Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Αχ θεέ μου δεν μπορω άλλο όλα στραβά πάνε 

Βρε κοριτσακι μου μη το κανεις αυτο στον εαυτο σου!! Μια χαρα θα ειναι το μωρακι σου, μπορει να ειναι προς τα ανωτατα ορια η εξεταση αλλα δεν ειναι και πανω, κατσε να βγει η αιματος να δεις τι θα σου πει ο γιατρος και μην ακους τι ειπε μια μικροβιολογος!! Προσπαθησε να ηρεμησεις🙂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε κοριτσακι μου μη το κανεις αυτο στον εαυτο σου!! Μια χαρα θα ειναι το μωρακι σου, μπορει να ειναι προς τα ανωτατα ορια η εξεταση αλλα δεν ειναι και πανω, κατσε να βγει η αιματος να δεις τι θα σου πει ο γιατρος και μην ακους τι ειπε μια μικροβιολογος!! Προσπαθησε να ηρεμησεις🙂

Δεν μπορω άλλο δεν μπορω αλλά τέτοια δεν μπορω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Ουτε εγώ έχω καταλάβει αλήθεια απλως μ ειπαν οτι βγήκε 2.3

Τρελαινεσαι χωρις λογο τοτε ;;; Παρε τηλ κ ρωτα ..αυτα που στελνεις δε τα καταννοώ! Σου στελνω τι γραφει σε μενΑ

Αυχενικη διαφανεια 2,40 
Κεφαλουραιο μηκος 65,7 mm 
Αντι βρεγματική διάμετρος 23,2 
Φλεβωδης πόρου 0,8  
Καρδιακή λειτουργια 147 παλμοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Τρελαινεσαι χωρις λογο τοτε ;;; Παρε τηλ κ ρωτα ..αυτα που στελνεις δε τα καταννοώ! Σου στελνω τι γραφει σε μενΑ

Αυχενικη διαφανεια 2,40 
Κεφαλουραιο μηκος 65,7 mm 
Αντι βρεγματική διάμετρος 23,2 
Φλεβωδης πόρου 0,8  
Καρδιακή λειτουργια 147 παλμοι

Αν πας Στην αλλη σελιδα πίσω ανεβασα φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Γιατι τι αλλο εγινε;;

Γιατί έχω χασει αλλά 2 και τώρα όλα εδιχαν καλά τώρα γιατί έτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Γιατί έχω χασει αλλά 2 και τώρα όλα εδιχαν καλά τώρα γιατί έτσι 

Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου!! Σοκ είναι ηλίθια τελείως η μικροβιολόγος!! Δεν είναι δουλειά της!! Μόνο το γιατρό σου θα ακούς κ αυτόν που σου έκανε την αυχενική. Ούτε καν πάνω από το όριο δε βγήκε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Γιατί έχω χασει αλλά 2 και τώρα όλα εδιχαν καλά τώρα γιατί έτσι 

Βρε αγαπη μου η εξεταση σου ειναι μεσα στα ορια, στην ουσια δεν εχεις κανενα λογο να στεναχωριεσαι!!θα βγει και η αιματος και θα ειναι ολα καλα θα δεις!! Μη κανεις ετσι γτ επηρεαζεται το μωρακι σου κ στεναχωριεσαι κ εσυ τοσο πολυ αδικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η annie! είπε:

Όλα καλά θα είναι κορίτσι μου!! Σοκ είναι ηλίθια τελείως η μικροβιολόγος!! Δεν είναι δουλειά της!! Μόνο το γιατρό σου θα ακούς κ αυτόν που σου έκανε την αυχενική. Ούτε καν πάνω από το όριο δε βγήκε 

Εβαλα φωτο στην προηγούμενη σελιδα της ειδες εγώ δεν τα καταλαβενω καθολου όμως αυτή με είπε οτι είναι ανεβασμένο και αν βγει το αίμα θα έχει σύνδρομο και τα είπα στον γιατρο που με έκανε αυχενική και με είπε τι σε λέει αυτή με λέει οτι τι είναι και σε λέει τέτοια πραγματα και σε κανει έτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Βρε αγαπη μου η εξεταση σου ειναι μεσα στα ορια, στην ουσια δεν εχεις κανενα λογο να στεναχωριεσαι!!θα βγει και η αιματος και θα ειναι ολα καλα θα δεις!! Μη κανεις ετσι γτ επηρεαζεται το μωρακι σου κ στεναχωριεσαι κ εσυ τοσο πολυ αδικα!!

Με είπε αυτή οτι αν βγει το αίμα και δεν είναι καλό θα έχει σύνδρομο και εντάξει εννοώ είχα χασει τα αλλά 2 μωρά και τώρα εδιχνε καλά με μαύρισε την ψυχή μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Με είπε αυτή οτι αν βγει το αίμα και δεν είναι καλό θα έχει σύνδρομο και εντάξει εννοώ είχα χασει τα αλλά 2 μωρά και τώρα εδιχνε καλά με μαύρισε την ψυχή μου

Την είδα τη φωτό, και σου ξανά λέω όπως σου είπε κ ο γιατρός σου ότι δεν είναι δουλειά της να μιλάει!!! Έχει βγάλει γυναικολογία ή εμβρυομητρικη και μιλάει;!;!;;;; Για τρέλα βρισίδια είναι!! Και το αίμα να σου ανεβάσει τα ποσοστά πάλι δεν είναι σίγουρο το σύνδρομο κοριτσάκι μου όμορφο. Μόνο η λήψη τροφοβλαστης ή η αμνιοπαρακέντηση μπορούν να βγάλουν στάνταρ αποτελέσματα. Αν χρειαστεί θα κανεις και θα δεις πως το μωρακι σου είναι καλά!! Είσαι κ μικρούλα αν θυμάμαι καλά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Την είδα τη φωτό, και σου ξανά λέω όπως σου είπε κ ο γιατρός σου ότι δεν είναι δουλειά της να μιλάει!!! Έχει βγάλει γυναικολογία ή εμβρυομητρικη και μιλάει;!;!;;;; Για τρέλα βρισίδια είναι!! Και το αίμα να σου ανεβάσει τα ποσοστά πάλι δεν είναι σίγουρο το σύνδρομο κοριτσάκι μου όμορφο. Μόνο η λήψη τροφοβλαστης ή η αμνιοπαρακέντηση μπορούν να βγάλουν στάνταρ αποτελέσματα. Αν χρειαστεί θα κανεις και θα δεις πως το μωρακι σου είναι καλά!! Είσαι κ μικρούλα αν θυμάμαι καλά. 

Ναι ειμαι 20 με αυτά που με είπε απλως εμένα με έβαλε αλλά στο μυαλό μου ο άλλος ο γιατρός με είπε οτι περιμενε και της εξέτασης και έβριζε αυτήν γιατί με είπε πολύ χαλιά πράματα και με εκανε χαλιά γιατί μετα απο τόσες αποτυχίες λέω τα κατάφερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Με είπε αυτή οτι αν βγει το αίμα και δεν είναι καλό θα έχει σύνδρομο και εντάξει εννοώ είχα χασει τα αλλά 2 μωρά και τώρα εδιχνε καλά με μαύρισε την ψυχή μου

Αφου και ο γιατρος σου ειπε οτι αυτη δεν εχει λογο να μιλαει, εσυ γιατι κοριτσακι μου ακους αυτην κ εχεις γινει χαλια;; μονο ο γιατρος σου θα σου πει οτι ολα ειναι καλα η δεν ειναι!! Μη στεναχωριεσαι αλλο χωρις λογο σε παρακαλω, μια χαρα θα ειναι το μωρακι σου να το πιστεψεις, χαιδεψε τη κοιλιτσα σου μιλησε του και ηρεμησε!! Θα βγει και η αιματος και θα μιλησεις με τον γιατρο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Αφου και ο γιατρος σου ειπε οτι αυτη δεν εχει λογο να μιλαει, εσυ γιατι κοριτσακι μου ακους αυτην κ εχεις γινει χαλια;; μονο ο γιατρος σου θα σου πει οτι ολα ειναι καλα η δεν ειναι!! Μη στεναχωριεσαι αλλο χωρις λογο σε παρακαλω, μια χαρα θα ειναι το μωρακι σου να το πιστεψεις, χαιδεψε τη κοιλιτσα σου μιλησε του και ηρεμησε!! Θα βγει και η αιματος και θα μιλησεις με τον γιατρο σου!!

Σε ευχαριστώ πολύ πραγματικα μακάρι να είναι όλα καλά μακάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ναι ειμαι 20 με αυτά που με είπε απλως εμένα με έβαλε αλλά στο μυαλό μου ο άλλος ο γιατρός με είπε οτι περιμενε και της εξέτασης και έβριζε αυτήν γιατί με είπε πολύ χαλιά πράματα και με εκανε χαλιά γιατί μετα απο τόσες αποτυχίες λέω τα κατάφερα 

Συγνωμη αλλα εχεις καταλαβει οτι τωρα κανεις τεραστιο κακό στο μωρο σου κ χωρις κανενα λογο; Σου εδειξα τα δικα μου.το 2,3 δεν ειναι κακο..πραγματικα απορω που ακους τι λεει μια τυχαια κ τρελαινεσαι κ οχι ο γιατρος..Φιλικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Nefeliap είπε:

Συγνωμη αλλα εχεις καταλαβει οτι τωρα κανεις τεραστιο κακό στο μωρο σου κ χωρις κανενα λογο; Σου εδειξα τα δικα μου.το 2,3 δεν ειναι κακο..πραγματικα απορω..Φιλικα..

Απλως όταν με λέει η αλλη οτι αν βγουν το αίμα κάπως θα έχει σύνδρομο ε πως να μην σε κανει κομματια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Απλως όταν με λέει η αλλη οτι αν βγουν το αίμα κάπως θα έχει σύνδρομο ε πως να μην σε κανει κομματια 

Παρε κ βριστην σε παρακαλώ ή δωσε μου το τηλ να το κανω εγω τωρα για σενα..πολυ θα χαρω....μα χωρις λογο ρε συ ;! Ελεος !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Παρε κ βριστην σε παρακαλώ ή δωσε μου το τηλ να το κανω εγω τωρα για σενα..πολυ θα χαρω....μα χωρις λογο ρε συ ;! Ελεος !!

Και εγω θέλω να την βρισω αλλά έχει φαση που θέλω να πάρω της εξέτασης αλλά αν ακουγες τι με έλεγε θα εμενες λογια που πονανε πολύ και σε κανουν χαλιά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Παρε κ βριστην σε παρακαλώ ή δωσε μου το τηλ να το κανω εγω τωρα για σενα..πολυ θα χαρω....μα χωρις λογο ρε συ ;! Ελεος !!

Αχ εδώ ο άντρας μου θέλει να τη βρίσει κ να της βάλει φωτιά το μικροβιολογικό. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Αχ εδώ ο άντρας μου θέλει να τη βρίσει κ να της βάλει φωτιά το μικροβιολογικό. 

Απορρω με καποιους ανθρωπους ετσι; αν δεν εχεις να πεις κατι καλο σκασε μη πεις τπτ, ξερεις ο αλλος πως θα το παρει ρε γαμωτο; ελεος σε αλλη επρεπε να τα χε πει αυτη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Αχ εδώ ο άντρας μου θέλει να τη βρίσει κ να της βάλει φωτιά το μικροβιολογικό. 

Αγάπη μου αλήθεια σε λέω ηταν και ο άντρας μου και άκουγε και με λέει είναι ανεβασμένο με λέει αρκετά και αυτό με λέει οτι λίγο ποιο πανω είναι σύνδρομο και με λέει μόλις βγει και το αίμα αν είναι με λέει ανεβασμένο θα έχει σύνδρομο ντάουν αλλά με λέει μην ανχονεσε εχεις με λέει μέχρι την πέμπτη να εισαι κομπλε και επειδή με άκουσε πως σταναχορεθηκα με λέει μην στεναχοριεσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Απορρω με καποιους ανθρωπους ετσι; αν δεν εχεις να πεις κατι καλο σκασε μη πεις τπτ, ξερεις ο αλλος πως θα το παρει ρε γαμωτο; ελεος σε αλλη επρεπε να τα χε πει αυτη!!

Κοιτά δεν ξέρω καθόλου σε αυτά και απο εκεί που με έλεγε όταν πειγα πρωτη φορά με έλεγε όλα καλά τώρα με λέει έτσι και με έκανε μαύρη όλη την μέρα και χόρις να ξέρει με λέει είναι ανεβασμένο και πρεπει να είναι ποιο χαμιλο ε και εγώ δεν ξέρω και η μάνα μου που με έκανε όλα καλά είχαν βγει ουτε αίμα την πηραν ουτε τπτ και γιατί εγώ ν είμαι έτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κοιτά δεν ξέρω καθόλου σε αυτά και απο εκεί που με έλεγε όταν πειγα πρωτη φορά με έλεγε όλα καλά τώρα με λέει έτσι και με έκανε μαύρη όλη την μέρα και χόρις να ξέρει με λέει είναι ανεβασμένο και πρεπει να είναι ποιο χαμιλο ε και εγώ δεν ξέρω και η μάνα μου που με έκανε όλα καλά είχαν βγει ουτε αίμα την πηραν ουτε τπτ και γιατί εγώ ν είμαι έτσι 

Μα δεν επρεπε να σου πει τπτ αυτη!! Δεν εχει καμια δουλεια να ανακατευεται σε θεματα που δεν ειναι της ειδικοτητας της!! Αν υπηρχε κατι ο μονος που πρεπει να στο ελεγε ηταν ο γιατρος!!γι αυτο σταματα να ακους τι σου πε και περιμενε την πεμπτη να δεις τι θα πει ο γιατρος!! Κανε θετικες σκεψεις για το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Μα δεν επρεπε να σου πει τπτ αυτη!! Δεν εχει καμια δουλεια να ανακατευεται σε θεματα που δεν ειναι της ειδικοτητας της!! Αν υπηρχε κατι ο μονος που πρεπει να στο ελεγε ηταν ο γιατρος!!γι αυτο σταματα να ακους τι σου πε και περιμενε την πεμπτη να δεις τι θα πει ο γιατρος!! Κανε θετικες σκεψεις για το μωρακι σου!

Μακάρι να πάνε όλα καλά μακάρι αυτό με νοιάζει σε ευχαριστώ παρα Πόλυ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν τα έχει όλα στο σάιτ.παρα πολλά λείπουν.εγω με Πητ 15/1 αλλά θα κάνουμε πρόκληση 1 η 2/1 μόλις αλλάξει ο χρόνος γι'αυτό ανχοθηκα από σήμερα ξεκινάω να παραγγέλνω ότι μπορώ ...όλα καλά να πάνε εύχομαι κ του χρόνου με τα μωράκια μας να ευχαριστηθουμε τα πάντα!

Γιατί θα κάνετε πρόκληση αγάπη μ; Ναι να τα παραγγείλεις! Να σ πω κάτι; Σκέψου θετικά ! Αν ήσουν από κοντά θα έπαιρνες πολλά περισσότερα ! Αλλά έχεις δίκαιο στα σαιτ δεν έχουν πολλά! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...