Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Dona90 είπε:

Τι τέλεια κορίτσι μου..όλες αυτό περιμένουμε για να ησυχάσουμε...εύχομαι ότι καλύτερο .την άλλη εβδομάδα πάω κ εγώ για να ακούσουμε σίγουρα γιατί θα έχω φτάσει στην 10 εβδομάδα..αν Μ πει κάτι για τον σάκο θα σε πω.εσενα σε είπε κάτι κ σε άγχωσαι?

Μου είπε να ξαναπάω σε 10 μέρες να δούμε πως πάει...  Την Παρασκευή θα παω σε άλλον γιατρό... Αυτός είναι που με αγχώνει. Απλά είχα κλείσει το ραντεβού και ντράπηκα να το ακυρωσω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Kallia13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Πήγα σήμερα γιατρό άκουσα καρδούλα... Ομορφότερος ήχος που έχω ακούσει... 140 παλμούς είχε το μωρακι μου... 

Αυτό που με αγχωσε λίγο είναι ότι ο σάκος είναι μεγαλύτερος από το έμβρυο...  Έχει τύχει σε καμία; 

Μπράβο κορίτσι μου!! Τι τέλεια!!! Δεν ξέρω να σου πω για τον σάκο... Εγώ όταν πήγα την προηγούμενη εβδομάδα είδα τους σάκους και 2 μικρά εμβρυακια μέσα. Δε μου είπε κάτι ότι έπρεπε να είναι πιο μεγάλα ή πιο μικρός ο σάκος. Τη Δευτέρα θα πάω και γω και πρώτα ο Θεός να ακούσουμε τις καρδούλες τους!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kallia13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Πήγα σήμερα γιατρό άκουσα καρδούλα... Ομορφότερος ήχος που έχω ακούσει... 140 παλμούς είχε το μωρακι μου... 

Αυτό που με αγχωσε λίγο είναι ότι ο σάκος είναι μεγαλύτερος από το έμβρυο...  Έχει τύχει σε καμία; 

Αχ τι υπέροχος ήχος κ νούμερο!!! πάντα ο σάκος ειναι μεγαλύτερος από το μωρό... Αφού το περιβάλλει... Αλίμονο αν στριμωχνοταν από τώρα σε τόσο μικρή εβδομάδα... Προς το τέλος στριμωχνεται... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Εγω από χτες καλά... σταμάτησαν οι αναγούλες οι εμετοί και οι ζαλάδες.., σε σημείο ανησυχητικό ... καταλαβαίνεις 🤣🤣🤣🤣 

ναι κορίτσι μ να του πεις ,, ελπίζω να μην ηρεμήσεις και εσυ λιγάκι να μπορείς να φας και να πιεις  κανονικά 😘😘

Χαχαχ καταλαβα😅🤣 μακαρι κοριτσι μου, αν και το μονο που ευχομαι ειναι να παω και να ειναι ολα καλα να ξε αγχωθω επιτελους απο αυτο🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kallia13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Πήγα σήμερα γιατρό άκουσα καρδούλα... Ομορφότερος ήχος που έχω ακούσει... 140 παλμούς είχε το μωρακι μου... 

Αυτό που με αγχωσε λίγο είναι ότι ο σάκος είναι μεγαλύτερος από το έμβρυο...  Έχει τύχει σε καμία; 

Μπραβο κοριτσι μου συγχαρητηρια, με το καλο και στους επομενους😊🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kallia13 είπε:

Μου είπε να ξαναπάω σε 10 μέρες να δούμε πως πάει...  Την Παρασκευή θα παω σε άλλον γιατρό... Αυτός είναι που με αγχώνει. Απλά είχα κλείσει το ραντεβού και ντράπηκα να το ακυρωσω... 

Να μην ντρέπεσαι να πας σε γιατρό που θα νιώθεις άνετα να ρωτήσεις τα πάντα κ να μην σε αγχωνει απλά να σου εξηγεί..είναι δέσιμο 9 μηνών πρέπει να νιώθεις ευχάριστα!όλα καλά εύχομαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/6/2020 at 9:57 ΜΜ, ο/η Dona90 είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια μου! Και εμείς σήμερα ακούσαμε μια καρδούλα να χτυπάει δυνατά και γρήγορα και μετρηθηκαμε... 1,5 εκατοστό... Αν και δεύτερη φορά δεν περιγράφεται το συναίσθημα να ακούς αυτήν την καρδούλα να χτυπάει... Ήμαστε 8η εβδομάδα και κλείσαμε ραντεβού για αυχενική 14/7. Ολα καλα να μας πάνε κορίτσια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Giota2013 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Και εμείς σήμερα ακούσαμε μια καρδούλα να χτυπάει δυνατά και γρήγορα και μετρηθηκαμε... 1,5 εκατοστό... Αν και δεύτερη φορά δεν περιγράφεται το συναίσθημα να ακούς αυτήν την καρδούλα να χτυπάει... Ήμαστε 8η εβδομάδα και κλείσαμε ραντεβού για αυχενική 14/7. Ολα καλα να μας πάνε κορίτσια!!! 

Καλημέρα!!! Τέλεια νέα!! Σας έκλεισε κιόλας την αυχενική;; Τι καλά.. Στον ίδιο θα την κανεις ή άλλου ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Θα με στείλει σε συνεργάτη για την αυχενικη. Επίσης μου έδωσε και αιματολογικες για να ξεκινήσω σίδηρο, μαγνήσιο, ασβέστιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Giota2013 είπε:

Καλημέρα. Θα με στείλει σε συνεργάτη για την αυχενικη. Επίσης μου έδωσε και αιματολογικες για να ξεκινήσω σίδηρο, μαγνήσιο, ασβέστιο. 

Με το καλό κορίτσι μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι όμορφα νέα είναι αυτά που διαβάζω από όλες σας.. βλέπω κ διδιμακια στη παρέα... Πόσο τέλεια..  Εγώ τη πέμπτη θα πάω να ξανακούσω καρδούλα..  ελπίζω να πάνε όλα καλά..  Έχω εμετούς τις τελευταίες μέρες πολλούς δεν μπορώ να φάω τίποτα μόνο κάνα Κρακερ για το στομάχι βγάζω τα πάντα..  Κ με ενοχλούν απίστευτα τα αφρόλουτρα με άρωμα κ τονσαπουνι για τα χέρια..  το αποσμητικό με άρωμα πω πω.. ξέρετε αν υπάρχουν όλα αυτά χωρίς άρωμα? Δεν αντέχω..  Ακόμα κ το παιδί που ταιζω αναγουλιαζω.. Κ ονκαημενουλης έχει τόσο όρεξη που λέω πως γινε ται χαχααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η banesaki16 είπε:

Τι όμορφα νέα είναι αυτά που διαβάζω από όλες σας.. βλέπω κ διδιμακια στη παρέα... Πόσο τέλεια..  Εγώ τη πέμπτη θα πάω να ξανακούσω καρδούλα..  ελπίζω να πάνε όλα καλά..  Έχω εμετούς τις τελευταίες μέρες πολλούς δεν μπορώ να φάω τίποτα μόνο κάνα Κρακερ για το στομάχι βγάζω τα πάντα..  Κ με ενοχλούν απίστευτα τα αφρόλουτρα με άρωμα κ τονσαπουνι για τα χέρια..  το αποσμητικό με άρωμα πω πω.. ξέρετε αν υπάρχουν όλα αυτά χωρίς άρωμα? Δεν αντέχω..  Ακόμα κ το παιδί που ταιζω αναγουλιαζω.. Κ ονκαημενουλης έχει τόσο όρεξη που λέω πως γινε ται χαχααα

Καλησπέρα κορίτσι μου.. Και εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα... Εμετούς, ναυτιες, ζαλάδες... Το είπε στο γιατρό μου και μου έδωσε το oriperidys... Με βοηθάει αρκετά... Τώρα για αοσμα προϊόντα δεν γνωρίζω... Σε φαρμακείο ίσως βρεις κάτι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.. Να μπω και εγώ στην ομάδα σας? Έμαθα πριν λίγες μέρες ότι είμαι έγκυος.. Λογικά είμαι στην 5η βδομάδα τώρα.. Είχα μια βιοχημικη τον προηγούμενο μήνα και τον αμέσως επόμενο μήνα έμεινα πάλι έγκυος.. Εύχομαι στη την φορά να πάνε όλα καλα☺️ πήγα και εχθές έκτακτος στον γιατρό διότι είχα αίμα αλλά είναι όλα εντάξει και είναι πολύ ευχαριστημένος.. Σε 10 μέρες θα πάω να με ξανά δει🤗

Εύχομαι σε όλες σας κορίτσια τελειομηνες εγκυμοσύνες.. Να πάνε όλα καλά και να περάσετε μία όμορφη εγκυμοσύνη και να την απολαύσετε☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Να μπω και εγώ στην ομάδα σας? Έμαθα πριν λίγες μέρες ότι είμαι έγκυος.. Λογικά είμαι στην 5η βδομάδα τώρα.. Είχα μια βιοχημικη τον προηγούμενο μήνα και τον αμέσως επόμενο μήνα έμεινα πάλι έγκυος.. Εύχομαι στη την φορά να πάνε όλα καλα☺️ πήγα και εχθές έκτακτος στον γιατρό διότι είχα αίμα αλλά είναι όλα εντάξει και είναι πολύ ευχαριστημένος.. Σε 10 μέρες θα πάω να με ξανά δει🤗

Εύχομαι σε όλες σας κορίτσια τελειομηνες εγκυμοσύνες.. Να πάνε όλα καλά και να περάσετε μία όμορφη εγκυμοσύνη και να την απολαύσετε☺️

Με το καλό κορίτσι μου!! Σου εύχομαι μια εύκολη και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Και γω είχα 2 φορές αιματακι μου έδωσε έξτρα προγεστερονη και από τότε δεν είχα ξανά. Συχνό φαινόμενο απ ότι έχω καταλάβει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Να μπω και εγώ στην ομάδα σας? Έμαθα πριν λίγες μέρες ότι είμαι έγκυος.. Λογικά είμαι στην 5η βδομάδα τώρα.. Είχα μια βιοχημικη τον προηγούμενο μήνα και τον αμέσως επόμενο μήνα έμεινα πάλι έγκυος.. Εύχομαι στη την φορά να πάνε όλα καλα☺️ πήγα και εχθές έκτακτος στον γιατρό διότι είχα αίμα αλλά είναι όλα εντάξει και είναι πολύ ευχαριστημένος.. Σε 10 μέρες θα πάω να με ξανά δει🤗

Εύχομαι σε όλες σας κορίτσια τελειομηνες εγκυμοσύνες.. Να πάνε όλα καλά και να περάσετε μία όμορφη εγκυμοσύνη και να την απολαύσετε☺️

Συγχαρητηρια κοριτσι μου, με το καλο να ειναι κ οοολα να πανε πολυ καλα😊🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου.. Εύχομαι ότι καλύτερο και σε σας.. Και εγω από χθες παίρνω προγεστερονη ένα το πρωί και ένα το βράδυ.. Εύχομαι να μην ξαναδώ αίμα γιατί φοβήθηκα πολύ.. Πάει καλά όμως και η χοριακη μου και γενικά είναι πολύ ευχαριστημένος ο γιατρός οπότε είμαι και εγώ ήρεμη☺️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kardoula1991 είπε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου.. Εύχομαι ότι καλύτερο και σε σας.. Και εγω από χθες παίρνω προγεστερονη ένα το πρωί και ένα το βράδυ.. Εύχομαι να μην ξαναδώ αίμα γιατί φοβήθηκα πολύ.. Πάει καλά όμως και η χοριακη μου και γενικά είναι πολύ ευχαριστημένος ο γιατρός οπότε είμαι και εγώ ήρεμη☺️

Μπραβο κοριτσι μου!! Ολα καλα θα πανε, να εισαι ηρεμη ειναι βασικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 54 λεπτά, ο/η Kardoula1991 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.. Να μπω και εγώ στην ομάδα σας? Έμαθα πριν λίγες μέρες ότι είμαι έγκυος.. Λογικά είμαι στην 5η βδομάδα τώρα.. Είχα μια βιοχημικη τον προηγούμενο μήνα και τον αμέσως επόμενο μήνα έμεινα πάλι έγκυος.. Εύχομαι στη την φορά να πάνε όλα καλα☺️ πήγα και εχθές έκτακτος στον γιατρό διότι είχα αίμα αλλά είναι όλα εντάξει και είναι πολύ ευχαριστημένος.. Σε 10 μέρες θα πάω να με ξανά δει🤗

Εύχομαι σε όλες σας κορίτσια τελειομηνες εγκυμοσύνες.. Να πάνε όλα καλά και να περάσετε μία όμορφη εγκυμοσύνη και να την απολαύσετε☺️

Κοπέλα μου με το καλό!!!!! Να έχεις μια ήρεμη και τελειομηνή εγκυμοσυνη🤰🙏🏻🧿🌸

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/6/2020 at 3:05 ΜΜ, ο/η banesaki16 είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια... Έχω μια απορία... Μου ςαλλαξε ο γιατρός την προγεστερονη.. Έπαιρνα utrogestan αλλά μου προκαλούσε εμετό κια μου έδωσε τη vasclor που είναι ενδοκολπικη γελη. Έχει μέσα σωληνάρια για την εφαρμογη... Είναι λίγο χαζό αυτό που θα ρωτήσω αλλά δεν ξέρω πως γίνεται η τοποθέτηση (το βάθος που πρέπει να μπαίνει.. ). 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου πως ειστε;; εγω τις τελευταιες μερες ταλαιπωρουμαι παρα πολυ απο ναυτιες και εμετους!! Ελαχιστα πλεον δεν με πειραζουν😓

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου πως ειστε;; εγω τις τελευταιες μερες ταλαιπωρουμαι παρα πολυ απο ναυτιες και εμετους!! Ελαχιστα πλεον δεν με πειραζουν😓

Ωωχχχχχχ υπομονή κορίτσι μου. Σε ποια εβδομάδα είσαι; Μίλησες με το γιατρό μήπως σου δώσει κάτι να σε βοηθήσει ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Ωωχχχχχχ υπομονή κορίτσι μου. Σε ποια εβδομάδα είσαι; Μίλησες με το γιατρό μήπως σου δώσει κάτι να σε βοηθήσει ; 

Εχω μπερδευτει με τις εβδομαδες να σου πω την αληθεια! Οταν ειχα παει μου ειπε οτι ειμαι 5 αλλα εγω υπολογιζα οτι ημουν 7, βεβαια αν εννοουσε οτι το εμβρυο ηταν 5 τοτε καλα το υπολογιζα!! Τωρα παντως με βαση την τελευταια περιοδο μου ειναι στην 8η!! Ναι του το ειχα πει και μου ειπε αν δω οτι δεν αντεχω να παρω primperan αν κ δεν θα με βοηθησει πολυ μου ειπε! Φοβαμαι να το παρω να σου πω την αληθεια γτ ειναι το πρωτο τριμηνο κ κανω υπομονη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Εχω μπερδευτει με τις εβδομαδες να σου πω την αληθεια! Οταν ειχα παει μου ειπε οτι ειμαι 5 αλλα εγω υπολογιζα οτι ημουν 7, βεβαια αν εννοουσε οτι το εμβρυο ηταν 5 τοτε καλα το υπολογιζα!! Τωρα παντως με βαση την τελευταια περιοδο μου ειναι στην 8η!! Ναι του το ειχα πει και μου ειπε αν δω οτι δεν αντεχω να παρω primperan αν κ δεν θα με βοηθησει πολυ μου ειπε! Φοβαμαι να το παρω να σου πω την αληθεια γτ ειναι το πρωτο τριμηνο κ κανω υπομονη!!

Δοκίμασες αναψυκτικά; Χωρίς ζάχαρη καλύτερα. Απ ότι μου έχουν πει βοηθανε. Κάτσε να σου πει και η @melodyy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Δοκίμασες αναψυκτικά; Χωρίς ζάχαρη καλύτερα. Απ ότι μου έχουν πει βοηθανε. Κάτσε να σου πει και η @melodyy

Ναι ειδα που το ελεγαν τα κοριτσια κ το δοκιμασα, ασε μη σου πω καλυτερα😅 δεν αντεχω καθολου ουτε λιγο την γλυκια γευση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερίνα!!!Οχ κορίτσι υπομονή...ευχομαι να περάσει γρήγορα αυτό με τις ναυτιες🤗

Εγω ευτυχώς από συμπτώματα δεν έχω σχεδόν τίποτα.. Που και που λίγες ενοχλήσεις χαμηλά αλλά μέχρι εκεί.. Ίσα που φοβάμαι ότι κάτι δεν πάει καλά.. Είμαι και αρκετά φοβισμένη με την βιοχημικη που είχα και παρακαλάω να μου έρθει κανένα σύμπτωμα χαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...