Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχαχα καλς ναι νωρις είμαστε ακόμα, αλλάζουν όλα γρηγορα με τα μωρουλια μας😜

Να σου πω κάτι; Η τρελή η μάμα εγώ περιμένω πως και πως να έρθει το επόμενο άλμα και ας περάσουμε δύσκολα ... θέλω να δω τι θα κατακτήσει μετά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Να σου πω κάτι; Η τρελή η μάμα εγώ περιμένω πως και πως να έρθει το επόμενο άλμα και ας περάσουμε δύσκολα ... θέλω να δω τι θα κατακτήσει μετά 

Χαχαχα μα δεν είναι υπέροχα ολα αυτα που καταφερνουν;; με πεθαίνουν κ εμενα😊❣❣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχαχα μα δεν είναι υπέροχα ολα αυτα που καταφερνουν;; με πεθαίνουν κ εμενα😊❣❣

Είναι ❤️❤️❤️ Χαζό μαμάδες τελείως όμως χαχαχαχα!   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Είναι ❤️❤️❤️ Χαζό μαμάδες τελείως όμως χαχαχαχα!   

Χαχαχα αστα τρελαμενες ειμαστε🥰😍🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

@Ioann89βρε κοριτσι μου για πες μου πως βαζεις το μιλούσα στο γαλα, γιατί πλέον σκέτο δεν μου το πινει!!

Βάζω νερό για όσο γάλα θέλω να φτιαξω και  ρίχνω μια κουτάλια τσάι ανακατεύω προσθέτω μετά τις ανάλογες κουταλιές γάλα και δίνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Βάζω νερό για όσο γάλα θέλω να φτιαξω και  ρίχνω μια κουτάλια τσάι ανακατεύω προσθέτω μετά τις ανάλογες κουταλιές γάλα και δίνω 

Τέλεια ευχαριστώ πολυ, θα το δοκιμάσω κ ετσι να δω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

2 3 γουλιες και το σπρώχνει μετα και κλαιει!

Γιατί έτσι; Ποιος ξερει! Μπορεί να είναι η μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Γιατί έτσι; Ποιος ξερει! Μπορεί να είναι η μέρα 

Μπα μου το κάνει 2 3 μερες γι αυτο ειπα να δω μέσα στο γαλα!! Δεν ξέρω αν τωρα μια στιγμή της ξινισε😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Όχι κανείς μας.,, και αυτό σκέφτομαι πως θα ταλαιπωρηθούνε αν φούσκωσαν από τώρα και βγάλει πολύ μετά.., και εμένα έχει σάλια και φαινονται που πρηστηκαν τα ουλάκια του και ασπρίζουν μερικές φορές τον ενοχλούν πολύ και δαγκώνει την πιπίλα μερικές μέρες δεν μας απασχολούν καθόλου , προχτες και δέκατα μ έκανε και πιστεύω ήταν από εκεί γιατί έκανε σαν τρελό όταν έβαζα την πιπίλα και ξυνόταν μπράβο κορίτσι μ 3.5 μηνών βιαζόσουν για φαγητό μικρή Ε; Αστειεύομαι φυσικά με τον ύπνο το βρήκατε; Κοιμάται καλά τελικά ; 
 

 

Κλαίει σαν να πονάει ; Αν όχι και απλά κλαψουρίζει δωστής εσυ το δαχτυλάκι της μέχρι να κοιμηθεί αν δεν θέλει πιπίλα . Η αν καταλαβαίνεις πως νυστάζει πολύ και δεν κοιμάται από υπερένταση βάλε εκείνη την ώρα που κλαίει λευκό ήχο. Αν δεν πονάει θα κοιμηθεί στο δευτερόλεπτο . Εμας τπυλαχιστον μας βοήθησε. Εσυ πως είσαι;;; Την παλεύεις με την μικρή που θέλει όλο αγκαλίτσες; Ξεκουραζεσαι καθόλου; 

Δεν την παλεύω πολύ γιατί δεν προλαβαίνω ν κάνω τπτ για το σπίτι κ για μένα.ναναι καλά ο άντρας μου που την έχει το απόγευμα λίγες ώρες όταν δεν θηλάζω αλλιώς ούτε φαγητό να φάμε δεν θα είχαμε.εσενα καθετε μόνος κάτω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Δεν την παλεύω πολύ γιατί δεν προλαβαίνω ν κάνω τπτ για το σπίτι κ για μένα.ναναι καλά ο άντρας μου που την έχει το απόγευμα λίγες ώρες όταν δεν θηλάζω αλλιώς ούτε φαγητό να φάμε δεν θα είχαμε.εσενα καθετε μόνος κάτω?

Ναι κάθετε .,έχω βάλει το λίκνο στο σαλόνι και τον βάζω εκεί κάθομαι και εγώ κάτω δίπλα του (για να μην τον έχω αγκαλιά) και μιλάω τραγουδάω τπυ δείχνω παιχνίδια. Αλλά τον βάζω και στο γυμναστηριο στον καναπέ. Εκεί σκέψου δεν με θέλει καν . Κοιτάει τα παιχνίδια και δεν μ δίνει σημασία . Αν θέλω να κάνω δουλειές  τον βάζω στο λίκνο με τραγουδάκια η στην κουνια με το περιστρεφόμενο αλλά δεν τα κάνω όλα μαζεμένα , φροντίζω να έχω πλυντήρια και σίδερο έτοιμα από το απόγευμα που είναι ο άντρας μ και έχω απλά ένα φαγητό. Μην αγχώνεσαι θα καθίσει και εσένα κάτω  μόνη της μάλλον περναει την φάση της τώρα η αυτό το τέταρτο τρίμηνο που λένε που θέλει όλο αγκαλίτσες . Είμαι σίγουρη πως θα αλλάξει και θα ησυχάσει . Την μέρα κοιμάται πάνω σου ειπες; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

@annie!  @Sweetie79 εσείς κορίτσια τι κάνετε; 

Καλά είμαστε, εδώ με τα μικρά.. Σήμερα κοιμηθηκαμε μέχρι αργά, ήμουν κομμάτια κ κοιμήθηκα κ γω αφού θήλασα τα μωρά κ τα έβαλα στο λίκνο. 11:30 ξύπνησα... Πλέον χαμογελάνε κ τα 2 κ χάνω το μυαλό μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλά είμαστε, εδώ με τα μικρά.. Σήμερα κοιμηθηκαμε μέχρι αργά, ήμουν κομμάτια κ κοιμήθηκα κ γω αφού θήλασα τα μωρά κ τα έβαλα στο λίκνο. 11:30 ξύπνησα... Πλέον χαμογελάνε κ τα 2 κ χάνω το μυαλό μου!!! 

Μα δεν είναι τρελα;;;; Το χάσαμε το μυαλό μας από τώρα φανταστείτε να μας φωνάξουν μαμά και να αρχίσουν οι αγκαλιές 😍😍😍😍 από το βράδυ ξυπνησατε 11.30;;; Μπράβο σας ❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Μα δεν είναι τρελα;;;; Το χάσαμε το μυαλό μας από τώρα φανταστείτε να μας φωνάξουν μαμά και να αρχίσουν οι αγκαλιές 😍😍😍😍 από το βράδυ ξυπνησατε 11.30;;; Μπράβο σας ❣️❣️

Εκεί νομίζω θα το χάσω τελείως. Όχι καλέ!! Ξύπνησαν για να θηλάσουν στις 05:30, 09:00 και 11:40..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εκεί νομίζω θα το χάσω τελείως. Όχι καλέ!! Ξύπνησαν για να θηλάσουν στις 05:30, 09:00 και 11:40..

Καλά έκανες και ξαπλωσες και εσυ.,, εμένα κοιμήθηκε μεσημέρι και τον έκλεψα και εγώ λίγο 😂 τι λένε τα ζουζούνια σου ; Πως τα πάτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλά έκανες και ξαπλωσες και εσυ.,, εμένα κοιμήθηκε μεσημέρι και τον έκλεψα και εγώ λίγο 😂 τι λένε τα ζουζούνια σου ; Πως τα πάτε; 

Καλά μια χαρά, κάποιες μέρες είναι πιο εύκολες κ κάποιες όχι. Εσείς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Καλά μια χαρά, κάποιες μέρες είναι πιο εύκολες κ κάποιες όχι. Εσείς; 

Έτσι όπως τα λες.... μερικές μέρες είναι τόσο καλος και περνάνε σαν νερό... άλλες πάλι έχει γκρίνια και λίγο δυσκολεύομαι παραπάνω... βασικά νομίζω πως η γκρίνια οφείλεται στα ούλα μας.., θα δείξει... Παναγία μου μην λέω μεγάλες κουβέντες αλλά νομίζω ξεπεράσαμε τους κολικούς .,, μετά από αυτό άλλο παιδακι τελείως... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι κάθετε .,έχω βάλει το λίκνο στο σαλόνι και τον βάζω εκεί κάθομαι και εγώ κάτω δίπλα του (για να μην τον έχω αγκαλιά) και μιλάω τραγουδάω τπυ δείχνω παιχνίδια. Αλλά τον βάζω και στο γυμναστηριο στον καναπέ. Εκεί σκέψου δεν με θέλει καν . Κοιτάει τα παιχνίδια και δεν μ δίνει σημασία . Αν θέλω να κάνω δουλειές  τον βάζω στο λίκνο με τραγουδάκια η στην κουνια με το περιστρεφόμενο αλλά δεν τα κάνω όλα μαζεμένα , φροντίζω να έχω πλυντήρια και σίδερο έτοιμα από το απόγευμα που είναι ο άντρας μ και έχω απλά ένα φαγητό. Μην αγχώνεσαι θα καθίσει και εσένα κάτω  μόνη της μάλλον περναει την φάση της τώρα η αυτό το τέταρτο τρίμηνο που λένε που θέλει όλο αγκαλίτσες . Είμαι σίγουρη πως θα αλλάξει και θα ησυχάσει . Την μέρα κοιμάται πάνω σου ειπες; 

Πάνω Μ κοιμάται πιο πολύ άμα την αφήσω συνήθως στο 20 ξυπνάει.πρεπει να περνάμε κ άλμα από χθες θηλάζει κ κοιμάται κ γκρινιάζει δεν μένει καθόλου ξύπνια κ ήρεμη.12 εβδομάδα στήθος κ αγκαλιά όλη μέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Πάνω Μ κοιμάται πιο πολύ άμα την αφήσω συνήθως στο 20 ξυπνάει.πρεπει να περνάμε κ άλμα από χθες θηλάζει κ κοιμάται κ γκρινιάζει δεν μένει καθόλου ξύπνια κ ήρεμη.12 εβδομάδα στήθος κ αγκαλιά όλη μέρα!

Μπράβο σου κοπέλα μου που μπορείς!!! Άλμα είναι θα περάσει.,, εμβόλιο ποτέ θα κάνετε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μπράβο σου κοπέλα μου που μπορείς!!! Άλμα είναι θα περάσει.,, εμβόλιο ποτέ θα κάνετε; 

8 του μήνα έχουμε Ώρο δεύτερο κ καθόλου δεν θέλω! εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

8 του μήνα έχουμε Ώρο δεύτερο κ καθόλου δεν θέλω! εσείς?

Εμείς την Παρασκευή.,, άσε πως το σκέφτομαι.,, ελπίζω να είμαστε καλύτερα από το προηγούμενο .,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 58 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εμείς την Παρασκευή.,, άσε πως το σκέφτομαι.,, ελπίζω να είμαστε καλύτερα από το προηγούμενο .,, 

Κ εγώ αυτό εύχομαι.βοηθαει πάντως πολύ να θηλάζεις την ώρα που θα το κάνετε.η μικρή Μ ηρεμισε αμέσως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Κ εγώ αυτό εύχομαι.βοηθαει πάντως πολύ να θηλάζεις την ώρα που θα το κάνετε.η μικρή Μ ηρεμισε αμέσως.

Εκείνη την ώρα δεν έχω πρόβλημα.., το μετά με απασχολεί.., αν θα κάνει πυρετό η αν είναι κακοδιάθετος τέτοια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...