Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου πως είστε;;;

Εγω αύριο θα πάω πρώτη φορά στο γιατρό κ έχω πολύ άγχος αν όλα θα είναι καλά🙄🙄

στις On 6/6/2020 at 2:23 ΜΜ, ο/η Kallia13 είπε:

Ευχαριστώ 💖

Να σαι καλα😊💝

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσια μου πως είστε;;;

Εγω αύριο θα πάω πρώτη φορά στο γιατρό κ έχω πολύ άγχος αν όλα θα είναι καλά🙄🙄

Να σαι καλα😊💝

Καλημέρα!! Καλά μια χαρά!! Εσυ πως είσαι;; Εγώ έχω ραντεβού σήμερα στις 15.00 και κοντεύω να πεθάνω από το άγχος μου!!! Δεν περνάνε οι ώρες με τίποτα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλημέρα!! Καλά μια χαρά!! Εσυ πως είσαι;; Εγώ έχω ραντεβού σήμερα στις 15.00 και κοντεύω να πεθάνω από το άγχος μου!!! Δεν περνάνε οι ώρες με τίποτα!!! 

Καλα κ εγω, εχω ανακατωσουρες αλλα αλλες φορες πιο πολυ αλλες πιο λιγο, την παλευω προς το παρον!! 

Πρωτος σου υπερηχος κ εσενα;; ευχομαι να ειναι ολα πολυ καλα🙏🙏🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλα κ εγω, εχω ανακατωσουρες αλλα αλλες φορες πιο πολυ αλλες πιο λιγο, την παλευω προς το παρον!! 

Πρωτος σου υπερηχος κ εσενα;; ευχομαι να ειναι ολα πολυ καλα🙏🙏🧿🧿

Ναι κορίτσι μου 1ος. Ανακατωσούρες ε;; Υπομονή. Εγώ έχω μόνο πονάκια. Σταμάτησαν και τα καφέ από χθες επιτέλους !!! Θα σας πω νέα το μεσημεράκι !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ναι κορίτσι μου 1ος. Ανακατωσούρες ε;; Υπομονή. Εγώ έχω μόνο πονάκια. Σταμάτησαν και τα καφέ από χθες επιτέλους !!! Θα σας πω νέα το μεσημεράκι !!!

@annie!  Και @Κατερίνα!!! Ελπίζω όλα να είναι καλά!!!!!! Λίγο υπομονή ακόμη και θα δείτε τα Ζουζουνακια σας στον υπέρηχο!!! 🙏🏻🧿💖

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ναι κορίτσι μου 1ος. Ανακατωσούρες ε;; Υπομονή. Εγώ έχω μόνο πονάκια. Σταμάτησαν και τα καφέ από χθες επιτέλους !!! Θα σας πω νέα το μεσημεράκι !!!

Ωραια θετικο που σταματησαν κ αυτα!! Αντε βρε κοριτσι μου περιμενουμε νεα σου το μεσημερι🧿🧿

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Ioann89 είπε:

@annie!  Και @Κατερίνα!!! Ελπίζω όλα να είναι καλά!!!!!! Λίγο υπομονή ακόμη και θα δείτε τα Ζουζουνακια σας στον υπέρηχο!!! 🙏🏻🧿💖

Ααχ μακαρι κοριτσακι μου να ναι ολα καλα😊 θα με φαει το αγχος μεχρι να δω οτι ολα ειναι ενταξει😅 

Εσυ πως εισαι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ααχ μακαρι κοριτσακι μου να ναι ολα καλα😊 θα με φαει το αγχος μεχρι να δω οτι ολα ειναι ενταξει😅 

Εσυ πως εισαι;;

Λογικό..., και μετά θα έχεις μέχρι να πας στον επόμενο υπέρηχο βέβαια 🤣🤣🤣 αλλά όλα καλά θα είναι.,, να σκέφτεσαι θετικά ! εμένα μ έχει πιάσει το έντερο μου και πονούσα πολύ και δεν μπορούσα να φάω τίποτα.,,,και μ έχει πιάσει ένα άγχος γιατί δεν έχω τραβήγματα στην κοιλιά όπως είχα ,,, σκέφτομαι να πάρω την γιατρό να με δει νωρίτερα..,, Ανησυχώ λιγάκι .,, είναι υπερβολική λέτε; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Λογικό..., και μετά θα έχεις μέχρι να πας στον επόμενο υπέρηχο βέβαια 🤣🤣🤣 αλλά όλα καλά θα είναι.,, να σκέφτεσαι θετικά ! εμένα μ έχει πιάσει το έντερο μου και πονούσα πολύ και δεν μπορούσα να φάω τίποτα.,,,και μ έχει πιάσει ένα άγχος γιατί δεν έχω τραβήγματα στην κοιλιά όπως είχα ,,, σκέφτομαι να πάρω την γιατρό να με δει νωρίτερα..,, Ανησυχώ λιγάκι .,, είναι υπερβολική λέτε; 

Εγω κοριτσακι μου τραβηγματα δεν εχω καμποσες μερες τωρα, μονο το εντερο οπως λες νιωθω γτ ζοριζεται το καημενο!! Δεν θα τα εχουμε συνεχεια αυτα δε νομιζω οτι πρεπει να σε αγχωνει αυτο🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Annita3 είπε:

Καλημέρα σε όλες. Σε ποια ακριβώς βδομάδα θα κάνετε τον πρώτο υπέρηχο?

Καλημερα κοριτσι μου!! Εγω αυριο μπαινω στην 7η!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Λογικό..., και μετά θα έχεις μέχρι να πας στον επόμενο υπέρηχο βέβαια 🤣🤣🤣 αλλά όλα καλά θα είναι.,, να σκέφτεσαι θετικά ! εμένα μ έχει πιάσει το έντερο μου και πονούσα πολύ και δεν μπορούσα να φάω τίποτα.,,,και μ έχει πιάσει ένα άγχος γιατί δεν έχω τραβήγματα στην κοιλιά όπως είχα ,,, σκέφτομαι να πάρω την γιατρό να με δει νωρίτερα..,, Ανησυχώ λιγάκι .,, είναι υπερβολική λέτε; 

Πάρε τηλέφωνο μόνο και μόνο για να ηρεμήσεις. Όλες μας νομίζω είμαστε υπερβολικές.. Και να σου πω κάτι;; 1η εγκυμοσύνη λογικό δεν είναι ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Annita3 είπε:

Καλημέρα σε όλες. Σε ποια ακριβώς βδομάδα θα κάνετε τον πρώτο υπέρηχο?

Καλημέρα. Εγώ σήμερα και είμαι ή τέλος 6ης ή 1η μέρα 7ης εβδομάδας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Πάρε τηλέφωνο μόνο και μόνο για να ηρεμήσεις. Όλες μας νομίζω είμαστε υπερβολικές.. Και να σου πω κάτι;; 1η εγκυμοσύνη λογικό δεν είναι ;;

Ακριβως μεσα στην υπερβολη ολες μας κοριτσια😅 αμα γεννησουμε πρωτα ο Θεος τι θα κανουμε;;😅

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου!! Εγω αυριο μπαινω στην 7η!!

Οκ..εμένα μου έκλεισε ραντεβού για αρχές 8ης..είχες κάνει 2 χοριακες πριν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ακριβως μεσα στην υπερβολη ολες μας κοριτσια😅 αμα γεννησουμε πρωτα ο Θεος τι θα κανουμε;;😅

Χαχαχαχαχχαχα στην κλινική μας βλέπω να κατασκηνώνουμε μόνιμα.... Γιατί γιατρέ μου το παιδί με κοίταξε έτσι;!;!;; Τι έχει;;;; Χααχαχχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Annita3 είπε:

Οκ..εμένα μου έκλεισε ραντεβού για αρχές 8ης..είχες κάνει 2 χοριακες πριν?

Ασε ειχα κανει 2 και μου ειπε να μην ξανα κανω αλλα επειδη εγω αγχωνομουν εκανα αλλες 2😜 το καταλαβα πολυ νωρις και η δευτερη φαντασου ηταν γυρω στο 75 και ηθελα να δω οτι ανεβαινει!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Χαχαχαχαχχαχα στην κλινική μας βλέπω να κατασκηνώνουμε μόνιμα.... Γιατί γιατρέ μου το παιδί με κοίταξε έτσι;!;!;; Τι έχει;;;; Χααχαχχαχαα

Χαχαχαχαχα μη το γελαμε ετσι οπως κανουμε ικανες μας εχω🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ασε ειχα κανει 2 και μου ειπε να μην ξανα κανω αλλα επειδη εγω αγχωνομουν εκανα αλλες 2😜 το καταλαβα πολυ νωρις και η δευτερη φαντασου ηταν γυρω στο 75 και ηθελα να δω οτι ανεβαινει!! 

Οντως?? Χαχαχ αμα σε ηρεμησε,καλα εκανες. Εγω εκανα μονο μια και ακομα αναρωτιεμαι αν ολα ειναι καλα..ποια ηταν η τελευταια τιμη που ειχες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Annita3 είπε:

Οντως?? Χαχαχ αμα σε ηρεμησε,καλα εκανες. Εγω εκανα μονο μια και ακομα αναρωτιεμαι αν ολα ειναι καλα..ποια ηταν η τελευταια τιμη που ειχες?

Τι τιμή είχε όταν έκανες κορίτσι; Εγώ έκανα αρχικά 2 και μετά από μια βδομάδα επειδη είχα αίμα έκανα άλλη μια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Annita3 είπε:

Οντως?? Χαχαχ αμα σε ηρεμησε,καλα εκανες. Εγω εκανα μονο μια και ακομα αναρωτιεμαι αν ολα ειναι καλα..ποια ηταν η τελευταια τιμη που ειχες?

Χαχα ναι ειμαι καπως αγχωτικη😜 η τελευται ηταν 3.300 περιπου εε κ εκει ειπα ενταξει φτανει!! Κλεισαμε και το ραντεβου και απλα περιμενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πάρε τηλέφωνο μόνο και μόνο για να ηρεμήσεις. Όλες μας νομίζω είμαστε υπερβολικές.. Και να σου πω κάτι;; 1η εγκυμοσύνη λογικό δεν είναι ;;

Την πήρα τηλέφωνο την Παρασκευή που πονούσα πολύ ! Και μου είπε να βάλω μια κρεμα και όντως ηρέμησα . Με πήρε και αυτή τηλ να δει πως είμαι (και μου είπε να μην διαβάσω ιντερνετ😂😂😂) Μου είπε επειδή ήταν εκτός Αν δεν μ περάσει να πάω στην κλινική , αλλά μ πέρασε και δεν ήθελα να πάω .,, αλλά τώρα μ έχει πιάσει άγχος Αν όλα είναι καλά.,, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Χαχα ναι ειμαι καπως αγχωτικη😜 η τελευται ηταν 3.300 περιπου εε κ εκει ειπα ενταξει φτανει!! Κλεισαμε και το ραντεβου και απλα περιμενα!!

Ε μια χαρα εισαι!! Εγώ σκεψου εκανα μια και ηταν 1400..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...