Μετάβαση σε περιεχόμενο

μωρακια αρχες του 2021


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Sweetie79 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!!! 

@Κατερίνα!!! εμένα το ασβέστιο μου είπε και το παίρνω 1 ώρα μετά το πρωινό 

Καλημερα κοριτσι μου!! Αα καταλαβα, νομιζω πως θα το βαλω το απογευμα μετα το απογευματινο που δεν παιρνω αλλο χαπι και πιο αργα παιρνω το μαγνησιο!! Γτ εχω ακουσει οτι το ασβεστιο κανει συσπασεις κ το ψιλο φοβαμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Ενταξει τωρα σε αυτη τη φαση που ειμαστε ολες νομιζω δεν γινεται να δουμε αιμα κ να μη φοβηθουμε!! Ειναι απολυτα φυσιολογικο!! Το θεμα ειναι να ναι περαστικα κ να τα ξεχναμε μετα😊 λοιπον κατεβασα την εφαρμογη της h&m και παραγγειλα κατι ολοσωμα μπιτζαμακια και ζιπουνακια για απο μεσα, πηρα κ μακρυμανικα κ κοντομανικα να δω τι θα βολεψει, και ενα σετακι παντελονακι-μπλουζακι!! Καλα τρελαινομαι ε; θελω να τα παρω ολα κ κρατιεμαι με νυχια κ με δοντια😅😅

Εγώ έβγαλα κάρτα πρεναταλ! Τα πήρα από εκεί!!!!και για τον μπεμπη και για εμένα!το μόνο που δεν ξέρω είναι θα χρειαστώ τα εσώρουχα μιας χρήσης!  ενταξει αυτό που λες Με νύχια και με δόντια να μην πάρω άλλο! Αχ κοριτσια τρελα είναι! Είναι τόσο Μικρούτσικα 😍😍😍

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Πωω κοριτσι μου Θεσσαλονικη ειστε; τι ειναι αυτο το κακο παλι, για γενικο θα το πανε φαινεται το πραγμα🙄 αν παραγγειλεις καποια πραγματα δεν γινεται;; εγω εχω κατεβασει την εφαρμογη της h&m εχει ωραια μωρουδιακα κ σχετικα οικονομικα, μου εχουν πει πολυ καλα λογια κ παραγγειλα εχθες μερικα να τα δω🙂

Ήθελα κ orchestra αλλά μέσω ίντερνετ δεν έχει πολλά.αλλα έτσι θα κάνω δεν γίνεται αλλιώς.πηρες τπτ με φερμουάρ γιατί έψαχνα κ μόνο στα h&m έμαθα ότι έχει? Κ θέλω να πάρω για τα βράδια που είναι πιο εύκολο να τα ξεντυνουμ ε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ioann89 είπε:

Καλημερα κορίτσι ! Νομίζω πως θα μας πάρει λίγο παραπάνω από 15 μέρες αλλά ποτέ δεν ξέρεις βέβαια ! Υπομονή!!!!!κλεισαν και τα μαγαζια  Θεσσαλονίκη ; Χαμπάρι εγω

Ναι άσε ενώ την μια μέρα είπαν τα μαγαζιά μόνο ανοιχτά χαρηκα εγώ.μετα τα άλλαξαν όλα κ περίμενα να πάρω τις κουρτίνες Μ κ τον καναπέ Μ κ τα χάλια θα τα έκανα αυτή την εβδομάδα κ όλα πάνε πίσω.ασεε. 

@annie! Καλή υπομονή κ σεσενα κ εγώ αυτό πιστεύω μόλις μπούμε στον μήνα μας θα ανοίξουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Ναι άσε ενώ την μια μέρα είπαν τα μαγαζιά μόνο ανοιχτά χαρηκα εγώ.μετα τα άλλαξαν όλα κ περίμενα να πάρω τις κουρτίνες Μ κ τον καναπέ Μ κ τα χάλια θα τα έκανα αυτή την εβδομάδα κ όλα πάνε πίσω.ασεε. 

@annie! Καλή υπομονή κ σεσενα κ εγώ αυτό πιστεύω μόλις μπούμε στον μήνα μας θα ανοίξουν.

Εγώ όμως δεν έχω περιθώρια μέχρι τότε.. Αν όλα πάνε καλά κ δε σπάσουν νερά ή οτιδήποτε 7/01 (ΠΗΤ 04/02) θα μου τα πάρει. Εγώ λέω πως αν καταφέρουμε να φτάσουμε αρχές με μέσα Δεκέμβρη θα είμαι ικανοποιημένη!! Αχ από orchestra ξέρεις ποσα θέλω;; Πρώτα απ όλα έχουν το καρότσι που το είχαμε παραγγείλει, έχω δωροεπιταγή 180€ λόγω καροτσιού κ θα έπαιρνα από εκεί τις προίκες σίγουρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Dona90 είπε:

Ήθελα κ orchestra αλλά μέσω ίντερνετ δεν έχει πολλά.αλλα έτσι θα κάνω δεν γίνεται αλλιώς.πηρες τπτ με φερμουάρ γιατί έψαχνα κ μόνο στα h&m έμαθα ότι έχει? Κ θέλω να πάρω για τα βράδια που είναι πιο εύκολο να τα ξεντυνουμ ε.

Ναι τα πιτζαμακια που πηρα ειναι 3 αν δεν κανω λαθος με φερμουαρ!! Γενικα μου ειπαν να κοιταμε να ανοιγουν ολοκληρα γτ ειδικα στην αρχη δεν βολευουν αυτα που μπαινουν απο το κεφαλι κλειστα!! Τι να κανουμε κοριτσια;; θα μας καταστρεψει αυτος ο ιος μου φαινεται!! Υπομονη και θετικες σκεψεις να παμε παρα κατω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εγώ όμως δεν έχω περιθώρια μέχρι τότε.. Αν όλα πάνε καλά κ δε σπάσουν νερά ή οτιδήποτε 7/01 (ΠΗΤ 04/02) θα μου τα πάρει. Εγώ λέω πως αν καταφέρουμε να φτάσουμε αρχές με μέσα Δεκέμβρη θα είμαι ικανοποιημένη!! 

Να σκεφτεσαι θετικα κοριτσι μου, ευχομαι να πατε οσο πιο μακρυα γινεται!! Εμεις ειμαστε πολυ κοντα 2.2.21 εχω ΠΗΤ εγω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Εγώ όμως δεν έχω περιθώρια μέχρι τότε.. Αν όλα πάνε καλά κ δε σπάσουν νερά ή οτιδήποτε 7/01 (ΠΗΤ 04/02) θα μου τα πάρει. Εγώ λέω πως αν καταφέρουμε να φτάσουμε αρχές με μέσα Δεκέμβρη θα είμαι ικανοποιημένη!! Αχ από orchestra ξέρεις ποσα θέλω;; Πρώτα απ όλα έχουν το καρότσι που το είχαμε παραγγείλει, έχω δωροεπιταγή 180€ λόγω καροτσιού κ θα έπαιρνα από εκεί τις προίκες σίγουρα.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν τα έχει όλα στο σάιτ.παρα πολλά λείπουν.εγω με Πητ 15/1 αλλά θα κάνουμε πρόκληση 1 η 2/1 μόλις αλλάξει ο χρόνος γι'αυτό ανχοθηκα από σήμερα ξεκινάω να παραγγέλνω ότι μπορώ ...όλα καλά να πάνε εύχομαι κ του χρόνου με τα μωράκια μας να ευχαριστηθουμε τα πάντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα είμαι πολύ χαλιά εκανα αυχενική χθες και μια μέτρηση βγήκε 2.3 και με ειπαν οριακά καλά και εκανα και εξετάσεις αίματος θα βγούν πέμπτη αυτό δλδ είναι σύνδρομο ντάουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είμαι πολύ χαλιά εκανα αυχενική χθες και μια μέτρηση βγήκε 2.3 και με ειπαν οριακά καλά και εκανα και εξετάσεις αίματος θα βγούν πέμπτη αυτό δλδ είναι σύνδρομο ντάουν 

Καλησπερα κοριτσι μου, τι σου ειπε ο γιατρος σου;; περιμενε κ την αιματος παντως μπορει να αλλαξουν τα δεδομενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είμαι πολύ χαλιά εκανα αυχενική χθες και μια μέτρηση βγήκε 2.3 και με ειπαν οριακά καλά και εκανα και εξετάσεις αίματος θα βγούν πέμπτη αυτό δλδ είναι σύνδρομο ντάουν 

Καλησπέρα κορίτσι μου, πρώτα απ όλα χωρίς τις αιματολογικές δεν μπορούν να βγάλουν συμπέρασμα. Ναι είναι οριακό, το όριο είναι 2.5 αλλά κ πάλι αυτό δε σημαίνει ότι έχει σύνδρομο το μωρακι σου, απλά υπάρχουν μεγαλύτερες πιθανότητες. Σου μίλησε ο γιατρός για λήψη τροφοβλαστης; Μόνο με τροφοβλαστη ή αμνιοπαρακέντηση μπορούν να το πουν με σιγουριά. Ρινικο οστό είδε; Πίστεψε στο μωρακι σου κοπέλα μου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είμαι πολύ χαλιά εκανα αυχενική χθες και μια μέτρηση βγήκε 2.3 και με ειπαν οριακά καλά και εκανα και εξετάσεις αίματος θα βγούν πέμπτη αυτό δλδ είναι σύνδρομο ντάουν 

Μην στεναχωριέσαι κορίτσι Μ κάτσε να βγουν οι αιματολογικές πρώτα κ μετά μιλά με το γιατρό.ολα καλά εύχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου, τι σου ειπε ο γιατρος σου;; περιμενε κ την αιματος παντως μπορει να αλλαξουν τα δεδομενα!!

Περιμένω και το αίμα την πέμπτη απλως η μικροβιολόγος με έκανε την ψυχολογία χαλιά με αυτα που με είπε και πείρα των γιατρό των άλλον που εκανα αυχενική και με είπε απλως εισαι οριακά αλλά φοβάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου, πρώτα απ όλα χωρίς τις αιματολογικές δεν μπορούν να βγάλουν συμπέρασμα. Ναι είναι οριακό, το όριο είναι 2.5 αλλά κ πάλι αυτό δε σημαίνει ότι έχει σύνδρομο το μωρακι σου, απλά υπάρχουν μεγαλύτερες πιθανότητες. Σου μίλησε ο γιατρός για λήψη τροφοβλαστης; Μόνο με τροφοβλαστη ή αμνιοπαρακέντηση μπορούν να το πουν με σιγουριά. Ρινικο οστό είδε; Πίστεψε στο μωρακι σου κοπέλα μου!! 

Ειδε ρινικό οστό φοβάμαι απλως η μέτρηση βγήκε 2.3 μπορω να σας βάλω φωτογραφία και εγώ δεν ξέρω απο αυτά φοβάμαι παρα πολύ κλαίω όλη την ωρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Dona90 είπε:

Μην στεναχωριέσαι κορίτσι Μ κάτσε να βγουν οι αιματολογικές πρώτα κ μετά μιλά με το γιατρό.ολα καλά εύχομαι.

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μ μακάρι να πάνε ολα καλά μακάρι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Princess1312 είπε:

Περιμένω και το αίμα την πέμπτη απλως η μικροβιολόγος με έκανε την ψυχολογία χαλιά με αυτα που με είπε και πείρα των γιατρό των άλλον που εκανα αυχενική και με είπε απλως εισαι οριακά αλλά φοβάμαι 

Κοριτσι μου μη στεναχωριεσαι πριν βγει ολη η εξεταση, οταν βγουν οι αιματος θα ξερετε σιγουρα!! Και παλι θα σου πει να κανεις κ καποια αλλη εξεταση για να ειναι 100% σιγουρο δεν θα βασιστουν δλδ μονο σε αυτα!! Να σκεφρεσαι θετικα για το μωρακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κατερίνα!!! είπε:

Κοριτσι μου μη στεναχωριεσαι πριν βγει ολη η εξεταση, οταν βγουν οι αιματος θα ξερετε σιγουρα!! Και παλι θα σου πει να κανεις κ καποια αλλη εξεταση για να ειναι 100% σιγουρο δεν θα βασιστουν δλδ μονο σε αυτα!! Να σκεφρεσαι θετικα για το μωρακι σου!!

Φοβάμαι πολύ πραγματικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Ειδε ρινικό οστό φοβάμαι απλως η μέτρηση βγήκε 2.3 μπορω να σας βάλω φωτογραφία και εγώ δεν ξέρω απο αυτά φοβάμαι παρα πολύ κλαίω όλη την ωρα 

Ηρέμησε όσο μπορείς κοπέλα μου. Η μικροβιολόγος δεν είχε καμμία απολύτως δουλειά να μιλήσει!! Δεν είναι η ειδικότητα της!! Ο καθένας να ασχολείται με το αντικείμενο του!! Η μέτρηση είναι απλά οριακά κοριτσάκι μου. Υπάρχουν περιπτώσεις με μεγαλω αυχενική διαφάνεια κ τελικά τα μωράκια ήταν μια χαρά!! Το πολύ πολύ να χρειαστεί να κάνεις λήψη τροφοβλαστης για να επιβεβαιωθεί. Μη στεναχωριέσαι κ μην προδικάζεις καταστάσεις. Δεν κανεις καλό στο μωρακι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Ηρέμησε όσο μπορείς κοπέλα μου. Η μικροβιολόγος δεν είχε καμμία απολύτως δουλειά να μιλήσει!! Δεν είναι η ειδικότητα της!! Ο καθένας να ασχολείται με το αντικείμενο του!! Η μέτρηση είναι απλά οριακά κοριτσάκι μου. Υπάρχουν περιπτώσεις με μεγαλω αυχενική διαφάνεια κ τελικά τα μωράκια ήταν μια χαρά!! Το πολύ πολύ να χρειαστεί να κάνεις λήψη τροφοβλαστης για να επιβεβαιωθεί. Μη στεναχωριέσαι κ μην προδικάζεις καταστάσεις. Δεν κανεις καλό στο μωρακι σου

Αχ θεέ μου δεν μπορω άλλο όλα στραβά πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Princess1312 είπε:

Φοβάμαι πολύ πραγματικα 

Κατσε ρε κοριτσι δε καταλαβα..Ποια μετρηση σου βγηκε 2,3 στηνναυχενικη;; Η αυχενικη διαφανεια του μωρου;; Γιατί 2,40 mm ηταν και του δικου μου.κ δε τα ξερω κ καλα κ γω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Nefeliap είπε:

Κατσε ρε κοριτσι δε καταλαβα..Ποια μετρηση βγηκε 2,5 στηνναυχενικη;; Η αυχενικη διαφανεια του μωρου;; Γιατί 2,40 mm ηταν και του δικου μου.κ δε τα ξερω κ καλα κ γω...

Ουτε εγώ έχω καταλάβει αλήθεια απλως μ ειπαν οτι βγήκε 2.3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...