Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Νομίζω μια φορά μόνο ! Στα μεταγευματικα εννοώ! Είχα φάει ψωμί με βιτάμ και μαρμελάδα! Το βιτάμ. Την έκανε την δουλειά , γιατί τρώω Ψωμί με γιαούρτι με μαρμελάδα και είναι οκ ! Και έχει 2 εβδομάδες που έχουν πέσει οι τιμές ξαι στα μεταγευματικα και στα πρωινά. Επειδή έχω καούρες τρελές δεν μπορώ να φάω πάνω από 2-3 μπουκιές μου είπε η γιατρός να σταματήσω για λίγο τα συμπληρώματα. Έπεσε και το πρωινό στα φυσιολογικα! 

Καλέ μη τρως βιτάμ ειναι οτι χειροτερο.βουτηρο παρε !! :-) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η annie! είπε:

Αυτό το ξέρω μα ούτως ή άλλως τα όρια είναι διαφορετικά από της καμπύλης. Τεσπα τζάμπα σας ζάλισα.. Θα ξεκαθαρίσουν όλα την Πέμπτη. 

Καθολου δε ζαλιζεις ,ειμαι σίγουρη οτι  ολα θα σου ειναι φυσιολογικα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Κ εγώ 40 ευρώ κ τώρα μαθαίνω από άλλες κοπέλες ότι δεν πληρώνουν τπτ κ παραξενευομαι.

Κ εγω ξερω απο κοπελα που ειχε διαβητη κυησης οτι δεν πληρωνε τπτ, αλλα τις τα εγραφε σαν διαβητη κυησης, κ οπως ολα τα φαρμακα κτλ δεν τα πληρωνουμε ετσι κ αυτα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Καλέ μη τρως βιτάμ ειναι οτι χειροτερο.βουτηρο παρε !! :-) 

Μια φορά έφαγα.,,, δεν αγοράζω καν να φανταστείς!!! Μόνο για κέικ .,, αλλά ειπα να μην φάω σκέτο ψωμί με μαρμελάδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Μια φορά έφαγα.,,, δεν αγοράζω καν να φανταστείς!!! Μόνο για κέικ .,, αλλά ειπα να μην φάω σκέτο ψωμί με μαρμελάδα 

Ενταξει τοτε μια φορα οκ χαχα..βουτηρο να βαζεις παντου & βιολογικο κ στα κεικ πραγματικα στο λεω το βιτάμ ειναι τραγικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Ενταξει τοτε μια φορα οκ χαχα..βουτηρο να βαζεις παντου & βιολογικο κ στα κεικ πραγματικα στο λεω το βιτάμ ειναι τραγικο!

Πωωωωω τι είπες τώρα βούτυρο... Το χω κάνει ήδη εικόνα φρυγανισμένο ψωμί με βούτυρο κ σπιτική μαρμελάδα😍😍😍 Άνετα τρώω ένα ψωμί έτσι!! Μου τρέχουν τα σάλια!! Και σε μένα διαβήτη κύησης έγραψε κ η συμμετοχή βγήκε 25%.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πωωωωω τι είπες τώρα βούτυρο... Το χω κάνει ήδη εικόνα φρυγανισμένο ψωμί με βούτυρο κ σπιτική μαρμελάδα😍😍😍 Άνετα τρώω ένα ψωμί έτσι!! Μου τρέχουν τα σάλια!! Και σε μένα διαβήτη κύησης έγραψε κ η συμμετοχή βγήκε 25%.. 

Λιγο εμεινε μετα θα τρωμε οτι θελουμε(μαλλον) χαχα μου λειψε πιτόγυρο πιτσες ,σουσι ,γκουντυς κλαμπ με τη κέτσαπ που εχει φουλ ζαχαρη χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Λιγο εμεινε μετα θα τρωμε οτι θελουμε(μαλλον) χαχα μου λειψε πιτόγυρο πιτσες ,σουσι ,γκουντυς κλαμπ με τη κέτσαπ που εχει φουλ ζαχαρη χαχα

Χαχαχαχαχχαχα ετοιμάζω λίστα... Άλλες τρώνε στην εγκυμοσύνη, εγώ θα φάω στη λοχεία.. Αν προλαβαίνω όπως λέει κ η φίλη @melodyy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Λιγο εμεινε μετα θα τρωμε οτι θελουμε(μαλλον) χαχα μου λειψε πιτόγυρο πιτσες ,σουσι ,γκουντυς κλαμπ με τη κέτσαπ που εχει φουλ ζαχαρη χαχα

Αχ σταματά!!!! Και εγώ όλα αυτά ,σούσι όχι δεν τρώω, αλλά θέλω και κρέπες με φουλ σοκολάτες και μπουγάτσα και προφιτερόλ και τάρτα λεμόνι και καρμπονάρα δεν θυμάμαι κάτι άλλο τώρα!!! Χαχαχαχα τρέχει σαλακι αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Χαχαχαχαχχαχα ετοιμάζω λίστα... Άλλες τρώνε στην εγκυμοσύνη, εγώ θα φάω στη λοχεία.. Αν προλαβαίνω όπως λέει κ η φίλη @melodyy

Είπα στον άντρα μ στη βαλίτσα θα βάλω και σοκολάτες και μπισκότα 😂😂😂θ α ξεκινήσω από εκεί !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Είπα στον άντρα μ στη βαλίτσα θα βάλω και σοκολάτες και μπισκότα 😂😂😂θ α ξεκινήσω από εκεί !! 

😂😂😂😂 Σωστηηηηη!! Δεν το είχα σκεφτεί!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

😂😂😂😂 Σωστηηηηη!! Δεν το είχα σκεφτεί!!! 

Εντωμεταξύ στα lidl έχει κάτι μπισκότα αυτή την εποχή gingerbread με σοκολάτα απ έξω πήρα δυο κουτιά και τα έδωσα στην μαμά μου! Λέω παρτα σπίτι σου και όταν γεννήσω να μου τα δώσεις! 🤣🤣🤣 ευτυχώς κρατιέμαι και δεν τρώω! Αλλά η λιγούρα λιγούρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ioann89 είπε:

Κοριτσιααααα θυμάστε μου λίγο από κρέμες τι μάρκα πήρατε; Πήρατε μια η περισσότερες μάρκες; 

Για τα μπεμπακια λες ε; εγω θα παρω της frezyderm για αρχη κ αν δεν μας κατσουν θα δω!! Ειναι κ ελληνικη εταιρεια αν δεν κανω λαθος και πολυ καλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Εντωμεταξύ στα lidl έχει κάτι μπισκότα αυτή την εποχή gingerbread με σοκολάτα απ έξω πήρα δυο κουτιά και τα έδωσα στην μαμά μου! Λέω παρτα σπίτι σου και όταν γεννήσω να μου τα δώσεις! 🤣🤣🤣 ευτυχώς κρατιέμαι και δεν τρώω! Αλλά η λιγούρα λιγούρα! 

Καλά είσαι εσύ.. Εγώ που τους έχω 2 εδώ να τρώνε ότι βρούνε;; Η μάνα μου στην υπογλυκαιμία τσακίζει σοκολάτες κ ο άντρας μου όταν είναι σπίτι όλη μέρα μασουλάει.. Και τι να του πω του έρμου μην τρως;!;!;; Είναι που είναι σαν ακτινογραφία αν τα κόψει θα μου γίνει σαν ακρίδα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Καλά είσαι εσύ.. Εγώ που τους έχω 2 εδώ να τρώνε ότι βρούνε;; Η μάνα μου στην υπογλυκαιμία τσακίζει σοκολάτες κ ο άντρας μου όταν είναι σπίτι όλη μέρα μασουλάει.. Και τι να του πω του έρμου μην τρως;!;!;; Είναι που είναι σαν ακτινογραφία αν τα κόψει θα μου γίνει σαν ακρίδα 

Και εμένα ο άντρας μ δεν ξέρω τι έχει πάθει σκέψου φαΐ έτρωγε λιγάκι και πάντα περίσσευε φαΐ . Τωραααα το τσακίζει και θέλει και συμπλήρωμα. Βράδυ απ έξω. Τρώει τα πάντα ψαχουλεύει ντουλάπια συρτάρια! Μάλλον έχουν αγχωθεί ! Η απο την ελειψη σεξ  χτύπησε εκεί!! 😂😂Καλε αν είναι αδύνατος τι να του πεις άσε τον άνθρωπο! Θα πάρουμε το αίμα μας πίσω μετά την γεννα!!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Για τα μπεμπακια λες ε; εγω θα παρω της frezyderm για αρχη κ αν δεν μας κατσουν θα δω!! Ειναι κ ελληνικη εταιρεια αν δεν κανω λαθος και πολυ καλες!!

Και εγώ αυτή έλεγα ,, αλλά σκεφτόμουν μήπως πάρω και κάτι ακόμη σε περίπτωση που δεν του καθίσουν καλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Ioann89 είπε:

Και εμένα ο άντρας μ δεν ξέρω τι έχει πάθει σκέψου φαΐ έτρωγε λιγάκι και πάντα περίσσευε φαΐ . Τωραααα το τσακίζει και θέλει και συμπλήρωμα. Βράδυ απ έξω. Τρώει τα πάντα ψαχουλεύει ντουλάπια συρτάρια! Μάλλον έχουν αγχωθεί ! Η απο την ελειψη σεξ  χτύπησε εκεί!! 😂😂Καλε αν είναι αδύνατος τι να του πεις άσε τον άνθρωπο! Θα πάρουμε το αίμα μας πίσω μετά την γεννα!!  

Όχι όχι εμένα πάντα έτρωγε τον αγλέορα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αύριο 24+5 πάω για καμπυλη. Μάλιστα ο γυναικολ μ έγραψε την 3ωρη. Έχει κάνει καμία σας 3ωρη?ο Ενδοκρινολογος π μ παρακολουθεί μ είπε δεν έχω κανένα λόγο ν κάνω 3ωρη γιατί μέχρι σήμερα το σάκχαρο μ ειναι φυσιολογικό. Αφήστε π μ είπε ότι είναι πολύ νωρίς και την κάνουν 26-28 εβδο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

Κορίτσια αύριο 24+5 πάω για καμπυλη. Μάλιστα ο γυναικολ μ έγραψε την εωρη. Έχει κάνει καμία σας 3ωρη.ο Ενδοκρινολογος π μ παρακολουθεί μ είπε δεν έχω κανένα λόγω να κάνω 3ωρη γιατί μέχρι σήμερα το σάκχαρο μ ειναι φυσιολογικό. Αφήστε π μ είπε ότι είναι πολύ νωρίς και την κάνουν 26-28 εβδο...

Αργα δεν ειναι κ εγω εκει καπου την εκανα, 3ωρη οταν λες; με 100γρ γλυκοζης εννοεις και 4 ληψεις αιματος;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ioann89 είπε:

Και εγώ αυτή έλεγα ,, αλλά σκεφτόμουν μήπως πάρω και κάτι ακόμη σε περίπτωση που δεν του καθίσουν καλά! 

Εγω θα τα παρω και βλεπω αν χρειαστει κατι αλλο θα το παρω μετα, παντως εχω ακουσει μονο καλα γι αυτην!! Βεβαια ειναι πως θα κατσει στο μωρο αλλα κ αυτα πανακριβα ειναι γι αυτο δε σκεφτομαι να παρω κ αλλη μαρκα προς το παρον😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αργα δεν ειναι κ εγω εκει καπου την εκανα, 3ωρη οταν λες; με 100γρ γλυκοζης εννοεις και 4 ληψεις αιματος;;

6 λήψεις κάθε μισή ώρα. 3ωρες θα είναι εκεί! Είναι μ είπε αμερικανική μεθοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

6 λήψεις κάθε μισή ώρα. 3ωρες θα είναι εκεί! Είναι μ είπε αμερικανική μεθοδος

Ισχύει ότι είναι αμερικανική μέθοδος. Την είχα κάνει και εγώ πριν την εγκυνοσυνη βέβαια. Σου έδωσε και διατροφή ειδική πριν την καμπύλη; Από την στιγμή που στο ζήτησε ο γιατρός σου αυτό θα κανείς! Μην κοιτάς την εβδομάδα, και εγώ καμπύλη είχα κάνει πολύ νωρίς στην εγκυμοσυνη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η nik_02 είπε:

6 λήψεις κάθε μισή ώρα. 3ωρες θα είναι εκεί! Είναι μ είπε αμερικανική μεθοδος

Αα δεν το εχω ξανα ακουσει κοριτσι μου αυτο δεν ξερω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω τωρα γυρισα απο τον γιατρο, δοξα το Θεο ολα καλα με τη μπεμπα μας, 1.130γρ ειμαστε 28+6 ειμαι σημερα!! Ολα καλα μου ειπε ειναι κ να μην αγχωνομαι συμβαινει καμια φορα να μην πολυ κουνιουνται καποιες μερες η οταν κουνιουνται να μην το νιωθουμε, οπως κ να χει μου ειπε αν το ξανα παθω και αγχωνομαι να πηγαινω στο μαιευτηριο να την ακουω γτ το σημαντικο ειναι να ειμαι ηρεμη!! Μου σχολιασε βεβαια τα κιλακια μου κ στεναχωρηθηκα λιγο αλλα ενταξει, θα προσπαθησω απο δω κ περα να μη παρω οσο μπορω!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...