. Στη Θεσσαλονίκη τουλάχιστον. Σκέψου ότι εγώ λόγω εξωσωματικής βγήκα από 19 Μαΐου και ακόμα δεν έχω πληρωθεί. Θα έχουμε να παίρνουμε όμως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Όχι όχι κοριτσάκι μου. Απλά θα αργήσουμε να πληρωθούμε γιατί λόγω κορονοϊού έχουν πάει πίσω οι επιτροπές. Στη Θεσσαλονίκη τουλάχιστον. Σκέψου ότι εγώ λόγω εξωσωματικής βγήκα από 19 Μαΐου και ακόμα δεν έχω πληρωθεί. Θα έχουμε να παίρνουμε όμως..

Εγω εδω Ηρακλειο δεν ξερω να σου πω την αληθεια αλλα φανταζομαι το ιδιο θα ειναι!! Δεν πειραζει τι να κανουμε, ας ειμαστε καλα και ολα θα γινουν, θα μπουνε σε ρυθμο τα πραγματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσια, οσες εχετε ναυτιες κ εμετους, 2 μερες τωρα ειμαι καπως πιο ηπια!! Ξερω ειμαι τρελη😅 αλλα εχω ανησυχησει, μηπως κατι συμβαινει! Το παθαινετε κ εσεις καποιες μερες;; πριν ημουν συνεχεια χαλια!!

Νομίζω ότι φυσιολογικό να μην είναι ίδια η κατάσταση κάθε μέρα!!! Πιθανόν να εξαρτάται από το τι έφαγες πόσο νερό ήπιες! Αντε σιγά σιγά να φεύγουν να το χαρείς!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η melodyy είπε:

Νομίζω ότι φυσιολογικό να μην είναι ίδια η κατάσταση κάθε μέρα!!! Πιθανόν να εξαρτάται από το τι έφαγες πόσο νερό ήπιες! Αντε σιγά σιγά να φεύγουν να το χαρείς!!!! 

Επειδη ηταν για 2 βδομαδες περιπου ιδια γι αυτο με παραξενεψε, αλλα ισως να ναι κ αυτο που λες🙂 μακαρι, εγω προσπαθω να σκεφτομαι θετικα και οταν παω την Παρασκευη να ειναι ολα καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Επειδη ηταν για 2 βδομαδες περιπου ιδια γι αυτο με παραξενεψε, αλλα ισως να ναι κ αυτο που λες🙂 μακαρι, εγω προσπαθω να σκεφτομαι θετικα και οταν παω την Παρασκευη να ειναι ολα καλα!!

Αν για οποιοδήποτε λόγο σε τρώει να πας νωρίτερα στο γιατρό.. Αλλά νομίζω είναι τυχαίο και ευτυχώς δεν είμαστε χάλια κάθε μέρα... Εγω πχ σήμερα είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες... Μέχρι χθες ήμουν μια έτσι μια αλλιώς αλλά σήμερα στα χειρότερα μου.. Χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η melodyy είπε:

Αν για οποιοδήποτε λόγο σε τρώει να πας νωρίτερα στο γιατρό.. Αλλά νομίζω είναι τυχαίο και ευτυχώς δεν είμαστε χάλια κάθε μέρα... Εγω πχ σήμερα είμαι να με κλαίνε οι ρέγγες... Μέχρι χθες ήμουν μια έτσι μια αλλιώς αλλά σήμερα στα χειρότερα μου.. Χαχα

Οχι δεν με τρωει πολυ να σου πω την αληθεια γτ δεν ειναι οτι δεν το νιωθω καθολου, απλα ειναι πιο λιγες ωρες τη μερα αντι ολη μερα!! Ωχ σε καταλαβαινω κοριτσι μου, κανε υπομονη, ειναι ζορικο το ξερω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Οχι δεν με τρωει πολυ να σου πω την αληθεια γτ δεν ειναι οτι δεν το νιωθω καθολου, απλα ειναι πιο λιγες ωρες τη μερα αντι ολη μερα!! Ωχ σε καταλαβαινω κοριτσι μου, κανε υπομονη, ειναι ζορικο το ξερω!!

Άσε όλα του γάμου δύσκολα κ η νύφη γκαστρωμενη! Χαχαχα δεν είναι ότι με πειράζει τρομερά (Μόνο λίγο κάποιες φορές χιχιχι) αλλά επειδή κουράστηκα πολύ να μείνω θα ήθελα να περιοριστεί λίγο μετά τον 3ο - 4ο για να το απολαύσω βρε παιδί μ... Να το χαρώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Άσε όλα του γάμου δύσκολα κ η νύφη γκαστρωμενη! Χαχαχα δεν είναι ότι με πειράζει τρομερά (Μόνο λίγο κάποιες φορές χιχιχι) αλλά επειδή κουράστηκα πολύ να μείνω θα ήθελα να περιοριστεί λίγο μετά τον 3ο - 4ο για να το απολαύσω βρε παιδί μ... Να το χαρώ! 

Ναι κοριτσι μου θα περιοριστει, στις περισσοτερες που μιλαω μολις εκλειναν τον τριτο περνουσαν ολα ως δια μαγειας, μονο μια ξαδερφη μου μου ελεγε οτι εκλεισε κ τον τεταρτο για να περασει!! Το θεμα ειναι να περασει!! Γτ η αληθεια ειναι πως ετσι δεν μπορουμε να το ευχαριστηθουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι κοριτσι μου θα περιοριστει, στις περισσοτερες που μιλαω μολις εκλειναν τον τριτο περνουσαν ολα ως δια μαγειας, μονο μια ξαδερφη μου μου ελεγε οτι εκλεισε κ τον τεταρτο για να περασει!! Το θεμα ειναι να περασει!! Γτ η αληθεια ειναι πως ετσι δεν μπορουμε να το ευχαριστηθουμε!

Αχ ναι!!! Να τα χαρούμε τα μικρουλινακια μας!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η melodyy είπε:

Αχ ναι!!! Να τα χαρούμε τα μικρουλινακια μας!! 

Μακαρι, να ειναι ολα καλα και να ηρεμησουμρ κιολας🙏

Εγω ακομα φοβαμαι να πω οτι ολα ειναι καλα γαμωτο, αν κ δεν εχω δειγμα για το αντιθετο!! Δεν ξερω γτ με εχει πιασει ετσι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μακαρι, να ειναι ολα καλα και να ηρεμησουμρ κιολας🙏

Εγω ακομα φοβαμαι να πω οτι ολα ειναι καλα γαμωτο, αν κ δεν εχω δειγμα για το αντιθετο!! Δεν ξερω γτ με εχει πιασει ετσι!!

Αχ Εννοείται... Τόσα γίνονται φτου φτου μακρυά μας... Και εμένα με πιάνει φόβος ώρες ώρες... Έτσι απλά οι τρελές τις υπόθεσης!!! Δεν πειράζει! Καλά να είναι κ αυτά! Καλά κ εμείς!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η melodyy είπε:

Αχ Εννοείται... Τόσα γίνονται φτου φτου μακρυά μας... Και εμένα με πιάνει φόβος ώρες ώρες... Έτσι απλά οι τρελές τις υπόθεσης!!! Δεν πειράζει! Καλά να είναι κ αυτά! Καλά κ εμείς!! 

Φτου φτου ναι🧿🧿 μακρυα μας τα κακα, ολα να μας πανε καλα κ ας μας μεινει το αγχος😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσια, οσες εχετε ναυτιες κ εμετους, 2 μερες τωρα ειμαι καπως πιο ηπια!! Ξερω ειμαι τρελη😅 αλλα εχω ανησυχησει, μηπως κατι συμβαινει! Το παθαινετε κ εσεις καποιες μερες;; πριν ημουν συνεχεια χαλια!!

Κορίτσι μου κ εγώ έτσι είμαι απ' την 5η μέχρι την 9η ήμουν χαλιά τώρα μπήκα στην 10 κ μόνο άμα φάω πολύ θα μου έρθει αναγουλα κ τρόμαξα να πω την αλήθεια αλλά η νύχτα είναι ακόμα εδώ.αυριο πάω γιατρό οπότε θα τα ρωτήσω όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσι μου κ εγώ έτσι είμαι απ' την 5η μέχρι την 9η ήμουν χαλιά τώρα μπήκα στην 10 κ μόνο άμα φάω πολύ θα μου έρθει αναγουλα κ τρόμαξα να πω την αλήθεια αλλά η νύχτα είναι ακόμα εδώ.αυριο πάω γιατρό οπότε θα τα ρωτήσω όλα!!

 Νομιζω οτι στη 10η ειναι νορμαλ να ελαττωνονται σιγα σιγα, καπου στη 12η κοβονται οποτε σταδιακα ελαττωνονται!! Εγω θα μπω στην 8η αυριο😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσι μου κ εγώ έτσι είμαι απ' την 5η μέχρι την 9η ήμουν χαλιά τώρα μπήκα στην 10 κ μόνο άμα φάω πολύ θα μου έρθει αναγουλα κ τρόμαξα να πω την αλήθεια αλλά η νύχτα είναι ακόμα εδώ.αυριο πάω γιατρό οπότε θα τα ρωτήσω όλα!!

Αααααα κάπου διάβασα τωρα ότι μετά την 9η κάπως βελτιώνεται η κατάσταση γτ αναλαμβάνει ο πλακούντας πολλές ορμόνες... Γιαυτό αργά ή γρήγορα περνάει στη μαμά μέχρι τις 14 - 15 βδομάδες το πολύ.... Υπάρχουν κ οι ατυχές με την υπερεμεση εγκυμοσύνη... Ελπίζουμε βέβαια να μην ανήκουμε εκεί.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοροτσια!!!! Όλες στο ίδιο καζάνι βράζουμε!!!!  Τα ίδια άγχη.,,, ελπίζω για όλες μας να πάνε τέλεια τα πράγματα και να είναι καλά τα μωράκια μας 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🧿🧿🤰🤰🤰🤰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αχ κοροτσια!!!! Όλες στο ίδιο καζάνι βράζουμε!!!!  Τα ίδια άγχη.,,, ελπίζω για όλες μας να πάνε τέλεια τα πράγματα και να είναι καλά τα μωράκια μας 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿🧿🧿🤰🤰🤰🤰

Εγω τωρα ανακατευομαι και εχω ηρεμησει καπως😅 ποιος θα μας το λεγε πως θα παρακαλουσαμε να μην ειμαστε καλα😂😂🤰🤰🤰🤰🤰🧿🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

 Νομιζω οτι στη 10η ειναι νορμαλ να ελαττωνονται σιγα σιγα, καπου στη 12η κοβονται οποτε σταδιακα ελαττωνονται!! Εγω θα μπω στην 8η αυριο😕

Μην ανχονεσαι είναι στο οργανισμό σκέψου υπάρχουν κάποιες που δεν έχουν καθόλου συμπτώματα..με το καλό να πας στον γιατρό σ να δεις ότι όλα είναι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Μην ανχονεσαι είναι στο οργανισμό σκέψου υπάρχουν κάποιες που δεν έχουν καθόλου συμπτώματα..με το καλό να πας στον γιατρό σ να δεις ότι όλα είναι καλα

Ναι απλα αν δεν ειχα εξ αρχης θα ηταν αλλιως😐 καταλαβες πως το σκεφτομαι; οτι δεν θα ηταν νορμαλ να σταματησουν ολα μαχαιρι νωρις!! Τωρα βεβαια ενταξει ανακατευομαι παλι οποτε μαλλον ενα διαλειμμα θα μου εκανε😅😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ναι απλα αν δεν ειχα εξ αρχης θα ηταν αλλιως😐 καταλαβες πως το σκεφτομαι; οτι δεν θα ηταν νορμαλ να σταματησουν ολα μαχαιρι νωρις!! Τωρα βεβαια ενταξει ανακατευομαι παλι οποτε μαλλον ενα διαλειμμα θα μου εκανε😅😅

Καλατράβα ναι..μην νομίζεις κ εγώ φοβήθηκα ..εύχομαι να έχεις τόσο όσο να μην σε φοβίζει 🥴🥴🥴😁😁😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...