Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Να ρωτήσω βιταμίνη d δίνεται στα μωράκια σάς?κ ποια?μου είπαν όσο θηλάζω πρέπει να δίνω κ παραγγελία μια που βρήκα που είναι καθαρή natures aid λέγετε.

Ναι παιρνούμε και εμείς d3 Terra 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dona90 είπε:

Να ρωτήσω βιταμίνη d δίνεται στα μωράκια σάς?κ ποια?μου είπαν όσο θηλάζω πρέπει να δίνω κ παραγγελία μια που βρήκα που είναι καθαρή natures aid λέγετε.

 

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Αααα και εγώ θέλω.,,

Λοιπον σας ανεβάζω φωτο κορίτσια! Και ένα γαλα ρυζιού που παίρνω και ειναι πολυ ωραιο!!

20210318_105830.jpg

20210318_105744.jpg

20210307_095932.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

 

Λοιπον σας ανεβάζω φωτο κορίτσια! Και ένα γαλα ρυζιού που παίρνω και ειναι πολυ ωραιο!!

20210318_105830.jpg

20210318_105744.jpg

20210307_095932.jpg

Να φανταστώ πρωινό μουστοκούλουρο και γάλα; Το λατρεύω ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Να φανταστώ πρωινό μουστοκούλουρο και γάλα; Το λατρεύω ... 

Το καλύτερο ασε το χω κατά ευχαριστηθει😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Σε καταλαβαίνω κοριτσι μου είναι δύσκολο αλλά δυστυχώς η μόνη λύση οσο θέλουμε να θηλάζουμε ειναι στη διατροφή μας για να μην ταλαιπωρουνται κ αυτα!! Κ εγώ ζορίστηκα πολυ μέχρι να βρω όλα αυτά που πρέπει να κοπούν και τι μπορώ να τρώω, και μη φανταστείς ακομα το ψάχνω απλά έχω βρει 2 3 πράγματα!! Αν θες θα σου στείλω μετά μερικά που παίρνω από το σούπερ και ειναι καθαρά για τις λιγουρες!! Απλά εγω θεωρώ ότι σωστή αποχη γινεται με το να κόψεις και τα ίχνη!! Αλλα εσυ αγάπη μου ότι θεωρείς καλύτερο για εσάς!!

Αχ ναι θα το θελα πολύ  να μου στείλεις γιατί δεν ξέρω την τύφλα μ.τι διάφορα είδες στο παιδί?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Αχ ναι θα το θελα πολύ  να μου στείλεις γιατί δεν ξέρω την τύφλα μ.τι διάφορα είδες στο παιδί?

Δες πιο πάνω που ανέβασα τις φωτογραφίες!! Εμενα εκανε κακα με βλενα ειχε πολλούς πόνους στα εντερακια της κοιμόταν δύσκολα και ακόμα κ στον ύπνο της σφιγγοταν και πονούσε!! Όλα αυτά έχουν ελαττωθει, είναι στιγμές που γίνονται αλλα καμια σχέση με πριν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δες πιο πάνω που ανέβασα τις φωτογραφίες!! Εμενα εκανε κακα με βλενα ειχε πολλούς πόνους στα εντερακια της κοιμόταν δύσκολα και ακόμα κ στον ύπνο της σφιγγοταν και πονούσε!! Όλα αυτά έχουν ελαττωθει, είναι στιγμές που γίνονται αλλα καμια σχέση με πριν!

Χίλια ευχαριστώ κορίτσι Μ εγώ πίνω γάλα αμυγδάλου.δεν κάνει λες? Ίχνη γάλακτος κ σόγια δεν πρέπει να γράφει.η κ κάτι άλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Χίλια ευχαριστώ κορίτσι Μ εγώ πίνω γάλα αμυγδάλου.δεν κάνει λες? Ίχνη γάλακτος κ σόγια δεν πρέπει να γράφει.η κ κάτι άλλο?

Ναι κανει απλά δες πίσω να μην γραφει ότι έχει πρόσθετες βιταμίνες κάποια γράφουν Β12 φυλλικο οξύ κτλ, δεν θέλουμε να εχουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα ... πως είστε; Πως ήταν οι μέρες σας; Εμείς χτες είχαμε τι θετικό ότι κοιμήθηκε μονος του στις 11 ακριβώς χωρίς νανουρίσματα μουσική πιστολάκι .,, βέβαια ξύπνησε στις 3 για φαγητό ενώ συνήθως πήγαινε πιο πίσω αλλά δεν πειράζει... δεν τρώμε πολύ σήμερα και είχε λίγα δέκατα.. μάλλον από δοντάκι . Μόλις τ έβαλα μια αλοιφή που μ έδωσε η παιδίατρος στην αρχή έτρεμε γιατί δοκίμασα και εγώ και είναι λίγο δυνατή και μετά έκανε ένα ααα και κοιμήθηκε στο λεπτό ! Τι να πω

οσον αφορά το μαξιλαρι ναι τον απασχολεί περισσότερη ώρα απ ότι κάθεται μονος τ αλλά και πάλι όχι καμία ιδιαίτερη διαφορά και να σας πω τι με προβλημάτισε; Ότι είναι σηκωμένος στη θέση που είναι το μεξιλαρι όχι εκεί που μπορεί αυτός. Είναι σωστό για την μέση τ; Δεν μ ενθουσίασε να σας πω την αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια επειδή είμαι να σκάσω, σας έχει τύχει να πνιγουν τα μωράκια σάς στον ύπνο τους από τα σάλια τους;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κορίτσια επειδή είμαι να σκάσω, σας έχει τύχει να πνιγουν τα μωράκια σάς στον ύπνο τους από τα σάλια τους;;

Ναι... μην αγχώνεσαι.,, δεν το διαχειρίστηκε μόνη της; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Ναι... μην αγχώνεσαι.,, δεν το διαχειρίστηκε μόνη της; 

Όχι ρε συ, κρουφτηκε και τα είδα όλα να την συνέφερω, μας κόπηκαν τα πόδια!! Πήραμε την παιδίατρο τηλέφωνο, μάλλον παλλινδρομηση το γαλα μας είπε εκανε και το έπαθε αυτο!! Να την ρευω πολυ καλά ναι να την κρατάω όρθια ένα μισάωρο πριν την ξαπλώσω! Και το στρώματακι να το έχω ανασηκωμένα λιγο που αυτο δλδ το έχω εξ αρχής! Πφφ δεν με βλέπω να κοιμάμαι σημερα😳

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Όχι ρε συ, κρουφτηκε και τα είδα όλα να την συνέφερω, μας κόπηκαν τα πόδια!! Πήραμε την παιδίατρο τηλέφωνο, μάλλον παλλινδρομηση το γαλα μας είπε εκανε και το έπαθε αυτο!! Να την ρευω πολυ καλά ναι να την κρατάω όρθια ένα μισάωρο πριν την ξαπλώσω! Και το στρώματακι να το έχω ανασηκωμένα λιγο που αυτο δλδ το έχω εξ αρχής! Πφφ δεν με βλέπω να κοιμάμαι σημερα😳

Ωχ Παναγίτσα μ τι λαχτάρα και αυτή; Το έχω πολύ φόβο πραγματικά.,, τι να μήν σου κοπούν τα πόδια ! Την χτυπησες στην πλατη; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Ωχ Παναγίτσα μ τι λαχτάρα και αυτή; Το έχω πολύ φόβο πραγματικά.,, τι να μήν σου κοπούν τα πόδια ! Την χτυπησες στην πλατη; 

Και εμένα ο φόβος μου είναι αυτο το πραγμα!! Ναι την γύρισα προς τα κάτω και τη χτύπησα στη πλάτη και συνήλθε!! Πφφ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Και εμένα ο φόβος μου είναι αυτο το πραγμα!! Ναι την γύρισα προς τα κάτω και τη χτύπησα στη πλάτη και συνήλθε!! Πφφ!!

Καλημερα κορίτσι μου... πως είστε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσι μου... πως είστε; 

Καλημερα κοριτσι μου, καλά είμαστε δόξα το Θεό!! Όλη μερα δεν έχει ξανα κανει τπτ ασε να δούμε!! Ελπίζω να ήταν τυχαίο γεγονός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου, καλά είμαστε δόξα το Θεό!! Όλη μερα δεν έχει ξανα κανει τπτ ασε να δούμε!! Ελπίζω να ήταν τυχαίο γεγονός!!

Και εγώ πιστεύω τυχαιο γεγονός είναι.., μου το έκανε και μένα μια φορά και λέω ευτυχώς ήμουν ξύπνια .,, δεν θα το άκουγα στον ύπνο.,, αλλά δεν ήταν και τόσο έντονο τον γύρισα απλά στο πλαι και ήταν οκ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και εγώ πιστεύω τυχαιο γεγονός είναι.., μου το έκανε και μένα μια φορά και λέω ευτυχώς ήμουν ξύπνια .,, δεν θα το άκουγα στον ύπνο.,, αλλά δεν ήταν και τόσο έντονο τον γύρισα απλά στο πλαι και ήταν οκ 

Πωπω εμείς εχθες τα είδαμε όλα!!φοβηθηκαμε πολυ!! Αλλα ευτυχως ενταξει ολα καλα!! Πιστεύω να μην το ξανά πάθουμε το βράδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου, καλά είμαστε δόξα το Θεό!! Όλη μερα δεν έχει ξανα κανει τπτ ασε να δούμε!! Ελπίζω να ήταν τυχαίο γεγονός!!

Πω πω τι τρομάρα Θεε μου!! Μακάρι να ήταν τυχαίο!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πω πω τι τρομάρα Θεε μου!! Μακάρι να ήταν τυχαίο!! 

Αστα κοριτσι μου τρελαθηκαμε!! Όλη μερα δεν μου το χει ξανα κανει, βέβαια επιμένω πιο πολυ ωρα μέχρι να ρευτει, είμαι σε επιφυλακη, ελπίζω ότι απλά ειχε παραφαει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ανυσηχεις στραβωκαταπινουν απ' τα σαλάκια τους εμένα μου στραβωκαταπινει κ με το μπουκάλι αρκετά συχνά.στον ύπνο τους μου είχε κάνει μια ρουκέτα να δεις πετάχτηκε μέχρι τα πόδια της κ κοιμόταν κ ανάσκελα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioanna85a είπε:

Μην ανυσηχεις στραβωκαταπινουν απ' τα σαλάκια τους εμένα μου στραβωκαταπινει κ με το μπουκάλι αρκετά συχνά.στον ύπνο τους μου είχε κάνει μια ρουκέτα να δεις πετάχτηκε μέχρι τα πόδια της κ κοιμόταν κ ανάσκελα

Δεν στραβοκαταπιε παλλινδομηση εκανε το γαλα που ειχε πιει μάλλον αλλα το θέμα είναι ότι κρουφτηκε δεν έπαιρνε ανάσα! Αγανάκτησα να τη συνέφερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Κοριτσια καλησπερα ... πως είστε; Πως ήταν οι μέρες σας; Εμείς χτες είχαμε τι θετικό ότι κοιμήθηκε μονος του στις 11 ακριβώς χωρίς νανουρίσματα μουσική πιστολάκι .,, βέβαια ξύπνησε στις 3 για φαγητό ενώ συνήθως πήγαινε πιο πίσω αλλά δεν πειράζει... δεν τρώμε πολύ σήμερα και είχε λίγα δέκατα.. μάλλον από δοντάκι . Μόλις τ έβαλα μια αλοιφή που μ έδωσε η παιδίατρος στην αρχή έτρεμε γιατί δοκίμασα και εγώ και είναι λίγο δυνατή και μετά έκανε ένα ααα και κοιμήθηκε στο λεπτό ! Τι να πω

οσον αφορά το μαξιλαρι ναι τον απασχολεί περισσότερη ώρα απ ότι κάθεται μονος τ αλλά και πάλι όχι καμία ιδιαίτερη διαφορά και να σας πω τι με προβλημάτισε; Ότι είναι σηκωμένος στη θέση που είναι το μεξιλαρι όχι εκεί που μπορεί αυτός. Είναι σωστό για την μέση τ; Δεν μ ενθουσίασε να σας πω την αλήθεια 

Τι εννοείς μόνος του τον άφησες στο κρεβάτι κ κοιμήθηκε? φτου φτου πάντα τέτοια εύχομαι.εμενα όλο αγκαλιά είναι δεν κάθεται καν μόνη της κάτω..που να κοιμηθεί Κίολας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κορίτσια επειδή είμαι να σκάσω, σας έχει τύχει να πνιγουν τα μωράκια σάς στον ύπνο τους από τα σάλια τους;;

Πολλές φορές το έχω πάθει κ λόγω υπερπαραγωγή ς κ λόγω γοπ κ από τα σάλια γι'αυτό κ την κοιμίζω στα πλάγια που το έκανε από τότε που γεννήθηκε .τώρα σιγά σιγά θα το αλλάξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Δεν στραβοκαταπιε παλλινδομηση εκανε το γαλα που ειχε πιει μάλλον αλλα το θέμα είναι ότι κρουφτηκε δεν έπαιρνε ανάσα! Αγανάκτησα να τη συνέφερω!

Αχχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω.θελεο γερό στομάχι.μπραβο σ! εύχομαι ποτέ ξανά ούτε στον ξύπνιο ούτε στον ύπνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...