Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μμμμ ωραία!!!! Ποσό είσαι τώρα; Νομίζω πως είναι καλά σημάδια αυτά! 

35+5 είμαι σήμερα, νωρίς μου φαίνεται εμένα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

35+5 είμαι σήμερα, νωρίς μου φαίνεται εμένα!!

Μπορεί να γίνεται εξάλειψη τραχήλου.,, έχεις ακόμη δηλαδή ... γιατί αν θυμάμαι καλά ήταν πολύ μεγάλος!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

Μπορεί να γίνεται εξάλειψη τραχήλου.,, έχεις ακόμη δηλαδή ... γιατί αν θυμάμαι καλά ήταν πολύ μεγάλος!! 

3.5 ήταν στο ντομπλερ!! Άσε να δούμε τι να πω; θα φανεί ότι είναι!! Άμα είναι καλά η μικρή δεν με νοιάζει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

3.5 ήταν στο ντομπλερ!! Άσε να δούμε τι να πω; θα φανεί ότι είναι!! Άμα είναι καλά η μικρή δεν με νοιάζει!!

Μια χαρά θα είναι η Ζουζουνα σου!! Και στο ντοπλερ άψογος ήταν ! Εμένα τόσο ούτε στην β επιπέδου! Πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μια χαρά θα είναι η Ζουζουνα σου!! Και στο ντοπλερ άψογος ήταν ! Εμένα τόσο ούτε στην β επιπέδου! Πως είσαι; 

Καλά είμαι καλά, κουράζομαι βέβαια με το παραμικρο πλέον, δεν κοιμάμαι και καλά! Αλλά δε γενικές γραμμές όλα καλά!! Εσείς τι κανετε; πήγατε σπιτι; ο μπεμπακος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσακια Μ γέννησα χθες μια όμορφη μπουμπού 2930 δυστυχώς δεν ήθελε να βγει κανονικά κ δεν έκανα καισαρική..αλλά όντως όλα ξεχνιούνται.. αρκεί να πάρεις το θαυματακι σ αγκαλιά... απλά είμαι ερωτευμένη κορίτσια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσακια Μ γέννησα χθες μια όμορφη μπουμπού 2930 δυστυχώς δεν ήθελε να βγει κανονικά κ δεν έκανα καισαρική..αλλά όντως όλα ξεχνιούνται.. αρκεί να πάρεις το θαυματακι σ αγκαλιά... απλά είμαι ερωτευμένη κορίτσια!!!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!! Να χαίρεσαι την μπουμπου!! Σε σκεφτόμουν από προχθές. Εσύ είσαι καλά; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσακια Μ γέννησα χθες μια όμορφη μπουμπού 2930 δυστυχώς δεν ήθελε να βγει κανονικά κ δεν έκανα καισαρική..αλλά όντως όλα ξεχνιούνται.. αρκεί να πάρεις το θαυματακι σ αγκαλιά... απλά είμαι ερωτευμένη κορίτσια!!!!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να το χαίρεσαι το κοριτσάκι σου, γερό και καλοτυχο να είναι πάντα!! Πώς ειστε μαμά και κορη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσακια Μ γέννησα χθες μια όμορφη μπουμπού 2930 δυστυχώς δεν ήθελε να βγει κανονικά κ δεν έκανα καισαρική..αλλά όντως όλα ξεχνιούνται.. αρκεί να πάρεις το θαυματακι σ αγκαλιά... απλά είμαι ερωτευμένη κορίτσια!!!!!

Κορίτσι μου σε σκεφτόμουν τόσο πολύ!!!! Τι καλά!!! Να σου ζήσει !! Γερή ξαι τυχερή να είναι! Ο απόλυτος έρωτας Ε;; 🎀🎀🎀🎀🎀😍😍😍με το καλό να πάτε σπιτάκι! Πως ήταν η εμπειρια σου; Είσαι καλά; Συνηλθες καθόλου; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσακια Μ γέννησα χθες μια όμορφη μπουμπού 2930 δυστυχώς δεν ήθελε να βγει κανονικά κ δεν έκανα καισαρική..αλλά όντως όλα ξεχνιούνται.. αρκεί να πάρεις το θαυματακι σ αγκαλιά... απλά είμαι ερωτευμένη κορίτσια!!!!!

Να σου ζήσει κορίτσι μου!!! Γεροι και δυνατοί να είστε!!! Εύχομαι τα καλύτερα 💕💕💕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/1/2021 at 5:24 ΜΜ, ο/η Sweetie79 είπε:

@Κατερίνα!!! @Ioann89 σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!! Ταλαιπωρηθηκα γιατί μετά τη γέννηση των κοριτσιών την επόμενη ημέρα λόγω αιματωματος στην τομή, χρειάστηκε να ξαναανοιξει το τραύμα και να με ράψει πάλι!! Όπως καταλαβαίνετε ο αιματοκρίτης έπεσε στα πατώματα, έκανα και μετάγγιση και μετά από μια ημέρα ανέβασα και πυρετό.. με αυτά και με αυτά έκλεισα μια εβδομάδα στο νοσοκομείο βγαίνω σήμερα. Εντέλει και μόνο που βλέπω τα κοριτσάκια μου λέω ότι άξιζε με χίλια!!!! Δε μπορώ να το πιστέψω ότι έγινα μητέρα, είναι δύο γλύκες 💕💕!!!!! Δεν περιγράφεται η ευτυχία... α επίσης να ξέρετε ότι το κλάμα το έχω στο τσεπάκι πλέον, όλο συγκινούμαι!!!! 

 

Είχα πολύ καιρό να μπω και χάρηκα τοσοοοοο πολύ !!! Να σου ζήσουν κορίτσι μου γλυκό ... γερές και δυνατές ... εγώ σήμερα έγινε 38 εβδομάδων και αναμένω την ζουζούνα μου !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/12/2020 at 4:14 ΜΜ, ο/η annie! είπε:

Αχ θα τρελαθώ!!! Άγιο βασιλάκια😍😍😍 Πως αισθάνεσαι εσύ; Επισκληρίδειο σου έκαναν ή ολική; Η αποκατάσταση από την καισαρική; Πονάς; Εγώ εδώ περιμένω να περάσουν οι μέρες να παω γιατρό να δούμε ποτε θα γεννήσω 

Γλυκιά μου !!!!! Πες μου τι κανείς ;;;; Ποσό εβδομάδων είσαι τώρα ;;; Ποτέ γεννάς ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κορίτσακια Μ γέννησα χθες μια όμορφη μπουμπού 2930 δυστυχώς δεν ήθελε να βγει κανονικά κ δεν έκανα καισαρική..αλλά όντως όλα ξεχνιούνται.. αρκεί να πάρεις το θαυματακι σ αγκαλιά... απλά είμαι ερωτευμένη κορίτσια!!!!!

Συγχαρητήρια!!! Να σου ζήσει το μωράκι σου!!! Γερό και τυχερό εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/1/2021 at 5:24 ΜΜ, ο/η Sweetie79 είπε:

@Κατερίνα!!! @Ioann89 σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!! Ταλαιπωρηθηκα γιατί μετά τη γέννηση των κοριτσιών την επόμενη ημέρα λόγω αιματωματος στην τομή, χρειάστηκε να ξαναανοιξει το τραύμα και να με ράψει πάλι!! Όπως καταλαβαίνετε ο αιματοκρίτης έπεσε στα πατώματα, έκανα και μετάγγιση και μετά από μια ημέρα ανέβασα και πυρετό.. με αυτά και με αυτά έκλεισα μια εβδομάδα στο νοσοκομείο βγαίνω σήμερα. Εντέλει και μόνο που βλέπω τα κοριτσάκια μου λέω ότι άξιζε με χίλια!!!! Δε μπορώ να το πιστέψω ότι έγινα μητέρα, είναι δύο γλύκες 💕💕!!!!! Δεν περιγράφεται η ευτυχία... α επίσης να ξέρετε ότι το κλάμα το έχω στο τσεπάκι πλέον, όλο συγκινούμαι!!!! 

 

Να σου ζήσουν τα μωράκια σου!!! Γερά και ευτυχισμένα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Papadakis είπε:

Γλυκιά μου !!!!! Πες μου τι κανείς ;;;; Ποσό εβδομάδων είσαι τώρα ;;; Ποτέ γεννάς ;;;;

Κορίτσι μου καλό!!! Καλή χρονιά!! Είμαι καλά, ζορίζομαι αρκετά όσο πλησιάζει ο καιρός αλλά την παλεύω. 35+5 σήμερα. Ή τέλος αυτής ή της επόμενης εβδομάδας. Την Πέμπτη θα ξέρω. Εσύ πως είσαι; Στην αναμονή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Κορίτσι μου καλό!!! Καλή χρονιά!! Είμαι καλά, ζορίζομαι αρκετά όσο πλησιάζει ο καιρός αλλά την παλεύω. 35+5 σήμερα. Ή τέλος αυτής ή της επόμενης εβδομάδας. Την Πέμπτη θα ξέρω. Εσύ πως είσαι; Στην αναμονή;

Μπράβο ρε αγάπη τα έφτασες τελειομηνα !!! Τι τέλειο πραγματικά .... αναμένω ναι .. 38 και 1 σήμερα ... έχω πιστεύω ακόμα καμία δεκαριά μέρες .εδω ζορίζομαι εγώ με ένα ποσό μάλλον εσυ με δυο ... βάστα γερά και ξεμπέρδεψες 😂😂😂😂😂😂😂. Χάρηκα τοσοοοοο πολύ για σένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Papadakis είπε:

Μπράβο ρε αγάπη τα έφτασες τελειομηνα !!! Τι τέλειο πραγματικά .... αναμένω ναι .. 38 και 1 σήμερα ... έχω πιστεύω ακόμα καμία δεκαριά μέρες .εδω ζορίζομαι εγώ με ένα ποσό μάλλον εσυ με δυο ... βάστα γερά και ξεμπέρδεψες 😂😂😂😂😂😂😂. Χάρηκα τοσοοοοο πολύ για σένα 

Και γω χαρηκα παρα πολύ για σένα!! Ελα μια ανάσα έμεινε κ για τις 2 μας και μετά θα τα έχουμε αγκαλίτσα!! Με το καλό γλυκιά μου κ ένα πόνο!! Φυσιολογικά θα πας; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/1/2021 at 8:17 ΜΜ, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλά είμαι καλά, κουράζομαι βέβαια με το παραμικρο πλέον, δεν κοιμάμαι και καλά! Αλλά δε γενικές γραμμές όλα καλά!! Εσείς τι κανετε; πήγατε σπιτι; ο μπεμπακος;

Κατερινακι μ! Καλά είσαι;; Σήμερα πας γιατρό; Είμαστε σπίτι ναι.,, προσπαθούμε να βρούμε ρυθμούς! Κατεβάζω αρκετό γάλα για να Καλυψώ τις ανάγκες του μπεμπη που το ειχα άγχος ! Πως πας εσυ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κατερινακι μ! Καλά είσαι;; Σήμερα πας γιατρό; Είμαστε σπίτι ναι.,, προσπαθούμε να βρούμε ρυθμούς! Κατεβάζω αρκετό γάλα για να Καλυψώ τις ανάγκες του μπεμπη που το ειχα άγχος ! Πως πας εσυ; 

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Πως αισθάνεσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Κατερινακι μ! Καλά είσαι;; Σήμερα πας γιατρό; Είμαστε σπίτι ναι.,, προσπαθούμε να βρούμε ρυθμούς! Κατεβάζω αρκετό γάλα για να Καλυψώ τις ανάγκες του μπεμπη που το ειχα άγχος ! Πως πας εσυ; 

Έλα κορίτσι μου, καλά είμαι είδα άλλη μια φορά αλλά δεν έχω κάτι άλλο να σου πω την αλήθεια! Την Πέμπτη θα πάω στον γιατρό πρώτα ο Θεός κ βλέπουμε!! Μπράβο τέλεια, είναι ζόρικο το πρώτο διάστημα υπομονή και θα βρείτε τους ρυθμούς σας, το βγάζεις το γάλα με θήλαστρο δλδ; η εννοεις ότι του φτάνει του μπεμπη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 42 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Έλα κορίτσι μου, καλά είμαι είδα άλλη μια φορά αλλά δεν έχω κάτι άλλο να σου πω την αλήθεια! Την Πέμπτη θα πάω στον γιατρό πρώτα ο Θεός κ βλέπουμε!! Μπράβο τέλεια, είναι ζόρικο το πρώτο διάστημα υπομονή και θα βρείτε τους ρυθμούς σας, το βγάζεις το γάλα με θήλαστρο δλδ; η εννοεις ότι του φτάνει του μπεμπη;

Στην αρχή τον θήλαζα και όντως τ έφτανε ... επειδή όμως μ έπιασε λίγο άγχος και κλάματα Ότι δεν καταφέρνω τίποτα καλά και δεν ήμουν στα πολύ καλά μ μου είπε η γυναικοΛογος να σταματήσω για λίγες μέρες και να βγάζω με το θήλαστρο για να ηρεμήσω να βρω και ρυθμό στο σπίτι και θα συνεχίσουμε κανονικά μέτα! Είδες βλεννη με αιμα; Γενικά έχεις καθόλου πίεση χαμηλά η πονους; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Πως αισθάνεσαι; 

Γενικά πολύ ωραία!!! Απλά μερικές φορές με πιάνουν κλάματα! Για το τίποτα! Αλλά όταν έχω το ψυχουλι μου αγκαλιά μιλάμε για έρωτας!!! Ζαλίζομαι από την πολύ αγάπη 😍😍😍εσυ αγάπη μ πως είσαι; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Στην αρχή τον θήλαζα και όντως τ έφτανε ... επειδή όμως μ έπιασε λίγο άγχος και κλάματα Ότι δεν καταφέρνω τίποτα καλά και δεν ήμουν στα πολύ καλά μ μου είπε η γυναικοΛογος να σταματήσω για λίγες μέρες και να βγάζω με το θήλαστρο για να ηρεμήσω να βρω και ρυθμό στο σπίτι και θα συνεχίσουμε κανονικά μέτα! Είδες βλεννη με αιμα; Γενικά έχεις καθόλου πίεση χαμηλά η πονους; 

Μια χαρά τα κανεις κορίτσι μου ειμαι σίγουρη, να συμβουλευτείς κ τις μαιες για τον θηλασμό κ αυτές θα σε βοηθήσουν πολύ!! Όχι με αίμα δεν έχω δει, έχω που κ που κάτι πινακίδα περιόδου αλλά πολύ αραιά, τπτ άλλο όμως ούτε βάρος ούτε νιώθω μπραξτον συχνά δλδ! Τι να πω θα δείξει, θέλω να πάω να τον ρωτήσω δλδ κ εγώ αν είναι αυτό η κάτι άλλο αυτό που βλέπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...